Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Hipokryci w natarciu  (Przeczytany 24289 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 8
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 12 Październik, 2014, 17:22:12 pm »

Memy mają moc rażenia. Dlatego  będzie to główna metoda na obnażenie hipokryzji i obłudy niektórych komitetów wyborczych. Zacznę od jednego z najbardziej oczywistych przypadków. człowieka który był już radnym z ramienia SLD, PO a teraz próbuje z komitetu rzekomo "nowych ludzi". Oto on.





Liczy się tylko PRAWDA






*  (45.1 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 1264 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +4/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 61
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 12 Październik, 2014, 19:39:15 pm »

Nie ważne skąd startował, ale skąd teraz startuje i że powiedział dość partiom.
Ile osób w przeszłości dało się omamić obietnicom partyjnym?Co?   Ilu startujących radnych zmieniało fronty ?? Znajdziemy ich u Arka (Piwoni z SLD do Rodzin Katolickich, Iwanow,  i itd i Konrada (np. Chojnacki z PIS do PO). Niektórzy nawet dalej są członkami PO i płacą składki jak Hofbauer czy Wisłocki, a mimo tego startują od Arka.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 12 Październik, 2014, 21:38:15 pm »

no to ja mam pytanie

Pan Jaworski był radnym , moje pytanie brzmi:

czego takiego dokonał jako radny???

dlaczego miałabym tego Pana poprzeć w wyborach??

Jaki jest jego program wyborczy??

Wszedł do rady Miasta bo???

znany??
ubrany w mundur i respekt??
obiecywał??
wywiązał się???

jak to z tym Panem jest???

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-2
Offline Offline

Wpisy: 8
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 12 Październik, 2014, 23:03:27 pm »

Dołożę swoje trzy grosze. Pod prezentacją „nowego Jaworskiego” , spodobało się mi to stwierdzenie, czytam „Teraz  (Jaworski) wystartuje z KWW Nowy Lubań, bo wierzy, że te wybory sprawią, że wreszcie w mieście do Rady Miasta zostaną wybrani kompetentni ludzie”. Mam takie spostrzeżenie. Czy to zdaniem Jaworskiego oznacza, że dotychczas w Radzie zasiadały same barany i ludzie NIEKOMPETENTNI? Z nim czy bez niego włącznie?
I jeszcze jedna uwaga. Kiedy Jaworski spostrzegł,  a radnym jest od 12 lat, że dotychczasowe osoby z którymi zasiadał w radzie to ludzie NIEKOMPETENTNI? Po wstąpieniu do komitetu rzekomo nowych ludzi czy dużo wcześniej?
Tak czy tak jak podać rękę takiemu gościowi, który o innych ma tak fatalne zdanie!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #4 : 13 Październik, 2014, 15:06:19 pm »

A może raczej zazdrośnicy w natarciu
Szanowny Panie knurze ci jak Ci tam i Ty Panie "prawdziwy". Skąd w Was tyle zawiści i nienawiści równocześnie. Próbujecie zdyskredytować osobę Krzyśka Jaworskiego i robicie to w nieudolnie-pokrętny sposób. On nikogo nie obraża. Zmienił jedynie szyld z PO czyli z partyjnego  na niezależny i miał do tego prawo. Tylko krowa nie zmienia poglądów. Ja nie widzę w Jego hasłach niczego niestosownego ani obraźliwego. A to, że coraz więcej kandydatów decyduje się startować jako niezależni, to bardzo dobrze, bo dotychczasowa partyjność do niczego dobrego nie doprowadziła. Bardzo żałuję, że Krzysiek nie startuje z mojego okręgu( tzn tego, gdzie jestem zameldowana i mam prawo zagłosować), bo ja i moje dzieciaki z pewnością byśmy na niego zagłosowali. Krzysiek Jaworski to dobry i porządny człowiek. Ma duże poparcie i szacunek wśród mieszkańców. Ludzie wyrażają się o Nim z sympatią i szacunkiem. I właśnie dlatego mógł startować jako niezależny, bo marni i przeciętni Radni są zmuszeni podpinać się do różnych partii a On jako osoba znana i szanowana nie tylko może ale moim zdaniem powinien startować jako niezależny.

"Człowiekowi można odebrać wszystko z wyjątkiem jednego – ostatniej z ludzkich swobód: swobody wyboru swojego postępowania w konkretnych okolicznościach, swobody wyboru własnej drogi."
- Viktor E. Frankl
« Ostatnia zmiana: 13 Październik, 2014, 15:13:45 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 13 Październik, 2014, 15:30:51 pm »

Do Joli dodam, że Krzysiek, jako doświadczony radny, postanowił dołączyć do KWW Nowy Lubań, czyli można powiedzieć, miał dość obłudy i postanowił zmienić nie tyle poglądy ile podejście do systemu głosowania i mam nadzieję, że dostanie mandat radnego, bo z dokonań wynika, że był jednym z aktywniejszych radnych ostatniej kadencji. A pieniaczom dziękuję!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 13 Październik, 2014, 16:01:14 pm »

piszecie pięknie i niemal elaboraty jak to P.Jaworski sie zmienił i td..

ale w wyborach samorządowych nie o to chodzi przecież!!!

Tutaj chodzi o to czego dokonał jak był radnym?? czym moze się pochwalić/? jaką inicjatywą społeczną?? jakim projektem?? jakimi zmianami ze swoim udziałem???

chyba to jest najwazniejsze prawda???

osobiście w d.. mam kto z jakiej partii ..
 mnie interesuje jakie będą zmiany, kiedy, co będzie zmieniane, jak intensywnie.. to jest wazne dla miasta i jego mieszkanców a nie to jaki znaczek sobie wepnie w klapę!!!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #7 : 13 Październik, 2014, 16:34:21 pm »

piszecie pięknie i niemal elaboraty jak to P.Jaworski sie zmienił i td..

ale w wyborach samorządowych nie o to chodzi przecież!!!

Tutaj chodzi o to czego dokonał jak był radnym?? czym moze się pochwalić/? jaką inicjatywą społeczną?? jakim projektem?? jakimi zmianami ze swoim udziałem???

chyba to jest najwazniejsze prawda???

osobiście w d.. mam kto z jakiej partii ..
 mnie interesuje jakie będą zmiany, kiedy, co będzie zmieniane, jak intensywnie.. to jest wazne dla miasta i jego mieszkanców a nie to jaki znaczek sobie wepnie w klapę!!!!!

Jako wymagająca mieszkanka powinnaś znać ewentualne zasługi i osiągnięcia, zarówno Radnego Krzysztofa Jaworskiego jak i innych Samorządowców a nie pytać na Forum przypadkowych ludzi czy i jakie one były. Proponuję poczytać raporty z kolejnych sesji Rady Miasta. Można też obejrzeć relacje z tychże posiedzeń.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 13 Październik, 2014, 16:49:40 pm »

a wiesz Jolu dlaczego tego nie zrobiłam???
 bo zwyczajnie ten Pan nic dla miasta nie zrobił
liczy że przejdzie w kolejnych wyborach... wszystko mozliwe że ponownie mu się UDA

ALE DOCZYTAŁAM SIĘ INNEJ FAJNEJ RZECZY

 Pan K.Jaworski był aż sekretarzem Rady Miasta / chyba sam pomysłów nie ma? za to przebiła go w swoim merytorycznym podejściu szanowna P.Grzesiak
szanowna Pani miała sporo pomysłów, zaczynajac od pouczenia kolegi po fachu na forum , a kończąc na jak to ujęła..
wykonania chodnika dla pieszych wzdłuż ul. Klasztornej, celem bezpieczeństwa w poruszaniu sięmieszkańców i użytkowników ogrodów działkowych. Jest to wniosek ponowny

oj była skuteczna trzeba przyznać ;Ddobre 20 lat droga jak pobojowisko a tylko zamieszkała 10 m od drogi szanowna P.Grzesiak i droga jak malowana, prościutka, szeroka, z kosteczki, no cud , miód..

i nadal ktoś śmie twierdzić. że  te wybory i zarozumiali kandydaci na bilbordach walczą o lepszą sprawę dla ogółu?Co?
« Ostatnia zmiana: 13 Październik, 2014, 16:57:25 pm wysłane przez MMM » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 13 Październik, 2014, 17:41:32 pm »

Ja widzę to tak, poprzednie wybory nie miały znamion demokracji (Metoda D’Hondta) więc zamieszanie związane z kandydatami ( kto, z jakiego okręgu, z jakiej partii itd.) teraz w systemie jednomandatowym, wybranym zostaje ten, kto ma najwięcej głosów swojego okręgu a więc, 21 okręgów z każdego po jednym radnym, niech każdy radny zrobi coś dla swojego okręgu wyborczego a całe miasto będzie piękniało, w myśl zasady " niech każdy posprząta swoje podwórko a cała ulica będzie czysta" to ja kandydat okręgu 3, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #10 : 13 Październik, 2014, 19:13:11 pm »

MMM

... Krzysiek nie z mojego okręgu ale głosował bym, tak po prostu zajefajny gość
                           A czy coś zrobił ? A który coś zrobił ?

Oaza

... a na kiego grzyba Nam aż 21 ?



Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 13 Październik, 2014, 19:21:08 pm »



to tylko dlatego miałabym oddać głos na tego Pana bo "jest fajny"Co? nie sądzisz że takie myslenie strasznie spłyca sens wyborów???



Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 13 Październik, 2014, 19:36:13 pm »

borisem, fakt, mogłoby ich być mniej ale postawmy sprawę inaczej, gdyby radnych miało być 42 i ktoś by wpadł na pomysł zmniejszenia tej liczby do 21 czy społeczność byłaby zadowolona? to właśnie hasła typu zmniejszyć ilość posłów, zlikwidować Senat, zabrać diety, odebrać immunitety, i wszystkie przywileje, czy oby na pewno to jest ta droga do poprawy stanu rzeczy? uważam, że nie, bo nie w ilości osób leży problem a w mentalności, jeżeli 460 posłów źle wykonuje swoje obowiązki to uwierz mi 230 czyli połowa będzie te obowiązki wykonywać jeszcze gorzej a kasę będą brać jeszcze większą. Gdyby frekwencja wyborcza oscylowała w granicach 80% ( jak to ma miejsce w bogatszych krajach) mentalnie rządzący musieliby się liczyć z opinią społeczną. Aktualnie rządzi przypadkowość, choćby ostatnie wybory parlamentarne- mniejsza frekwencja sprzyja PIS-owi, większa PO, gdzie tu logika wyborcza?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #13 : 13 Październik, 2014, 19:39:35 pm »


to tylko dlatego miałabym oddać głos na tego Pana bo "jest fajny"Co? nie sądzisz że takie myslenie strasznie spłyca sens wyborów???




Wnioskuję  z Twojego wywodu, że optujesz za oddawaniem głosów na kandydatów typu: buc ewentualnie nadęty d.pek a bycie fajnym gościem jest dla Ciebie czynnikiem skreślającym człowieka z listy potencjalnego Radnego. Mam dobrą wiadomość. Typ, na który stawiasz też się znajdzie tu i owdzie, musisz tylko dobrze poszukać.  

Oazo, te dwa dzisiejsze plusiki są ode mnie
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 13 Październik, 2014, 19:56:17 pm »

Jola

na jakim Ty świecie zyjesz???

dawać swój głos , nie tylko mój ale dość sporej grupy społeczeństwa i dawać mozliwość podejmowania istotnych decyzji dla społeczności lubańskiej panu K.Jaworskiemu tylko dlatego, że jest fajny???

wiem, że jest ciepło dziś, ale chyba doznałaś przegrzania ....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kondolencje Bieżące wiadomości x 2 10503 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2009, 20:05:34 pm
wysłane przez Leo
SYLWESTER Ogłoszenia drobne martad 7 19971 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2011, 01:29:54 am
wysłane przez globus
Avatar Polecam - Niepolecam gracjano 8 15028 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2010, 20:36:04 pm
wysłane przez gracjano
aerobik Świat Kobiet marti 3 12842 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2010, 09:35:43 am
wysłane przez kacha48
Humor Hydepark « 1 2 3 4 » TK159 55 64748 Ostatnia wiadomość 21 Grudzień, 2012, 20:43:44 pm
wysłane przez Hubert
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87976 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem