Strony: 1 ... 21 22 [23] 24   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: KTO NA BURMISTRZA !  (Przeczytany 210171 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +24/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 316
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #330 : 14 Listopad, 2014, 22:43:40 pm »

idę z wami na piwo bo ponad 1500 wyświetleń ma NOWY LUBAŃ

https://www.facebook.com/video.php?v=373085049517058&set=vb.313042488854648&type=2&theater
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #331 : 14 Listopad, 2014, 22:51:59 pm »

 Grzegorz B. wspierał A. Słowińskiego na portalach podczas kampanii wyborczej 2010r. krytykując konkurentów, po wyborach zatrudniony w ZGIUK Lubań.
 Żona Grzegorza B. zatrudniona w Urzędzie Miasta w charakterze doręczyciela pocztowego.
 Jolanta D. (JOLA z L24) zawsze szczodra w komplementowaniu Arkadiusza Słowińskiego na portalach internetowych (robi to do chwili obecnej), po wyborach 2010r. powołana do Komisji Mieszkaniowej, za co otrzymuje kilkaset złoty miesięcznie.

skopiowane skąd indziej
lista jest dłuższa....

W Jeleniej wspierałam zeszłoroczne rodziny paczkowe chodząc w ich imieniu do różnych  urzędów. Robiłam to już po zakończeniu akcji Szlachetnej Paczki. W tym roku widzę, że rodziny u których byłam też potrzebują pewnej pomocy poza paczką. Pisałam o tym na FB na profilu pana Prezydenta trochę wcześniej i niedawno, gdy zaczął się wychwalać jaki jest cudowny. Teraz w okresie przedwyborczym, często zostawiłam komentarze pod wpisami Prezydenta Jeleniej oraz jego szefa od kampanii pana Rzońcy. Moje komentarze spotykały się z poparciem innych ludzi, więc prawdopodobnie psułam tym nieco wizerunek Pana Marcina Zawiły. Pan Rzońca, Jego szef od kampanii wyborczej, pisał do mnie nawet prośbę na pocztę wewnętrzną na FB abym zaprzestała komentarzy pod ich wpisami.
Czyli co, robiłam to bo na coś liczyłam? Nie, bo uważam ,że  Pan Marcin Zawiła to marny kandydat na Prezydenta i jego kariera w tym kierunku powinna się zakończyć. Dobrze, ze  jest  internet i jest FB, bo media teraz nie są obiektywne. Idąc Twoim tokiem myślenia chcę coś ugrać od przeciwników pana Zawiły a jak się tamte zeszłoroczne biedne rodziny Paczkowe odwdzięczą za moje bieganie po urzędach, to się dopiero nachapię. Śmiechu warte.  Wiesz co moja droga jest taka zasada. Każdy mierzy świat własną miarą. Poza tym, jeśli to prawda z tym co napisał arekc, że takie opisywanie kogoś w miejscu publicznym imieniem i pierwszą litera nazwiska jest karalne, to zrobię co trzeba.
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad, 2014, 22:54:31 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #332 : 14 Listopad, 2014, 23:03:59 pm »

 
idę z wami na piwo bo ponad 1500 wyświetleń ma NOWY LUBAŃ

https://www.facebook.com/video.php?v=373085049517058&set=vb.313042488854648&type=2&theater

1511 a nawet 1512 w tym dwa moje  
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #333 : 14 Listopad, 2014, 23:07:18 pm »

Nie wolno podawać nazwisk osób podejrzanych o przestępstwo. Dlatego podaje się tylko pierwszą literę nazwiska.
Zatem podawanie czyiś personali w taki sposób jednoznacznie nasuwa bezpośrednie skojarzenia, że ktoś jest przestępcą, co podlega pod przepisy o zniesławieniu, narażenie kogoś na utratę zaufania, czci, dochodów itp.
Jeśli taki sam wybieg stosuje się do osób które można zidentyfikować jednoznacznie osoby te mogą czuć się pokrzywdzone i mogą sprawę skierować do prokuratury, która określa czy wszczyna postępowanie, czy nie. Jeśli zdecyduje, że z jakiś powodów nie wszczyna, pozostaje droga cywilno-prawna.
Wpis Lagerthy według mnie wyczerpuje znamiona oczernienia osób sugerujące jakoby doszło do popełnienia przestępstwa przez te osoby które można zidentyfikować po tym wpisie
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #334 : 14 Listopad, 2014, 23:09:07 pm »


1511 a nawet 1512 w tym dwa moje   

a na e-luban w sondzie na burmistrza ile twoich ? Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #335 : 14 Listopad, 2014, 23:14:11 pm »


A z domu próbowałeś wyjść?


No jakże ? Przez cztery lata bym w nim siedział

A co do PSL-u to też mam nadzieję, ze można im pomóc nie głosując na nich
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #336 : 14 Listopad, 2014, 23:14:51 pm »

Nie wolno podawać nazwisk osób podejrzanych o przestępstwo. Dlatego podaje się tylko pierwszą literę nazwiska.
Zatem podawanie czyiś personali w taki sposób jednoznacznie nasuwa bezpośrednie skojarzenia, że ktoś jest przestępcą, co podlega pod przepisy o zniesławieniu, narażenie kogoś na utratę zaufania, czci, dochodów itp.
Jeśli taki sam wybieg stosuje się do osób które można zidentyfikować jednoznacznie osoby te mogą czuć się pokrzywdzone i mogą sprawę skierować do prokuratury, która określa czy wszczyna postępowanie, czy nie. Jeśli zdecyduje, że z jakiś powodów nie wszczyna, pozostaje droga cywilno-prawna.
Wpis Lagerthy według mnie wyczerpuje znamiona oczernienia osób sugerujące jakoby doszło do popełnienia przestępstwa przez te osoby które można zidentyfikować po tym wpisie


Ualala no to koleś płyniesz.
Skoro burmistrz otacza się takimi doradcami teraz już wiem dlaczego tyle czasu przesiaduje w sądzie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #337 : 14 Listopad, 2014, 23:21:42 pm »

a na e-luban w sondzie na burmistrza ile twoich ? Chichot

Być może rozczaruję Cię Lagerto, ale niestety tylko jeden, choć chciałoby się więcej  
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #338 : 14 Listopad, 2014, 23:23:27 pm »

Lagertho kolesio jeśli by twój wpis mnie dotyczył złożyłbym w poniedziałek doniesienie do prokuratury . To nic nie kosztuje.
Jak w wielu takich sprawach prokurator ustaliłby twoje dane, wezwał na przesłuchanie w charakterze świadka, poinformował mnie o wynikach.
Dalej prokuratura sama prowadziłaby dochodzenie lub zakończyła a ja mając wszelkie dane mógłbym założyć sprawę cywilną o niezłą sumkę odszkodowania.
Nie dziwię się, że RIO była tak krytyczna wobec waszej ekipy, kiedy jesteście takim ignorantami przepisów prawa
i kończę ten wątek bo akurat mnie nie dotyczy
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #339 : 14 Listopad, 2014, 23:25:12 pm »

Rozczarowałam się to ja po roku kadencji obecnego burmistrza a w tym roku nie wierzyłam widząc co wyprawia
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #340 : 14 Listopad, 2014, 23:30:49 pm »

I nie piekl się już tyle Plastusiński
I tak ludzie zdecydują, nie ty, kogo uważają za wiarygodnego na stanowisko burmistrza.
Według mnie zgadzam się z sodnażem Huberta - tylko pierwsza tura.
Obiecywać może każdy Krytykować, gryźć, kopać i kąsać to robią nieliczni ale akurat to źli ludzie są.
Natomiast za Arkiem Słowińskim przemawia po prostu jego uczciwe życie, zmysł organizacyjny i wykonana praca. Ludzie to widzieli i widzą
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +21/-136
Offline Offline

Wpisy: 185
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #341 : 14 Listopad, 2014, 23:32:14 pm »

Lagertho kolesio jeśli by twój wpis mnie dotyczył złożyłbym w poniedziałek doniesienie do prokuratury . To nic nie kosztuje.
Jak w wielu takich sprawach prokurator ustaliłby twoje dane, wezwał na przesłuchanie w charakterze świadka, poinformował mnie o wynikach.
Dalej prokuratura sama prowadziłaby dochodzenie lub zakończyła a ja mając wszelkie dane mógłbym założyć sprawę cywilną o niezłą sumkę odszkodowania.
Nie dziwię się, że RIO była tak krytyczna wobec waszej ekipy, kiedy jesteście takim ignorantami przepisów prawa
i kończę ten wątek bo akurat mnie nie dotyczy

Jakbym skłamała i oczerniła pisząc nie prawdę to prawdopodobnie tak,a tak to....
Się filmów naoglądałeś o sumkach, amerykańskich filmów
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Władza jest zawsze niebezpieczna.
Przyciąga najgorsze rzeczy.
I wypacza najlepszych ludzi.
Otrzymują ją jedynie ci,
którzy zniżą się, aby po nią sięgnąć…
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #342 : 14 Listopad, 2014, 23:33:50 pm »


1511 a nawet 1512 w tym dwa moje  

Na tej, okłamanej sondzie E-luban, oddałem 50 głosów w pięć minut. To kpina i repozytorium wiadomo kogo. Smutno mi jest, Ale wiem, że sprawię, że poczują się się jak w niebie Smoku.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +61/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 936
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Hubert Horbowski


« Odpowiedź #343 : 14 Listopad, 2014, 23:35:28 pm »

Już za chwilę zapadnie błoga cisza wyborcza, więc harcownicy opuszczają pole walki, armaty są zagwożdżane, a i jadu, śliny oraz pomyj zabrakło.
W niedzielny poranek ruszymy do urn. Zachęcam do tego przypominając Państwu rymowankę sprzed czterech lat:


Elektrowóz

   Elektrowozy stały na stacji.
Dwa nadawały się do kasacji,
Trzeci natomiast był całkiem nowy
I trzy wagony ciągnąć gotowy
   Gdy kolejarze wagony spięli,
W pierwszym wygodne miejsca zajęli
Nie mając przy tym oporów żadnych:
Pan wójt, pan burmistrz i kilku radnych.
   Nie widać ludzi w drugim wagonie,
Lecz pusty nie jest bynajmniej - o, nie!
Alegoryczne są tam figury:
Nepotyzm, układ i synekury.
   W trzecim wagonie stoją upchnięci
Interesanci, czyli petenci.
Mają bilety, chcieliby siedzieć
("Nadzieja matką..." trzeba powiedzieć).
   Pan zawiadowca dał znak lizakiem,
Zielone światło błyszczy nad szlakiem,
Nadeszła zatem odjazdu pora,
Więc elektrowóz ruszył po torach.
   Nabrał prędkości i w chwilę potem
Pędził po szynach z wielkim łoskotem.
Bez trudu mijał górkę za górką
I się wydawał lekki jak piórko.
   Lecz nagle - co to? co tam się dzieje?
Pociąg się cały trzęsie i chwieje.
Wraz elektrowóz leży jak długi,
A za nim wagon pierwszy i drugi.
   Trzeci zaś wagon, ten z petentami,
Mocno na szynach stoi kołami,
Interesanci więc bez paniki
Wyszli z wagonu i zwarli szyki.
   Każdy zakasał szybko rękawy
I wspólnie wzięli się do naprawy.
Choć dwa tygodnie im to zajęło,
Zaczęli w końcu chwalić swe dzieło:
   W drugim wagonie pozamiatali
I z pierwszym sobie też radę dali;
Przyrzekli także, że od tej pory
Na każde chodzić będą wybory.

30 grudnia 2010
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #344 : 14 Listopad, 2014, 23:36:52 pm »

Lagertha widzę, że już ci ciepło
Nierozumiesz, że forma opisu personali sugeruje przestępstwo
to wystarczy byś pewnego dnia dostała wezwanie do prokuratury
tam się będziesz ewentualnie tłumaczyła
oszczędź sobie już dziś
najgorsze dla ciebie, że przez pare miesięcy nie będziesz wiedziała, czy wniosek wpłynął do prokuratury, czy nie i każdy polecony list będzie ci o tym przypominał
I po co ci to było?
Czy warto było zakłócać swój spokój?
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad, 2014, 23:39:30 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 21 22 [23] 24   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kto ile zarabia? Hydepark « 1 2 » REINHARD 17 19442 Ostatnia wiadomość 10 Luty, 2012, 09:31:49 am
wysłane przez olka
Spotkanie Luban24.pl - [24.02.2011] gdzie, kiedy, kto ... ;) ZAPRASZAMY Polecane - Strona główna « 1 2 ... 9 10 » Paweł Sokołowski 143 113186 Ostatnia wiadomość 26 Luty, 2011, 18:13:48 pm
wysłane przez curious
Kto wywiesił swastykę na baszcie Brackiej? Henryk Gil Firefoks 10 17306 Ostatnia wiadomość 08 Kwiecień, 2011, 23:57:37 pm
wysłane przez Firefoks
Pies?! Kto gryzie?! Hydepark « 1 2 » Albatros1 29 27301 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2011, 00:32:00 am
wysłane przez kolo
JAK POMÓC TEMU, KTO POMAGA INNYM, CZYLI ŁAŃCUCH DOBREJ WOLI. Jolanta Dobrzyńska « 1 2 3 4 5 » Jola 70 89185 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 15:46:23 pm
wysłane przez Jola
Internet z INTERCLUB - kto ma? Polecam - Niepolecam « 1 2 » Paweł Sokołowski 28 41777 Ostatnia wiadomość 05 Czerwiec, 2013, 15:01:30 pm
wysłane przez Tomi1602
URODZINY BURMISTRZA Ogłoszenia drobne « 1 2 » olka 17 17290 Ostatnia wiadomość 07 Luty, 2012, 07:16:18 am
wysłane przez widelec
Zaangażowanie Burmistrza Hydepark Ewa Gutek 4 7750 Ostatnia wiadomość 11 Luty, 2012, 13:05:36 pm
wysłane przez Ewa Gutek
Powiadom Burmistrza Miasto Lubań Urząd Miasta 7 12737 Ostatnia wiadomość 22 Marzec, 2013, 15:53:04 pm
wysłane przez Jola