Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Darczyńcy z Urzędu Miasta Lubań dołączyli do Drużyny SZLACHETNEJ PACZKI  (Przeczytany 7429 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +121/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 638
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 10 Grudzień, 2013, 14:47:09 pm »

W 2013 roku Paczka była organizowana w 508 lokalizacjach w całej Polsce – w tym również w Lubaniu. Miło jest nam poinformować, że pracownicy lubańskiego magistratu wraz z Burmistrzem Arkadiuszem Słowińskim, wzięli czynny udział we wspaniałym projekcie, jakim jest SZLACHETNA PACZKA przekazując środki własne, które były niezbędne do przygotowania konkretnej pomocy dla jednej z potrzebujących Rodzin. Wsparcie, którego udzielili ma wyjątkową wartość – nie tylko materialną. Wystarczy wyobrazić sobie radość w oczach Rodziny, która pierwszy raz od bardzo dawna otrzymała wyjątkowy prezent.
SZLACHETNA PACZKA ma już trzynaście lat. Po raz pierwszy została zorganizowana w Krakowie w 2000 roku. Wtedy grupa studentów duszpasterstwa akademickiego prowadzona przez ks. Jacka Stryczka (dziś prezesa Stowarzyszenia WIOSNA) obdarowała 30 ubogich Rodzin. Dzisiaj projekt SZLACHETNEJ PACZKI ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób.
- Dziękujemy za każdą przekazaną paczkę, za każdą odrobinę szczęścia jaką Wy Darczyńcy przekazaliście naszym Rodzinom. – mówi Tomasz Otton, Lider projektu w rejonie Lubań. - Dzięki Wam w tych rodzinach zagościł uśmiech i chociaż na chwilkę zaświeciło słońce.Chcemy inspirować ludzi do walki z biedą i trudnościami, dawać impuls do zmian. Zależy nam na Polsce, w której ludzie wstają z kolan i chcą wygrywać swoje życie.
ŁCR
Fot. Tomasz Solecki FOTO IMPULS
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień, 2013, 22:07:57 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 11 Grudzień, 2013, 10:47:36 am »

I super. Wiem, że udział w akcji brało również Starostwo Powiatowe.
A swoją drogą to ciekaw jestem ile spośród tych w naszym mieści, którzy " na gębach" mają hasła pomocy, dzielenia się, wspierania zgłosiło swój udział w Szlachetnej Paczce. Mam pewność że liczba ich 0.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 11 Grudzień, 2013, 16:45:59 pm »

I super. Wiem, że udział w akcji brało również Starostwo Powiatowe.
A swoją drogą to ciekaw jestem ile spośród tych w naszym mieści, którzy " na gębach" mają hasła pomocy, dzielenia się, wspierania zgłosiło swój udział w Szlachetnej Paczce. Mam pewność że liczba ich 0.

Po prostu są inne akcje.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #3 : 11 Grudzień, 2013, 16:53:03 pm »



                dokładnie np. ja jestem wierny Owsiakowi...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 14 Grudzień, 2013, 17:11:54 pm »

Borys a ty zaraz wszystko na klatę bierzesz Oczywiście, że są np. "góra grosza", zbiórka na rzecz Kamila albo Orkiestra. Nie pytam o tych zwykłych obywateli, bo oni wbrew temu co niektórzy myślą i piszą bardzo często oddają w organizowanych akcjach swój "wdowo grosz". Pytam o tych, którym tak lekko przychodzi zgłaszanie demagogicznych pomysłów, lekko idzie wydawanie nie swoich pieniążków. Myślę o niektórych radnych czy udzielających się na forach "zbawców" lokalnych podwórek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Lubań w Kwiatach - konkurs Urzędu Miasta Lubań Informacje i Komunikaty Instytucji Leo 0 5257 Ostatnia wiadomość 02 Czerwiec, 2009, 08:39:48 am
wysłane przez Leo
Informacja Urzędu Miasta Bieżące wiadomości x 0 3598 Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2011, 20:26:05 pm
wysłane przez x
Komunikat Urzędu Miasta w Lubaniu Bieżące wiadomości x 0 3681 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2011, 14:52:58 pm
wysłane przez x
Nowa strona internetowa Urzędu Miasta Polecane - Strona główna « 1 2 » Paweł Sokołowski 18 20615 Ostatnia wiadomość 27 Październik, 2011, 13:50:54 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Nowe godziny pracy Urzędu Miasta w Lubaniu Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3550 Ostatnia wiadomość 23 Kwiecień, 2012, 14:06:54 pm
wysłane przez Urząd Miasta
Nowe godziny pracy Urzędu Miasta w Lubaniu Miasto Lubań Urząd Miasta 0 4167 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2012, 11:35:39 am
wysłane przez Urząd Miasta
Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki - pomóż innym ;) Szlachetna Paczka Paweł Sokołowski 12 33443 Ostatnia wiadomość 26 Czerwiec, 2014, 13:06:02 pm
wysłane przez Jola
Rusza XIII edycja Szlachetnej Paczki - Wolontariusz Poszukiwany Polecane - Strona główna Szlachetna Paczka - Lubań 0 5463 Ostatnia wiadomość 10 Sierpień, 2013, 18:29:06 pm
wysłane przez Szlachetna Paczka - Lubań
Komunikat Urzędu Miasta Lubań Miasto Lubań Urząd Miasta 0 3017 Ostatnia wiadomość 26 Listopad, 2013, 08:34:52 am
wysłane przez Urząd Miasta
Marsz Szlachetnej Paczki Szlachetna Paczka x 1 5745 Ostatnia wiadomość 21 Listopad, 2014, 13:18:06 pm
wysłane przez Jola