Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rada Miasta 2014-2018  (Przeczytany 74185 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #90 : 29 Styczeń, 2015, 20:56:58 pm »

Wyprzedziłeś rozwój internetowych zdarzeń, zatem stawiam pytanie; czy człowiek głupi może zrozumieć to, że jest głupi? Czy też zrozumienie tego faktu postawi go automatycznie wśród mądrych?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #91 : 02 Luty, 2015, 19:17:06 pm »

Przez cały dzień w moim aucie słuchałem:
http://www.prw.pl/articles/view/40324/Demokracja-po-lubansku-Skoczyl-do-mnie-jakiegos-szalu-dostal
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #92 : 02 Luty, 2015, 19:36:32 pm »

Moim zdaniem ten pan wymagałby leczenia gdyby jego konfabulacja zaczynała zagrażać zdrowiu i życiu innych. Narazie jest z nim śmiesznie. W każdym razie na wszelki wypadek obesrwujmy jego zachowania. Nie znam osoby która by tego pana traktowała poważnie. Łącznie z nim samym. Choć kto wie. Może to taki przypadek, że on sam sobie wydaje się bardzo poważny. Jedno wiadomo na pewno: postrzega sam siebie jako najważniejszą osobę na świecie i uważa, że inni też tak sądzą. Nieustannie chce zatem uszczęśliwiać innych sobą. Zwracać na siebie uwagę, bo inaczej traci poczucie własnej wartości. Wszędzie czuje zagrożenie. Nawet w drodze do wychodka. By nie daj Boże coś tak arcyważnej osobie nie stało się po drodze. Świat w jednej chwili strasznie by zubożał tracą przecie kogoś tak ważnego.
Mimo wszystko ubaw mamy z nim po same pachy. Ciekawe jakim medycznym terminem medycyna określa taki typ (nie)osobości.
« Ostatnia zmiana: 02 Luty, 2015, 19:47:32 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #93 : 02 Luty, 2015, 19:57:57 pm »

Na postawione pytanie nie otrzymałem odpowiedzi i pewnie się nie doczekam. Trudno.

Wracając do Pana...

Przykrym jest fakt, z którego istnienia nasz lokalny dziennikarz śledczy nawet sobie nie zdaje sprawy;- bo i skąd może mieć świadomość swej roli w tym postkomunistycznym kabarecie, z obietnic umorzenia czynszu? Hmmm. Życie w takim luksusie ma to do siebie, że czasami na oklep pstrego kuca dosiada. W przypadku L.H. wsiadło i ma się dobrze cwałując.
Gdyby tylko wiedział, jak nisko oceniają go jego protegowani...
« Ostatnia zmiana: 02 Luty, 2015, 20:01:35 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #94 : 02 Luty, 2015, 20:00:35 pm »

Jest śmieszny i dziwny, ale nie pojmuję jak radni mogli zejść poniżej jego poziomu Szok To oznacza, że  również śmieszni. A co do zagrożeń jakie odczuwa Pan Lesław to podobne ma jak widzę Magenta, czy jakoś tak Magicznie brzmiąca.
Piotr żaden głupiec nie wie, że jest głupcem, odwrotnie tych co go widzą głupcem postrzega jak głupców. Może być?
« Ostatnia zmiana: 02 Luty, 2015, 20:06:57 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #95 : 02 Luty, 2015, 20:06:45 pm »

Jasne. Może być.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #96 : 02 Luty, 2015, 23:03:58 pm »

Samokrytyka
No to ja jako pierwsza przyznaję się do tego, że popełniam wiele błędów. Plus może taki, że większość z nich zauważam, jeśli nie prędzej to później a im więcej staram się ogarnąć swoją główką, tym bardziej zdaję sobie sprawę ze swojej niewiedzy ale cały czas nad tym pracuję.
Wniosek.
Człowiek głupim się rodzi i głupim umiera.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #97 : 02 Luty, 2015, 23:09:35 pm »

Szczepcio mówienie o tym, że radni zeszli do poziou niejakiego Hardzieja jest manipulacją i nadużyciem. Z filmu nic nie wynika. A reszta to jakaś opowieść jakiegoś Hardzieja. Zgadzam się z tymi którzy twierdzą, że zmyślona z wątkami dodanymi od niego samego. Co jak co ale mówią ludzie, że na mówieniu prawdy to go jeszcze nikt nie złapał. Dziwi mnie ile czasu poświęcają tym bzdurom media, ale sądząc po tym co w tym kraju się z nimi powyprawiało to nie powinno to dziwić. Z wielu dziwaków zrobiły wiarygodne autorytety, jeśli miało to komuś służyć. A te cudaki wierzą przez to w swoją misję. Biedni ludzie
« Ostatnia zmiana: 02 Luty, 2015, 23:12:14 pm wysłane przez mieszek » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +3/-1
Offline Offline

Wpisy: 13
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #98 : 03 Luty, 2015, 10:12:12 am »

"Nie pozwolę, by na sesji ktoś mnie krytykował czy coś" - Pan Jan "soczysty owoc Banan" Hofbauer pokazał prawdziwe oblicze.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #99 : 03 Luty, 2015, 12:08:48 pm »

Poziom inteligencji werbalnej naszych Wybrańców zdecydowanie przewyższa ten jaki posiadali przedstawiciele gatunku, żyjący w plejstocenie. To jest oczywista-oczywistość. Więc czemu ma służyć ta dyskusja na temat "poziou" tych czy owych?
P.S.
Czy ktoś zasnął nad klawiszem (-) i się nie wylogował, bo ciągle ich przybywa przy nicku Szczepcia. Ale tu chyba ciągle szwankuje to czytanie ze zrozumieniem! 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #100 : 03 Luty, 2015, 17:38:19 pm »

Jola plusikowe
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #101 : 03 Luty, 2015, 19:04:35 pm »

Ja tylko zadam wam pytanie:

co  z tego jak zachowali się czy to Pan H , czy Pan P?Co?

żeby było jasne, ja równiez uważam, ze takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.. ale...

teraz mają na 4 lata ciepłą posadkę, mogą udawac, ze coś robia, dbac o własne podwórko i tyle..

mnie zastanawia coś całkiem innego... i ponawia się to od dłuższego czasu

kto tych ludzi wybiera??? przeciez Pan H to jakby do stołka przyklejony był.. nie dość ze ma problemy z wysłowieniem, bez kartki kiepsko mu idzie to jeszcze nie widze, aby działał...

przecież to się powtarza sukcesywnie... są obietnice, są wybory, wybieracie tych samych i na tym koniec .. już przestają być ważni wyborcy.. ważny jest stołek i udawanie cośrobienia...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #102 : 03 Luty, 2015, 19:45:06 pm »

Jola plusikowe
Zaczyna się żebranie o rewanż. Ciekawy jestem, czy Jola da się wciągnąć w zagrywki.
Dedykuję Pani Jolu:
https://www.youtube.com/watch?v=NpZHBMjyzN0
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #103 : 03 Luty, 2015, 20:24:45 pm »

Oj Szczepcio, kimkolwiek jesteś umiesz zagrać na uczuciach. Jeśli dożyję, ludzie z mojego rocznika tak mają gdy coś planują używają tego określenia, a więc jeśli dożyję i jeżeli mnie nie powykręca, tym razem mam na myśli problemy z kręgosłupem, to pojadę w tym roku na Woodstock, choćby na 2 dni ale pojadę. Muszę tam być i zobaczyć jak tam jest bo znam to miejsce jedynie z opowiadań syna, który tam jeździ.  A kłócić się nie chcę, ja teraz wojuję w innej realnej, konkretnej sprawie i to jest teraz dla mnie ważne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #104 : 03 Luty, 2015, 20:30:04 pm »

No nie powiem tu mnie rozbawiłeś normalnie poziom pięciolatka.
szkoda mi takich ludzi bez cywilnej odwagi z kominiarką na oczach.
To było do szczepcia
« Ostatnia zmiana: 03 Luty, 2015, 20:32:18 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Obradowała Rada Powiatowa OPZZ Bieżące wiadomości Leo 0 3130 Ostatnia wiadomość 30 Styczeń, 2010, 12:09:40 pm
wysłane przez Leo
Rada Sportu Miasto Lubań Urząd Miasta 0 4108 Ostatnia wiadomość 15 Kwiecień, 2011, 09:58:54 am
wysłane przez Urząd Miasta
RADA SOŁECKA WYBRANA Gmina Lubań Urząd Gminy 0 3084 Ostatnia wiadomość 08 Lipiec, 2011, 10:20:01 am
wysłane przez Urząd Gminy
RADA SOŁECKA WYBRANA Gmina Lubań Urząd Gminy 0 3286 Ostatnia wiadomość 14 Lipiec, 2011, 08:52:20 am
wysłane przez Urząd Gminy
RADA SOŁECKA WYBRANA Gmina Lubań Urząd Gminy 0 3113 Ostatnia wiadomość 18 Lipiec, 2011, 15:29:11 pm
wysłane przez Urząd Gminy
RADA SOŁECKA WYBRANA Gmina Lubań Urząd Gminy 0 2782 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2011, 19:33:25 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Obradowała Rada Sportu Hydepark Bero 0 3109 Ostatnia wiadomość 10 Grudzień, 2013, 20:21:45 pm
wysłane przez Bero
NOWA RADA MIASTA Hydepark oaza 13 11815 Ostatnia wiadomość 14 Wrzesień, 2014, 00:02:18 am
wysłane przez oaza
Słowem Otwarty Wtorek w czerwcu 2018 Poeci ZUZA 0 3249 Ostatnia wiadomość 06 Czerwiec, 2018, 22:58:46 pm
wysłane przez ZUZA
Wybory Samorządowe 2018 Hydepark Wojciech Zembik 0 10667 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2018, 21:02:12 pm
wysłane przez Wojciech Zembik