Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Inni narzekają, to i ja mogę poględzić.  (Przeczytany 2278 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« : 20 Grudzień, 2013, 17:34:18 pm »

Dziś szłam w raz z córką do mojej przyjaciółki, która mieszka na ulicy Mickiewicza. Gdy mijałam Starostwo, widziałam jak samochód wyjeżdżający z placu przed Starostwem na ulicę, wjeżdżając na nią dość hałaśliwie zarysował dolną częścią karoserii po asfalcie. Początkowo nie wiedziałam dlaczego tak się stało ale jak zobaczyłam kształt ulicy w tym miejscu. Wszystko było jasne. Drogowcem nie jestem ale chyba szosa tym bardziej nowa tuż po remoncie powinna być równa i gładka. Rozumiem, że pewien spad do zewnętrznej strony jest konieczny ale czy aż taki ?
Druga sprawa, to stan chodnika na ulicy Słowackiego obok internatu Szkoły Specjalnej. Kształt chodnika przypomina fale dunaju. Dziś szłam z córką tym właśnie chodnikiem w kierunku ulicy Łużyckiej, rozmawiałam przez komórkę i przez chwile nie patrzyłam pod nogi. Wówczas o mały włos na zaryłam pyskiem po chodziku. Na szczęście skończyło się na potknięciu i nerwowym chichocie.
Rozumiem, że stan chodzika na ulicy Słowackiego, to sprawa do rozwiązania, bo to jeden z chodników, który jeszcze nie był poddany renowacji ale odcinek ulicy na Mickiewicza ten o którym wspomniałam powyżej, to według mnie świeżo powstały bubel.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
"To co inni będą wdrażać, my już doskonalimy" Kalendarz wydarzeń gimnazjum 1 lubań 2 4869 Ostatnia wiadomość 07 Luty, 2011, 21:53:40 pm
wysłane przez Andzia