Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: UKRAINA-POMOC  (Przeczytany 19791 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 23 Luty, 2014, 20:29:27 pm »

MMM ogarnij się! O czym piszesz? Przeczytaj to co napisałaś i puknij się w głowę.
Przeczytaj wszystkie swoje wpisy na L24 i zastanów się nad sobą. Jak chcesz to je zamieszczę. Będzie niezła powtórka.
 
za jakiś czas będzie nasze spotkanie. Baj 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 23 Luty, 2014, 20:37:42 pm »

czy ja pisze nieprawdę?
jedyne uważam ze powinno sie zmienić świadomość niektórych osób
 jesli  ktoś siebie nazywa samorządowcem , ma chec niesienia pomocy to nie kumam dlaczego szuka mozliwości spełnienia aż na Ukrainie??
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 23 Luty, 2014, 20:47:01 pm »

Jednak musisz się ogarnąć. Nie nazywam siebie samorządowcem, bo nim nie jestem - to po pierwsze - czyli mówisz nieprawdę.

Na Ukrainie ginęli ludzie, byli ciężko ranni i część z nich na szczęście znalazła pomoc medyczną w Polsce. Uważasz, że trzeba było tych ludzi zostawić na ulicy by tam umierali? Twoja sprawa. Nie wiem tylko czemu mnie się czepiasz, że pomagam przekazywać informację o możliwości pomocy organizowanej przez związek zaodowy Solidarność. Tak Cię to boli czy coś nie wiem...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 23 Luty, 2014, 20:56:46 pm »

widzisz masz problemy z nadinterpretacją
ja odniosłam się do Ciebie czy do pomocy Polski ogólnie obcym krajom?
czy wiesz że w Afryce z głodu umiera co godizne dziecko?
wiesz?
dlaczego Polska im nie pomaga?
 ja wiem dlaczego!
bo tutaj nie ma mowy o pomocy blizniemu
 tutaj jest pomoc o podtekście politycznym
dlaczego nie przyjmujesz do wiadomosci że innych takie postępowanie może bulwersowac?
 dlaczego w Polsce umieraja POLACY bo nie wystali w długiej kolejce do lekarza?
 to mnie bulwersuje że pomaga się pod publike, niby szczytny cel a w efekcie jedynie przeciaganie liny prawica, lewica? po co to komu potrzebne?
 czasami dobrze jest się zastanowić niż isc za tłumem jak baran poddając sie ideologii
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 23 Luty, 2014, 21:07:03 pm »

a ja dopowiem tyle, magneta nie wystawiła apelu od siebie, ale z racji funkcji, to w kraju jest tak...  więc pani magneto, pani nie jest tą, która apeluje, walczy, pomaga, pani jest tą, która działa na zasadzie "podaj dalej", a ja wyraziłam swoje zdanie. Natomiast MM słusznie zwraca uwagę, że blisko każdego z nas sa tacy, którzy pomocy potrzebują i to już, nawet zwykłej rozmowy, tylko wielu z nas nie widzi tego potrzebującego.. pomaganie nie jest na pewno apelowaniem
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 23 Luty, 2014, 21:15:34 pm »

Wiem, że są zmiany ciśnienia atmosferycznego.
Wiem, że w Afryce umierają dzieci, ale nie piszę takich bzdur.
Nie chcesz to nie pomagaj i tyle.  
Nie pisz takim tonem, bo to świadczy o Tobie moja droga MMM.

Pozwolisz, że nie będę już odnosić się do Twoich wypocin. Udaję się na odpoczynek.

                                                                   pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 23 Luty, 2014, 21:17:59 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 23 Luty, 2014, 22:18:04 pm »

Cytuj
Pozwolisz, że nie będę już odnosić się do Twoich wypocin. Udaję się na odpoczynek.

  Teresa przegrywasz. Cholera przy całym szacunku do Ciebie. Ty już przegrałaś. Ty musisz wiedzieć że te panie mają rację. Proszę nie róbcie polityki na czyjeś krzywdzie. Może napisz co myślisz o Ukraińcach z czasów II wojny.

 Nie dostaniesz minusa ode mnie. Dam po plusie kobiecie i MMM.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 23 Luty, 2014, 22:29:52 pm »

Przekazuję do waszej wiadomości treść maila na podstawie którego zamieściłam apel. Wszelkie wasze żale przekażę do władz Solidarności. Może ustosunkują się do nich jeśli uznają to za słuszne.

 Firefoks, już wiem, kto jest chory na przeszłość i kto zionie nienawiścią i chęcią odwetu, kto nie umie wybaczać. Co ja myślę o tamtych czasach już kiedyś pisałam. Teraz są "aktualne czasy". Dobrego samopoczucia.



"Koleżanki, Koledzy
przekazuję apel naszego Przewodniczącego Piotra Dudy

Franciszek Kopeć


------- Treść oryginalnej wiadomości -------
Od: "Rzecznik Prasowy KK" <rzecznik@solidarnosc.org.pl>

Kopia dla:
Temat: Pomoc dla Ukrainy
Data: Thu, 20 Feb 2014 14:37:48 +0100

Koleżanki i Koledzy!
“Solidarność” organizuje konwój z transportem pomocy dla Ukrainy. Pomoże również w ewakuacji Polaków z Ukrainy. Wszelkie informacje na naszej stronie:
http://www.solidarnosc.org.pl/index.php/aktualnosci/wiadomosci/kraj/item/8101-solidarnosc-wysyla-konwoj-z-pomoca-dla-ukrainy
 
Proszę pilnie rozpropagować po wszystkich strukturach naszego Związku.
 
Marek Lewandowski
Rzecznik prasowy Przewodniczącego KK
NSZZ "Solidarność"
tel. 058 308 44 76
kom. 502 273 453



--
Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność
tel./ fax biuro: (75) 64 -15 -912
soljg@solidarnosc.org.pl / www.soljg.eu "
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 24 Luty, 2014, 00:20:20 am »

Czy ja epatuję informacjami, że komuś pomagam? Nie. Czy mi nie wolno przekazać informacji, że jest organizowana pomoc. Nie,  chyba nie wolno, bo kilku frustratów ma jakieś bzdety do tego. Jeden frustrat zaraz wyskakuje, że wielu potrzebuje pomocy, drugi że to nie ja pomagam tylko przekazuję apel, inny, że nie pisać o tym, bo to be. Rozkład na czynniki pierwsze: czy apelowanie to pomaganie, czy pomaganie to też apelowanie. Ludzie ocknijcie się! O co wam chodzi! Pogięło was? Pytam, jak przekazać apel może telepatycznie? Czy może znacie jakieś metody o których ja nie mam pojęcia? Zapewne wszystkowiedząca MMM zna te metody.
Tak Firefoks masz rację, przegrywam, łatwowierni i otwarci tak mają. Przede wszystkim szkoda mi czasu straconego na rozmowach z Tobą. Tu jest moja przegrana.
I jeszcze jedno, nie wrzucaj wszystkich Ukraińców do jednego worka.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 24 Luty, 2014, 10:25:25 am »

zakładasz watek  na publicznym forum i powinnas liczyć  się z faktem , że zagladna tutaj osoby reprezentujące rózne stanowiska ...

tak strasznie się zbulwersowałaś że nie zauważyłaś róznicy w wypowiedziach..
czy ja piszę negatywnie o Ukrainie i jej obywatelach?
 ja POTEPIAM  nasz rząd, że z taka pomocą startuje jako pierwszy!!!!

jestem pewna że gdyby u nas były zamieszki na skale Ukrainy oni by do nas nie przyszli z pomoca...

rozumiem ich, że wyszli na ulice bojkotowac to co wyrabia rząd.. obawiam sie że u nas również może nastapić " przelanie czary" ..

dlaczego prezydentowa nie przyszła do cierpiących ludzi po zawaleniu hali na śląsku?
to my obywatle wybieramy ICH  to my chcemy być na pierwszym planie i nie uważam tego za dziwactwo!

nie wgłebiam się w Twoje Magenta poglądy polityczne , nie obchodzi mnie to. Domniemam że Solidarnośc jest ci bliska .
Tutaj tez my pomoglismy motłochowi sie wybić, to my nasz naród wyniósł na piedestały Wałęse nieudacznika który rozpierduchę w Polsce zrobił.. brniesz w zaparte , PO CO SIĘ UNOSIĆ.. to jest własnie to o co Solidarnosc walczyła  DEMOKRACJA jeśli jesteś po tamtej stronie to zwyczajnie ja szanuj
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 24 Luty, 2014, 11:57:32 am »

a pani magneta udawała się na wypoczynek, niestety, nie umie rozmawiać, dyskutować na poziomie, a już nape3wno przegrywać, udała się na wypoczynek, niestety o godz. 22,29 i później znowu "pisarczykowała", sen nie przychodził, tak ją to bolało,, w każdym razie dla mnie rozmowa czy czytanie magnety jest żenujące, żegnam głupią dyskusję...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 24 Luty, 2014, 12:07:24 pm »

Cytuj
Firefoks, już wiem, kto jest chory na przeszłość i kto zionie nienawiścią i chęcią odwetu, kto nie umie wybaczać. Co ja myślę o tamtych czasach już kiedyś pisałam. Teraz są "aktualne czasy". Dobrego samopoczucia.

 To był kamyczek do Twojego ogródka. Czy bardzo się mylę twierdząc że to prawica rozdrapuje rany. Czy ja kiedykolwiek wspomniałem o Ukrainie? Ja nie żyję przeszłością ,to ugrupowanie bliskie Tobie potępia wszystko i wszystkich na Wschód i na Zachód od Polski.
Cieszę się za "aktualne czasy". Tylko że...one szybko miną i PiS będzie sobie pogrywał tą kartą.
Cytuj
I jeszcze jedno, nie wrzucaj wszystkich Ukraińców do jednego worka.

 Pozwolę nie zgodzić się z Tobą. To nie ja dzielę na tych co tam i na tych co tu.

Cytuj
Tak Firefoks masz rację, przegrywam, łatwowierni i otwarci tak mają. Przede wszystkim szkoda mi czasu straconego na rozmowach z Tobą. Tu jest moja przegrana.

 Teresa, każda rozmowa nawet ta nic nie wnosząca ,wnosi wiedzę o drugim człowieku. Ja nie uważam tego czasu za stracony. Czegoś się nauczyłem. Do zobaczenia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 24 Luty, 2014, 12:44:26 pm »

A to jest moja sprawa ile razy podchodzę do komputera i czy coś minie boli czy nie. Tak boli, noga mnie boli i muszę odpoczywać co jakiś czas, nie mogę siedzieć. Może będziecie i za to rozliczać. Proszę bardzo! Czekam! A Wy co robicie na tym forum? Tworzycie coś, piszecie na jakiś temat? Nie!  wyskakujecie jak hieny i obgryzacie wybrane osoby. Takie metody zaczepne. Przykro czytać tych Waszych wypowiedzi, które nie wybiegają za czubek waszego nosa. Żałośni jesteście w tym politykowaniu. To pomoc dla poszkodowanych, ciężko rannych i dla Polaków na Ukrainie, a nie Ukrainie jako takiej. To wy nauczcie się czytać. Takie wasze politykierstwo nikogo nie interesuje. Wstyd mi za Was. Czy słuchaliście wypowiedzi tzw. Ukraińców w telewizji jak były bezpośrednie transmisje? Jakim językiem mówili, ukraińskim? Jeśli zrozumieliście to co mówili, to nie był to Ukraiński. Nie rób mi jedna z drugą wykładów na temat demokracji, Wałęsa nie ma nic wspólnego z Solidarnością. Wszczepili go, by doprowadzić do Okrągłego Stołu i pogrzebać wszystko do czego doszliśmy do tego momentu. Dzięki niemu zostaliśmy wykiwani na cacy. Szkoda, że tak nie szczekaliście jak Tusk przelewał na pomoc Grecji, sorry na pomoc niemieckim bankom.
JESZCZE RAZ POWTARZAM, JEŚLI NIE STAĆ WAS NA ODROBINĘ WSPÓŁCZUCIA I WYSŁANIA CHOĆBY 5 ZŁ TO NIE WYSYŁAJCIE.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 24 Luty, 2014, 13:02:32 pm »

Wałęsa nie ma nic wspólnego z Solidarnością.

ooo tworzysz nową historie
ja mam całkiem inne dane....
no ale...

pewnie według Twoich książek w Polsce tez nie było stanu wojennego?
wtedy jeszcze bez podziałów bo ZSRR tylko czekali z czołgami w gotowości..
 nie zyje przeszłością bo zwyczajnie jestem za mloda aby mnie ten stan dotykał, jedynie twierdzę że zajmijmy sie swoim krajem, umacniajmy go .. takie akcje zwyczajnie są chore..
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 24 Luty, 2014, 18:03:23 pm »

MMM nie pogrążaj się, nazwisko swojego nauczyciela źle napisałaś a chcesz o czymś dyskutować.  Jeśli chcesz o czymś pisać to się najpierw przygotuj. Te Twoje wredne wpisy już znamy. Ewa też małą literą...


006.jpg




006.jpg

* 006.jpg (24.77 KB, 724x168 - powiększony/pobrany 449 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Potrzebna pomoc Bieżące wiadomości Iza 0 3581 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2008, 16:29:35 pm
wysłane przez Iza
Pomoc mieszkańców leśnej dla chorej krajanki Marioli Kuta Bieżące wiadomości Leo 1 6248 Ostatnia wiadomość 23 Luty, 2010, 22:02:04 pm
wysłane przez x
Euro 2012 *Polska-Ukraina* Męskie Sprawy « 1 2 » Tony 15 20915 Ostatnia wiadomość 01 Lipiec, 2012, 02:00:51 am
wysłane przez MAGENTA
Pomoc dla Rafała - zaproszenie na widowisko satyryczne Polecane - Strona główna x 5 6789 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2012, 19:23:40 pm
wysłane przez ZUZA
Pomoc kombatantom Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3771 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2012, 09:27:27 am
wysłane przez Urząd Miasta
Pomoc prawna Komercyjnie - Biznes, firmy, etc krzysiek_77 2 3816 Ostatnia wiadomość 08 Kwiecień, 2013, 15:44:38 pm
wysłane przez krzysiek_77
ZBIERAMY ZAKRĘTKI ! Pomoc dla Justynki ! :-) Hydepark nataluśnica 3 5960 Ostatnia wiadomość 06 Lipiec, 2013, 21:58:44 pm
wysłane przez nataluśnica
gdzie uzyskać pomoc psychologiczną?? może ktoś wie??? prosze o podpowiedź Hydepark « 1 2 3 4 » kobieta 45 34773 Ostatnia wiadomość 12 Sierpień, 2013, 23:17:39 pm
wysłane przez x