Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: oto lubański obrazek szyty na miarę... żenada!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 25728 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 05 Listopad, 2014, 19:58:20 pm »

witam

przybywam ze sprawą, która delikatnie mówiąc mnie bulwersuje

Jakiś czas temu w Lubaniu poddano wycięciu drzewa w parku przy ul. Podwale.

Domyślam się że były to drzewa tego wymagajace .

Pytanie moje jest takie:

kto decydował do kogo to drzewo trafi?Co?

dlaczego osoby które faktycznie pomocy potrzebują tej pomocy nie otrzymują???

I to nagle znajduję w sieci oto taki obrazek :

Czy w Lubaniu  Cyganie to osoby wymagajac wsparcia???

wszyscy wiemy ze nie!!!!!!!!!!!!
siedzą w opiece, żerują na Państwie a nasze szanowne Państwo w rogi wali Polaków dając Państwoą kasę ? NASZĄ KASĘ / darmozjadom i nierobom!!!

ZGIUK te drzewa wyciął dla szanownych panów Cyganów a oni skwapliwie wyrazili chęć zabrania drzewa!!!

za tą sytuację ktos powinien konkretnie beknąć i odbijać mu się to powinno długo czkawką!!!!

3fd5bac5be53b7861fe36f0e7cbf334f.jpg







3fd5bac5be53b7861fe36f0e7cbf334f.jpg

* 3fd5bac5be53b7861fe36f0e7cbf334f.jpg (121.11 KB, 676x677 - powiększony/pobrany 930 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 05 Listopad, 2014, 20:52:14 pm »

AS walczy o głosy każdego. Nic nie mam do Romów, ale to są już takie zagrywki poniżej pasa... 4 lata nic dla nich nie zrobił, a tu nagle przed wyborami drzewna kiełabsa wyborcza...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 05 Listopad, 2014, 21:02:32 pm »

a ja mam do Romów.. są zwykłymi śmierdzielami , nierobami i patologią.
Siedzą w opiece, dostają zapomogi, deputaty a jak chodzą ubrani??? jakimi autami jeżdzą??
ci akurat z fotki to jeden byk który pracy się nie imał , obrósł tłuszczem z każdej strony, bryka jezdzi jakiej niejeden Polaczek nie ma i śmieje mu się w nos... drugi to pijaczyna który od rana do wieczora chodzi nawiany , ciekaw za co pije?? trzeci natomiast to złodziejaszek i kombinator , któremu wydaje się że jest mafiozo hehehe

W mieście jest ful ludzi którzy rzeczywiscie pomocy potrzebują. Ich dzieci nie mają butów do szkoły, marzną w swoich domach...
ale po co pomagac tym którzy nie potrafią prosić o pomoc??

Można mijac setny raz tą samą osobe na ławce , zmarzniętą, smutną i nie ma reakcji, znieczulica i tyle.. tutaj w tym miescie liczy się tylko 21 osób.. te które z takim zapałem pchają się do wyborów i niestety te głosy dostaną.. bo ci którzy mogliby ten problem rozwikłać do wyborów nie podejdą z prostej przyczyny.. nie wierzą w zmiany, szczere intencje i bezinteresowność...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 05 Listopad, 2014, 21:27:14 pm »

Jakiś miesiąc temu wycinkę opisywał jeden z lokalnych serwisów internetowych. W komentarzach były słowa zrozumienia, zdziwienia i oburzenia. To normalne. Tacy jesteśmy. Jak na obrazku poniżej.

ludziemowia.jpg



jednemu się dziwię, choć nie wiem dlaczego? Bo to u nas normalne. Wystarczy, że coś niedobrego napisze się o Polsce w prasie zachodniej i rozpętuje się u nas histeria. Tak jakby to co piszą o nas Francuzi, Anglicy czy Niemcy było najważniejsze (choć często to bzdury). Ale najprawdopodobniej ta nasza reakcja wynika z jakiś dziwnych kompleksów.
Podobnie jest z opisywaną sytuacją. Portal wiocha.pl zamieścił to na swoich łamach, kilka osób włożyło to na fb i znów rozpętuje się... Naprawdę mamy taki kompleks?

ludziemowia.jpg

* ludziemowia.jpg (50.1 KB, 485x403 - powiększony/pobrany 825 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #4 : 05 Listopad, 2014, 21:32:50 pm »

Bo nieodzownym warunkiem umiejętności zachowania dystansu jest inteligencja.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 05 Listopad, 2014, 21:46:49 pm »

Jola.. śmiem twierdzić że sama nie wiesz o cyzm piszesz..

dlaczego nie odbył sie przetarg na to drzewo??
 dlaczego nie było informacji, ze taka wycinka będzie miała miejsce i będzie to drzewo do oddania??
dlaczego pytam???

nadal infantylnie twierdzisz że inteligencja to podstawa???
mało widziałas biedy, nieporadności, aby byś slepą i nie potrafić z obiektywizmem ocenić sytuacji???
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 05 Listopad, 2014, 21:54:34 pm »

AS dobrze wiedział, że Romowie to solidarna grupa ludzi, którzy jak jeden dostanie drzewo to reszta pójdzie za nim w tym wypadku do urny zaglosować na "zbawiciela"...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #7 : 05 Listopad, 2014, 21:58:17 pm »

Nie podejmuje się dalszego podtrzymywania dyskusji, mój intelekt nie byłby w stanie temu sprostać. Niestety nie mój poziom.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 05 Listopad, 2014, 22:08:31 pm »

masz rację Jola.. zamiataj, zamiataj, pewnie lubisz sobie polatać..
melioracja... to nie tak.. ja nie zamieściłam tego wpisu z myślą o wyborach.. pewnie ciebie zaskoczę ale ja swój głos oddam właśnie na AS .. tutaj chodzi o coś więcej.. o  UCZCIWOŚĆ, LOJALNOŚĆ I TRAKTOWANIA KAŻDEGO W TAKI SAM SPOSÓB...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 05 Listopad, 2014, 22:50:57 pm »

Oczywiście takie Twoje prawo. Przepraszam, ale ja widzę tutaj tylko i wyłącznie podtekst czysto polityczny... bo jak 95% kadencji nic sie nie dzialo tak w ostatnich tyogniach jest booom budowlany i booom na udzielanie "bezinteresownej" pomocy... AS wyszedł z założenia, że lepiej dostać 50 glosow od Romów, niż 4 głosy od innej rodziny (bardziej potrzebującej), której mógłby pomóc... Jednak ten człowiek niestety nikomu nie potrafi pomóc bezinteresownie...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #10 : 05 Listopad, 2014, 23:10:23 pm »

Oczywiście takie Twoje prawo. Przepraszam, ale ja widzę tutaj tylko i wyłącznie podtekst czysto polityczny... bo jak 95% kadencji nic sie nie dzialo tak w ostatnich tyogniach jest booom budowlany i booom na udzielanie "bezinteresownej" pomocy... AS wyszedł z założenia, że lepiej dostać 50 glosow od Romów, niż 4 głosy od innej rodziny (bardziej potrzebującej), której mógłby pomóc... Jednak ten człowiek niestety nikomu nie potrafi pomóc bezinteresownie...

O matko, człowieku masz talent literacki, niesamowity tragizm sytuacyjny i ta wielowątkowość. Producenci latynoskich seriali  czekają z otwartymi rękoma na takich utalentowanych scenarzystów. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 05 Listopad, 2014, 23:24:46 pm »

Napewno nie większy niż TY kobieto! tylko nie powiem do czego ten talent...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 06 Listopad, 2014, 06:18:44 am »

Bo nieodzownym warunkiem umiejętności zachowania dystansu jest inteligencja.

Ty masz ze wszystkim "lekki" problem

a zgodzę się z MMM, nieroby itd... ale to zachowania genetyczne i drewnem nie zmienisz tego aczkolwiek wpłynąć na tak płytki "intelekt" bardzo prosto.Ministerstwo propagandy za nasze pieniądze działa bez zarzutu.
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad, 2014, 06:21:59 am wysłane przez Lagertha » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #13 : 06 Listopad, 2014, 08:59:17 am »

Z jednej strony źle, bo Romowie wzięli drewno ze ściętych drzew, a z drugiej , źle bo podobno miasto nic a nic dla Nich nie zrobiło przez cztery lata. No to tak naprawdę o co chodzi? Wiadomo, wykazać, że Słowiński źle rządzi. Co by nie robił, to i tak Go krytykować będziecie. Co poprzedni Burmistrz zrobił dla Romów przez kilkanaście lat panowania ? A czy ukarał kierownika hotelu na Mickiewicza gdy kontrola RIO wykazała spore nieprawidłowości w zarządzaniu publicznymi środkami, bo przecież hotel należał do miasta i nie był prywatną działalnością. Były Prezes TBS gnębił mieszkańców TBS-u, były nieprawidłowości przy rozliczaniu końcowych kaucji, co przyznał sam  Pan Rowiński w piśmie do mnie będącym odpowiedzią na moją skargę dotyczącą poczynań ówczesnego prezesa, a ów prezes odchodząc ze stanowiska też zostawił TBS na minusie. Powiecie, że to odgrzewane kotlety ale krytykujecie Burmistrza Słowińskiego czy jest powód czy go nie ma a tamto o czym wspomniałam było minęło, co nie? Nie ważne, że ze szkodą dla miasta. Obaj Panowie mieli jeszcze tupet i poszli w swoich sprawach do sądu. Oczywiscie sąd nie przyznał im racji ale Ci, którzy chcą dokopać Słowińskiemu twierdzą, że to on krzywdzi niewinnych i sądzi się z nimi. Trochę obiektywizmu. Miałam w czasie tych wyborów nie mieszać się do polityki, bo szkoda czasu na to co niezdrowe ale jak widzę takie nagonki to zwyczajnie szlag mnie trafia. I jeszcze jedno, to co piszecie o Romach, to nic innego jak rasizm i podżeganie do nienawiści i prawo tego zabrania. A teraz idę sobie polatać, bo lubię
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 06 Listopad, 2014, 10:27:25 am »

Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Może ktoś będzie rządził lepiej,efektowniej.Na Słowińskim świat się kończy.
A co lubańscy Romowie zrobili dla miasta przez 4 czy kilkanaście lat ?
Jak mamy pisać o Romach ? Jaki procent Romów systematycznie pracuje itd.Opłaca regularnie opłaty itd.Poczytaj jak kwitnął interes romski w Anglii na zasadzie pobierania zasiłków.
Moja droga obiektywizm to Tobie kochana się przyda.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Lubański punkt krwiodawstwa idzie do likwidacji Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Leo 57 51973 Ostatnia wiadomość 15 Marzec, 2012, 00:17:20 am
wysłane przez cezar
Iść czy nie iść...??? Oto jest Pytanie....;) Hydepark MooseDlb 4 6549 Ostatnia wiadomość 05 Luty, 2011, 08:06:46 am
wysłane przez MooseDlb
Lubański market Hydepark « 1 2 3 » Shakus 42 41540 Ostatnia wiadomość 15 Luty, 2011, 20:50:11 pm
wysłane przez Andzia
Lubański SKOB w Międzynarodowym Roku Wolontariatu Informacje i Komunikaty Instytucji « 1 2 3 4 » tolerancja 51 42131 Ostatnia wiadomość 07 Luty, 2012, 13:38:36 pm
wysłane przez olka
Dzień dla Kobiet 10 marca Lubański Tret Polecane - Strona główna « 1 2 3 4 » borisem 51 42272 Ostatnia wiadomość 30 Marzec, 2012, 14:29:37 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Lubański wideoinformator [02.03.12] Video Luban24 red. 0 3422 Ostatnia wiadomość 02 Marzec, 2012, 21:14:15 pm
wysłane przez red.
Nowy rok - nowe wyzwania. Powiat lubański w 2013 roku. Polecane - Strona główna red. 10 13302 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2013, 09:45:50 am
wysłane przez widelec
prywatna wizyta lekarska i kolejna żenada... Hydepark MMM 5 6330 Ostatnia wiadomość 28 Sierpień, 2013, 12:20:37 pm
wysłane przez kobieta
Lubański Las Polecane - Strona główna Tomasz Bernacki 5 12452 Ostatnia wiadomość 24 Kwiecień, 2014, 21:45:57 pm
wysłane przez Tomasz Bernacki
lubański szpital masakra Hydepark « 1 2 » julia 22 22786 Ostatnia wiadomość 22 Listopad, 2014, 12:34:09 pm
wysłane przez Lider