Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Pierwszy PLAKAT WYBORCZY  (Przeczytany 40327 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 07 Wrzesień, 2014, 19:21:06 pm »

no cóż  PIOTRUS. sądzę, że cytowaną przez ciebie wypowiedź z "innego portalu" napisał BARDZO ZAKOMPLEKSIONY człowiek.
to wszystko 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 07 Wrzesień, 2014, 19:39:33 pm »

co sądzimy o cytowany wpisie PETRUS?
nie ma się czym zajmować, żenujący cytat
Tak zastanawiam się skąd tyle nienawiści w niektórych ludziach?
Minęło tyle czasu a ci, co cztery lata temu przegrali wybory, nie mogą tego przeboleć do dziś. Cztery lata ziali nienawiścią, inwektywami, ciągle coś knuli, ciągle wszczynali ferment. Zachowują się ja narkomani którym zabrano narkotyki, jak w amoku, nie licząc się z niczym i z nikim, tracąc kontakt z rzeczywistością wciąż chcą te swoje narkotyki odzyskać. Bo jak inaczej wytłumaczyć sobie ta nienawiść? Innych powodów nie znajduję.
Chyba, że to nie oni i mylę się. Zatem kto tak zieje nienawiścią? Ktoś dla hobby? Czy tak sobie,  z nudów?
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2014, 19:42:29 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #17 : 07 Wrzesień, 2014, 20:05:11 pm »

Hehhehe. Ledwo się kampania rozpoczęła, a niektórym już na starcie zwieracze wysiadły. Spodziewałem się tego. Bo czego innego można się było spodziewać po ludziach pozbawionych resztek honoru? : ) Teraz będą udowadniać wyborcom, że się cztery lata temu pomylili. : )
Groteski dodaje fakt, że polegają nadal na tych samych, nieskutecznych spin-doktorach. Ale na tym koniec. Resztę napiszę po szesnastym listopada.    
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 07 Wrzesień, 2014, 22:02:00 pm »

<a href="http:////www.youtube.com/v/_qqf0U29MDk?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/_qqf0U29MDk?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>


to do szesnastego Chichot
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień, 2014, 22:04:39 pm wysłane przez Lagertha » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #19 : 08 Wrzesień, 2014, 17:31:26 pm »

Do szesnastego...

Lubań 1998 - 2010

<a href="http:////www.youtube.com/v/B2RaJZuNAm0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/B2RaJZuNAm0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +6/-4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 30
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 08 Wrzesień, 2014, 23:35:42 pm »

Widać, że zbliżają się wybory samorządowe, bo moi przeciwnicy polityczni uaktywniają się. Dali głos a właściwie obraz. Oczywiście bardzo dla mnie negatywny, próbujący mnie ośmieszyć i zdyskredytować w oczach potencjalnych wyborców. No cóż takich mam przeciwników politycznych, dla których takie brudne metody to normalny sposób działania. Spotkałem się z tym 4 lata temu, gdy przed II turą wyborów kolportowano negatywny dla mnie anonim. Można powiedzieć wzór czarnego PR. Anonim pełen nieprawdy i pomówień, ale nie o prawdę tam chodziło, ale o oszukanie wyborców. I to się autorom udało. Mogę się tylko domyślać kto za tym stał. Jak to ładnie powiedział jeden ze znajomych „Jak to kto ? Ci którzy na tym najbardziej skorzystali”. Ten fotomontaż to takie samo działanie jak 4 lata temu anonim. Nie wiadomo kto go opublikował. Ale zastanówmy się komu się chciało tak „bezinteresownie” bawić w takie fotomontaże? A może nie bezinteresownie?

I jeszcze do autorów tego fotomontażu. Chyba jednak źle dobraliście budynki w ruinie, bo to właśnie jak byłem burmistrzem odbudowaliśmy zabudowę śródrynkową (TRET) i wyremontowaliśmy Ratusz. Choć rzeczywiście jak ktoś zauważył wstęgę przeciął obecny burmistrz. Nawet kłamstwa nie wychodzą wam z sensem.

A na zakończenie autorom tego czarnego PR przypominam przepisy karne Kodeksu Wyborczego art. 496. „Kto w związku z wyborami, nie umieszcza w materiałach wyborczych wyraźnego oznaczenia komitetu wyborczego, od którego pochodzą – podlega karze grzywny”. A więc to nie tylko brak cywilnej odwagi autorów i chowanie się za anonimowymi fotomontażami, ale również łamanie prawa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 08 Wrzesień, 2014, 23:59:25 pm »

Cyt. Konrad Rowiński
Cytuj
Widać, że zbliżają się wybory samorządowe...
Ano widać. Święta prawda. Stąd obecność Ko Ro na forum (po miesiącach milczenia), a od pewnego czasu i na wszelkiej maści spotkaniach, uroczystościach i wydarzeniach (co wywołuje politowanie).
Cytuj
No cóż takich mam przeciwników politycznych, dla których takie brudne metody to normalny sposób działania.
Niewiniątko wydające "POgłos" wzór dziennikarskich cnót wszelakich  Szok
Cytuj
Mogę się tylko domyślać kto za tym stał. Jak to ładnie powiedział jeden ze znajomych „Jak to kto ? Ci którzy na tym najbardziej skorzystali”.
Miej pan odwagę i wskaż pan kto! Pomówienia czasami bywają kosztowne. Więc kto?
"Jedźmy, nikt nie woła!"
Odwagi nie starcza.
Cytuj
A na zakończenie autorom tego czarnego PR przypominam przepisy karne Kodeksu Wyborczego...
i cywilnego. To działa panie Ko Ro w dwie strony. Proszę o tym pamiętać.
Oj ma pan ciężką rączkę do klawiatury
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 09 Wrzesień, 2014, 00:32:26 am »

Po pierwszym falstarcie, drugi wpis już lepszy. Ale jak w takim tempie  Kondzio będzie się rozkręcał to duże prawdopodobieństwo, że nasz „Burmistrz Słońce” i ze cztery kadencje pociągnie! 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-153
Offline Offline

Wpisy: 27
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 10 Wrzesień, 2014, 17:14:47 pm »

Trudno jest mi uwierzyć, że poprzedni gabinet w osobie Pana Rowińskiego i S-ki miałby na tyle czelności po ujawnionych w 2010  aferach, aby starać się wracać "po swoje". To druzgocące.  Kilka dni temu byłem świadkiem rozmowy ludzi na targowisku, jedna pani w trakcie rozmowy niemalże wykrzyczała słowa pod adresem ekipy Pana Rowińskiego "ich już nie ma i nie będzie cholera!". Trudno jest mi się nie zgodzić z ów panią. Kiedyś wierzyłem, że Pan Rowiński jest rozsądny i otacza się uczciwymi ludźmi. Ot, tak na marginesie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 15 Wrzesień, 2014, 18:10:48 pm »

Szanowni Państwo, nowa kartka wyborcza 
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 15 Wrzesień, 2014, 18:42:06 pm »

No i proszę. I mi dostało się memem  A piszą, że na L24 nie ma równowagi.
Spodziewałem się, że temat basenu zaistnieje w przestrzeni publicznej w trwającej kampani wyborczej. I dobrze. 
Pozwoli mi to zapoznać opinię publiczną z pewnymi niezwykle istotnymi dla tej niezrealizowanej inwestycji dokumentami. Publikacja niebawem.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 15 Wrzesień, 2014, 20:08:29 pm »

A ja też byłe zdziwiony dlaczego jeszcze nikt nie sięgnął do tematu basenu

temat zużyty i nudny ale ciekawiło mnie kiedy ktoś sięgnie po ten temat

Osobiście zastanawiałem się po co komu potrzebny byłby odkryty basen za kilkadziesiąt milionów złotych przeznaczony do użytku przez góra 30 dni w roku i to przy założeniu, że lato dopisze.

Chyba byłby to jedyny przypadek budowy odkrytego basenu w Polsce od 25 lat
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 15 Wrzesień, 2014, 21:21:35 pm »

"byłe" byłby..... co za bełkot...
Temat o prawdomówności i wiarygodności.
Faktycznie ! lato ostatnim czasem nie dopisuje  a temat powraca w te nieletnie dni jak bumerang.
Basen Orbita Wrocław między innymi... masakra !
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2014, 21:26:36 pm wysłane przez Lagertha » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…



Punkty: +13/-13
Offline Offline

Wpisy: 72
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 15 Wrzesień, 2014, 22:40:44 pm »

Pierwszy plakat wyborczy KWW Nowy Lubań na stronie:  https://www.facebook.com/nowyluban

Na ulicach naszego miasta pojawi się pierwszy plakat KWW Nowy Lubań. Jest to zaproszenie do współpracy każdego mieszkańca Lubania, który kocha to miasto. Zawiera kilka zagadnień nad którymi chce się pochylić KWW Nowy Lubań w Radzie Miasta Lubań. Wkrótce pełny program wyborczy.

plakat1.jpg

* plakat1.jpg (331.51 KB, 1236x876 - powiększony/pobrany 599 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 15 Wrzesień, 2014, 22:54:25 pm »

Tańsze miasto tzn co? Tańsze parkomaty? Czy kawa w kawiarniach?
Koniec układów? Przecież PO nie rządzi. Nie ma więc co kończyć
Praca w mieście? Jak? Kopacz obniży składki ZUS i podatek VAT?
Przyjazny urząd? Już jest. Nie słychać narzekań
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2014, 23:07:18 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Pierwszy dzień wiosny i pierwszy śnieg ;) Przyroda i Turystyka Paweł Sokołowski 1 5039 Ostatnia wiadomość 21 Marzec, 2008, 16:22:16 pm
wysłane przez x
Recenzja LAWA 2008 - Dzień pierwszy. Kalendarz wydarzeń Paweł Sokołowski 1 5495 Ostatnia wiadomość 30 Czerwiec, 2008, 22:48:42 pm
wysłane przez Beata
Kondolencje Bieżące wiadomości x 2 10503 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2009, 20:05:34 pm
wysłane przez Leo
Pierwszy bociek wrócił do Goerlitzkiego Zoo Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 4 5750 Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2011, 13:52:23 pm
wysłane przez Andzia
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87989 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem
Renault Laguna rok 1997- pierwszy właściciel Ogłoszenia drobne goomski 0 3317 Ostatnia wiadomość 16 Lipiec, 2012, 14:35:58 pm
wysłane przez goomski
Pierwszy krok do złota! Hydepark Bero 0 2406 Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2014, 00:04:48 am
wysłane przez Bero
PROTEST WYBORCZY Ogłoszenia drobne MAGENTA 10 9362 Ostatnia wiadomość 28 Listopad, 2014, 23:44:51 pm
wysłane przez mieszek