Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Aktualna tabela i terminarz rundy wiosennej klasy okręgowej seniorów  (Przeczytany 3155 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +81/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 353
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 05 Marzec, 2008, 11:47:25 »

Tabela rozgrywek klasy okręgowej po 15. kolejkach

1.   Olimpia Kamienna G.   15   35   48-21
2.   Twardy Świętoszów   15   33   36-23
3.   Czarni Lwówek Śl.   15   31   36-19
4.   Chrobry Nowogr.   15   30   40-23
5.   Łużyce Lubań      15   30   27-18
6.   Lotnik Jeżów Sud.   15   27   29-27
7.   Granica Bogatynia   15   26   28-17
8.   Automatyka Bol.   15   23   27-25
9.   Orzeł Lubawka   15   21   31-29
10.   Pogoń Markocice   15   20   23-24
11.   Włókniarz Mirsk   15   17   26-29
12.   Piast Bolków   15   16   18-31
13.   Piast Zawidów   15   12   18-29
14.   Apis Jędrzychowice   15   10   23-42
15.   Gryf Gryfów Śl.   15   10   18-45
16.   Sparta Zebrzydowa   15   4   16-42

16. kolejka (15/16 marca)
BKS Bobrzanie II Bolesławiec - Piast Zawidów
Apis Jędrzychowice - Lotnik Jeżów Sudecki
Olimpia Kamienna Góra - Sparta Zebrzydowa
Chrobry Nowogrodziec - Granica Bogatynia
Czarni Lwówek Śl. - Twardy Świętoszów
Włókniarz Mirsk - Orzeł Lubawka
Piast Bolków - Pogoń Markocice
Gryf Gryfów Śl. - Łużyce Lubań

17. kolejka (22 marca)
Gryf Gryfów Śl. - BKS Bobrzanie II Bolesławiec
Łużyce Lubań - Piast Bolków
Pogoń Markocice - Włókniarz Mirsk
Orzeł Lubawka - Czarni Lwówek Śl.
Twardy Świętoszów - Chrobry Nowogrodziec
Granica Bogatynia - Olimpia Kamienna Góra
Sparta Zebrzydowa - Apis Jędrzychowice
Lotnik Jeżów Sudecki - Piast Zawidów

18. kolejka (29/30 marca)
BKS Bobrzanie II Bolesławiec - Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Zawidów - Sparta Zebrzydowa
Apis Jędrzychowice - Granica Bogatynia
Olimpia Kamienna Góra - Twardy
Chrobry Nowogrodziec - Orzeł Lubawka
Czarni Lwówek Śl. - Pogoń Markocice
Włókniarz Mirsk - Łużyce Lubań
Piast Bolków - Gryf Gryfów Śl.

19. kolejka (5/6 kwietnia)
Piast Bolków - BKS Bobrzanie II Bolesławiec
Gryf Gryfów Śl. - Włókniarz Mirsk
Łużyce Lubań - Czarni Lwówek Śl.
Pogoń Markocice - Chrobry Nowogrodziec
Orzeł Lubawka - Olimpia Kamienna Góra
Twardy Świętoszów - Apis Jędrzychowice
Granica Bogatynia - Piast Zawidów
Sparta Zebrzydowa - Lotnik Jeżów Sudecki

20. kolejka: (12/13 kwietnia)
BKS Bobrzanie II Bolesławiec - Sparta Zebrzydowa
Lotnik Jeżów Sudecki - Granica Bogatynia
Piast Zawidów - Twardy Świętoszów
Apis Jędrzychowice - Orzeł Lubawka
Olimpia Kamienna Góra - Pogoń Markocice
Chrobry Nowogrodziec - Łużyce Lubań
Czarni Lwówek Śl. - Gryf Gryfów Śl.
Włókniarz Mirsk - Piast Bolków

21. kolejka (19/20 kwietnia)
Włókniarz Mirsk - BKS Bobrzanie II Bolesławiec
Piast Bolków - Czarni Lwówek Śl.
Gryf Gryfów Śl. - Chrobry Nowogrodziec
Łużyce Lubań - Olimpia Kamienna Góra
Pogoń Markocice - Apis Jędrzychowice
Orzeł Lubawka - Piast Zawidów
Twardy Świętoszów - Lotnik Jeżów Sudecki
Granica - Sparta Zebrzydowa

22. kolejka (26/27 kwietnia)
BKS Bobrzanie II Bolesławiec - Granica Bogatynia
Sparta Zebrzydowa - Twardy Świętoszów
Lotnik Jeżów Sudecki - Orzeł Lubawka
Piast Zawidów - Pogoń Markocice
Apis Jędrzychowice - Łużyce Lubań
Olimpia Kamienna Góra - Gryf Gryfów Śl.
Chrobry Nowogrodziec - Piast Bolków
Czarni Lwówek Śl. - Włókniarz Mirsk

23. kolejka (1 maja)
Czarni Lwówek Śl. - BKS Bobrzanie II Bolesławiec
Włókniarz Mirsk - Chrobry Nowogrodziec
Piast Bolków - Olimpia Kamienna Góra
Gryf Gryfów Śl. - Apis Jędrzychowice
Łużyce Lubań - Piast Zawidów
Pogoń Markocice - Lotnik Jeżów Sudecki
Orzeł Lubawka - Sparta Zebrzydowa
Twardy Świętoszów - Granica Bogatynia

24. kolejka (4 maja)
BKS Bobrzanie II Bolesławiec - Twardy Świętoszów
Granica Bogatynia - Orzeł Lubawka
Sparta Zebrzydowa - Pogoń Markocice
Lotnik Jeżów Sudecki - Łużyce Lubań
Piast Zawidów - Gryf Gryfów Śl.
Apis Jędrzychowice - Piast Bolków
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Mirsk
Chrobry Nowogrodziec - Czarni Lwówek Śl.

25. kolejka (10/11 maja)
Chrobry Nowogrodziec - BKS Bobrzanie II Bolesławiec
Czarni Lwówek Śl. - Olimpia Kamienna Góra
Włókniarz Mirsk- Apis Jędrzychowice
Piast Bolków - Piast Zawidów
Gryf Gryfów Śl. - Lotnik Jeżów Sudecki
Łużyce Lubań - Sparta Zebrzydowa
Pogoń Markocice - Granica Bogatynia
Orzeł Lubawka - Twardy Świętoszów

26. kolejka (17/18 maja)
BKS Bobrzanie II Bolesławiec - Orzeł Lubawka
Twardy Świętoszów - Pogoń Markocice
Granica Bogatynia - Łużyce Lubań
Sparta Zebrzydowa - Gryf Gryfów Śl.
Lotnik Jeżów Sudecki - Piast Bolków
Piast Zawidów - Włókniarz Mirsk
Apis Jędrzychowice - Czarni Lwówek Śl.
Olimpia Kamienna Góra - Chrobry Nowogrodziec

27. kolejka (22 maja)
Olimpia Kamienna Góra - BKS Bobrzanie II Bolesławiec
Chrobry Nowogrodziec - Apis Jędrzychowice
Czarni Lwówek Śl. - Piast Zawidów
Włókniarz Mirsk - Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Bolków - Sparta Zebrzydowa
Gryf Gryfów Śl. - Granica Bogatynia
Łużyce Lubań - Twardy Świętoszów
Pogoń Markocice - Orzeł Lubawka

28. kolejka (25 maja)
BKS Bobrzanie II Bolesławiec - Pogoń Markocice
Orzeł Lubawka - Łużyce Lubań
Twardy Świętoszów - Gryf Gryfów Śl.
Granica Bogatynia - Piast Bolków
Sparta Zebrzydowa - Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki - Czarni Lwówek Śl.
Piast Zawidów - Chrobry Nowogrodziec
Apis Jędrzychowice - Olimpia Kamienna Góra

29. kolejka (31 maja)
Apis Jędrzychowice - BKS Bobrzanie II Bolesławiec
Olimpia Kamienna Góra - Piast Zawidów
Chrobry Nowogrodziec - Lotnik Jeżów Sudecki
Czarni Lwówek Śl. - Sparta Zebrzydowa
Włókniarz Mirsk - Granica Bogatynia
Piast Bolków - Twardy Świętoszów
Gryf Gryfów Śl. - Orzeł Lubawka
Łużyce Lubań - Pogoń Markocice

30. kolejka (7 czerwca)
BKS Bobrzanie II Bolesławiec - Łużyce Lubań
Pogoń Markocice - Gryf Gryfów Śl.
Orzeł Lubawka - Piast Bolków
Twardy Świętoszów - Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia - Czarni Lwówek Śl.
Sparta Zebrzydowa - Chrobry Nowogrodziec
Lotnik Jeżów Sudecki - Olimpia Kamienna Góra
Piast Zawidów - Apis Jędrzychowice

______________________________________

1. kolejka (15 sierpinia):
Piast Zawidów - Automatyka Bolesławiec 1:1
Lotnik Jeżów Sudecki - Apis Jędrzychowice 3:2
Sparta Zebrzydowa - Olimpia Kamienna Góra 1:3
Granica Bogatynia - Chrobry Nowogrodziec 0:3 vo
Twardy Świętoszów - Czarni Lwówek Śl. 1:2
Orzeł Lubawka - Włókniarz Mirsk 3:0
Pogoń Markocice - Piast Bolków 2:1
Łużyce Lubań - Gryf Gryfów Śl.4:0

2. kolejka (18/19 sierpnia):
Automatyka - Gryf 3:2
Bolków - Łużyce 1:2
Mirsk - Pogoń 0:1
Czarni - Orzeł 3:1
Chrobry - Twardy 1:2
Olimpia - Granica 2:1
Apis - Sparta 0:5
Zawidów - Lotnik 0:2

3. kolejka (25 /26 sierpnia):
Lotnik - Automatyka 1:1
Sparta - Zawidów 0:0
Granica - Apis 2:0
Twardy - Olimpia 0:4
Orzeł - Chrobry 3:2
Pogoń - Czarni 0:1
Łużyce - Włókniarz 2:1
Gryf - Bolków 3:4

4. kolejka (29 sierpnia):
Automatyka - Bolków 1:1
Włókniarz - Gryf 3:2
Czarni - Łużyce 1:2
Chrobry - Pogoń 5:2
Olimpia - Orzeł 4:4
Apis - Twardy 1:2
Zawidów - Granica 1:1
Lotnik - Sparta 4:3

5. kolejka: (1/2 września):
Sparta - Automatyka 1:3
Granica - Lotnik 2:0
Twardy - Zawidów 2:1
Orzeł - Apis 1:3
Pogoń - Olimpia 2:4
Łużyce - Chrobry 3:1
Gryf - Czarni 1:2
Bolków - Włókniarz 0:3

6. kolejka (8/9 września):
Automatyka - Włókniarz 2:2
Czarni - Bolków 3:1
Chrobry - Gryf 7:0
Olimpia - Łużyce 1:2
Apis - Pogoń 1:3
Zawidów - Orzeł 3:0
Lotnik - Twardy 3:0
Sparta - Granica 1:4

7. kolejka (12 września):
Granica - Automatyka 3:0
Twardy - Sparta 3:1
Orzeł - Lotnik 1:1
Pogoń - Zawidów 3:0
Łużyce - Apis 2:2
Gryf - Olimpia 1:2
Bolków - Chrobry 3:1
Włókniarz - Czarni 1:1

8. kolejka (15/16 września):
Automatyka - Czarni 3:1
Chrobry - Włókniarz 1:0
Olimpia - Bolków 4:0
Apis - Gryf 4:0
Zawidów - Łużyce 2:1
Lotnik - Pogoń 4:0
Sparta - Orzeł 1:5
Granica - Twardy 2:3

9. kolejka (22/23 września):
Twardy - Automatyka 3:1
Orzeł - Granica 0:1
Pogoń - Sparta 4:1
Łużyce - Lotnik 0:1
Gryf - Zawidów 2:1
Bolków - Apis 2:1
Włókniarz - Olimpia 2:3
Czarni - Chrobry 1:3

10. kolejka (29/30 września):
Automatyka - Chrobry 3:0
Olimpia - Czarni 4:0
Apis - Włókniarz 1:3
Zawidów - Bolków 1:2
Lotnik - Gryf 0:0
Sparta - Łużyce 0:1
Granica - Pogoń 0:0
Twardy - Orzeł 5:2

11. kolejka (6/7 października):
Orzeł - Automatyka 4:1
Pogoń - Twardy 0:1
Łużyce - Granica 2:1
Gryf - Sparta 2:0
Bolków - Lotnik 0:3
Włókniarz - Zawidów 1:2
Czarni - Apis 6:0
Chrobry - Olimpia 3:0

12. kolejka (13/14 października):
Automatyka - Olimpia 3:3
Apis - Chrobry 3:5
Zawidów - Czarni 2:3
Lotnik - Włókniarz 4:1
Sparta - Bolków 0:1
Granica - Gryf 5:0
Twardy - Łużyce 2:0
Orzeł - Pogoń 2:1

13. kolejka (20/21 października):
Pogoń - Automatyka 0:1
Łużyce - Orzeł 1:1
Gryf - Twardy 2:6
Bolków - Granica 0:1
Włókniarz - Sparta 7:2
Czarni - Lotnik 4:0
Chrobry - Zawidów 4:2
Olimpia - Apis 4:1

14. kolejka (27/28 października):
Automatyka - Apis 2:0
Zawidów - Olimpia 0:3
Lotnik - Chrobry 1:3
Sparta - Czarni 0:4
Granica - Włókniarz 5:1
Twardy - Bolków 3:1
Orzeł - Gryf 1:2
Pogoń - Łużyce 2:2

15. kolejka (3/4 listopada):
Łużyce - Automatyka 3:2
Gryf - Pogoń 1:3
Bolków - Orzeł 1:3
Włókniarz - Twardy 1:0
Czarni - Granica 4:0
Chrobry - Sparta 1:0
Olimpia - Lotnik 7:1
Apis - Zawidów 4:2
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2008, 10:22:41 wysłane przez Bero » Zgłoś do moderatora   Zapisane

GB
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Aktualna kadra seniorów Męskie Sprawy Bero 0 3005 Ostatnia wiadomość 05 Marzec, 2008, 12:35:53
wysłane przez Bero
Aktualna tabela juniorów starszych Męskie Sprawy Bero 0 2314 Ostatnia wiadomość 05 Marzec, 2008, 13:34:54
wysłane przez Bero
Aktualna tabela juniorów młodszych Męskie Sprawy Bero 0 2444 Ostatnia wiadomość 05 Marzec, 2008, 13:40:52
wysłane przez Bero
Terminarz klasy B - wiosna 2008 Męskie Sprawy Bero 2 3765 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2008, 12:58:20
wysłane przez Shakus
Porozumienie w sprawie utworzenia klasy o profilu policyjnym Bieżące wiadomości Iza 2 3792 Ostatnia wiadomość 12 Lipiec, 2008, 06:46:10
wysłane przez gracjano
Kupię książki do 1 klasy technikum -hotelarstwo Ogłoszenia drobne x 1 3353 Ostatnia wiadomość 10 Sierpień, 2011, 16:18:19
wysłane przez justapaczus7
kupie podręczniki do 1 klasy gimnazjum Ogłoszenia drobne magda77 0 1896 Ostatnia wiadomość 23 Sierpień, 2012, 21:06:55
wysłane przez magda77
Wiosna w pigułce czyli terminarz Łużyc Lubań Męskie Sprawy Bero 0 3154 Ostatnia wiadomość 26 Luty, 2013, 20:34:40
wysłane przez Bero
Kolejny sukces klasy wojskowej z Lubania Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 0 2031 Ostatnia wiadomość 27 Wrzesień, 2013, 17:03:37
wysłane przez Paweł Sokołowski
Wiosna Łużyc Lubań - terminarz Hydepark Bero 6 4188 Ostatnia wiadomość 15 Marzec, 2014, 09:34:26
wysłane przez Bero