Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: KWW NOWY LUBAŃ  (Przeczytany 45888 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238

Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych

« Odpowiedź #15 : 25 Październik, 2014, 23:23:40 »

Panie janus58144 (Jan H.), niestety drugi kontrkandydat pan S. omijał mnie wielkim łukiem i nawet nie kiwnął głową na przywitanie. Może mnie nie zauważył przy moim „niskim” wzroście Uśmiech  Rozumiem, że Pan dzieli ludzi na tych właściwych i tych mniej? Zamiast doszukiwać się teorii spiskowych, lepiej niech się pan zainteresuje skazującymi wyrokami sądowymi z 2005r. Sygn. Akt VIK 575/04 i Sygn. Akt VI Ka 254/05 , który jest rozrzucany po całym mieście, a dotyczy pana osoby. Jeśli pan sobie życzy mogę go wkleić?

Robert nie rozmieniaj sie na drobne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99

Wpisy: 2611
Znajomi: 7

http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo

« Odpowiedź #16 : 26 Październik, 2014, 09:26:27 »

Panie Robercie, jeszcze nie został Pan Wiceburmistrzem a wiele na to wskazuje, jeżeli Panu Rowińskiemu uda się ponownie zdobyć fotel Burmistrza ( byłoby to smutne dla Lubania, bo oznaczałoby powrót do przeszłości w nowym wydaniu) a już w swoich wypowiedziach traktuje Pan innych z góry. Jeżeli chodzi o przygotowanie merytoryczne, to jest to jeden z Pana plusów ale Burmistrz Słowiński również takie przygotowanie posiada, co przełożyło i nadal przekłada się w Jego działaniu. Lubie rozwój, lubię postęp i wszelkie nowości, które do rozwoju prowadzą ( bo trzeba być otwartym na nowości)ale tylko wówczas, gdy słowo nowe jest autentyczne. Dlatego tak gorliwie broniłam tu na Forum Krzysztofa Jaworskiego, bo On już nie jest zwykłym szarym człowieczkiem. Krzysiek to już swego rodzaju instytucja. Radny kilku kadencji, otwarty na potrzeby mieszkańców, solidny i dobry człowiek. Gdy Go broniłam pisząc o Nim wcześniej, że to dobrze, iż wystąpił z PO i wstąpił do niezależnego ugrupowania, szczerze tak myślałam, bo nie wgryzałam się w temat  i kompletnie nic nie wiedziałam o Nowym Lubaniu. Dziś Krzyśka będę nadal bronić, bo wierzę w jego mądrosc i doświadczenie (tak mi podpowiada intuicja) i wiem, że w jakim ugrupowaniu by nie był, to  nie będzie robił nic na szkodę mieszańcowy i obym się nie myliła. Co do Nowego Lubania to od jakiegoś czasu ta nazwa kojarzy mi się z Koniem trojańskim, a czyim? Na to każdy w miarę kumaty wyborca będzie umiał odpowiedzieć sobie sam.

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV

Punkty: +12/-6

Wpisy: 140
Znajomi: brak

« Odpowiedź #17 : 26 Październik, 2014, 10:38:35 »

Robert ładnie punktuje co nie dziwi atak na niego wszak-cyt. "Iluzja bezpieczeństwa stworzona na lęku, że się pogorszy, że będzie gorzej bierze górę nad zdrowym rozsądkiem" tak to niestety wygląda, strach przed nieznanym został wielokrotnie opisany jako prymitywne podejście do życia, z jednej strony wszyscy chcą zmian na lepsze, z drugiej strony- nie chcą nic ryzykować i w tym uczestniczyć, czy to faktycznie nie jest przejawem prymitywnego egoizmu? wszyscy wiedzą, że "gdzie  drwa rąbią, tam wióry lecą" i jeszcze jeden cytat " jeśli jest coś, czego nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie, przyjdzie i to zrobi" i apel- nie bójmy się ryzyka, inaczej marazm i barwy szczęścia oglądane siedząc na taborecie.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99

Wpisy: 2611
Znajomi: 7

http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo

« Odpowiedź #18 : 26 Październik, 2014, 10:51:42 »

Gwoli wyjaśnienia. Oczywiscie wierzę w wygraną Arkadiusza Słowińskiego, będę na Niego glosować, ja i moi bliscy, z tego co mi wiadomo, to wiele innych osób także a powyższą wypowiedź zamieściłam po to aby kandydaci, na Radnych też, zrozumieli, że wyborcy to nie cielęta, potrafią myśleć, analizować i nie są ślepi.    

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem  Mrugnięcie

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV

Punkty: +4/-3

Wpisy: 61

« Odpowiedź #19 : 26 Październik, 2014, 11:00:52 »

Pani Jolu, chyba nie ma pani złudzeń, że pan Rowiński ma już swoich wiceburmistrzów - starą gwardie (p. Rogacki i lub p. Wydra).

Mam wrażenie, ze na Daszkiewicz szuka się na silę czegokolwiek, byle zaatakować. Zawsze startowali Ci sami, dobrze znani kandydaci, a teraz całkiem nowa i nie powiązana osoba.

Punkty: +3/-0

Wpisy: 13

« Odpowiedź #20 : 26 Październik, 2014, 15:02:09 »

Wreszcie jakaś wymiana zdań...Do MMM-  lekarze do leczenia,  nauczyciele do szkół ( obecnie panujący p. Słowiński), pielęgniarki do szpitali  (p. Gutek) Duży uśmiech  Dlaczego p. Grzesiak nie może być radnym ?  Jakoś nikomu nie przeszkadzał radny p. Komendziński- lekarz,  a w tych wyborach startują też inni lekarze.  Zresztą ochrona zdrowia to zadanie własne gminy a p. Grzesiak prowadzi przychodnie niepubliczną .
 P. Robercie podobno burmistrz nie zauważa też i innych znajomych którzy są "inni" politycznie. A szkoda bo tylko na tym traci.

*

Punkty: +214/-137

Wpisy: 590
Znajomi: 1

« Odpowiedź #21 : 26 Październik, 2014, 21:27:15 »

...i jeszcze jeden cytat " jeśli jest coś, czego nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie, przyjdzie i to zrobi"...

http://joemonster.org/art/21452

Aequitas et Veritas

Punkty: +11/-2

Wpisy: 105

« Odpowiedź #22 : 27 Październik, 2014, 21:07:57 »

pozwolę sobie na słów kilka, otóż: kto na burmistrza? ważne!!!, a może popatrzmy kto na radnych??? np. jak tu się mówi lekarze - leczyć, nauczyciele - uczyć - prawda, ale i głos doradczy poszczególnych fachowców (profesjonalistów jest niezbędny. Mnie jednak napawa pesymizmem niektóra kandydatura np. emerytka nauczycielka - "fajna", nikogo nie oblała, miła, grzeczna, uśmiechnięta, skrupulatnie wykonująca swoje obowiązki i ...nic poza tym,
no i doczekała w spokoju emerytury, ale... czy bycie radnym to ma być przeczekanie?? czy przytakiwanie burmistrzowi lub kolegom radnym?? uważam, że radny to ktoś, kto ma swoje zdanie i umie je  nie tylko powiedzieć, ale i argumentować, nie trzeba nam radnych przytakiwaczy...
inna emerytka nauczycielka - przynajmniej przez wiele lat kierowała szkołą, a co za tym idzie ma (może jeszcze aktualną) wiedzą o ustawodawstwie dot. oświaty...
inny nauczyciel emeryt - w wieku 66 lat, z całym szacunkiem do wieku, ale czy to przypadkiem nie chce być radnym dla zabicia czasu jako senior???
inny nauczyciel - w sile wieku, przystojny, działacz sportowy i chce być radnym - czy starczy mu doby??? tak, wiem, że można to pogodzić, ale tez wiem, ze to tylko teoretycznie i urlopowanie zgodnie z prawem itditd.
zapraszam do syskusji

Punkty: +1/-2

Wpisy: 8

« Odpowiedź #23 : 28 Październik, 2014, 21:21:21 »

Robert Daszkiewicz, operatywny kandydat. Ok. Zatem jakie obroty ma jego firma?

Ile zysku - bo to świadczy o operatywności, wszak przedsiębiorca nie ma nic do ukrycia...czy nie?

Jaki sukces w biznesie największy osiągnął - jeden przyklad. Czekam na odpowiedź, zanim zagłosuję.

Punkty: +13/-13

Wpisy: 72

« Odpowiedź #24 : 28 Październik, 2014, 23:39:40 »

Ile zarobiłem? Zapraszam na indywidualne spotkanie.....Wszystko osiągnąłem własna ciężką pracą ... nikomu nic nie zawdzięczam .... to jest mój atut
« Ostatnia zmiana: 28 Październik, 2014, 23:43:27 wysłane przez Robert Daszkiewicz » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500

Wpisy: 302

« Odpowiedź #25 : 29 Październik, 2014, 06:35:36 »

KNOR
 chcesz znac dochody pana Roberta?/
jest na to prosty sposób Duży uśmiech
zagłosuj na w/w  a on ujawni swoje mienie bo taki będzie miał obowiązek  Duży uśmiech

Punkty: +24/-3

Wpisy: 316
Znajomi: 1

« Odpowiedź #26 : 30 Październik, 2014, 15:18:38 »

NOWY LUBAŃ górą, 1100 odsłon na facebooku w kilka dni już jest sukces a tu jeszcze do wyborów trochę

https://www.facebook.com/video.php?v=373085049517058&set=vb.313042488854648&type=2&theater

Punkty: +21/-136

Wpisy: 185

« Odpowiedź #27 : 30 Październik, 2014, 19:47:16 »

Ludziska także podbija posty na eluban Pana Daszkiewicza.
Pan Daszkiewicz ma rację.Pracy.pracy i jeszcze raz pracy.
Na "wodotryski" zamydlające oczy i niby oszczędności przyjdzie czas a tym czasem musimy zapobiec wyludnianiu się miast przez młodych.
"módlmy" się o jego wygraną Uśmiech
Pozdrawiam

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…
Przyjaciel forum
*

Punkty: +465/-51

Wpisy: 2966
Znajomi: 45

« Odpowiedź #28 : 30 Październik, 2014, 21:12:06 »

"Stary układ" w nowym płaszczu. Tyle.

Punkty: +3/-0

Wpisy: 13

« Odpowiedź #29 : 30 Październik, 2014, 22:47:13 »

A kto jest ze "starego układu" ? Nie pisz o p. Jaworskim bo tu już to przerabiano.
Stare układy są wszędzie , nawet burmistrz ma w swojej drużynie prawie samych "starych" wyjadaczy z kilku kadencji. I nie są to wcale sprawdzeni ludzie.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Lubań polubisz to miejsce - nowy album z fotografiami miasta Bieżące wiadomości Leo 0 2486 Ostatnia wiadomość 10 Sierpień, 2009, 11:25:50
wysłane przez Leo
Nowy rozkład jazdy PKP – Lubań ma pociąg do Przemyśla Bieżące wiadomości Leo 0 5182 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2010, 12:26:29
wysłane przez Leo
Nowy obiekt / Nowy basen powstanie w Bolesławcu Bieżące wiadomości Black 0 3916 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2010, 22:42:55
wysłane przez Black
Nowy Komendant Powiat lubański powiat 0 4432 Ostatnia wiadomość 20 Luty, 2012, 12:51:14
wysłane przez powiat
Nowy Komendant Straży Miejskiej Hydepark andriu84 14 9901 Ostatnia wiadomość 04 Styczeń, 2013, 11:15:25
wysłane przez misericordia
Nowy rok - nowe wyzwania. Powiat lubański w 2013 roku. Polecane - Strona główna red. 10 9087 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2013, 09:45:50
wysłane przez widelec
Nowy program o zdrowym jedzeniu Hydepark « 1 2 » tomeh 21 13624 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2013, 10:45:37
wysłane przez arek.boro
Nowy Sekretarz w Urzędzie Miasta Hydepark « 1 2 ... 10 11 » tolerancja 151 73400 Ostatnia wiadomość 25 Czerwiec, 2013, 23:37:56
wysłane przez Jola
KWW OKW Powiat 2014 Polityka « 1 2 3 » janus58144 35 51003 Ostatnia wiadomość 11 Luty, 2015, 18:29:48
wysłane przez Lider
Czysty i zadbany Lubań? Hydepark Bero 8 6041 Ostatnia wiadomość 15 Kwiecień, 2015, 20:24:52
wysłane przez arekc
REKLAMA
eurol olej silnikowy
80 Gości, 0 Użytkowników