25 maja odbędą się wybory do Europarlamentu. Dla mieszkańców Lubania przygotowano trzynaście lokali wyborczych, w których będą mogli oddać głos na wybranego kandydata.
Kandydaci – Dolnośląskie, Opolskie:
KKW Europa Plus Twój Ruch
1. KWIATKOWSKI Robert
2. KUBICA Anna
3. NOWAK Bogusław
4. GÓRNIAK Judyta
5. WIDŁAK Artur
6. NOWACKA Agata
7. SKOWROŃSKI Sławomir
8. ZAWADZKA Stanisława
9. TABISZ Jacek
10. TRYBUŁA-KIERNICKA Ewa
KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
1. IWASZKIEWICZ Robert Jarosław
2. DYBALSKI Ireneusz Karol
3. PODOLSKA Maja Małgorzata
4. RUBIŚ Tomasz Łukasz
5. JARZĄBEK Bogusława Hanna
6. SZEWCZYK Łukasz Leszek
7. KAWKA Karina Anna
8. POKRYWKA Jan Tadeusz
9. ŁAMBUCKA Maria Anna
10. WITCZAK Klaudia Monika
KW Platforma Obywatelska RP
1. ZDROJEWSKI Bogdan Andrzej
2. JAZŁOWIECKA Danuta
3. HUSKOWSKI Stanisław Tadeusz
4. SYNOWSKA Alicja
5. TUTAJ Jerzy
6. BROK Anna
7. WALKOWIAK Roman Wiktor
8. PICHLA Grażyna Bożena
9. KOTAPKA Jan Tomasz
10. RUDYK Cezariusz Emanuel
KW Polska Razem Jarosława Gowina
1. ZASADA Artur
2. BŁOŃSKI Wojciech
3. ADAMSKA-WEDLER Elżbieta
4. SICIŃSKA Lilianna
5. PANCZEŚNIK Piotr
6. MAŁOLEPSZA Magdalena
7. DOBRUK Paweł
8. PASZYN Paweł
9. ZDZIENICKA Ewa
10. DĄBROWSKI Andrzej
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
1. RAKOCZY Stanisław
2. SZYMIEC-RACZYŃSKA Halina Jadwiga
3. MAŃKOWSKA Ewa Maria
4. SKOWRON Zbigniew
5. KONOPKA Antoni Jacek
6. PILAWKA Tomasz
7. SAMBORSKI Tadeusz
8. JANIK Janina
9. CHLEBOSZ Włodzimierz Stanisław
10. ANTONISZYN-KLIK Ilona Galia
KW Prawo i Sprawiedliwość
1. JACKIEWICZ Dawid
2. UJAZDOWSKI Kazimierz
3. ZALEWSKA Anna
4. KŁOSOWSKI Sławomir
5. MARCZAK Tadeusz
6. MACHAŁEK Marzena
7. GIBAS Teresa
8. TYNIEC Jacek
9. MARCINIAK Wojciech
10. CZOCHARA Katarzyna
KWW Ruch Narodowy
1. KREJCKANT Aleksander
2. KAMIŃSKI Mikołaj
3. GRENIUCH Tomasz
4. CHRZANOWSKI Michał
5. BORODACZ Artur
6. ICKIEWICZ Anna
7. DROZDOWSKA Joanna
8. ROK Wiesław
9. LUDKOWSKA Maria
10. HELCYK Justyna
KKW Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy
1. GERINGER DE OEDENBERG Lidia Joanna
2. WOŹNIAK Piotr Jan
3. KLEPACZ Apolonia Weronika
4. LUBIŃSKI Mirosław Aleksander
5. PIWCEWICZ Jolanta Anna
6. CHADŻY Wojciech
7. JANIEC Alicja Jadwiga
8. KIBANGOU Patrick Bandile Abel Desire
9. DUDA Katarzyna Beata
10. GOLA-SIENKIEWICZ Ryszard Jerzy
KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
1. KEMPA Beata Agnieszka
2. DOBROSZ Janusz Konrad
3. JAKI Patryk Tomasz
4. GUTEK Ewa Danuta
5. CEGLECKA-ZIELONKA Teresa Zuzanna
6. HYLEWICZ Janusz
7. ŚLIWIŃSKA-ŁOKAJ Joanna
8. KIELKA Wojciech Antoni
9. WASILENKO-MIKUTA Agata Danuta
10. FOJT Artur Czesław
http://ewybory.eu/wybory-do-parlamentu-europejskiego-2014/kandydaci-do-europarlamentu/dolnoslaskie-opolskie/Spis lokali wyborczych w Lubaniu:
http://bip.um-luban.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=4990&idmp=674&r=r