Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Basen na Kamiennej Górze zostanie odbudowany.  (Przeczytany 136991 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #90 : 30 Październik, 2011, 19:31:12 pm »

Szanowni Państwo .Dorośli  mieszkańcy Lubania pamiętają basen działający i licznie odwiedzany przez mieszkańców Lubania i okolic. Ci którzy tego nie pamiętają i z niego nie korzystali uważają, że jest zbędny.

A i owszem – pamiętają. Pamiętaj też o tym za czasów którego to Burmistrza Miasta opisywany obiekt stał się aż taką ruiną. I dodajmy – wysypiskiem śmieci, które dopiero teraz zostało częściowo wysprzątane. Pan nie znalazł na to ani środków, ani sił o czym można się przekonać śledząc protokoły z sesji RM. Szczególnie ostatniej kadencji. Polecam Panu ich lekturę. Ku pamięci!

Gdy byłem burmistrzem Lubania, raczej powszechna była opinia ,że basen trzeba odbudować.

Stwierdzenie nieweryfikowalne. Typowa nowomowa, słowny zabieg. Coś w stylu  - „Powołując się na przeprowadzone badania” lub  „ Z posiadanych przeze mnie danych wynika” lub „Zdaniem większości (mieszkańców, ekspertów, itd.)”. Ale skoro przy tym stwierdzeniu jesteśmy to warto pamiętać, że przeciwko budowie odkrytego basenu był również ówczesny Pana zastępca. Ten od inwestycji. A wiem to od radnych „ówczesnej opozycji”. Czy dziś ten Pan, siedząc w ławach opozycji, nagle cudownie zmienił zdanie?

Na pewno obecny burmistrz Arkadiusz  Słowiński będzie musiał dokonać wyboru. Bo nie da się połączyć budowy basenu i budowy Jego sztandarowego pomysłu skateparku   oraz  kilku inny nowych  pomysłów na wydawanie miejskich pieniędzy.

A i owszem. To będzie kwestia wyboru. Wyboru między czymś co być może będzie działać przez kilka tygodni (przy najbardziej sprzyjających wiatrach - basen), a czymś co ma szansę być wykorzystywane przez cały rok. I oblegane przez zainteresowanych. Ot choćby z powodu różnorodności oferty tego kompleksu. Tak kompleksu. Bo z tego co mi wiadomo ma powstać szereg urządzeń, a nie tylko skatepark, co sugeruje Pan w swojej wypowiedzi (kartingi). Zgadzam się pod tym względem z Pawłem Sokołowskim.

Nie ma też żadnych dowodów na wpływ kopalni na stan basenu.

Nie ma też żadnych badań, że działalność górnicza w żaden sposób nie wpłynie na nową inwestycję.  Nie spowoduje jej trwałych uszkodzeń. A warto pamiętać, że kopalnie bazaltu przybliżają się do Kamiennej Góry a nie od niej oddalają. O czym powinien Pan wiedzieć siedząc obecnie w Starostwie.

Czy w czasie kiedy budowano basen w Lubaniu był inny klimat?Czy mieszkało więcej mieszkańców niż dzisiaj?Dlaczego Niemcom się opłacało a nam nie?Wiesz dlaczego.Niemcy stawiali na człowieka na zadowolonego człowieka.Inwestycja w mieszkańców to najlepsza inwestycja.

A był choć jeden basen kryty w mieście lub okolicy? Czy wiesz jak wyglądało finansowanie samorządów w ówczesnych Niemczech? Czy wiesz jaką częścią dochodów ówczesne gminy dysponowały i jakie miały uwarunkowania prawne? Warto abyś pogrzebał, poszukał w literaturze. To może być dla ciebie olśnienie![/b]
« Ostatnia zmiana: 30 Październik, 2011, 19:37:17 pm wysłane przez cezar » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #91 : 30 Październik, 2011, 19:55:14 pm »

Niby tak, ale zauważ, że takich Aquaparków jest w okolicy pełno.Ten z Jarocina to żadna rewelacja, a otwarty basen to w tych czasach rarytas, wiele osób wyjeżdżając na Czochę lub inny zlew, niekoniecznie jedzie tam popływać, a poleżeć na kocyku i poopalać się w słońcu.
Niestety projekt Nowego Basenu jest beznadziejny,jeśli nie zostanie zrealizowany to nie stracimy 5,3 mln. ,tylko nie wyrzucimy w błoto  3.8 mln.
To jest dobre pytanie dlaczego nie ma w okolicy otwartego basenu tylko same aquaparki

Poza tym, jeśli sądzisz że osoby które jadą nad Jezioro Złotnickie na cały dzień za 5 pln (grill, piwko, kajaczek) to potencjalni besenowicze - to raczej Cię zmartwię. Ceny biletów wstępu skutecznie odstraszą tego typu imprezowiczów.
Ile jest wg Ciebie wart całodzienny wstęp? Załóżmy że 30 pln. Ile osób dziennie przyjdzie? Średnio załóżmy że 500. Mamy 15.000 dziennie przez 30 dni, co daje 45.000 wpływu. Koszty utrzymania jakieś 20.000. Masz 25.000 dochodu przez miesiac lub dwa. Potem tylko koszty, nie licząc amortyzacji czy ROI.

Utopia, która potwierdza FireFox
Cytuj
Czy jest jeszcze miejsce dla nas ?Obywateli ,mieszkańców tego miasta.Paweł ekonomia jest najważniejsza.Jednak nie zawsze i nie wszędzie.
FireFox - Grecy ciągle tak myślą

Jednym słowem lepiej mieć otwarty basen, który nie bedzie rentowny bo tak chcą mieszkańcy i nikt nie ma odwagi im powiedzeć że "król jest nagi".

Jedno co moge tutaj dodać: Lubaniu, weż przykład z wiekszych, zamożniejszych. Inwestuj w swoich mieszkańców, popieraj lokalny przemysł i szkolnictwo, pokazuj że nasze jest lepsze lub tak samo dobre jak inne. I rób to tak żeby budżet miasta był skłonny do inwestycji a nie wydawania pieniędzy.

Chciałbym żeby przy podobnych planach były prowadzone społeczne konsultacje, w postaci referendów czy zwykłych ankiet. Dając ludowi wybór ten z reguły wybiera mądrze, a władza ma potwierdzenie słuszności decyzji. Przepychanki że lepszy basen niż skatepark szybko zostały by rozwiązane.

Miło było by także gdyby były brane pod uwagę pomysły lokalnych społeczności na uatrakcyjnienie miasta. Często przy pomocy niewielkich środków można naprawde dużo zdziałać o ile ma się "serce" do działania.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #92 : 30 Październik, 2011, 19:56:39 pm »

Cytuj
A był choć jeden basen kryty w mieście lub okolicy? Czy wiesz jak wyglądało finansowanie samorządów w ówczesnych Niemczech? Czy wiesz jaką częścią dochodów ówczesne gminy dysponowały i jakie miały uwarunkowania prawne? Warto abyś pogrzebał, poszukał w literaturze. To może być dla ciebie olśnienie!

cezar a po jaka cholerę mi to wiedzieć.Po co mam grzebać? Co najmniej 80 lat temu Niemcy wybudowali basen.A co my zrobiliśmy?Nic.Kryty basen wybudowali nam chyba Finowie.My potrafimy tylko się kłócić i wymachiwać szabelką.
Posłuchaj sobie tego.Jak pięknie brzmi.
Arkadiusz Słowiński - kandydat na burmistrza Lubania
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #93 : 30 Październik, 2011, 20:16:09 pm »

Cytuj
FireFox - Grecy ciągle tak myślą Uśmiech

Jednym słowem lepiej mieć otwarty basen, który nie bedzie rentowny bo tak chcą mieszkańcy i nikt nie ma odwagi im powiedzeć że "król jest nagi".
Króla Midasa nam potrzeba.Chociaż Grekom nie pomógł. Spoko
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +220/-180
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 253
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #94 : 30 Październik, 2011, 20:23:55 pm »

Wiedzieć to znaczy zrozumieć. Również to o czym się pisze.

Kryty basen wybudowali nam chyba Finowie.

Tu Radio Erewań! Równie dobrze mógłbyś napisać, że naszą krytą pływalnię zbudowali talibowie. Tyle tylko, że ci wylądowali w Klewkach. Jakieś 600 km stąd.
Z basenem w Lubaniu mają powiązanie jedynie Duńczycy (szmat drogi od Suomi, ale generalnie kierunek, czyli na północ od Polski się zgadza). Nie wyszło, bo ich nie chciano. Zbudowaliśmy samodzielnie, choć firma miała powiązania z Czechami. Zbudowaliśmy na potężnej kurzawce wlewając w wykopaną dziurę masę mas betonu.

My potrafimy tylko się kłócić i wymachiwać szabelką.

Sam to nieustannie czynisz. Więc do kogo masz pretensję?

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #95 : 30 Październik, 2011, 20:39:18 pm »

no i zrobił nam się baleron wyborczy
z Danią ma tylko wspólnego to że projekt z lat sześćdziesiątych podajże pochodzi
a reszta standardowo jak to w tym kraju przy inwestycjach....

prawda jest taka
jeśli był by ten basen co najmniej taki jak w Bautzen, Obercunnersdorf, Niesky czy też w Olbersdorfie (ba ! nawet malutki Reichenbach posiada odkryty basen) to ludziska z okolic tłumnie przybywali by w każdy słoneczny ciepły dzień...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #96 : 30 Październik, 2011, 20:50:31 pm »

Niby tak, ale zauważ, że takich Aquaparków jest w okolicy pełno.Ten z Jarocina to żadna rewelacja, a otwarty basen to w tych czasach rarytas, wiele osób wyjeżdżając na Czochę lub inny zlew, niekoniecznie jedzie tam popływać, a poleżeć na kocyku i poopalać się w słońcu.
Niestety projekt Nowego Basenu jest beznadziejny,jeśli nie zostanie zrealizowany to nie stracimy 5,3 mln. ,tylko nie wyrzucimy w błoto  3.8 mln.

jeśli jest faktycznie beznadziejny jak ten "duński" to faktycznie lepiej drugiego badziewia nie budować raczej powinno się pomyśleć nad ciekawszym projektem
i nie ma co płakać nad błotem bo to dla potomnych jak to zrobili Niemcy
i pomnik burmistrza przy wejściu jak trzyma za rączkę tego niskiego bo już nie wiem który z nich jest burmistrzem 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #97 : 30 Październik, 2011, 21:09:24 pm »

Wiedzieć to znaczy zrozumieć. Również to o czym się pisze.

Tu Radio Erewań! Równie dobrze mógłbyś napisać, że naszą krytą pływalnię zbudowali talibowie. Tyle tylko, że ci wylądowali w Klewkach. Jakieś 600 km stąd.
Z basenem w Lubaniu mają powiązanie jedynie Duńczycy (szmat drogi od Suomi, ale generalnie kierunek, czyli na północ od Polski się zgadza). Nie wyszło, bo ich nie chciano. Zbudowaliśmy samodzielnie, choć firma miała powiązania z Czechami. Zbudowaliśmy na potężnej kurzawce wlewając w wykopaną dziurę masę mas betonu.

Sam to nieustannie czynisz. Więc do kogo masz pretensję?



cezar pobuszowałem.Powinienem to zrobić zanim popełniłem tego posta.Generalnie Masz rację.Chylę czoła.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #98 : 30 Październik, 2011, 21:34:08 pm »

cezar pobuszowałem.Powinienem to zrobić zanim popełniłem tego posta.Generalnie Masz rację.Chylę czoła.

I to mi się podoba, pełen szacun, dziś naprawdę niewiele osób potrafi przyznać się do błędu.  
« Ostatnia zmiana: 30 Październik, 2011, 21:41:36 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +6/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 30
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #99 : 30 Październik, 2011, 22:16:56 pm »

Panie Rowiński na tych niedomówieniach daleko Pan nie zajedziesz. Jedziesz Pan na tej  niechęci do obecnego Burmistrza. W zwidach pojawiają się słowa "ja tu jeszcze powrócę". O ekonomi , tej szlachetnej nauce nie masz Pan zielonego pojęcia o czy mówią znawcy tematu. Zostawiłeś Pan miasto rozgrzebane i zadłużone,a teraz co "zbawca". " mąż opaczności "Jakie masz Pan relacje od Radnych PO a raczej od jednego radnego Wydry,bo reszty nie zapraszacie, który raz oficjalnie na Sesji Rady  mówi "najlepiej wykreślić z WPI remont i modernizację a raczej budowę odkrytego basenu" a po czwartkowym spotkaniu "kanapy" lubańskiej PO twardo zmienia zdanie.  Panie Rowiński niech Pan pomija w konsultacjach takie " tuzy " jak były w-ce burmistrz i tzw  były nad-burmistrz. Rzeczywistość jest inna bardziej realna.  Brak rozsądku i bicie piany trzeba umieć przełamać dla dobra, wspólnego dobra.  
Szanowny Panie . W dyskusji nad sprawami miasta furia, którą Pan przejawia nie jest potrzebna. Nie jestem zwolennikiem spiskowej teorii dziejów i Panu też tego życzę, aby Pan nie doszukiwał się „zwidów” w tekście tylko ograniczył się do tego co jest tam faktycznie  napisane. Poza tym czy jestem burmistrzem czy nie, mam prawo do wypowiadania się o sprawach miasta. Jeszcze raz przeczytałem swój poprzedni tekst i nie znalazłem tam niczego co by mogło obrazić Pana Słowińskiego. Przykro mi bardzo ale te "rozgrzebane", jak Pan pisze, pod koniec kadencji inwestycje, które przygotowałem, właśnie dobiegają końca i sam Pan widzi jak ładnie Lubań wygląda po rewitalizacji. Co  do mojej znajomości ekonomii to raczej się Pan myli i  liczę, że ujawni Pan tajemniczych znawców tematu. Co do zadłużenia to do czasu gdy byłem burmistrzem było ono pod kontrolą. Nie wiem jak jest teraz bo nie mam wglądu do dokumentów. Proszę jednocześnie pamiętać ,że bez kredytów nie ma inwestycji. Co do Pana Wiesława Wydry to próbował zwrócić uwagę nowemu burmistrzowi, że nie można wnosić nowych inwestycji bez analizy już tam zapisanych.
Mimo zaczepnego tonu Pana wypowiedzi pozdrawiam.
Konrad Rowiński
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 30
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #100 : 30 Październik, 2011, 22:28:25 pm »

Miło, że staje się pan bardziej otwarty w stosunku mieszkańców Lubania i dostrzega ich potrzeby. Dostrzegam to i doceniam. Dobry Burmistrz nie stoi na piedestale, tylko wychodzi ludziom naprzeciw ale pan panie Konradzie powinien o tym wiedzieć, gdyż był pan Burmistrzem kilka kadencji. Arkadiusz  Słowiński przed wyborami obiecywał dużą otwartość w stosunku do mieszkańców. Wierzę, że już niebawem sobie o tym przypomni. Mądrzy ludzie wiedzą, że zbytnia pewność siebie bywa zgubna. Poza tym takie zaszczytne stanowiska jak Burmistrz, Starosta oraz ich zastępcy to przede wszystkim funkcje w służbie społeczeństwu.
Pozdrawiam.

PS. Nigdy nie byłam niczyim wrogiem, jeśli już to jestem zdecydowaną przeciwniczką niektórych negatywnych zjawisk.
Szanowna Pani Jolu będąc burmistrzem rzeczywiście nie pisałem na forum Lubań 24 co  wcale nie oznacza ,że nie byłem otwarty na problemy mieszkańców. Proszę tego nie utożsamiać. Znów ktoś powie, że się uwziąłem na Słowińskiego, ale obserwuję Pani dążenia do rozwiązania sprawy lokalu dla bezrobotnych i czytam Pani prośby do obecnego burmistrza. Ciekawy jestem jak inni są otwarci na problemy mieszkańców.
Pozdrawiam
Konrad Rowiński   
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 16
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #101 : 30 Październik, 2011, 23:48:26 pm »

W całym gąszczu wypowiedzi pokazały się wreszcie konkretne informacje - ile, kiedy i gdzie.
1.   Jeżeli chodzi o przygotowaną dokumentację techniczną, to niestety, ale została wykonana 11 lat temu i jest już NIEAKTUALNA. Istniejące wtedy zniszczenia budynków były powierzchniowe, teraz są zbyt skomplikowane (np. odkryte zbrojenie żelbetu, zawalone dachy) aby dało się je odnowić. Tak więc potrzebne byłoby opracowanie nowego projektu.
2.   Istnieją i działają w Polsce podobne obiekty – np. w Jeleniej Górze, przy ul. Sudeckiej lub też w Wiśle. A więc można? Można, tylko trzeba konserwować i z głową zarządzać
3.   Jest to obiekt zabytkowy (co prawda nie wpisany na żadną listę, ale..), przedstawiciel  modernizmu. Bardzo eleganckie w formie, niebanalne założenie urbanistyczne umiejętnie wykorzystujące nową wtedy technologię żelbetu. Archiwalne zdjęcia są zachwycające i wątpię, żeby ktokolwiek oglądając je nie chciał znaleźć się tam choć na chwilę.
4.   Czy basen na Kamiennej Górze musi być tylko basenem odkrytym? Przecież oczywistym jest, że w dzisiejszych czasach nie spełnia wymagań użytkownika zatem oferta funkcjonalna powinna być odpowiednio uzupełniona. Jak? To raczej trzeba zostawić kreatywnym architektom przyjmując, że nie ma rzeczy, której nie da się zrobić.
5.   Zostawmy już w spokoju szkody górnicze. Górny Śląsk jakoś funkcjonuje, prawda?  Od roku 1938 nauka poszła do przodu i obecnie istnieje wiele możliwości technicznych modernizacji takiego obiektu, można znaleźć w sieci.
6.   Co do szafowania liczbami, to chyba lepiej byłoby poczekać na rzetelny kosztorys, a nie wpisywać sobie dowolną ilość zer.
7.   Basen kryty ma wymiary, które nie pozwalają na organizację np. zawodów. Basen na Kamiennej górze ma wymiary olimpijskie.

Do przeciwników odbudowy basenu – w jaki sposób wam to zaszkodzi? Komuś czegoś ubędzie?
Przecież Lubań może być znany właśnie z tego basenu, odpowiednio wypromowany jako unikatowy (a taki właśnie jest) może stać się atrakcją regionu przyciągającą użytkowników nie tylko z najbliższej okolicy.
« Ostatnia zmiana: 31 Październik, 2011, 00:01:26 am wysłane przez Kat von K » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #102 : 31 Październik, 2011, 22:39:45 pm »

Ja bym zrobiła referendum w sprawie basenu, choć z drugiej strony takie referendum z pewnością wiąże sie z kosztami ale jest nas tyle chętnych i tyle osób twierdzi, że im zależy na Lubaniu, więc z pewnością znalazłoby się dość chętnych takich, którzy zasiedliby w komisjach w czasie referendum za darmo. A może się mylę?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #103 : 01 Listopad, 2011, 05:23:35 am »

Temat wątku nie na czasie
powinno być:Basen na Kamiennej Górze zostanie po raz kolejny kiełbasą wyborczą.
na otarcie łez będą wyremontowane tzw.uliczki z placem zabaw na ul.Łącznej
tylko co z elementem "procentowym" kryjącym się w pobliskich krzakach ?
wzmożone patrole ? monitoring tego miejsca ?
te krzaczory na wzniesieniu bliżej torowiska nie należą do bezpiecznych

Herr Bürgermeister! Basen to też polityka socjalna i zbierze spory elektorat...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #104 : 01 Listopad, 2011, 12:04:59 pm »

Szanowna Pani Jolu będąc burmistrzem rzeczywiście nie pisałem na forum Lubań 24 co  wcale nie oznacza ,że nie byłem otwarty na problemy mieszkańców. Proszę tego nie utożsamiać. Znów ktoś powie, że się uwziąłem na Słowińskiego, ale obserwuję Pani dążenia do rozwiązania sprawy lokalu dla bezrobotnych i czytam Pani prośby do obecnego burmistrza. Ciekawy jestem jak inni są otwarci na problemy mieszkańców.
Pozdrawiam
Konrad Rowiński   


Szanowny panie Konradzie Rowiński, cieszy mnie, że ludzie także tacy jak pan czyli władze powiatu zwracają uwagę na problem SKOB-u, a skoro pan obserwuje moje poczynania w tym temacie, to i ma pewnie pan wyrobione zdanie na ten temat. Wielka szkoda, że nie wypowiedział się pan w tym temacie w wątku dotyczącym SKOB-u ale nic to, ja wierzę w mądrość i rozsądek Słowińskiego i  w to, że swoimi decyzjami nikogo nie będzie krzywdził. Nie zamierzam być jego Brutusem, od czasu do czasu będę jedynie zwracać jego uwagę na pewne problemy. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad, 2011, 12:08:51 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czy Młodzieżowy Dom Kultury zostanie przeniesiony? Bieżące wiadomości Nasty 0 3830 Ostatnia wiadomość 24 Kwiecień, 2008, 10:54:45 am
wysłane przez Nasty
Praca w różnych sektorach Ogłoszenia drobne scalare 1 6631 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2009, 13:17:31 pm
wysłane przez TK159
Odtwarzacz różnych formatów video Serwis komputerowy TK159 0 4655 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2009, 07:46:18 am
wysłane przez TK159
Komentujemy basen. Czy będzie odbudowa, czy budowa ? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 27 33507 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 22:52:23 pm
wysłane przez gracjano
Studenci podróżują taniej do Jeleniej Góry z PKS Voyager Lubań Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 20 27462 Ostatnia wiadomość 20 Styczeń, 2011, 10:31:54 am
wysłane przez MooseDlb
Podziemia Kamiennej Góry Polecane - Strona główna « 1 2 3 » Tomasz Bernacki 30 57166 Ostatnia wiadomość 22 Maj, 2013, 19:01:25 pm
wysłane przez Jola
Bóg, honor i Ojczyzna! Hydepark « 1 2 » Albatros1 19 25894 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2012, 22:18:05 pm
wysłane przez Tony
Pomóżmy powodzianom Polecane - Strona główna powiat 3 11675 Ostatnia wiadomość 11 Lipiec, 2012, 11:08:06 am
wysłane przez Doktorek
Basen !!! koszmar bur-miszcza Hydepark « 1 2 ... 6 7 » Tony 92 66975 Ostatnia wiadomość 01 Kwiecień, 2013, 10:47:13 am
wysłane przez Prosto21
BASEN Hydepark MMM 9 13919 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2013, 06:00:42 am
wysłane przez Tony