Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: róbta co chceta?  (Przeczytany 7919 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 07 Wrzesień, 2014, 21:38:45 pm »

witam
od pewnego czasu możemy korzystać z parkingu przy Kościele Św. Trójcy , Chwała, że taki parking powstał. Zastanawiającym staje sie fakt, że rzesze Lubaniaków nie potrafią odczytywać znaków informacyjnych.
Parkują auta znacznie wyżej niż mówi o tym znak.
Powodują w konsekwencji zagrożenie zarówno dla kierowców chcących dojechac do wyznaczonych miejsc jak i pieszym.
Pytam więc gdzie są nasze szanowne służby?
Czy tylko ja to widzę?
Lubaniacy to tylko leniwe cielęta, którym nie chce się zrobić kilku kroków?
Mam nadzieję, że nasza szanowna SM czyta cokolwiek tutaj i będzie w stanie zareagować na czas zanim stanie się  coś tragicznego.

Druga sprawa dotyczy zamalowania paskami miejsc parkingowych przy samym targowisku miejskim.
jeśli juz takie malunki mają miejsce to może by tam postawić znak informacyjny?
druga sprawa, ze uważam ten ruch za kompletny bezsens w dobie gdy autobusy  to rzadkość na naszych drogach.

Czy może tylko ja to widzę?

aaa  mam w zanadrzu kolejna perełkę jutro będzie do oglądnięcia, ciekawi mnie co nasi włodarze mają do powiedzenia w tym temacie Z politowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 07 Wrzesień, 2014, 21:58:09 pm »

Przejdź się moja droga na południe Europy być może tolerancja podniesie się Tobie na parkujących.Co do leniwych cieląt to zgadzam się z Tobą.
Pchają się pod koła jak święte krowy.Czasem zastanawiam się co mają w tych głowach.
Naoglądają się telewizji z mądrzącymi się panami w niebieskich mundurkach i łażą jak święte krowy a żadna z nich nie pomyśli aby rozejrzeć się przed wtargnięciem na jezdnię (to wykroczenie przestało istnieć) i przystanąć  na chwilkę lecz po co,przecież mogę być np. rośliną....

Pozdrawiam Lagertha
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 07 Wrzesień, 2014, 22:35:14 pm »

to forum dotyczy naszej lokalnej społeczności a nie reszty świata.
lata mi to co dzieje się tam, istotne jest to co dzieje się tutaj.
Ty poruszasz kwestie kultury kierowców.
Uważam że wielu kierowcom tej kultury zwyczajnie brak.
Sama jeżdzę dużo, widze co się dzieje i jak kierowcy udają że nie widzą pieszego.
To nie tak chyba powinno wyglądać?
zadziwiającym staje się fakt że nasi zachodi sąsiedzi potrafią sie zatrzymać, wpuścić .. a nasi kierowcy bielmo na oczach..
ja poruszyłam kwestie nieprzestrzegania znaków, sa jakieś zasady, normy.. aż dziwi mnie fakt że Sm jeszcze tam nie szuka wyżycia sie i podnoszenia  statystyk
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 07 Wrzesień, 2014, 23:23:07 pm »

Lata Tobie a jednak przytaczasz zachodnie zachowania w którym akurat jesteś w błędzie.Pieszy jest nieomal rozjeżdżany jeśli nie przechodzi po pasach i musi rychło przyspieszyć aby zejść z zajezdni (ordnung muss sein) co jednak w naszej lokalnej społeczności świętych krów nie występuje a zamiast rychłego przyspieszania słyszymy wręcz "szczekanie" z ust przechodnia
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2014, 23:27:35 pm wysłane przez Lagertha » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 08 Wrzesień, 2014, 08:46:40 am »

O lenistwie lubańskich policjantów w stosunku do źle zaparkowanych aut już pisałem na tym forum.
Nawet wczoraj na Podwalu widziałem jak patrol policji dwa razy przejechał przy zaparkowanych wbrew przepisom na tzw. zebrach autach i choć zwolnił, przyglądnął się to pojechał dalej.

Na ul. Łokietka i Armii Krajowej (po przeciwnej stronie prokuratury) nic się nie zmieniło również. Jak auta parkowały na zakazie, tak parkują.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 08 Wrzesień, 2014, 09:46:23 am »

Lagertha
Każdy z nas zarówno w roli pieszego jak również kierowcy powinien zachować zdrowy rozsądek i uważać.
Pieszego równiez obowiązują przepisy i powinien ich przestrzegać przechodząc przez pasy a nie w niedozwolonych miejscach. Tak dzieje się chociażby w dni targowe skecając w ul Podwale.. piesi stoją na samym skrzyżowaniu pchając się na jezdnię gdzie kilka metrów dalej są pasy.. to się nazywa rozsądek Z politowaniem

Lider
ciekawe w takim razie na czym szanownych służb praca polega w rzeczywistości.. czyżby tylko i wyłącznie skupiali sie na wlepianiu mandatów staruszkom handlującym marchewką w niedozwolonym miejscu?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Praca w różnych sektorach Ogłoszenia drobne scalare 1 6634 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2009, 13:17:31 pm
wysłane przez TK159
zespół weselny poszukiwane porady Ogłoszenia drobne « 1 2 3 » x_mann1 37 46587 Ostatnia wiadomość 10 Grudzień, 2012, 20:10:03 pm
wysłane przez bialadama
Odtwarzacz różnych formatów video Serwis komputerowy TK159 0 4657 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2009, 07:46:18 am
wysłane przez TK159
Mój NURT Poeci « 1 2 ... 47 48 » Hubert 718 569533 Ostatnia wiadomość 01 Grudzień, 2019, 19:38:35 pm
wysłane przez Hubert
Studenci podróżują taniej do Jeleniej Góry z PKS Voyager Lubań Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 20 27470 Ostatnia wiadomość 20 Styczeń, 2011, 10:31:54 am
wysłane przez MooseDlb
Podziemia Kamiennej Góry Polecane - Strona główna « 1 2 3 » Tomasz Bernacki 30 57183 Ostatnia wiadomość 22 Maj, 2013, 19:01:25 pm
wysłane przez Jola
Bóg, honor i Ojczyzna! Hydepark « 1 2 » Albatros1 19 25908 Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2012, 22:18:05 pm
wysłane przez Tony
Pomóżmy powodzianom Polecane - Strona główna powiat 3 11682 Ostatnia wiadomość 11 Lipiec, 2012, 11:08:06 am
wysłane przez Doktorek
XVI Lwóweckie Agatowe Lato Hydepark ZUZA 1 6094 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 10:56:54 am
wysłane przez Tony
Nagrody dla sportowców i trenerów Powiat lubański powiat 0 19380 Ostatnia wiadomość 05 Styczeń, 2016, 15:11:55 pm
wysłane przez powiat