Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: lubański szpital masakra  (Przeczytany 22787 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +5/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 47
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 19 Listopad, 2014, 19:58:50 pm »

Az szkoda tej 18 letniej dziewczyny, która zmarła, bo  nie została przyjeta do szpitala.Zamiast budowac wejscie, to moze by aparat do usg kupili i nowych lekarzy zatrudnili, a nie tych z oddziału wewnetrznego, którzy zapalenia wyrostka nie potrafią rozpoznać... wolę do zgorzelca lub jeleniej jechac, jak u nas trafic na oddział......
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 19 Listopad, 2014, 20:05:55 pm »

Do tych panów kieruj pytania. Prezes pojawia się w 1 minucie.
Minister Grzegorz Schetyna w Lubaniu
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 19 Listopad, 2014, 20:17:21 pm »

Az szkoda tej 18 letniej dziewczyny, która zmarła, bo  nie została przyjeta do szpitala.Zamiast budowac wejscie, to moze by aparat do usg kupili i nowych lekarzy zatrudnili, a nie tych z oddziału wewnetrznego, którzy zapalenia wyrostka nie potrafią rozpoznać... wolę do zgorzelca lub jeleniej jechac, jak u nas trafic na oddział......

Niestety i nie od dzisiaj 18 lat temu był taki sam burdel, brak kompetencji i znieczulica. Trafiłam wtedy do szpitala z ostrym zapaleniem nerek, a wycieli mi wyrostek i po tygodniu wypisali z bólem i gorączką do domu, tłumacząc, że jak skaleczę się w palec to też boli. Po tygodniu męczarni w domu, z dusznościami, bólem brzucha i nogi wróciłam na odział i już następnego dnia wylądowałam na oj-omie z zatorem płucnym zakrzepicą i zapaleniem żył głębokich, w stanie krytycznym zostałam przewieziona do Wrocławia i tam mnie uratowano, a potem przez 8 miesięcy doprowadzano do jako takiego stanu, abym mogła normalnie funkcjonować i wrócić do domu. Niestety z chorobą i komplikacjami muszę borykać się do dzisiaj. To tak w skrócie Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 19 Listopad, 2014, 20:23:43 pm »

Cytuj
Niestety z chorobą i komplikacjami muszę borykać się do dzisiaj. To tak w skrócie Smutny

 Ja też jestem smutny  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 19 Listopad, 2014, 20:27:53 pm »

Oni są zadowoleni z siebie. Filmik to świetnie ukazał.
W szpitalu bieda aż piszczy a oni balangują.
Prezes wybudował chyba to wejście by wicestaroście było przyjemniej go odwiedzać.
Wstydu nie mają
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +5/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 47
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 19 Listopad, 2014, 20:35:45 pm »

a tuz za pięknym wejściem, toaleta dla pacjentów/odwiedzających jak za PRL-u...tego to juz Pan prezes nie widzi Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #6 : 19 Listopad, 2014, 20:37:49 pm »

Klea, mój ex uległ wypadkowi 20 lat temu miał połamane  żebra, które poprzebijały mu płuco. Było coraz gorzej a nie lepiej, po tym co robili lekarze lubańskiego szpitala. Wykłóciłam się, dzwoniąc do komendanta aż do Wrocławia, bo małżonek był strażakiem i prosząc o przewiezienie go do specjalistycznego szpitala.  Lekarka w Lubaniu powiedziała wprost, że jak mam jakaś szansę  załatwiać mu szpital MSW we Wrocławiu, to żebym się nie zastanawiała, bo w Lubaniu to grodzi mu tylko śpiączka i śmierć. Tam po przewiezieniu małżonka na miejsce, lekarz badający go, spytał czy nakłucie do płuca robiła salowa. (potrzebne było w celu odprowadzania zbierającego się płynu  z płuc i odpowiedniego natlenienia) A to przecież robił ówczesny ordynator. Ja miałam zatrucie ciążowe przy ciąży z córka, dlatego podczas porodu powinien być lekarz a nie było go. Takich przypadków można wymieniać sporo zarówno z minionych lat jak i z czasu teraźniejszego. Po prostu system służby zdrowia jest do bani a większość lekarzy, bo na szczęście nie wszyscy to bezwzględni i nieczuli materialiści.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 19 Listopad, 2014, 20:41:25 pm »

obejżałem ten filmik jeszcze raz (tylko musiałem ściszyć) i ogarnia mnie żałość na ich widok
Biedni ludzie
Część z nich coś kiedyś utraciła i Konrad jest dla nich nadzieją, że znów utworzą zamknięty krąg władzy. To naprawdę atmosfera sekty. Spójrzcie jak oni wpatrzeni w Konrada.
Odliczając zasiadających tam dziadków, reszcie musiałby się Konrad nieźle odwdzięczać gdyby dorwał się do władzy, a te twarze z filmu ukazałyby się nam na niejednym zasłużonym stanowisku.
Dzięki wam redaktorzy telewizji lokalnej za ten film bo ewentualnie byłby to dowód jak się u Konrada awansuje i za co.
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad, 2014, 20:47:18 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-11
Offline Offline

Wpisy: 36
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 19 Listopad, 2014, 22:44:30 pm »

Dobry wieczór.
Proszę odpowiedzieć mi na pytania.
Kto zarządza szpitalem? Kto jest prezesem zarządu? Kto powołuje prezesa zarządu? I dlaczego te orany tolerują taki bajzel.
Tu jest część odpowiedzi: http://bip.lcm-luban.pl/index.php?id=74&id2=77
Pretensje o jakość usług proponuję przesłać tam, bo wypisywanie ich tutaj niczego nie zmieni.
Jeszcze jedna ciekawostka, kandydat na burmistrza Arkadiusz Słowiński kandydował z 2. miejsca 3. okręgu do rady powiatu - zaraz za osobą aktualnie odpowiedzialną za to co dzieje się w naszym powiecie czyli Walerym Czarneckim a numerem 3 tej listy był obecny dyrektor d/s medycznych  ŁCM Zdzisław Krynicki. http://powiat-2014.pl/38-kww-okw-powiat-2014-z-numerem-13
Skądinąd wiadomo, że drugi z aktualnych kandydatów do fotela burmistrza ( Konrad Rowiński ) jest partyjnym kolegą pana Czarneckiego. Wygląda więc, że wszystko zostaje w rodzinie. I czy starosta/burmistrz będzie miał na nazwisko Czarnecki, Rowiński czy Sławiński to nie liczcie na jakiekolwiek zmiany. Nadal na pierwszym miejscu NIE będzie mieszkaniec Lubania ani jego potrzeby....
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad, 2014, 22:48:25 pm wysłane przez Rincewind » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 20 Listopad, 2014, 12:54:13 pm »

Co za niestworzone historie

Czarnecki nie jest żadnym partyjnym kolegą Rowińskiego.

Jak Arek wygra wybory w mieście to Rowiński definitywnie żegna się z miastem i powiatem (może tylko pozostanie radnym powiatowym jak sam nie zrezygnuje)

A za bajzel w szpitalu odpwiada przede wszystkim prezes szpitala który na spotkaniu partyjnym Rowińskiego (filmik powyżej) był najbardziej uchachany i zadowolony z życia.

Jak zatem można takiego człowieka wywalić z prezesowania jak to wierny żołnierz wice Rowińskiego, myślę sobie. Tu i sam starosta nie pomoże

Swoją drogą czy widzieliście ile na tym filmiku miłośników Rowińskiego jest znajomych twarzy z kluczowych stanowisk w powiecie? Włos się jeży. Rowiński umie się otaczać swoimi. Czarnecki może nawet nie wiedział jak wce Rowiński oplatał go swoimi ludźmi. Ten filmik wreszcie wszystko wyjaśnił

 "Wystarczy wierność i oddanie a każdemu coś się dostanie", jak śpiewał bard ?

A teraz wymyślili sobie, ze pora na to samo w mieście?
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad, 2014, 13:07:56 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-1
Offline Offline

Wpisy: 13
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 21 Listopad, 2014, 19:44:26 pm »

Wszystko o czym piszecie to przykra prawda. Dodam od siebie, że dużo starszych osób nie może spokojnie wrócić do domu, bo na parkingu nie ma wyznaczonego miejsca na taksówkę. Dla odmiany prezes takie miejsce ma na wyłączność. Coś tu nie gra!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 60
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 21 Listopad, 2014, 21:35:23 pm »

A za bajzel w szpitalu odpwiada przede wszystkim prezes szpitala który na spotkaniu partyjnym Rowińskiego (filmik powyżej) był najbardziej uchachany i zadowolony z życia.
Prezes taki uchachany bo na liście wyborczej na trzecim miejscu tuż za partyjnymi koleszkami burmistrzem Słowińskim i starostą Czarneckim jego zastępca ds. medycznych Krynicki. Czuje się więc bezpiecznie! A i na konwencję się udał, sprawdzić, czy Rowińskiemu dobrze idzie, bo jak wygra wybory na burmistrza i do miasta pójdzie, to prezesowi w Starostwie nikt przez 4 lata planów nie pokrzyżuje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 22 Listopad, 2014, 09:26:56 am »

Kolejny wpis i kolejna bzdura.
Czy w genach macie kłamstwa?

Prezes szpitala nie jest żadnym partyjnym kolegą Czarneckiego, Słowińskiego i Krynickiego.

Panowi Ci jak mi wiadomo nie należą do żadnej partii, a prezes szpitala nie startował w wyborach do powiatu z ich listy. Za to super bawił się na partyjnym spotkaniu Rowińskiego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-5
Offline Offline

Wpisy: 72
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 22 Listopad, 2014, 09:28:58 am »

Lider przestan już okłamywać wyborców i siać ferment, niech Ci ludzie w koncu zobaczą kim naprawde jest Slowinski i jego ekipa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 22 Listopad, 2014, 09:32:12 am »

POszukaj dobrze na listach dziecino.

Nie ma tam prezesa szpitala

Spójrz na film z zabawy u Rowińskiego.

Tam prezes siedzi rozbawiony

Gdzie tu nieporozumienie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Chwalą szpital w Lubaniu ;) Bieżące wiadomości Paweł Sokołowski 0 6980 Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2008, 08:51:41 am
wysłane przez Paweł Sokołowski
Lubański punkt krwiodawstwa idzie do likwidacji Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Leo 57 51973 Ostatnia wiadomość 15 Marzec, 2012, 00:17:20 am
wysłane przez cezar
Lubański market Hydepark « 1 2 3 » Shakus 42 41540 Ostatnia wiadomość 15 Luty, 2011, 20:50:11 pm
wysłane przez Andzia
Lubański SKOB w Międzynarodowym Roku Wolontariatu Informacje i Komunikaty Instytucji « 1 2 3 4 » tolerancja 51 42131 Ostatnia wiadomość 07 Luty, 2012, 13:38:36 pm
wysłane przez olka
Dzień dla Kobiet 10 marca Lubański Tret Polecane - Strona główna « 1 2 3 4 » borisem 51 42272 Ostatnia wiadomość 30 Marzec, 2012, 14:29:37 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Nowy rok - nowe wyzwania. Powiat lubański w 2013 roku. Polecane - Strona główna red. 10 13302 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2013, 09:45:50 am
wysłane przez widelec
Lubański Las Polecane - Strona główna Tomasz Bernacki 5 12452 Ostatnia wiadomość 24 Kwiecień, 2014, 21:45:57 pm
wysłane przez Tomasz Bernacki
oto lubański obrazek szyty na miarę... żenada!!!!!!!!!!! Hydepark « 1 2 3 » MMM 34 25728 Ostatnia wiadomość 09 Listopad, 2014, 12:41:50 pm
wysłane przez klea
Szpital Św. Jakuba Kultura i sztuka Tomasz Bernacki 5 20824 Ostatnia wiadomość 30 Maj, 2016, 23:15:21 pm
wysłane przez Tomasz Bernacki
Szpital Św. Elżbiety Kultura i sztuka Tomasz Bernacki 2 10118 Ostatnia wiadomość 26 Luty, 2016, 20:02:13 pm
wysłane przez Tomasz Bernacki