Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rada Miasta 2014-2018  (Przeczytany 74196 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #75 : 28 Styczeń, 2015, 15:52:00 pm »

A czym wykazał się poprzedni członek, który kosztował nas ponad 400 tys. złotych?
Wiem Lider, że patrzysz po męsku.
Członek, członkowi nierówny. Jeden jest większy, drugi mniejszy, jeden grubszy, drugi chudszy, jeden sprytniejszy, drugi ospały, jeden lubi POgadać, drugi lubi poPiSać, jeden znosi krytykę, drugi donosi na krytyków.
Teraz sobie dopasuj elementy Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #76 : 28 Styczeń, 2015, 16:13:17 pm »

A co mnie i kogokolwiek obchodzi poprzedni członek. Teraz mamy nowego i teraz to on bierze kasę nie wiadomo za co i wyjaśniamy ta kwestię. Jeśli tyle kosztował poprzedni to ile będzie kosztował obecny?

Jak już jest to albo niech starosta płaci mu ze swoich prywatnych jak mu jego osoba jest potrzebna do pracy albo znajdzie konkretne zajęcie. Najlepiej to o którym pisałem wcześniej. Niech panowie Rowiński i Hardziej zajmą się kwestią bezrobocia które jest statutowym działaniem powiatów. Toż to było sztandarowe hasło pana Rowińskiego w wyborach samorządowych, niech więc działa.

No i czekamy na zapowiadanych przez pana Rowińskiego inwestorów w mieście. Jako członek zarządu może się teraz wykazywać ile dusza zapragnie nie tylko w mieście ale rozwinąć skrzydła na cały powiat.
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2015, 16:18:15 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #77 : 28 Styczeń, 2015, 17:01:17 pm »

Cytuj
A co mnie i kogokolwiek obchodzi poprzedni członek. Teraz mamy nowego
A teraz myślisz jak kobieta. Tobie nie chodzi o kasę na etat, a o konkretnego członka. Muszę przyznać, że wśród dwóch do wyboru wskazujesz na tego bardziej konkretnego. Poprzedni faktycznie zasługuje raczej na szerokie obejście  Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #78 : 28 Styczeń, 2015, 17:10:08 pm »

Szczepcio wiem, że masz awersję na wicestarostę bo już, jak się nie mylę, o tym pisałeś na forum.

Mnie poprzedni członek ani grzeje, ani ziębi. Osobiście uważam, że na szefa partii się nie nadaje, bo przegrywa z kretesem wszystkie wybory w regionie, w dodatku nie jednoczy ludzi lecz według mnie dzieli. I tyle o poprzednim

A co tyczy się obecnego członka od niczego to wracam do kwestii poprzednich. Może ktoś nam wyjaśni co on tam robi albo co będzie robił. A jeśli nie ma nikt odpowiedzi do zwolnić go z tej funkcji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #79 : 28 Styczeń, 2015, 18:51:39 pm »

Cytuj
A co tyczy się obecnego członka od niczego to wracam do kwestii poprzednich. Może ktoś nam wyjaśni co on tam robi albo co będzie robił.

 No właśnie .Jeszcze jak był vice to siedział w oknie i donosił Komendantowi policji a nas że parkujemy na zakazie na Mickiewicza. Sprawdzał sie w tej roli. No i jeszcze mnie sądem postraszył. Przydatny był. Lipy na Mickiewicza chciał wyciąć bo mu w oglądzie przeszkadzały. Most ,oj ten most. właściwie Wiadukt wyremontował. Właściwie już wszystko zrobił. To może taczkę trza by podstawić .
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #80 : 28 Styczeń, 2015, 19:24:03 pm »

...No i jeszcze mnie sądem postraszył. Przydatny był. Lipy na Mickiewicza chciał wyciąć bo mu w oglądzie przeszkadzały. ...

Widzę, że skrucha wyrażona w kampani była na pokaz i nie szczera odnośnie obrażania żony Rowińskiego...

Człowieku jak lipa kwitnie wiesz jak to zanieczyszcza ulice, podwórka mieszkańców, ile ludzie jest uczulonych na pylącą lipę... jakbyś chodź raz podwórko po lipie zamiatał to byś wiedział...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #81 : 28 Styczeń, 2015, 19:30:36 pm »

Cytuj
Widzę, że skrucha wyrażona w kampani była na pokaz i nie szczera odnośnie obrażania żony Rowińskiego...

 Nie znam żony Rowińskiego,nie mogłem więc jej obrazić. Skrucha był napisana dokładnie pod dyktando tak owego. Chciał dać satysfakcje swojej zonie. Cała reszta to lipa. Myślę o Twoim poście.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #82 : 28 Styczeń, 2015, 19:54:45 pm »

Melioracja jak zwykle błyszczy tyle że brokatem używanej szminki. Fire o lipach, wiadukcie i wyglądaniu Rowa z balkonu jak panienka z okienka a ta mu żonę wyciąga.
Lider. Stanowisko członka etatowego wiadomego ciała kolegialnego nie powinno nosić tej skojarzeniowej nazwy a raczej PRZECHOWALNIA. Ot i cała tajemnica.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #83 : 28 Styczeń, 2015, 20:53:44 pm »

Melioracja jak zwykle błyszczy tyle że brokatem używanej szminki. Fire o lipach, wiadukcie i wyglądaniu Rowa z balkonu jak panienka z okienka a ta mu żonę wyciąga.
Lider. Stanowisko członka etatowego wiadomego ciała kolegialnego nie powinno nosić tej skojarzeniowej nazwy a raczej PRZECHOWALNIA. Ot i cała tajemnica.
Nie wiem jak to teraz wygląda ale jeszcze niedawno gdy ktoś stracił prace a był w odpowiednim wieku czyli przedemerytalnym, dostawał tzw pomostówkę a to stanowisko to taka przedwyborówka czyli pomostówka przed wyborami. Dziwne, że parlamentarności jeszcze na to nie wpadli. Wystarczy odpowiedzialna ustawa i każdy kto się nie załapie na wyższy stołek dostanie taka przedwyborówkę i spokojnie bez stresu przeczeka do następnych wyborów i wredni wyborcy przestaną wreszcie wytykać palcami.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #84 : 28 Styczeń, 2015, 22:39:37 pm »

Lider, analiza starego członka zgodna z moją, ale nie czepiam się dla czepiania. Wiem jedno, że gdyby nie doszło w poprzedniej kadencji do zatrudnienia W.Z. to dziś nie byłoby procederu i na pewno nie byłoby nowego członka. Tamten rozdziewiczył bramy, a ten jedynie wszedł na poprawkę. Nie sądzisz, że tu jest pies pogrzebany?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #85 : 28 Styczeń, 2015, 22:45:49 pm »

Lider, analiza starego członka zgodna z moją, ale nie czepiam się dla czepiania. Wiem jedno, że gdyby nie doszło w poprzedniej kadencji do zatrudnienia W.Z. to dziś nie byłoby procederu i na pewno nie byłoby nowego członka. Tamten rozdziewiczył bramy, a ten jedynie wszedł na poprawkę. Nie sądzisz, że tu jest pies pogrzebany?
Szczerze, to hipokryzją byłoby się z tym nie zgodzić.
Zapomniałam dodać, że i tak dobrze że członek nie ma swojego zastępcy ale jak dobrze pójdzie, to pewnie kiedyś zostanie powołany.  
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń, 2015, 22:57:07 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #86 : 28 Styczeń, 2015, 23:02:43 pm »

Zastępca członka brzmi jak...wibrator  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #87 : 29 Styczeń, 2015, 15:32:21 pm »

Przez lata pracy nie spotkałem przypadku, żeby jakiś "rejestrujący czymkolwiek" został wpuszczony na spotkanie KP. Więc wszedł na chama. A że dawniej chamów na salony się nie wpuszczało nawet jak cham się dorobił, to proponuję nad naszym, wybitnym chamem, spuścić zasłonę milczenia.
  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #88 : 29 Styczeń, 2015, 19:06:24 pm »

Wiem jedno, że gdyby nie doszło w poprzedniej kadencji do zatrudnienia W.Z. to dziś nie byłoby procederu i na pewno nie byłoby nowego członka. [..] Nie sądzisz, że tu jest pies pogrzebany?

Według mnie winny całego śmierdzącego zamieszania jest sam starosta. Chciał dzielić i rządzić jak Cezar a został sam ze smrodem.

W następnych wyborach jak zbierze 50 głosów w całym Lubaniu to powinien to uznać za sukces. Elektorat pana Rowińskiego nigdy go nie poprze i raczej według mnie nawet go nie szanuje. Wykorzysta go, przeżuje i wypluje jak nie będzie potrzebny (Lenin nawet mawiał coś o pożytecznych idiotach na podobne zachowania) A swój elektorat starosta poprzez zafundowanie posady temu panu odstręczył skutecznie.

Sam sobie jest winien. Chyba, że działał pod wpływem wyższej konieczności. Ale nic mi na ten tem,at nie wiadomo
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #89 : 29 Styczeń, 2015, 20:37:53 pm »

Piotrze uwaga! W sprawie naszego "wybitnego chama" odezwało się zombie. Polityczne trupy spod znaku Nowego Lubania i Panaceum. Ich wiara w wskrzeszenie zadziwia. Jeden przez drugiego w wirtualu coś plotą, rzucają na chybił trafił artykułami i paragrafami, bo sprawia to wrażenie, ale tylko wrażenie kompetencji. Szkoda, że nie potrafiąc dotrzeć do źródła to jest do Statutu Miasta Lubań i Regulaminu Rady Miasta Lubań. A tam stoi jak byk o Komisji Prezydialnej.
A było już tak obiecująco. Sromotnie przegrana z Panaceum na facebook pisała:
Cytuj
Urlop od polityki daje mi tyle radości, że nie chce mi się jego przerywać. Jest cudnie!
I nam było cudownie!
Niestety. Pani G o współczynniku 286 nie starczyło silnej woli.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Obradowała Rada Powiatowa OPZZ Bieżące wiadomości Leo 0 3130 Ostatnia wiadomość 30 Styczeń, 2010, 12:09:40 pm
wysłane przez Leo
Rada Sportu Miasto Lubań Urząd Miasta 0 4108 Ostatnia wiadomość 15 Kwiecień, 2011, 09:58:54 am
wysłane przez Urząd Miasta
RADA SOŁECKA WYBRANA Gmina Lubań Urząd Gminy 0 3084 Ostatnia wiadomość 08 Lipiec, 2011, 10:20:01 am
wysłane przez Urząd Gminy
RADA SOŁECKA WYBRANA Gmina Lubań Urząd Gminy 0 3286 Ostatnia wiadomość 14 Lipiec, 2011, 08:52:20 am
wysłane przez Urząd Gminy
RADA SOŁECKA WYBRANA Gmina Lubań Urząd Gminy 0 3114 Ostatnia wiadomość 18 Lipiec, 2011, 15:29:11 pm
wysłane przez Urząd Gminy
RADA SOŁECKA WYBRANA Gmina Lubań Urząd Gminy 0 2782 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2011, 19:33:25 pm
wysłane przez Urząd Gminy
Obradowała Rada Sportu Hydepark Bero 0 3109 Ostatnia wiadomość 10 Grudzień, 2013, 20:21:45 pm
wysłane przez Bero
NOWA RADA MIASTA Hydepark oaza 13 11816 Ostatnia wiadomość 14 Wrzesień, 2014, 00:02:18 am
wysłane przez oaza
Słowem Otwarty Wtorek w czerwcu 2018 Poeci ZUZA 0 3249 Ostatnia wiadomość 06 Czerwiec, 2018, 22:58:46 pm
wysłane przez ZUZA
Wybory Samorządowe 2018 Hydepark Wojciech Zembik 0 10668 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2018, 21:02:12 pm
wysłane przez Wojciech Zembik