Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Basen na Kamiennej Górze zostanie odbudowany.  (Przeczytany 137008 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #75 : 29 Październik, 2011, 18:32:33 pm »

Myślę, że odbudowa basenu to wspaniały pomysł ale niestety nie realny na dzisiejsze czasy. Kto wie, co przyniesie przyszłość, przecież ten cholerny kryzys kiedyś się skończy i gospodarka musi się wzmocnić a wtedy kto wie. powinniśmy myśleć realnie ale nie pesymistycznie. Pesymizm jest destrukcyjny i hamuje jakikolwiek rozwój.
Pesymizm jest destrukcyjny i hamuje jakikolwiek rozwój.

Jolu a może tak:Pewnego razu łódź przybiła do malej meksykańskiej wioski. Amerykański turysta podziwiając ryby złowione przez meksykańskiego rybaka zapytał ile czasu zajęło mu ich złapanie.
- Niezbyt długo. - odpowiedział Meksykanin.
- W takim razie, dlaczego nie zostałeś na morzu dłużej, żeby złapać więcej takich ryb? - zapytał Amerykanin. Meksykanin wyjaśnił, że ta mała ilość spokojnie wystarczy na potrzeby jego i całej jego rodziny.
- A co robisz z resztą wolnego czasu? - zapytał Amerykanin.
- Długo śpię, potem złowię kilka ryb, bawię się ze swoimi dziećmi, spędzam sjestę ze swoja żoną. Wieczorami wychodzę do wioski i spotykam się z moimi przyjaciółmi, wypijamy kilka drinków, gramy na gitarze, śpiewamy piosenki. Żyję pełnym życiem...
Amerykanin przerywa:
- Ukończyłem studia MBA na Harvardzie, myślę, że mogę ci pomóc. Powinieneś zacząć łowić ryby dłużej każdego dnia. Możesz zacząć sprzedawać ryby, skoro będziesz łowić ich więcej. Mając dodatkowy przychód możesz kupić większą łódź. Za dodatkowe pieniądze, które przyniesie ci większa łódź, możesz kupić druga łódź i trzecią i tak dalej, aż będziesz miał całą flotę statków. Zamiast sprzedawać swoje ryby pośrednikom, będziesz mógł negocjować bezpośrednio z przetwórniami i może nawet otworzysz swoją własną fabrykę. Będziesz mógł wtedy opuścić tą małą wioskę i przeprowadzić się do Mexico City, Los Angeles albo nawet do Nowego Jorku. Stamtąd będziesz mógł kierować swoimi interesami.
- Ile czasu mi to zajmie? - zapytał Meksykanin.
- Dwadzieścia, może dwadzieścia pięć lat. - odpowiedział Amerykanin.
- A co później?
- Później? Wtedy dopiero się zacznie! - odpowiedział Amerykanin, uśmiechając się. - Kiedy twój biznes będzie naprawdę duży, możesz zacząć sprzedawać akcje i robić miliony!
- Miliony? Naprawdę?... A co potem?
- Potem będziesz mógł przejść na emeryturę, mieszkać w małej wiosce na wybrzeżu, długo spać, bawić się z dziećmi, łowić czasami ryby, spędzać sjestę ze swoją żoną i spędzać wieczory bawiąc się ze swoimi przyjaciółmi.

Morał tej historii: Pamiętaj, dokąd chcesz dojść w swoim życiu, bo może już tam jesteś!

Nie znamy ostatecznego stanowiska naszego p.Burmistrz.A może już się kąpiemy na nowym basenie?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 32
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #76 : 29 Październik, 2011, 20:45:52 pm »

Do Kat von K; Niestety my morsy basenu nie zbudujemy dlatego kapiemy się tam gdzie nam pozwalają. Więc zamiast promować lubański basen promujemy kąpielisko Złoty Potok. Kto na tym lepiej wyjdzie? Wiadomo.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 30
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #77 : 30 Październik, 2011, 16:40:51 pm »

Szanowni Państwo .Dorośli  mieszkańcy Lubania pamiętają basen działający i licznie odwiedzany przez mieszkańców Lubania i okolic. Ci którzy tego nie pamiętają i z niego nie korzystali uważają, że jest zbędny. Opinie mogą być różne , moim zdaniem, jedno nie ulega wątpliwości 23 tysięczne miasto powinno mieć basen otwarty. Gdy byłem burmistrzem Lubania, raczej powszechna była opinia ,że basen trzeba odbudować. Zgodni co do tego byli również radni, w tym dziś rządząca miastem, ówczesna opozycja. Dlatego  podjęliśmy ze współpracownikami, trwające kilka lat, prace przygotowawcze. Została opracowana dokumentacja techniczna jak również złożony wniosek o fundusze unijne . Mamy przyznane na ten cel 5.373.713,- zł z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Dolnego Śląska.( Proszę wejść na www://rpo.dolnyslask.pl >nabory wniosków>wyniki i oceny naborów>Priorytet 6>działanie 6,2 Turystyka aktywa. Lista jest uzupełniana ostatnia zmiana 11 października2011 r., pozycja 14 lub na skróty: http://rpo.dolnyslask.pl/fileadmin/user_upload/documents/11pazdziernik/12/111012_9K_lista_projektow_6.2.pdf.  Ogólny koszt to 13.937.713,- zł .( Szanowny Panie Pawle nie wiem skąd Pan wziął  16,5 mln zł).  Zdaję sobie sprawę ,że jest to trudna inwestycja i wymaga olbrzymiej pracy a przede wszystkim gigantycznej dyscypliny miejskich finansów. Jest to bardzo trudne ale możliwe do wykonania. Zarządzanie finansami miasta to też trudna sztuka wyboru pomiędzy różnymi potrzebami.  Na pewno obecny burmistrz Arkadiusz  Słowiński będzie musiał dokonać wyboru. Bo nie da się połączyć budowy basenu i budowy Jego sztandarowego pomysłu skateparku   oraz  kilku inny nowych  pomysłów na wydawanie miejskich pieniędzy. Do 15 listopada br. burmistrz A.Słowiński złoży projekt budżetu na rok 2012 . Według Wieloletniego Planu Inwestycyjnego powinna się tam znaleźć ta inwestycja oraz kwota 3,8 mln wkładu własnego. W innym wypadku przepadnie nam dofinansowanie ze środków unijnych  w wysokości 5,3 mln zł . Mogę się założyć , że tej inwestycji nie będzie, bo
 A. Słowiński wielokrotnie na Sesjach i posiedzeniach Komisji Rady, dawał dowody swojej niechęci do tej budowy, brak jest również jakichkolwiek przygotowań w tej inwestycji. Co wiem z relacji radnych PO. 
W sprawie innych wątków poruszanych w tym temacie : Co do słów „modernizacja basenu” są rzeczywiście mylące, bo miała się ona odbyć   na zasadzie modernizacji oczyszczalni ścieków,  czyli  w miejscu starej wyburzonej oczyszczalni została wybudowana nowa. Oprócz miejsca i nazwy,  ze starą nic ją nie łączy. Tak też miało być w przypadku basenu kąpielowego. Dlatego nie wydawaliśmy zbędnie środków na zabezpieczenie tego co po basenie pozostało ( choć widok i dla mnie jest przykry), bo i tak projekt przewiduje wyburzenie tego co jest i postawienie nowych konstrukcji. Natomiast odstąpienie od tej inwestycji będzie powodowało potrzebę rekultywacji terenu i poniesienia bezzwrotnie kosztów wyburzenia i uporządkowania terenu. Nie ma też żadnych dowodów na wpływ kopalni na stan basenu. Podobne baseny wybudowane przed 80 laty w większości są wyłączone z użytkowania np. na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Jeżeli o mnie chodzi to jako kandydat na burmistrza Lubania nie traktowałem modernizacji basenu  jako kampanii wyborczej tylko jako poinformowanie mieszkańców o realnych przygotowaniach i planach inwestycyjnych.
Pozdrawiam
Konrad Rowiński
 




Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #78 : 30 Październik, 2011, 17:35:48 pm »

Miło, że staje się pan bardziej otwarty w stosunku mieszkańców Lubania i dostrzega ich potrzeby. Dostrzegam to i doceniam. Dobry Burmistrz nie stoi na piedestale, tylko wychodzi ludziom naprzeciw ale pan panie Konradzie powinien o tym wiedzieć, gdyż był pan Burmistrzem kilka kadencji. Arkadiusz  Słowiński przed wyborami obiecywał dużą otwartość w stosunku do mieszkańców. Wierzę, że już niebawem sobie o tym przypomni. Mądrzy ludzie wiedzą, że zbytnia pewność siebie bywa zgubna. Poza tym takie zaszczytne stanowiska jak Burmistrz, Starosta oraz ich zastępcy to przede wszystkim funkcje w służbie społeczeństwu.
Pozdrawiam.

PS. Nigdy nie byłam niczyim wrogiem, jeśli już to jestem zdecydowaną przeciwniczką niektórych negatywnych zjawisk.
« Ostatnia zmiana: 30 Październik, 2011, 17:39:23 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #79 : 30 Październik, 2011, 17:48:38 pm »

Ja również dziękuje za wypowiedź. jestem przeciwnikiem inwestycji w basen otwarty, kiedy za podobne pieniadze mozna wybudować obiekt czynny cały rok z wiekszą liczbą atrakcji.

Tutaj jest przykład:
http://www.jarocinsport.pl/index.php?ct=5&mod=ShowMenu&a=select&id=44&lang=en

Aquapark w Jarocinie wybudowany w 2010 za 13,3 mln pln.
Gdybyśmy mieli pogodę jak w Kaliforni czy choćby podobną do tej z południa Europy, oczywiście można pomyśleć o otwartych obiektach, gdyż okres ich użytkownia jest dużo dłuższy. Co za tym idzie wpływy do budżetu miasta są wyższe, a tym samym inwestycja szybciej się amortyzuje.

Wiem że wspomnienia lubańskiego basenu są dla wielu osób ciągle motywacja do wznowienia tej inwestycji, stąd też chetnie poznamy dane ekonomiczne jakie wpłyneły na decyzję o jego budowie. I nie chciałbym być żle zrozumianym, ale sądze że najważniejsza jest ekonomia i wpływy do kasy miasta z tej inwestycji.

 DODANO:

2010-09-29 | Aquapark na początku listopada

Otwarcie nowoczesnego parku wodnej rozrywki w Jarocinie zbliża się wielkimi krokami. 28 września, na konferencji prasowej władze spółki Jarocin Sport przedstawiły szczegóły tej inwestycji.

Warty około 13 mln zł Aquapark Jarocin zostanie oddany do użytku na początku listopada. Aby sfinansować tę inwestycję gminna spółka wyemitowała obligacje na kwotę 6 mln zł. - Emisja pozwala podnieść prestiż i wiarygodność Jarocin-Sport. Jesteśmy pierwszą komunalną spółką w Jarocinie, która wyemitowała obligacje. Emisja obligacji zapewnia środki niezbędne dla dalszego rozwoju spółki, stanowiąc zarazem promocję zarówno Jarocin-Sport jak i gminy Jarocin na rynku kapitałowym - informuje Marcin Jantas, prezes Jarocin-Sport.

Podczas konferencji prasowej 28 września władze spółki podały cennik, który będzie obowiązywał na nowopowstałym obiekcie. - Ceny wejściówek nie są wygórowane. Mamy ceny porównywalne chociażby do Krotoszyna, który jednak ma znacznie mniej atrakcji niż nowoczesny obiekt w Jarocinie - mówi Zbigniew Danielczyk, wiceprezes Jarocin-Sport. Cennik jest bardzo zróżnicowany i daje klientom Aquaparku szereg możliwości. - Koszt korzystania z pływalni jest w niektórych przypadkach niższy, w porównaniu do cen, które były przed remontem i rozbudową pływalni o część rekreacyjną. Przykładowo bilet normalny kosztował 10,50 zł, a teraz będzie można go kupić już za 8 zł. Droższe są bilety w weekend, jednak wprowadziliśmy możliwość zakupu wejściówek rodzinnych i całodziennych, dzięki którym klienci mogą sporo zyskać - tłumaczy Danielczyk. Z dodatkowymi opłatami wiąże się korzystanie z części Spa. Szczegółowy cennik znajduje się obok tekstu. Warto zaznaczyć, że gminna spółka wprowadza w Aquaparku system elektronicznej rejestracji czasu. - Karta chipowa, którą otrzymamy przy wejściu pozwoli na naliczenie opłat związanych z czasem korzystania z Aquaparku oraz dodatkowymi atrakcjami. Będzie to również kluczyk do szafki, a ponadto klienci będą mogli dokonywać bezgotówkowych transakcji w strefie gastronomicznej, za które zapłacą dopiero przy wyjściu z obiektu. To znaczne udogodnienie - mówi Danielczyk. Oprócz pięknego obiektu i szeregu atrakcji, w Aquaparku będzie można korzystać z zajęć nauki pływania, aqua aerobiku, aqua aerobiku dla kobiet w ciąży oraz ze specjalnych zajęć oswajania z wodą i nauki pływania dla małych dzieci i niemowląt.

Nowoczesny i funkcjonalny obiekt parku wodnej rozrywki został podzielony na kilka stref.
Basen pływacki - basen 25 metrowy z trybunami dla 150 osób. Basen posiada 6 torów pływackich.
Basen rekreacyjny - składa się z trzech podstref: "dzikiej rzeki" z wyspą, grotą i oddzieleniem mostkiem od basenu rekreacyjnego; basenu rekreacyjnego wyposażonego w siedziska z masażem, masaże karku, gejzer, masaże podwodne, małą zjeżdżalnię; basenu - brodzika dla dzieci oddzielonego balustradą od ww. strefy. Przy hali basenowej postawiono wieże zjeżdżalni i dwie rury zjazdowe o długości 120m i 80m; krótsza ze zjeżdżalni jest dodatkowo wyposażona w efekty wizualne.
Zespół SPA - odnowa biologiczna. W tej strefie zaprojektowano szereg atrakcyjnych funkcji podnoszących wartość użytkową całego obiektu. Są to: sauna parowa z wirem wodnym, sauna parowa zapachowa, relaksacyjna, z basenem do kąpieli perełkowej, sauna sucha, grota biczy wodnych, pomieszczenie wypoczynku wewnętrzne i zewnętrzne, wanna jacuzzi dla 10 os.; ?łóżka? podgrzewane o powierzchnia z mozaiki ceramicznej, basen schładzający z kaskadą, pomieszczenie masażu.
Strefa gastronomiczno-konferencyjna. Kondygnacja piętra jest dostępna schodami z holu wejściowego oraz z części basenowej (korytarza "bosej stopy"). Zaprojektowano tu kawiarnię-bar z wydzieloną częścią dla osób w strojach kąpielowych z wyjściem na taras na dachu I kondygnacji oraz dla osób nie korzystających z atrakcji wodnych.
Strefa szatniowa. W szatniach przewidziano 200 szafek. Wszystkie są otwierane elektronicznie za pomocą czytnika służącego również do rejestracji czasu pobytu w części basenowej oraz części SPA, jak również do dokonywania zakupów w części gastronomicznej.

żródło:
http://www.jarocin.pl/arch/news.php?id=1419
« Ostatnia zmiana: 30 Październik, 2011, 17:54:54 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #80 : 30 Październik, 2011, 17:52:51 pm »

Cytuj
PS. Nigdy nie byłam niczyim wrogiem, jeśli już to jestem zdecydowaną przeciwniczką niektórych negatywnych zjawisk.
Jolu ale Arkadiusz Słowiński był dla Ciebie zjawiskowy.Teraz musisz kupić BMX-a i do skateparku .

Cytuj
Wierzę, że już niebawem sobie o tym przypomni.  

Jolu mam wrażenie że te motylki nie będą zapłodnione.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #81 : 30 Październik, 2011, 18:04:36 pm »

Cytuj
Wiem że wspomnienia lubańskiego basenu są dla wielu osób ciągle motywacja do wznowienia tej inwestycji, stąd też chetnie poznamy dane ekonomiczne jakie wpłyneły na decyzję o jego budowie. I nie chciałbym być żle zrozumianym, ale sądze że najważniejsza jest ekonomia i wpływy do kasy miasta z tej inwestycji.

Kasa,wpływy,kasa,opłacalność,amortyzacja i takie tam.Czy jest jeszcze miejsce dla nas ?Obywateli ,mieszkańców tego miasta.Paweł ekonomia jest najważniejsza.Jednak nie zawsze i nie wszędzie.Są dziedziny naszego życia gdzie ekonomia nie może być najważniejsza.Czy w czasie kiedy budowano basen w Lubaniu był inny klimat?Czy mieszkało więcej mieszkańców niż dzisiaj?Dlaczego Niemcom się opłacało a nam nie?Wiesz dlaczego.Niemcy stawiali na człowieka na zadowolonego człowieka.Inwestycja w mieszkańców to najlepsza inwestycja.
« Ostatnia zmiana: 30 Październik, 2011, 18:06:53 pm wysłane przez Firefoks » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #82 : 30 Październik, 2011, 18:07:43 pm »

Jolu ale Arkadiusz Słowiński był dla Ciebie zjawiskowy.Teraz musisz kupić BMX-a i do skateparku .

Jolu mam wrażenie że te motylki nie będą zapłodnione.

Gdyby nie był zjawiskowy, nie zostałby Burmistrzem. Spoko ja BMX-a kupować nie muszę, za stare mam kości ale wiem a nawet jestem pewna, że gdyby Skatepark powstał, to z pewnością nie  świeciłby  pustkami, jest wiele chętnych do korzystania z niego. Basen jeden już mamy a młodzież też jest bardzo ważna. Wiem, że Tobie bardziej pasowałby ten na Kamiennej, parę kroków od Twojego domku, no i latem mógłbyś uczęszczać, nie tylko kąpać się ale i rozebrane młode pupcie pooglądać. Co do zapłodnienia tych motylków, to w tej kwestii na Ciebie liczę mój Pysiu- mysiu. 
« Ostatnia zmiana: 30 Październik, 2011, 18:12:58 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #83 : 30 Październik, 2011, 18:20:11 pm »

Cytuj
Co do zapłodnienia tych motylków, to w tej kwestii na Ciebie liczę mój Pysiu- mysiu.  Język Język Język

Jolu proszę nie w obecności byłego burmistrza.Burmistrza na którego ja głosowałem.Który ma swój wkład w pracy na PKP.Skądinąd wiem że nie ma tej informacji w życiorysie pana Konrada.A pamiętam go w czerwonej czapce Dyżurnego Ruchu.Było tak panie Rowiński?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #84 : 30 Październik, 2011, 18:24:17 pm »

Cytuj
Gdyby nie był zjawiskowy, nie zostałby Burmistrzem.
Jolu, fizycznie nic nie można zarzucić p.Arkadiuszowi.Przystojny facet.Rozumiem Twoją fascynację osobą p.burmistrza.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #85 : 30 Październik, 2011, 18:38:10 pm »

Jolu, fizycznie nic nie można zarzucić p.Arkadiuszowi.Przystojny facet.Rozumiem Twoją fascynację osobą p.burmistrza.

Czyżbyś zarzucał panu Rowińskiemu brak przystojności, oj nieładnie, nieładnie, bo ja uważam go za postawnego i dość przystojnego mężczyznę, napisałabym nawet niezłe ciacho ale nie napiszę, bo nie wypada mi. Pan Rowiński to przecież osoba publiczna no i nasz Wicestarosta.
A tak w ogóle, to do tej pory myślałam, że gustujesz w płci przeciwnej, więc nie rozumiem dlaczego już któryś raz z kolei zachwycasz się publicznie urodą pana Arkadiusza. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #86 : 30 Październik, 2011, 18:41:58 pm »



Aquapark w Jarocinie wybudowany w 2010 za 13,3 mln pln.
Gdybyśmy mieli pogodę jak w Kaliforni czy choćby podobną do tej z południa Europy, oczywiście można pomyśleć o otwartych obiektach, gdyż okres ich użytkownia jest dużo dłuższy. Co za tym idzie wpływy do budżetu miasta są wyższe, a tym samym inwestycja szybciej się amortyzuje.



Niby tak, ale zauważ, że takich Aquaparków jest w okolicy pełno.Ten z Jarocina to żadna rewelacja, a otwarty basen to w tych czasach rarytas, wiele osób wyjeżdżając na Czochę lub inny zlew, niekoniecznie jedzie tam popływać, a poleżeć na kocyku i poopalać się w słońcu.
Niestety projekt Nowego Basenu jest beznadziejny,jeśli nie zostanie zrealizowany to nie stracimy 5,3 mln. ,tylko nie wyrzucimy w błoto  3.8 mln.




Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #87 : 30 Październik, 2011, 18:47:22 pm »

Czyżbyś zarzucał panu Rowińskiemu brak przystojności, oj nieładnie, nieładnie, bo ja uważam go za postawnego i dość przystojnego mężczyznę, napisałabym nawet niezłe ciacho ale nie napiszę, bo nie wypada mi. Pan Rowiński to przecież osoba publiczna no i nasz Wicestarosta.
A tak w ogóle, to do tej pory myślałam, że gustujesz w płci przeciwnej, więc nie rozumiem dlaczego już któryś raz z kolei zachwycasz się publicznie urodą pana Arkadiusza. 

Jolu koniec.Mamy wicestarostę online i nie będziemy rozwodzić się nad naszymi upodobaniami.Jestem hetero.Ale P.Arkadiusz,no,no  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #88 : 30 Październik, 2011, 18:51:08 pm »

Nie ma sprawy, Twoja prośba jest dla mnie rozkazem.  
« Ostatnia zmiana: 30 Październik, 2011, 19:01:13 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #89 : 30 Październik, 2011, 19:14:34 pm »

Panie Rowiński na tych niedomówieniach daleko Pan nie zajedziesz. Jedziesz Pan na tej  niechęci do obecnego Burmistrza. W zwidach pojawiają się słowa "ja tu jeszcze powrócę". O ekonomi , tej szlachetnej nauce nie masz Pan zielonego pojęcia o czy mówią znawcy tematu. Zostawiłeś Pan miasto rozgrzebane i zadłużone,a teraz co "zbawca". " mąż opaczności "Jakie masz Pan relacje od Radnych PO a raczej od jednego radnego Wydry,bo reszty nie zapraszacie, który raz oficjalnie na Sesji Rady  mówi "najlepiej wykreślić z WPI remont i modernizację a raczej budowę odkrytego basenu" a po czwartkowym spotkaniu "kanapy" lubańskiej PO twardo zmienia zdanie.  Panie Rowiński niech Pan pomija w konsultacjach takie " tuzy " jak były w-ce burmistrz i tzw  były nad-burmistrz. Rzeczywistość jest inna bardziej realna.  Brak rozsądku i bicie piany trzeba umieć przełamać dla dobra, wspólnego dobra.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czy Młodzieżowy Dom Kultury zostanie przeniesiony? Bieżące wiadomości Nasty 0 3831 Ostatnia wiadomość 24 Kwiecień, 2008, 10:54:45 am
wysłane przez Nasty
Praca w różnych sektorach Ogłoszenia drobne scalare 1 6632 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2009, 13:17:31 pm
wysłane przez TK159
Odtwarzacz różnych formatów video Serwis komputerowy TK159 0 4656 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2009, 07:46:18 am
wysłane przez TK159
Komentujemy basen. Czy będzie odbudowa, czy budowa ? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 27 33520 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 22:52:23 pm
wysłane przez gracjano
Studenci podróżują taniej do Jeleniej Góry z PKS Voyager Lubań Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 20 27466 Ostatnia wiadomość 20 Styczeń, 2011, 10:31:54 am
wysłane przez MooseDlb
Podziemia Kamiennej Góry Polecane - Strona główna « 1 2 3 » Tomasz Bernacki 30 57169 Ostatnia wiadomość 22 Maj, 2013, 19:01:25 pm
wysłane przez Jola
Bóg, honor i Ojczyzna! Hydepark « 1 2 » Albatros1 19 25898 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2012, 22:18:05 pm
wysłane przez Tony
Pomóżmy powodzianom Polecane - Strona główna powiat 3 11677 Ostatnia wiadomość 11 Lipiec, 2012, 11:08:06 am
wysłane przez Doktorek
Basen !!! koszmar bur-miszcza Hydepark « 1 2 ... 6 7 » Tony 92 66980 Ostatnia wiadomość 01 Kwiecień, 2013, 10:47:13 am
wysłane przez Prosto21
BASEN Hydepark MMM 9 13919 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2013, 06:00:42 am
wysłane przez Tony