Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nie sieją. Wiadomo kogo!  (Przeczytany 8903 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 09 Styczeń, 2014, 14:35:09 pm »

Oto wpis z jednego z portali (pisownia oryginalna):

Cytuj
„Nie oficjalnie słyszałem (plotkowanie nie politykierstwo) o nowym pomyśle Pana Burmistrza.
Likwidacja szkoły podstawowej nr.1 i gimnazjum nr.2 na ul. Mickiewicza i umiejscowienie tam Urzędu Miasta.
Obiekty na pl.Lompy,7-Dywizji oraz ul. Mickiewicza (Straż Miejska, Dowody Osobiste) na sprzedaż…. ?!”

Istotną informacją jest to, że autorem wpisu jest „pistoletem” lubańskiej Platformy Obywatelskiej. Autor tym wpisem, choć rzekome pomysły przypisuje obecnemu Burmistrzowi, to tak naprawdę ZDRADZA PRZYSZŁOŚCIOWE PLANY samej lubańskiej PO przy założeniu, że Rowiński i PO do władzy w mieście powrócą (w co święcie wierzą – już rozdają łupy). Zatem naocznie możemy przekonać się czym zajmują się na swoich  nasiadówkach, co knują i przemyślają na temat przyszłości miasta LOKALNI DZIAŁACZE PO!
Idiotyczność tego wpisu aż bije w oczy. Takiego nagromadzenia niedorzeczności i irracjonalności nie czytałem dawno. Ale jak widać są tacy którzy inaczej nie potrafią. Nie potrafią zaproponować nic pozytywnego, żadnego programu na plus tylko proponują ferment, smrodek i zgniłe jajeczka. W myśl zasady może to ktoś kupi?
Jak na dłoni widać jakie PO w Lubaniu taka jakość wpisów ich sympatyków.
I ostatnia wiadomość. Autor wpisu ma na portalu ksywę Vincent Vega. Na L24 znamy go jako Tonego lub Gracjano.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +81/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 353
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 09 Styczeń, 2014, 15:20:21 pm »

Z całym szacunkiem dla portalu (na którym ukazał się zacytowany przez Ciebie wpis) i jego prowadzących każda kolejna wiadomość uderzająca w UM jest coraz bardziej żenująca. Krytyków w naszym mieście (i nie tylko) jest tylu co kibiców piłki nożnej na całym świecie.

Dla przypomnienia - krowa co dużo ryczy mało mleka daje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

GB



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 10 Styczeń, 2014, 09:40:34 am »

No i wypalił nam wczoraj koalicjant PO, czyli PSL z bojkotem sieci Tesco. Jak widać "nie sieją, wiadomo kogo" nie tylko lokalnie ale i na szczeblu centralnym. Tam nawet bardziej.
Prowincjusz (tsetse) absolutnie zgadzam się z Tobą. Należy pomóc PSL i nie głosować na nich!
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +28/-53
Offline Offline

Wpisy: 155
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 10 Styczeń, 2014, 10:23:51 am »

Ja tam czasem krytykuje, ale żebym był kibicem piłkarskim to broń borze. No chyba,że jestem a nie wiem? Ale mi Bero ćwieka zabiłeś:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +81/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 353
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 10 Styczeń, 2014, 11:19:04 am »

Oj tam, proszę nie przesadzaj Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane

GB
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #5 : 10 Styczeń, 2014, 13:36:17 pm »

Bero i znów ma u mnie dużego plusa.  Co do tej ryczącej krowy, zawsze powtarzam,że jeśli chcemy świat naprawić, to najlepiej zaczynać od siebie. Bądźmy w porządku w stosunku do siebie i innych a jeśli mamy czas ochotę i trochę energii, to może czasem zróbmy coś dla innych, tak zwyczajnie bezinteresownie ale z sercem.
Co do tego portalu, który drażni niektórych z nas. Po prostu lepiej tam nie zaglądnąć a jeśli już to nie traktować tego poważnie. Moja mama namiętnie czytuje komiczną kronikę sensacyjno - kryminalną czyli Fakt i nawet wierzy w niektóre bzdury, które tam wypisują  ale czy to znaczy, że ja również  powinnam czytywać "wiadomości" zawarte w tej gazecie i brać je na poważnie.  To czy dajemy się zmanipulować przez tzw media świadczy o nas, o naszej świadomości i niestety o poziomie naszej inteligencji.  a wybór zawsze należy do nas.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +81/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 353
Znajomi: 4
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 10 Styczeń, 2014, 13:38:56 pm »

W inne słowa chyba lepiej nie dało się tego ubrać Brawo!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

GB
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #7 : 11 Styczeń, 2014, 23:53:54 pm »



Ciekawe, czy Bob Marley był kibicem 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #8 : 12 Styczeń, 2014, 01:26:44 am »

Jola, ale nie trzeba ćpać jak BM, aby do takich przemyśleń dojść Proste? Proste!

Cóż za głęboka myśl Marleya ...

PS
Bero, jako że jesteś człowiekiem sportu, dedykuję Tobie ten wywiad z kibicem Marcinem
Tak dla rozluźnienia. Niebo chmury przesłoniły dzisiaj

<a href="http:////www.youtube.com/v/EECIKbYSOoE?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/EECIKbYSOoE?hl=pl_PL&amp;amp;version=3&amp;amp;rel=0</a>
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń, 2014, 01:57:06 am wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #9 : 12 Styczeń, 2014, 12:04:38 pm »

Piotrze, wiem co nieco o Bobie Marleyu o tym, że ćpał też. A sentencja, którą przytoczyłam może nie jest zbyt głęboka (wynika to z jej oczywistości) ale bliska moim przekonaniom. Choć patrząc na dzisiejszy świat dochodzę do wniosku, iż obecnie prym wiodą zupełnie inne oczywistości. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Dentysta- kogo polecacie Polecam - Niepolecam kasienka0501 1 4794 Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2010, 17:19:25 pm
wysłane przez gracjano
Czy ktoś ma wiadomości na ten temat ? Informacje i Komunikaty Instytucji Jola 6 9449 Ostatnia wiadomość 15 Luty, 2011, 22:37:54 pm
wysłane przez saxony
kuchnie na wymiar kogo polecacie???? Polecam - Niepolecam magda77 4 18228 Ostatnia wiadomość 27 Lipiec, 2014, 19:12:17 pm
wysłane przez x_mann1
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 15999 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
BEZROBOCIE-KOGO WINIĆ? Ogłoszenia drobne « 1 2 3 4 5 » MAJKA 66 47231 Ostatnia wiadomość 23 Listopad, 2011, 09:57:32 am
wysłane przez MMM
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15649 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
KTOŚ, nie my Hydepark cezar 4 6710 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2012, 00:18:02 am
wysłane przez edward osman
Dlaczego nie w Lubaniu ? Ogłoszenia drobne « 1 2 3 » Marek Kardela 30 28516 Ostatnia wiadomość 19 Wrzesień, 2012, 23:37:41 pm
wysłane przez Hubert
Wodociąg gminny czyli "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Bieżące wiadomości « 1 2 3 » Prowincjusz 30 47852 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 23:41:33 pm
wysłane przez x
Zakup kominka- kogo polecacie, a kogo odradzacie? Polecam - Niepolecam Jacek79 1 6885 Ostatnia wiadomość 02 Luty, 2014, 07:14:42 am
wysłane przez Jaksa Obodryc