Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nieme ofiary remontu  (Przeczytany 40536 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #45 : 19 Grudzień, 2013, 20:30:17 pm »


Z czego tu się cieszyć? Ktoś podjął chorą decyzję pewnie nie pierwszą i nie ostatnią.

tylko czy następnym razem nie będzie za późno?



 Borysku chcesz powiedzieć że to przedwczesna radość. Że zemsta jest rozkoszą Bogów ? Że on jeszcze da o sobie znać. A może nie zdąży. Może wyborcy go wykluczą.

 
Cytuj
Fajerku- srelku
Jolu bądź sobą. harcerz to pozer chory na władzę. To taki lokalny Dyzma 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #46 : 19 Grudzień, 2013, 20:31:41 pm »

uff
Borisem ma rację , ktos podjął się głupiego pomysłu.. a cieszycie sie że nie doszło do wycinki jak murzyn blaszka

Panie Burmistrzu ciesze się że dał pan radę zatrzymać ten kołowrotek ..
swoją drogą to trochę mi Pana szkoda bo zbiera Pan za bezsensowne decyzje swoich  ludzi...

Fire..  ja znam krótszą definicję i to juz dość dawno.. słowo infantylny to dokładnie to samo co dziecinny..
dziecinada co niektórych wychodzi na wierzch , gdy porusza sie drażliwe tematy.. ale to wiem nie tylko ja

Fire.. nawet jesli wyborcy wykluczą to co to zmieni??? masz przykład P.Rowińskiego.. wyborcy go wykluczyli pokazali ze nie chcą a on i tak miał już przygotowany stołek..
« Ostatnia zmiana: 19 Grudzień, 2013, 20:35:06 pm wysłane przez MMM » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #47 : 19 Grudzień, 2013, 20:37:31 pm »

uff
Borisem ma rację , ktos podjął się głupiego pomysłu.. a cieszycie sie że nie doszło do wycinki jak murzyn blaszka

Panie Burmistrzu ciesze się że dał pan radę zatrzymać ten kołowrotek ..
swoją drogą to trochę mi Pana szkoda bo zbiera Pan za bezsensowne decyzje swoich  ludzi...

Fire..  ja znam krótszą definicję i to juz dość dawno.. słowo infantylny to dokładnie to samo co dziecinny..
dziecinada co niektórych wychodzi na wierzch , gdy porusza sie drażliwe tematy.. ale to wiem nie tylko ja

Fire.. nawet jesli wyborcy wykluczą to co to zmieni??? masz przykład P.Rowińskiego.. wyborcy go wykluczyli pokazali ze nie chcą a on i tak miał już przygotowany stołek..

MMM ... Lubię Cie
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #48 : 19 Grudzień, 2013, 20:43:27 pm »

(...)

(...)

Widzę problem. Piszesz w godzinach pracy, czy inni pracownicy też mają za to płacone?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #49 : 19 Grudzień, 2013, 20:46:17 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 20:31:41
Wysłany przez: MMM

Cytuj
Fire..  ja znam krótszą definicję i to juz dość dawno.. słowo infantylny to dokładnie to samo co dziecinny..
dziecinada co niektórych wychodzi na wierzch , gdy porusza sie drażliwe tematy.. ale to wiem nie tylko ja
Dlaczego zatem tak się zachowujesz ?

Cytuj
Fire.. nawet jesli wyborcy wykluczą to co to zmieni??? masz przykład P.Rowińskiego.. wyborcy go wykluczyli pokazali ze nie chcą a on i tak miał już przygotowany stołek..

 MMM no proszę jak chcesz to potrafisz. Właśnie o p.Rowińskim myślałem. Zauważ jednak że nie został wykluczony. On tylko nie wygrał z obecnym Burmistrzem. A ja pisałem o wykluczeniu .
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #50 : 19 Grudzień, 2013, 20:47:36 pm »

Widzę problem. Piszesz w godzinach pracy, czy inni pracownicy też mają za to płacone?

 A wiesz Teresa że o tym samym pomyślałem  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +119/-11
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2578
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Krystyna Sławińska


« Odpowiedź #51 : 19 Grudzień, 2013, 21:04:35 pm »

Fire taniec pomarańczowych kropek odtańczyłam już w południe  
Kamień spadł mi z zielonego serca.


Ale w Świeradowie pięćdziesiąt drzew legło pokotem  


Zdjęcia D. Erling

994659_10200148495594151_1326917994_n.jpg

* 994659_10200148495594151_1326917994_n.jpg (56.29 KB, 960x717 - powiększony/pobrany 385 razy.)
1473025_10200148498594226_567469159_n.jpg

* 1473025_10200148498594226_567469159_n.jpg (82.22 KB, 960x717 - powiększony/pobrany 376 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” (Mahatma Gandhi)
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #52 : 19 Grudzień, 2013, 21:14:47 pm »

FIRE  on został wykluczony przez społeczeństwo. Przegrał wybory. My go nie chcieliśmy. To kolesiostwo mu podstawiło stołek i tyle...

MAGENTA  skąd u Ciebie przeświadczenie że ja pisze  tutaj w godzinach pracy?? juz pewnie uroiłaś sobie jakąś teorię  

BORISEM  vice versa  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #53 : 19 Grudzień, 2013, 21:20:39 pm »

Cytuj
MAGENTA  skąd u Ciebie przeświadczenie że ja pisze  tutaj w godzinach pracy?? juz pewnie uroiłaś sobie jakąś teorię

 Właśnie Tereso przecież MMM prawie nigdy nie ma w pracy.  Wiem to od pacjentów. 

Cytuj
BORISEM  vice versa

 Taki przystojny w garniturze. Prawda MMM ?

 Wątek dotyczący mojej skromnej osoby pomijam świadomie. Dlaczego ? Dlatego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #54 : 19 Grudzień, 2013, 21:52:06 pm »

FIRE  on został wykluczony przez społeczeństwo. Przegrał wybory. My go nie chcieliśmy. To kolesiostwo mu podstawiło stołek i tyle...

I to jest właśnie błędny sposób rozumowania. To prawda, że Radni Powiatu wybrali pana Wice Starostę ale gdyby wyborcy nie zagłosowali na tego pana i nie zostałby Radnym Powiatu, to czy wówczas miałby szansę zostać Wice? To my wyborcy często dajemy zielone światło i nie jesteśmy do końca tego świadomi. A może się mylę.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #55 : 19 Grudzień, 2013, 22:42:27 pm »

Oczywiście, że się pani myli.
Pan Rowiński nie jest radnym w powiecie, bo nie startował. Jak będzie mniej spamów to się Pani skupi Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #56 : 20 Grudzień, 2013, 09:38:16 am »

harcerz ..nie wiem ktoś Ty ale uśmiał sie ja do .....
Myśli ,że aby dobrnąć do końca trza poważnie podejść do aktu zbawienia...
wątek rozłożył się na jakieś czynniki ,grzmiące  prawidłami ..raz to tak raz to siak..
Mamy potencjał, jest grupa osób z nowego  pokolenia , która warta jest opieki.
To dzisiejsi współwyznacy dobra lokalnego , jakkolwiek jak do tej pory jak w klasie trochę się szarpiąc  ;)to mimo wszystko idea wspólna. to pan Arkadiusz , obecny Burmistrz , to pani Ewa Gutek, niespożyte siły , to pan Boruch, inspirator wybuchowy, to pani Anna  Janikowska
mentor poprawności psychologicznej,/na radnych/ wymieniam tych o których się otarłem i wiem ,że się nie mylę.. to  Oni  muszą przejąć stery zwątwie jeślim nie trafił  co mi się rzadko zdarza ... ;)Pan Arkadiusz pozotaje na funkcji, z automatu proponuje zastępstwo pani Ewie, a co to znaczy , toć przecież bardzo odpowiedzialna funkcja, to nie tylko wydawanie dyplomów.. tu trza uderzyć w świat..ten tandem jest dla Nas nadzieją ,,bo po prostu ten wiek.

mark..
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień, 2013, 09:42:05 am wysłane przez widelec » Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #57 : 20 Grudzień, 2013, 10:35:47 am »

Oczywiście, że się pani myli.
Pan Rowiński nie jest radnym w powiecie, bo nie startował. Jak będzie mniej spamów to się Pani skupi Szok

Wiem, że nie startował do Powiatu a do Miasta a jak go wybrali na Wice to na jego miejsce Eugeniusz się załapał. Wiedziałam, że zareagujesz i mnie znów pokąsasz. Wiesz co jest śmieszne. Niektórzy np Marek, nie lubią mnie od początku i on się z tym nie kryje, jest po prostu sobą i choć jest dla mnie wredny, to jednak doceniam jego konsekwencję ale Ty byleś dla mnie grzeczny i milusi gdy popierałam pewną Panią pisząc o tym na Forum ale jak napisałam, że przejrzałam na oczy i zmieniałam zdanie co do tej Pani a zrobiłam to grzecznie, nikogo nie obrażając, to od razu zmieniłeś swoje nastawienie do mnie, zupełnie jakbyś zdjął maskę. Teraz przy każdej okazji mnie kąsasz. Czyli Twoja sympatia do mnie zależy od tego czy kogoś chwalę czy ganię. A ta nieukrywana wrogość, wręcz nienawiść do Tereski, dla mnie to chore.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +178/-67
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1954
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #58 : 20 Grudzień, 2013, 12:33:03 pm »

do marka ..widelec - jak mogłeś... dzikośc swoą okazać.. przecież ty chodząca miłość, dlaczego pozbawiają cię tego przywileju.. ? odkrytość duszy na  łamach  nie oznacza
żebyś odszedł.  widelec -do marka..cóż pocznę jam w kalkulowany w jodłę świąteczną
 iż szczęsną  zasiały odmianę...marek -do widelca.. tak -masz rację .. chyb trza odejść...


...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

 *Link usunięty*
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #59 : 20 Grudzień, 2013, 13:08:36 pm »

do marka ..widelec - jak mogłeś... dzikośc swoą okazać.. przecież ty chodząca miłość, dlaczego pozbawiają cię tego przywileju.. ? odkrytość duszy na  łamach  nie oznacza
żebyś odszedł.  widelec -do marka..cóż pocznę jam w kalkulowany w jodłę świąteczną
 iż szczęsną  zasiały odmianę...marek -do widelca.. tak -masz rację .. chyb trza odejść...


...

@Widelec-Mark

Błyskotliwy jesteś. Niestety tutaj od dawna niektórzy konwersują sami ze sobą… ot tak sobie, dla manipulacji.

Za powyższy wpis:
(+)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Ofiary losu Świat Kobiet Iza 1 3679 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2008, 00:12:44 am
wysłane przez x
Ofiary mody Świat Kobiet Iza 3 5173 Ostatnia wiadomość 12 Czerwiec, 2008, 22:40:01 pm
wysłane przez MooseDlb
Kondolencje Bieżące wiadomości x 2 10503 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2009, 20:05:34 pm
wysłane przez Leo
Rynek do remontu Bieżące wiadomości Leo 0 3035 Ostatnia wiadomość 10 Sierpień, 2009, 11:22:50 am
wysłane przez Leo
Kolejne kamieniczki do remontu Bieżące wiadomości x 11 9900 Ostatnia wiadomość 12 Kwiecień, 2011, 21:55:46 pm
wysłane przez cezar
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87976 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem
Kolejne drogi do remontu Polecane - Strona główna red. 0 3409 Ostatnia wiadomość 24 Maj, 2012, 21:29:15 pm
wysłane przez red.
UCZCIJMY OFIARY KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ Ogłoszenia drobne MAGENTA 2 3241 Ostatnia wiadomość 14 Kwiecień, 2014, 14:43:11 pm
wysłane przez MAGENTA
Fontanna do remontu Polecane - Strona główna Urząd Miasta 10 8673 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2014, 21:44:39 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński