Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W Lubaniu dogrywka  (Przeczytany 159582 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #255 : 26 Listopad, 2014, 20:27:43 pm »

Piszący dla pana Pawlowskiego tekst spin doktorzy Kondzia wyraźnie zagalopowali się. Jak  szybko pojawiła się w nim nazwa firmy AUTOMATEC tak szybko zniknęła. Z prostego powodu. Ani pan Pawlowski nie miał prawa tytułować się prezesem spółki Automatec, ani ten tekst nie odpowiadał prawdzie. Oczywiście "bananowa panienka", która wcześniej śliniła się jadem komentując poparcie niezorientowanego w realiach Pawlowskiego teraz nawet na ten temat się nie zająknie. A kilku lemingów na fb jak niejaki Herman nawet nie zauważą, że łyknęli kolejną głupotę.

A Konrad Rowiński wątek od godziny przetrawia i obserwuje. Uważajcie.
Może podyskutujemy? Dwa razy pana zapraszałem!
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2014, 20:30:38 pm wysłane przez cezar » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #256 : 26 Listopad, 2014, 20:30:42 pm »

Czytając ostatnie wpisy Przyjacieli forum można dojść do wniosku, że reprezentantami tej moskiewskiej sitwy to są oni sami. Bo nikt o zdrowych zmysłach nie jest w stanie takich bzdur wypisywać. Pani Tereso, może zamiast robić ludziom wodę z mózgu, należy zapoznać się z procedurą niszczenia kart wyborczych. Tylko po co prawdę pisać, lepiej siać zamęt i wyprowadzać ludzi na ulicę.

PIOTRUS nie pozwalaj sobie. Ja Ciebie nie obrażam, chcesz dyskutować to dyskutuj. Piszesz anonimowo, ale  wiedz, że nikt nie jest anonimowy jak to się wydaje. Wodę z mózgu to Ty robisz. Jak taki mądry jesteś to podaj tę procedurę niszczenia głosów. Zamęt to Ty siejesz a ludzie sami wyjdą na ulicę jak tak dalej pójdzie. Jeśli w ciągu godziny nie zamieścisz mojego wpisu na dowód na to, że nawołuję ludzi do wyjścia na ulicę, to sprawę oddam do prokuratury. Mam dosyć tych manipulacji i insynuacji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #257 : 26 Listopad, 2014, 20:42:43 pm »

Nie potrafią docenić ciężkiej pracy pracowników wodociągów. Wolą ja lekceważyć
Ważne jest to co sie błyszczy

Potrafimy docenić i to wszyscy,wy też, poprzez podwyżki.

A TO JUŻ JEST CHAMSTWO! 

Chamstwo to sami szerzycie przyklaskując chamskim z brakiem poszanowania dla kobiet tekstom autorstwa wiadomo kogo.
Czy też odnosząc się szyderczo do polityków z ramienia Platformy Obywatelskiej i samego jego lidera.

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #258 : 26 Listopad, 2014, 21:00:39 pm »

Potrafimy docenić i to wszyscy,wy też, poprzez podwyżki.

Chamstwo to sami szerzycie przyklaskując chamskim z brakiem poszanowania dla kobiet tekstom autorstwa wiadomo kogo.
Czy też odnosząc się szyderczo do polityków z ramienia Platformy Obywatelskiej i samego jego lidera.



Zamieść moje cytaty, bym chamsko odnosiła się do kobiet (nomen omen sama będąc kobietą).

Zamieść cytat, który jest dowodem na to, że szyderczo odnoszę się do samego lidera PO (rozumiem, ze chodzi Ci o lidera lubańskiej PO).

Ciąg dalszy jak w moim wcześniejszym poście.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #259 : 26 Listopad, 2014, 21:05:05 pm »

PIOTRUS nie pozwalaj sobie. ]... Jeśli w ciągu godziny nie zamieścisz mojego wpisu na dowód na to, że nawołuję ludzi do wyjścia na ulicę, to sprawę oddam do prokuratury. Mam dosyć tych manipulacji i insynuacji.

Do prokuratury? Matko i córko, prokurator na pewnie nie będzie zdziwiony Chichot
Piotrus, chłopie trzymaj się, a ja Ci powiadam, że Magenta to żona Pana Zembika- radnego w powiecie. Zatem nie wiedziałeś, bo i skąd do tej chwili kim ona jest. Wiesz w tym art. 212 par.2 jest "kto pomawia inną osobę...na utratę zaufania publicznego"...Skąd chłopie mogłeś wiedzieć, że Magenta ma zaufanie publiczne?
Nie martw się, bo to tylko artykuł ścigany z powództwa prywatnego. Prokurator co najwyżej da Magencie Twoje IP
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2014, 21:07:52 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #260 : 26 Listopad, 2014, 21:22:29 pm »

To się nazywa powództwo cywilne w postępowaniu karnym. Nie samo IP tylko dane osobowe piszącego. Proszę nie szargać nazwiska mojego męża za każdym razem, gdy coś napiszę. Szczepcio wydaje Ci się, że jesteś taki cwany?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #261 : 26 Listopad, 2014, 21:36:07 pm »

To się nazywa powództwo cywilne w postępowaniu karnym. Nie samo IP tylko dane osobowe piszącego. Proszę nie szargać nazwiska mojego męża za każdym razem, gdy coś napiszę. Szczepcio wydaje Ci się, że jesteś taki cwany?
Ależ skądże Szanowna Pani, starałem się jedynie doszukać kto straci zaufanie publiczne. I tak jakoś wyszło. Co Pani nerwowa? Nie jestem ani cwany, ani głupi. Nazwisko poszargał wiatr...na plakatach. Zresztą inne nazwiska też. Podając się pod osąd słupa, trzeba być przygotowanym na osąd ludu Szanowna Pani.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #262 : 26 Listopad, 2014, 21:36:23 pm »

Tylko to nie jest dowód, dowodem są karty do głosowania. Jak można takie ważne dokumenty niszczyć po 30 dniach?!

Procedura niszczenia kart wyborczych:
Do 31 grudnia, zgodnie z obowiązującym prawem wyborczym, mają być zniszczone karty do głosowania, tylko w tych okręgach gdzie nie ma protestów wyborczych.
Złożenie protestu wyborczego sprawia, że ten termin 31 grudnia (zniszczenie kart ) w danym okręgu nie obowiązuje. Wszędzie tam, gdzie zostaną złożone protesty, termin zniszczenia kart zostanie przesunięty do 30 dni po uprawomocnieniu wyroku ws. protestu.


Dlatego pisanie o zniszczeniu kart po 30 dniach jest niedopowiedzeniem, całkiem niepotrzebnym. Skoro Pani uważa, że wybory zostały sfałszowane to może lepiej złożyć protest wyborczy i nie dopuścić do niszczenia tych kart i udowodnić przed sądem fałszerstwo. Pokazać, kto i gdzie sfałszował wybory, a nie tylko obrażać, bez wyjątku, ludzi pracujących przy wyborach.

P.S.
Ktoś z Przyjacieli forum pisał już o pozwach do prokuratury, tylko z innego punktu widzenia i w stosunku do innych osób. Ale to inna bajka.
Naprawdę nie miałem na celu poniżyć Pani w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla sprawowania Pani zawodu, bo jego nie znam.
Pozdrawiam z wyrazami szacunku PIOTRUS.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #263 : 26 Listopad, 2014, 21:46:23 pm »

Zamieść moje cytaty, bym chamsko odnosiła się do kobiet (nomen omen sama będąc kobietą).

Zamieść cytat, który jest dowodem na to, że szyderczo odnoszę się do samego lidera PO (rozumiem, ze chodzi Ci o lidera lubańskiej PO).

Ciąg dalszy jak w moim wcześniejszym poście.

nomen omen jest epicentrum świata,tfu Lubania...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #264 : 26 Listopad, 2014, 21:54:03 pm »

Potrafimy docenić i to wszyscy,wy też, poprzez podwyżki.

Chamstwo to sami szerzycie przyklaskując chamskim z brakiem poszanowania dla kobiet tekstom autorstwa wiadomo kogo.
Czy też odnosząc się szyderczo do polityków z ramienia Platformy Obywatelskiej i samego jego lidera.



Nie jestem autorką tego utworu, znalazłam w necie. Autor nie znany, a szkoda... Spodobało mi się więc wklejam. 

Nie w takich poparciach leży wielka siła,
choć sama pani Premier do akcji ruszyła.

Nepotyzm zatem i elitarne kolesiostwo
nic dobrego dla miasta nie przyniosło.

Urosła nam inteligentna elita Lubania
a biedny człowiek i tak nie miał nic do gadania.

Teraz po trupach chcą wrócić PO swoje,
A przecież to miasto nasze: moje i Twoje.

Korzystając z tak napiętej atmosfery
Szukają poparcia dla „elitarnej” sfery.

Nic dobrego dla nas wyborców to nie wróży,
Mamy tego po uszy, całe miasto się burzy.

Nam w sercach leży dobro naszego miasta,
Zatem głosujmy na SŁOWIŃSKIEGO i basta!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #265 : 26 Listopad, 2014, 22:04:13 pm »

Procedura niszczenia kart wyborczych:
Do 31 grudnia, zgodnie z obowiązującym prawem wyborczym, mają być zniszczone karty do głosowania, tylko w tych okręgach gdzie nie ma protestów wyborczych.
Złożenie protestu wyborczego sprawia, że ten termin 31 grudnia (zniszczenie kart ) w danym okręgu nie obowiązuje. Wszędzie tam, gdzie zostaną złożone protesty, termin zniszczenia kart zostanie przesunięty do 30 dni po uprawomocnieniu wyroku ws. protestu.


Dlatego pisanie o zniszczeniu kart po 30 dniach jest niedopowiedzeniem, całkiem niepotrzebnym. Skoro Pani uważa, że wybory zostały sfałszowane to może lepiej złożyć protest wyborczy i nie dopuścić do niszczenia tych kart i udowodnić przed sądem fałszerstwo. Pokazać, kto i gdzie sfałszował wybory, a nie tylko obrażać, bez wyjątku, ludzi pracujących przy wyborach.

P.S.
Ktoś z Przyjacieli forum pisał już o pozwach do prokuratury, tylko z innego punktu widzenia i w stosunku do innych osób. Ale to inna bajka.
Naprawdę nie miałem na celu poniżyć Pani w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla sprawowania Pani zawodu, bo jego nie znam.
Pozdrawiam z wyrazami szacunku PIOTRUS.



Czyli potwierdzasz to o czym ja napisałam, 30 dni i niszczymy. Niektóre dokumenty należy przechowywać 50 lat, ale nie myślę, by aż tak długo trzeba było przechowywać karty do głosowania.
Tak ważne wybory, tak ważne decyzje i tylko 30 dni? To trzeba w demokratycznej Polsce ludzi zmuszać do składania protestów wyborczych ciągać ich po sądach? A czy nie można inaczej?  

Pierwsze lepsze linki:

Jak długo należy przechowywać dokumenty firmy?
http://poradnik.wfirma.pl/-jak-dlugo-nalezy-przechowywac-dokumenty-firmy
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130918/PORADYPRAWNE/130909552
Jeśli chodzi o te niby przeprosiny, bo przeprosinami tego nazwać nie można, bardziej jest to Twoje tłumaczenie się. Nie ma znaczenia czy ktoś jest osobą publiczną i dobry wizerunek jest mu potrzebny. Jeśli tak by było, to można zwykłych ludzi mieszać z błotem? Manipulować, obrażać, siać zamęt, w pokrętny sposób obniżać ich wartość oraz wartość ich wypowiedzi? Jak zaczyna się dyskutować na forum to trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że można obrazić nawet kogoś, kto występuje tylko pod Nickiem. Nick to też dobro osobiste. Nie ma tłumaczenia, że nie wiedziałem kim pani jest. Nie ma znaczenia kim  jest osoba, którą się obraża, ma znaczenie czy się tę osobę obraża czy nie. To dotyczy też Szczepcia.
Pomimo wszystko PIOTRUS nie jestem osobą pamiętliwą, lubię gdy ludzie mogą spać spokojnie. Dobrej nocy życzę i nie gniewam się na Ciebie.
"Nick" podlega ochronie prawa cywilnego jak inne dobra osobiste człowieka

http://prawo.vagla.pl/node/8068
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad, 2014, 22:09:18 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #266 : 26 Listopad, 2014, 22:06:33 pm »

Gdy rów wykopany
Odzywają się "damy"
Gdy słowa na wietrze
Przemawiają wieprze
Gdy spokoju nam trzeba
Na Rowińskiego potrzeba
Gdy szarpią się sztaby
Podajmy im graby
Lecz krzyżyk postawmy
Na KR, bo trafny!
Też zapożyczony klea
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #267 : 26 Listopad, 2014, 22:09:13 pm »

Nie jestem autorką tego utworu, znalazłam w necie. Autor nie znany, a szkoda... Spodobało mi się więc wklejam. 

Nie w takich poparciach leży wielka siła,
choć sama pani Premier do akcji ruszyła.

Nepotyzm zatem i elitarne kolesiostwo
nic dobrego dla miasta nie przyniosło.

Urosła nam inteligentna elita Lubania
a biedny człowiek i tak nie miał nic do gadania.

Teraz po trupach chcą wrócić PO swoje,
A przecież to miasto nasze: moje i Twoje.

Korzystając z tak napiętej atmosfery
Szukają poparcia dla „elitarnej” sfery.

Nic dobrego dla nas wyborców to nie wróży,
Mamy tego po uszy, całe miasto się burzy.

Nam w sercach leży dobro naszego miasta,
Zatem głosujmy na SŁOWIŃSKIEGO i basta!

Wlazł kotek na płotek i Słowiński mruga...

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…



Punkty: +6/-5
Offline Offline

Wpisy: 72
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #268 : 26 Listopad, 2014, 22:11:28 pm »

Arek kilka swoich odpowiedzi to strzał w stope, swoją oczywiście
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #269 : 26 Listopad, 2014, 22:14:05 pm »

Arek kilka swoich odpowiedzi to strzał w stope, swoją oczywiście

 A zatem cieszysz się? kto strzelałby do zdezelowanego . Bo i po co ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Atmosfera w Lubaniu Hydepark curious 10 13697 Ostatnia wiadomość 05 Grudzień, 2009, 18:56:39 pm
wysłane przez curious
Sojka w Lubaniu Kultura i sztuka jolek5 5 9495 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2010, 23:08:17 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
SKARB W LUBANIU!!! Hydepark MooseDlb 1 6867 Ostatnia wiadomość 07 Listopad, 2010, 15:42:45 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Kino w Lubaniu Hydepark « 1 2 ... 5 6 » saxony 87 84625 Ostatnia wiadomość 03 Marzec, 2012, 08:22:46 am
wysłane przez Tony
WOŚP w Lubaniu Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Iza 53 54700 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2011, 11:59:31 am
wysłane przez Samozapłon
Koncert w Lubaniu...??? Kalendarz wydarzeń MooseDlb 14 22554 Ostatnia wiadomość 28 Styczeń, 2011, 18:29:46 pm
wysłane przez Jola
Kultura w Lubaniu Kultura i sztuka « 1 2 » Poleg 16 20019 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2011, 18:58:04 pm
wysłane przez curious
47 DZ PTP w Lubaniu Przyroda i Turystyka PTSM LUBAŃ 1 22169 Ostatnia wiadomość 30 Październik, 2011, 21:09:24 pm
wysłane przez PTSM LUBAŃ
gdzie w Lubaniu???? Hydepark kobieta 6 9839 Ostatnia wiadomość 20 Październik, 2014, 18:20:08 pm
wysłane przez Lider