Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Zmienili oprawy świetlne  (Przeczytany 9597 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« : 17 Styczeń, 2014, 18:34:07 pm »

Przy ulicy Lwóweckiej oraz Wyspowej na początku bieżącego roku zostało wymienionych kilka opraw lamp świetlnych. To krok do zmniejszenia poziomu sztucznego zaświetlenia nieba na terenie Lubania.

Oprawy typu parkowego zostały wymienione na bardziej specjalistyczne. – To dużo lepsze rozwiązanie. Światło nie jest rozpraszane po całej okolicy tylko skierowane wyłącznie na drogę. Dzięki temu jest jaśniej, a co za tym idzie bezpiecznej. Jednocześnie dzięki przedsięwzięciu znacznie poprawiły się warunki do obserwacji ciał niebieskich – mówi Grzegorz Bereziuk, miłośnik astronomii. – Jestem niezmiernie wdzięczny wszystkim osobom, które przyczyniły się do podjętych czynności. Duży plus należy się Pani Radnej Teresie Krasce, Burmistrzowi Arkadiuszowi Słowińskiemu, a także Piotrowi Sajdzie i wykonawcom prac – wylicza Grzesiek i jednocześnie zachęca by przy korzystnych warunkach do obserwacji spoglądać w niebo, jak nie przez teleskop czy lornetkę, to choćby gołym okiem. – Mam nadzieję, że w przyszłości w miarę możliwości będą zmieniane kolejne oprawy – zakończył.

Zdjęcia nocnego nieba, które są wykonywane w Lubaniu na bieżąco są zamieszczane na naszym forum.


















*  (221.84 KB, 1000x667 - powiększony/pobrany 13476 razy.)

*  (113.77 KB, 1000x667 - powiększony/pobrany 774 razy.)

*  (131.88 KB, 1000x684 - powiększony/pobrany 821 razy.)

*  (95.36 KB, 1000x667 - powiększony/pobrany 815 razy.)

*  (199.56 KB, 632x1000 - powiększony/pobrany 774 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1 : 18 Styczeń, 2014, 11:47:45 am »

No i fajnie. Nic dziwnego, że przedsięwzięcie się powiodło, skoro w realizacji miała swój udział Teresa Kraska. Ta kobieta to złoty człowiek i wspaniała Radna.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 18 Styczeń, 2014, 12:09:35 pm »

szczególnie, że dzięki jej ofiarnemu zaangażowaniu udało się obronić patrona ulicy bandziora Żymierskiego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #3 : 18 Styczeń, 2014, 13:03:04 pm »

No i znów ta polityka i ta wzajemna nienawiść. W tym wątku chodzi o oświetlenie a nie nazwę ulicy. Ja nie robię takich podziałów. Albo jakiś  Radny jest porządnym i solidnym człowiekiem albo nie. Nie dziele ich na PO, PiS, PSL czy inne. W każdym ugrupowaniu są i ludzie i taborety. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 18 Styczeń, 2014, 13:22:01 pm »

gdzie Ty widzisz Jolu politykę. Bandzior to bandzior a radna Kraska wsparła dalsze patronowanie ulicy przez bandziora. Może zrobiła to politycznie bo jest jej bliski ideowo?. Nie wiem. A może koniunkturalnie bo chce się pozyskać przychylność wyborców? A może kompletnie jest na bakier z historią i ma w nosie to co tacy bandziorzy robili z naszym krajem? Nie wiem. Fakt, faktem, że czynnie działa w tej materii. Ps. Jaka nienawiść? Przekręcasz coś. Mi jej żal
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń, 2014, 13:25:14 pm wysłane przez mieszek » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 18 Styczeń, 2014, 13:53:44 pm »

w roku wyborczym wychodzą za powierzchnię, ocierają się zachęcająco jak kotek, uśmiech na twarzy towarzyszy nawet przy ich obrażaniu, używając nowomowy, potrafią zakręcić tekstem wypowiedzi na swoją korzyść, są niesamowicie chętni do pomocy w każdym miejscu i czasie, w ich mniemaniu, przyszłość to różowy kolor na tle jasnego nieba, mogą obiecać wykonanie studni głębinowej na kamienistym terenie, jak jest potrzeba zrobią wymyk, salto z przewrotką, skok "na tygrysa" i stwierdzą, że to dla dobra narodu,,,,,,,,,,,,,,,,, kto to taki?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #6 : 18 Styczeń, 2014, 14:19:11 pm »

w roku wyborczym wychodzą za powierzchnię, ocierają się zachęcająco (...)
,,,,,,,,,,,,,,,,, kto to taki?


Wiadomo. Kasztaniaki 

www.youtube.com/watch?v=I0ZuMhQRYwg
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 18 Styczeń, 2014, 14:22:52 pm »

kurcze a myślałem, że nikt nie zgadnie, a tu proszę, w takim tempie Jola odpowiedziała poprawnie, więc masz już 5 punktów, grasz dalej?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #8 : 18 Styczeń, 2014, 14:28:01 pm »

Nie wypieram się.
Głupoty to moja specjalność. 
W tym jestem dobra.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 18 Styczeń, 2014, 16:46:04 pm »

szczególnie, że dzięki jej ofiarnemu zaangażowaniu udało się obronić patrona ulicy bandziora Żymierskiego.
[/b]

mieszek jesteś bardzo spostrzegawczy.  Wytłumacz mi zatem dlaczego tobie i wielu podobnym nie udało się zmienić nawy tej ulicy. No k**wa powiedz.!!!  Nie byliście zaangażowani ? Jaja sobie robicie ? Nie macie lepszego sposobu na zaistnienie ?  Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 18 Styczeń, 2014, 19:49:51 pm »

uważaj kotku bo Ci żyłka pęknie. Nie denerwuj się proszę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 18 Styczeń, 2014, 20:22:43 pm »

uważaj kotku bo Ci żyłka pęknie. Nie denerwuj się proszę.

 Pewnie nie zdążę się dowiedzieć dlaczego Wam się to nie udało ?  Bo to było meritum mojego postu. Jak widzę za trudne ? Ojej nie wiesz co napisać czy jeszcze nie skonsultowałeś/aś ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 18 Styczeń, 2014, 21:06:33 pm »

uczciwi ludzie są zazwyczaj cierpliwi. Myślę, że wielu ludzi po prostu nie chce się wdawać w awantury z krzykaczami i karierowiczami broniącymi bandziora i chce poczekać aż oni sami coś zrozumieją. Tak czy inaczej patron Żymierski wcześniej, czy później znajdzie się nawet na lubańskim śmietniku historii i tylko pozostanie politowanie i wstyd dla jego obrońców. I nie denerwuj się proszę bo to szkodzi
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń, 2014, 21:11:37 pm wysłane przez mieszek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 18 Styczeń, 2014, 21:19:52 pm »

 mieszek  twoja odpowiedź jest  wymijająca i dalece nie satysfakcjonująca. Nie mogę z Tobą polemizować. Nie umożliwię Ci wypowiadania się na tym forum w oparciu o moje wpisy. ..

"Róbta co chceta". Musisz zdawać sobie sprawę z tego że nie chodzi o miłość czy jakiś szacunek do Żymierskiego. Zachowajmy rozsądek. Na wszystko przyjdzie czas. Nie oczekuję odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kondolencje Bieżące wiadomości x 2 10502 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2009, 20:05:34 pm
wysłane przez Leo
SYLWESTER Ogłoszenia drobne martad 7 19971 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2011, 01:29:54 am
wysłane przez globus
Avatar Polecam - Niepolecam gracjano 8 15028 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2010, 20:36:04 pm
wysłane przez gracjano
aerobik Świat Kobiet marti 3 12841 Ostatnia wiadomość 31 Marzec, 2010, 09:35:43 am
wysłane przez kacha48
Humor Hydepark « 1 2 3 4 » TK159 55 64744 Ostatnia wiadomość 21 Grudzień, 2012, 20:43:44 pm
wysłane przez Hubert
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87973 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem