Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: KWW OKW Powiat 2014  (Przeczytany 70976 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 05 Luty, 2015, 19:07:43 pm »

Magdo obecny burmistrz Lubania przez lata działał w samorządzie jako radny i znał funkcjonowanie miasta od podszewki.
A to ciekawe, bo pamiętam to zaskoczenie stanem finansowym miasta, jakby nie znał budżetu. No, ale teraz zna.
Cytuj
Poza tym nasz burmistrz okazal sie calkiem dobrym zarzadca. Biedron dopiero zaczyna. Stad tym bardziej zaden w tej chwili z niego autorytet
Dla mnie jedyna różnica na plus dla naszego burmistrza to orientacja seksualna i to tylko dlatego, że mocno postarał się o zastępowalność pokoleń. Reszta to subiektywna ocena. Lider Twoja na "5", moja niestety taka, że musiałby klasę powtarzać. Niestety widząc brak poprawy nie ukończyłby szkoły. Szanuję jednak, że większość grona przepuściła burmistrza do następnej klasy. To jednak nie oznacza, że w mojej ocenie jest prymusem.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 06 Luty, 2015, 13:14:43 pm »

Znam takich co dostali pałę z każdego przedmiotu przez zdecydowaną większość grona pedagogicznego a ktoś na wysokim stołku wyciąga delikwenta za uszy i daje jakieś tam członkostwo czegoś tam i sowicie wynagradza co miesiąc.

Żyć nie umierać. Zamiast się uczyć i zdobywać wiedzę wystarczy cwaniactwo i znajomości
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2015, 13:18:51 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 08 Luty, 2015, 11:56:41 am »

Znam takich co dostali pałę z każdego przedmiotu przez zdecydowaną większość grona pedagogicznego a ktoś na wysokim stołku wyciąga delikwenta za uszy i daje jakieś tam członkostwo czegoś tam i sowicie wynagradza co miesiąc.

Żyć nie umierać. Zamiast się uczyć i zdobywać wiedzę wystarczy cwaniactwo i znajomości


JA SIĘ PYTAM !!! Gdzie byłeś jak dla Pana Z. stworzono dodatkowy stołek ? no gdzie ?? Czy wtedy była taka euforia z wybrania nowego burmistrza, ze wszystko inne było gdzieś.... a nieee przeciez Pan Z. wtedy poparł w II turze oficjalnie A.S. no tak wiec w nagrodę trzebabyło mu coś wymodzić...
Taka prawda Liderze i wszyscy inni Arkowcy, taka prawda. Tylko wytykanie innym, a o sobie zero samokrytycyzmu... przykre...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 08 Luty, 2015, 14:06:12 pm »

Kiedy tworzono etat dla najsłabszego w mojej ocenie gracza nie było żadnego uzasadnienia. Nikt nawet nie szukał przyczyn stworzenia etatu. Nie mógł być poręczą do lobbowania na rzecz pozyskania pieniędzy z województwa, bo po pierwsze PiS jest w ciągłej opozycji, a po drugie sam członek niezbyt energiczny. Myślę, że obecny członek nie tylko więcej może, ale i potrafi od obecnego wice. Ten ostatni w mojej ocenie służy za pionka, którego siła jest jedynie w liczbie, a dodatkowy głos służy do ochrony i stabilności króla.
Tak oburzali się forumowicze kiedy z naszych podatków tworzono etat:
http://www.luban24.pl/index.php?topic=3875.0
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 08 Luty, 2015, 15:55:15 pm »

szok zero dyskusji na ten temat było... widać kto buntuje ludzi i podjudza
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 08 Luty, 2015, 20:49:27 pm »

w tej sytuacji odbijają się czkawką wszelkie ustawy i rozporządzenia...
jeden zasadniczy błąd..

to wyborcy powinni również decydować kto będzie starostą , vice i td..
wtedy byłoby większe prawdopodobieństwo, ze stołki nie będa grzane przez te same osoby w nieskonczoność a koligacje czy to rodzinne, partyjne czy koleżeńskie nie miałyby takiego znaczenia jak dziś...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 08 Luty, 2015, 22:14:05 pm »

W pełni się zgadzam, gdyby wyborcy wiedzieli, że dany radny zostanie starostą, czy wice, czy członkiem to może wcale by nie poprali danego kandydata.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 08 Luty, 2015, 22:31:32 pm »

Rzecz w tym, że dla większości wyborców było oczywiste. Popieram Powiat 2014 (Czarnecki, Słowiński) tym samym głosując przeciwko PO (Rowiński). Zresztą to pokazały wyniki samej listy Powiat 2014 w Lubaniu - Słowiński zdystansował Czarneckiego (i w wyborach na Burmistrza Rowińskiego).
a potem? a potem okazało się, że Czarnecki? No właśnie co? Przecież ta decyzja jest absurdalna.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 09 Luty, 2015, 07:44:22 am »

Oczywiście, że popełniono błąd stwarzając wcześniej etat członka zarządu dlatego w imieniu wyborców żądamy (nie prosimy) od pana starosty aby ten błąd naprawił i natychmiast zlikwidował to stanowisko od niczego lub opłacał je z własnych pieniędzy. O ile cztery lata wcześniej jeszcze można było to zrozumieć (niekoniecznie się z tym zgadzać) bo do większości w radzie potrzeba było głosów PiS-u to obecnie dwa głosy PO są nikomu do niczego nie potrzebne i można domniemywać, że chodziło tylko o wyciągnięcie z niebytu samorządowego jej szefa

Myślę, że teraz melioracjo-magdo i inni zgadzacie się ze mną i również zażądacie od starosty wyczyszczenia sytuacji. Poprawi to w sposób znaczący nastroje wyborców którzy nadal nie rozumieją do czego im etatowy członek zarządu.

I proszę skończcie raz na zawsze z tym załatwiaczem jakiś profitów dla powiatu w osobie pana Rowińskiego bo z niego żaden załatwiacz. I każde dziecko o tym wie. Tak się z nim liczą poza Lubaniem, że wylądował na etacie członka zarządu powiatu. Jak gorący kartofel
« Ostatnia zmiana: 09 Luty, 2015, 07:48:28 am wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +8/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 09 Luty, 2015, 13:38:48 pm »

Jakby jak gorący Kartofel wylądował na tym stanowisku AS, JH, JB, JS, MT czy inny kumpel AS bo np. byloby inne roztrzygniecie wyborów - NIE BYŁOBY takie wrzawy bo Wam chodzi tylko konkretną osobę Rowinskiego, a nie o stanowisku !

Obłuda Wasza zalewa mi ekran..
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 09 Luty, 2015, 13:49:06 pm »

A w czym pan Rowiński jest lepszy od zwyklego Kowalskiego? Jeśli stanowisko etatowego członka zarządu miałoby być ratunkiem przed bezrobociem dla bezrobotnych mieszkańców powiatu (bo innego kryterium jak narazie nie znalazłem, a nikt mnie nie oświecił tylko kręci zdartą płytą), to powołajmy na to stanowisko bezrobotną osobę naprawdę biedną której kawałek grosza się przyda do utrzymania biednej rodziny.

Żadnych kumpli jak słusznie piszesz melioracjo. Tylko biedną bezrobotna osobę
« Ostatnia zmiana: 09 Luty, 2015, 13:52:23 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 10 Luty, 2015, 12:10:20 pm »

Oczywiście, że popełniono błąd stwarzając wcześniej etat członka zarządu dlatego w imieniu wyborców żądamy (nie prosimy) od pana starosty aby ten błąd naprawił i natychmiast zlikwidował to stanowisko od niczego lub opłacał je z własnych pieniędzy. O ile cztery lata wcześniej jeszcze można było to zrozumieć (niekoniecznie się z tym zgadzać) bo do większości w radzie potrzeba było głosów PiS-u to obecnie dwa głosy PO są nikomu do niczego nie potrzebne i można domniemywać, że chodziło tylko o wyciągnięcie z niebytu samorządowego jej szefa
Lider, a kogo Ty chcesz wprowadzić w błąd. 4 lata temu LKO miało 6 mandatów, PO 3 co już dawało większość, bo 9 mandatów (radnych mamy 17) więc te 2 mandaty PiS nie przeważały szali. Dali po prostu etat panu Z., aby miał pracę. Była cisza. Teraz LKO ma 5 mandatów, PiS 3 co nie dawało większości, dokoptowanie PO z 2 już tak. Krótko mówiąc warunki to sobie Z. mógł stawiać tylko po co, jak szable policzyć nie mógł namieszać. Dziś natomiast te dwie szable PO to rządzić lub nie. Oj kłamczuszek, albo naciągacz pod własną teorię z Ciebie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 10 Luty, 2015, 16:39:25 pm »

No aż dech zapiera to wyliczenie.

Chromolenie dla chromolenia i podtrzymania tezy o niezbędności szeryfa z PO

A gdzie zgubiłeś PSL? Bez PO można rządzić ile dusza zapragnie. PSL popiera zawsze silniejszych. A ich w radzie powiatu jest spora gromadka. Każdy to wie i każdy mi mówi, że utrzymywanie obecnie stanowiska etatowego członka zarządu było tylko i wyłącznie w celu zapewnienia roboty jednej osobie. Każdy się myli? Ja tam nie wiem. Ale może powstawać u niektórych ludzi też takie pytania: zatem jakich argumentów użyła ta osoba w stosunku do starosty aby etat dla niej utrzymać? Akurat o tym to już mi nic nie wiadomo.

Nie rozumiem dlaczego ciągle wracacie do poprzedniej kadencji. Ustaliliśmy już przecież, że tworzenie tego stanowiska to był błąd. Ktoś ma inne zdanie? A tylko sam starosta może nam wyjaśnić dlaczego brnie dalej i wyrzuca pieniądze podatników na zbędne według nich stanowisko.

A przy okazji. Tak mi mówiono w mieście, że lubański szpital nie podpisał umowy z NFZ na prowadzenie jednego z oddziałów. Czy to prawda? Zatem pytanie do was obrońcy stanowiska pana Rowińskiego: gdzie jest ten tak rzekomo wpływowy człowiek który wszystko dla powiatu miał załatwiać? Jak załatwił umowę z NFZ? Jego "światowe" kontakty (piłkarz Mila go chwlił no i z samą panią Kopaczową pstryknął nawet fotkę) i wszędobylskie załatwianie spraw dla powiatu to rzekomo miał być argument wg obrońców tego etatu na trzymanie przy smorządowym garnuszku tego pana i co w końcu załatwił?

Szkoda słów
« Ostatnia zmiana: 10 Luty, 2015, 16:54:46 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 10 Luty, 2015, 19:42:27 pm »

Lider, PSL przecież nawet zwykłego członka nie dostał. Tak wynika z danych.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 10 Luty, 2015, 20:08:47 pm »

Lider, PSL przecież nawet zwykłego członka nie dostał. Tak wynika z danych.

Jestem pod wrażeniem... takie informacje..
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Powiat, Miasto, Gmina - Rzecz o dokonaniach Bieżące wiadomości x 2 9500 Ostatnia wiadomość 19 Listopad, 2010, 14:24:27 pm
wysłane przez x
Powiat przygotowany na atak zimy Bieżące wiadomości « 1 2 ... 5 6 » x 77 60803 Ostatnia wiadomość 05 Styczeń, 2011, 23:03:34 pm
wysłane przez curious
nasz powiat;-/beznadzieja i brak perspektyw Hydepark « 1 2 » julia 23 22712 Ostatnia wiadomość 20 Lipiec, 2013, 16:31:45 pm
wysłane przez janus58144
Nowy rok - nowe wyzwania. Powiat lubański w 2013 roku. Polecane - Strona główna red. 10 13302 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2013, 09:45:50 am
wysłane przez widelec
Powiat najlepszy w województwie Powiat lubański « 1 2 » powiat 19 23568 Ostatnia wiadomość 01 Marzec, 2014, 18:28:46 pm
wysłane przez Firefoks
A to powiat właśnie! Arkadiusz Słowiński « 1 2 » Arkadiusz Słowiński 24 25790 Ostatnia wiadomość 09 Czerwiec, 2014, 14:18:34 pm
wysłane przez Jola
SOCHI 2014 Hydepark « 1 2 » widelec 29 29126 Ostatnia wiadomość 06 Marzec, 2014, 00:00:11 am
wysłane przez widelec
Eurowybory 2014 Hydepark « 1 2 3 » Arkadiusz Słowiński 33 32608 Ostatnia wiadomość 01 Czerwiec, 2014, 18:58:36 pm
wysłane przez arekc
KWW NOWY LUBAŃ Hydepark « 1 2 ... 7 8 » oaza 105 75363 Ostatnia wiadomość 14 Listopad, 2014, 23:40:43 pm
wysłane przez x