Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Paweł Kukiz w Lubaniu  (Przeczytany 36264 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #60 : 27 Styczeń, 2014, 21:12:12 pm »

Jeżeli prawdą jest co pan Janus... pisze powyżej TO OBU PANÓW PRZEPRASZAM,ale taki jest urok wpisów anonimowych. Sorry taki klimat to znaczy nieporozumienie.

 Unikaj takich nieporozumień. W przeciwnym wypadku ja wyzbieram piłeczki przed Mambą 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +4/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 61
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #61 : 27 Styczeń, 2014, 21:26:27 pm »

Człowiek matołkiem się rodzi i matołkiem umiera. Pomyślałem walka=zabawa,ale wiemy co piszemy. Dałem się zrobić w w balona.JESZCZE RAZ SORRY taki klimat.
A prywatnie piłeczki są Mamby.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #62 : 28 Styczeń, 2014, 23:01:57 pm »

Trochę się schłodziło

@ Janus
Może i jestem trochę złośliwy, ale czyż nie bez powodu.
Twierdzisz, że Ruch Oburzonych jest antypartyjny i podajesz link do strony, który ma to potwierdzić.
Czytam i czytam, czytam, czytam...
I nijak nie widzę tej antypartyjności, natomiast widzę wyraźnie, że Ruch Oburzonych jest, z całą pewnością, antypartyjniacki.
Nikt, zdrowo myślący, nie wyobrazi sobie takiej sytuacji, że można by było doprowadzić do likwidacji, zdelegalizowania wszystkich partii, no... może za wyjątkiem PSL, który należy wykluczyć z życia publicznego raz na zawsze nawet poprzez delegalizację.
Czytałem ostatnio artykuł dr Leszka Pietrzaka w Warszawskiej Gazecie:
"PSL to najbardziej szkodliwa partia polskiej sceny politycznej. Ubrana w pióra obrońców interesów polskiego rolnictwa, w rzeczywistości "doi" polskie państwo i robi to niezależnie od zmieniających się konfiguracji politycznych. O tym, że tak właśnie jest, mogliśmy się w ciągu ostatnich lat przekonać wielokrotnie."
Artykuł będzie do przeczytania w wątku "To już nie są żarty."
Ponieważ artykuł ukazał się tylko w wydaniu "papierowym" gazety, troszkę się zejdzie zanim go przepiszę (oczywiście, mam zgodę redakcji na publikację ).

Zastanawiam się skąd to ostatnie zamieszanie, epitety i panika
Przecież Solidarna Polska ma tylko "promilowe" poparcie.
W "promilach" siła?
Coś w tym jest.
Medycyna i polityka znają takie przypadki, że nawet jeden promil, nie jednego z nóg zwalił do parteru
Dawid też przed Goliatem nie pękał. Można rzec, podjął Dawid dyskusję z Goliatem i przemówił mu... prosto do rozumu
Ale... nie stresuj się Janus. Współcześnie, już nie używa się proc...

Co prawda, mam procę, ale używam jej wyłącznie do "ostrzeliwania" się przed kurami sąsiada, które z uporem godnym podziwu, rozgrzebują mi kompostownik

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Paweł Nowakowski [wystawa prac] Kalendarz wydarzeń x 1 5176 Ostatnia wiadomość 28 Sierpień, 2008, 12:13:43 pm
wysłane przez Vera
Atmosfera w Lubaniu Hydepark curious 10 13696 Ostatnia wiadomość 05 Grudzień, 2009, 18:56:39 pm
wysłane przez curious
Sojka w Lubaniu Kultura i sztuka jolek5 5 9494 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2010, 23:08:17 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
SKARB W LUBANIU!!! Hydepark MooseDlb 1 6866 Ostatnia wiadomość 07 Listopad, 2010, 15:42:45 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Kino w Lubaniu Hydepark « 1 2 ... 5 6 » saxony 87 84619 Ostatnia wiadomość 03 Marzec, 2012, 08:22:46 am
wysłane przez Tony
WOŚP w Lubaniu Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Iza 53 54696 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2011, 11:59:31 am
wysłane przez Samozapłon
Koncert w Lubaniu...??? Kalendarz wydarzeń MooseDlb 14 22553 Ostatnia wiadomość 28 Styczeń, 2011, 18:29:46 pm
wysłane przez Jola
Kultura w Lubaniu Kultura i sztuka « 1 2 » Poleg 16 20016 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2011, 18:58:04 pm
wysłane przez curious
Jan Paweł II na Dolnym Śląsku Bieżące wiadomości x 0 3701 Ostatnia wiadomość 03 Maj, 2011, 10:26:48 am
wysłane przez x