Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: parking przy szpitalu  (Przeczytany 11399 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 21 Listopad, 2013, 11:00:08 am »

witam
 czyżby kolejny lubański absurdalny bubel?

parking  przy szpitalu  jest płatny
moje pytanie brzmi DLACZEGO??
 jesli już ktoś bierze za to kasę to moze wypadałoby , aby parking przypominał parking??
dlaczego jest nie strzeżony?
dlaczego osoba pobierajaca  kase nie kontroluje ilości aut na parkingu?? co to za polityka człowiek płaci miejsc parkingowych brak, musi odjechać  to jest ok?
dziury na wjezdzie tez proszą o naprawę

czy moze tylko ja to widzę???
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 21 Listopad, 2013, 11:53:33 am »

faktycznie, parking przy szpitalu woła "napraw mnie"!!!, ale  znów zaraz MMM bedzie okrzyknięta ta, ktora ma problem,.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +1/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 19
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 21 Listopad, 2013, 12:26:17 pm »

Z punktu widzenia cwaniaka, który ściąga haracz za tę "usługę" nic złego się nie dzieje. Popyt jest, kasa wpływa, więc czego chcieć więcej. To taki rodzaj polskiego gospodarowania tym co jeszcze pozostało a jeszcze nie upadło. Dziadostwo i tyle.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 21 Listopad, 2013, 15:46:57 pm »

 Po wielu moich pyskówkach z obsługą "parkingu" ,polegały one na próbie wytłumaczenia że nie jadę tam zaparkować tylko np. z ojcem lub mamą do lekarza, zmieniono nazwę biletu "Opłata wjazdowa" a nie parkingowa. Tym samym zniknął problem miejsca na parkingu . My to potrafimy .  Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #4 : 21 Listopad, 2013, 16:57:59 pm »

Nikt tak nie potrafi jak Polak.

www.youtube.com/watch?v=QP_6Zleh9dI
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #5 : 21 Listopad, 2013, 21:14:48 pm »

Ciekawy temat. Sam zresztą chciałem kiedyś to poruszyć, ale złość mi szybko przechodzi.  Chichot
Zastrzeżeń miałem wiele, podzieliłem się kiedyś nawet nimi z prezesem, ale dałem sobie spokój i wolę za niewielką dopłatą udać się na szpitalny, niepłatny, parking w Zgorzelcu . Abstrahując od stanu nawierzchni, to niczym nie można przekonać pana otwierającego szlaban, że jedziemy tylko do apteki i zaraz odjeżdżamy. Niczym! I tu pada niecenzuralne słowo na K, którego nie pozwolę sobie użyć ze względu na obecność kobiet czytających ten watek.
Mało tego. Był kiedyś na bramce taki ormowiec, dla którego oszustwem było okazanie legitymacji prasowej w celu wjazdu na nagranie wywiadu do szpitala.
Masakra.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 21 Listopad, 2013, 21:53:07 pm »

Piotrek.. no nie wytrzymam
ciekawy temat?
 czuję się zaszczycona hehe
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 21 Listopad, 2013, 21:59:44 pm »

MMM  mogę podrzucić Ci jeszcze jeden temat odnośnie Szpitala. No chyba że Ciebie to nie dotyczy.  Myślę o oświetleniu  "skrótu" pomiędzy Osiedlem a Szpitalem. Wiem że istnieje ten problem. Nie mieszkam na Osiedlu. Ponoć to kwestia trzech lamp. Może ktoś wie więcej.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 21 Listopad, 2013, 22:09:43 pm »

no proszę , forumowicze MMM na lidera kreują, każdy miał czy miewa utarczki, przygody, zdanie na ten temat i na tym sie kończy? a może cos trzeba zrobić?
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 21 Listopad, 2013, 22:10:11 pm »

Fire. Faktycznie ten problem był kilkakrotnie podnoszony. Przez korzystających z usług Szpitala jak i pracowników. Planujemy w przyszłym roku doświetlić ten odcinek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #10 : 21 Listopad, 2013, 22:33:35 pm »

Piotrek.. no nie wytrzymam
ciekawy temat?
 czuję się zaszczycona hehe

Statystyka jest po Twojej stronie MMM.

Centralne twierdzenie graniczne (Lindeberga-Lévy'ego) orzeka:

Niech (X_{n,k}) będzie schematem serii, w którym EX_{n,k} = 0 dla k \leqslant n i dla każdego n mamy \sum_{k=1}^n D^2 X_{n,k} = 1. Jeśli spełniony jest warunek Lindeberga, tj. dla każdego \epsilon > 0 zachodzi \lim_{n \to \infty} \sum_{k=1}^n EX_{n,k}^2 \mathbf 1_{\{|X_{n,k}|>\epsilon\}} = 0, wtedy \sum_{k=1}^n X_{n,k} \xrightarrow{D} N(0,1).

Dowodu wklejać nie będę, bo długi

Sama widzisz, że musiało się Tobie udać wstrzelić w temat. To jak z kamieniem na polu, w którym nagle wszystkie atomy ułożą się w jednym szeregu. Niebywale rzadko się to zdarza, ale podobno zdarza. A co zrobi wtedy ten kamień na polu? Podskoczy.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 21 Listopad, 2013, 22:37:43 pm »

Fire. Faktycznie ten problem był kilkakrotnie podnoszony. Przez korzystających z usług Szpitala jak i pracowników. Planujemy w przyszłym roku doświetlić ten odcinek.

 Ale jak to planujemy ?  Ja nic o tym nie wiem Spoko Arku masz u mnie plus jakiego nikt nie miał u nikogo.  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #12 : 21 Listopad, 2013, 22:53:04 pm »

Ale jak to planujemy ?  Ja nic o tym nie wiem Spoko Arku masz u mnie plus jakiego nikt nie miał u nikogo.  Chichot


A podobno to ja jestem lizusem 

www.youtube.com/watch?v=DCE2OWZA82o
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 21 Listopad, 2013, 23:44:06 pm »

Jola lizus lizusem ale wczoraj byłas moderatorem a dziś tylko przyjacielem? nie wstrzelilas się  Co?Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #14 : 21 Listopad, 2013, 23:53:41 pm »

Jola lizus lizusem ale wczoraj byłas moderatorem a dziś tylko przyjacielem? nie wstrzelilas się  Co?Co?

Kochana przyjrzyj się dokradnie. Moderatorem jestem cały czas ale tylko na moim wątku: "moje miasto, mój świat". Na innych wątkach mam status przyjaciel Forum. Redaktorzy tak mnie nazwali, zresztą nie tylko mnie ale nawet jeśli ochrzczą mnie pupa blada lub jeszcze inaczej to i tak fajnie będzie tu wpadać. 
A myślałam moja droga że wiesz wszystko.
Pozdrawiam 

PS. pupa miało być przez d ale chyba tu jest jakiś filtr do brzydkich słów.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Lądowanie przy orkanie ... Hydepark « 1 2 3 » Paweł Sokołowski 33 25303 Ostatnia wiadomość 18 Lipiec, 2013, 23:45:27 pm
wysłane przez MAGENTA
Spotkanie przy grilu Hydepark Iza 0 3681 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2008, 17:06:11 pm
wysłane przez Iza
Przetarg na M-4 (63m) przy ul. Mieszka II - 95.000 pln Informacje i Komunikaty Instytucji Paweł Sokołowski 0 4367 Ostatnia wiadomość 28 Kwiecień, 2009, 18:19:25 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
[Niepolecamy] - "warsztat" skuterków itp przy targu! Polecam - Niepolecam Shakin 4 10072 Ostatnia wiadomość 16 Wrzesień, 2009, 22:49:59 pm
wysłane przez Shakin
Obiekt wandalizmu przy lubańskiej Temidzie [mieszkańcy informują ] Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 5 » Ewa Gutek 70 68198 Ostatnia wiadomość 29 Lipiec, 2011, 19:34:37 pm
wysłane przez Tony
Spotkanie z poezją przy harcerskim ognisku. Kalendarz wydarzeń « 1 2 3 » ZUZA 36 35446 Ostatnia wiadomość 05 Marzec, 2013, 19:00:18 pm
wysłane przez ZUZA
"Bar Stokrotka" w szpitalu zlikwidowany Ogłoszenia drobne saxony 5 9120 Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2012, 12:16:49 pm
wysłane przez ŻORŻ
PARKING PRZY STAROSTWIE ZAMKNIĘTY Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 0 2213 Ostatnia wiadomość 01 Październik, 2013, 13:47:45 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Przy korytku Polecam - Niepolecam MERLIN 6 8782 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2014, 18:32:01 pm
wysłane przez widelec