Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: a może by tak pomyslec o najmlodszych???  (Przeczytany 45462 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #60 : 14 Listopad, 2013, 23:15:28 pm »

Przecież ogólnie wiadomo, iż jestem uosobieniem zła, więc chyba nie muszę o tym pisać 

"Jolka Samo zło"
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #61 : 15 Listopad, 2013, 10:15:03 am »

a miałem nadzieję, że coś się wydarzy ciekawego tematycznie, niestety obraz jaki tu widzę, jest li tylko obrazem Polaka dziwaka, który wszędzie chce mieć swój nos. Miałem zamiar opisać kilka aspektów odnośnie działalności kulturalnej, widzę, że nie ma takiej potrzeby, wszak Polak wie wszystko!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #62 : 15 Listopad, 2013, 10:55:09 am »

No widzisz ZORŻ  tak własnie funkcjonuje to forum
 
osoby nie mające wiele do powiedzenia wtykają swoje trzy grosze ..

no ale jak widac niektórzy w ten sposób poprawiają swoje ego.. a pózniej sie dziwią że jest tak a nie inaczej..



ja chętnie poczytam co masz do napisania

więc czekam!
« Ostatnia zmiana: 15 Listopad, 2013, 10:57:23 am wysłane przez MMM » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #63 : 15 Listopad, 2013, 19:28:27 pm »

No widzisz ZORŻ  tak własnie funkcjonuje to forum
 
osoby nie mające wiele do powiedzenia wtykają swoje trzy grosze ..

no ale jak widac niektórzy w ten sposób poprawiają swoje ego.. a pózniej sie dziwią że jest tak a nie inaczej..



ja chętnie poczytam co masz do napisania

więc czekam!



 Drodzy forumowicze nie rozumiecie że MMM ma jakiś problem. Powinniśmy się skrzyknąć i jej pomóc. Ona sobie nie radzi. Potrzebuje wsparcia.  Szok

Cytuj
No widzisz ZORŻ  tak własnie funkcjonuje to forum


Edward Gierek-Pomożecie.(HD)☭☭☭
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #64 : 15 Listopad, 2013, 20:06:57 pm »

 
A Gierkowi nie ten palec się wyprostował.
Środkowy palec uległ kontuzji w kopalni we Francji i od tego czasu nie mógł już wprost pokazywać narodowi co o nim myśli.

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #65 : 15 Listopad, 2013, 21:24:42 pm »

Ma być źle i tylko źle. W mieście i jego jednostkach. Wtedy forum dla MMM będzie cacy. A jak jest inaczej to jest źle. Dla MMM. Bo nie jest obiektywnie. Paranoja.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #66 : 15 Listopad, 2013, 21:26:49 pm »

a miałem nadzieję, że coś się wydarzy ciekawego tematycznie, niestety obraz jaki tu widzę, jest li tylko obrazem Polaka dziwaka, który wszędzie chce mieć swój nos. Miałem zamiar opisać kilka aspektów odnośnie działalności kulturalnej, widzę, że nie ma takiej potrzeby, wszak Polak wie wszystko!


Też miałam taką nadzieję, wręcz marzyłam o tym a tu cholerka nic. Żorż obiecał uświadomić trochę ale na obiecankach się skończyło.

www.youtube.com/watch?v=52--m6JRm2s
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #67 : 15 Listopad, 2013, 21:44:34 pm »

Ma być źle i tylko źle. W mieście i jego jednostkach. Wtedy forum dla MMM będzie cacy. A jak jest inaczej to jest źle. Dla MMM. Bo nie jest obiektywnie. Paranoja.
Ty mówisz o obiektywizmie?
uwazasz, ze znalazłam sie tylko ja która widzi problem?
to co napisałam wyżej to według ciebie paranoja?

no więc jesli tak to ci współczuję tutaj nawet przy oczach szeroko otwartych jesteś slepy jak kret...

ja sie zmywam  z tego wątku bo został wyczerpany w kwestii konkretów

c.d.n
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #68 : 15 Listopad, 2013, 22:05:59 pm »

nie chce mi się z wami gadać- Bogusia Lindy jak najbardziej pasuje- wiele razy obiecałem sobie, że nie będę brał udziału w dyskusji jałowej, po powrocie wchodząc na forum, mam nadzieje na zmiany, i co się okazuje? jak w państwie, bylejakość totalna, głupota na wysokim poziomie, idiotyzm miesza się z debilizmem, kretynizm zaś, wspiera popaprane teorie, kuźwa ludzie!! pogadajmy jak człowiek z człowiekiem i nie przedstawiajmy się lepszymi od każdego, bo tak nie jest, pomyślcie o tym jak pomóc nadchodzącym generacjom, bo w nas siedzi obowiązek ukierunkowania przyszłych działań, mających wpływ na nasze następne pokolenia, nie zapominając o naszych dzieciach.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #69 : 15 Listopad, 2013, 22:42:30 pm »

www.youtube.com/watch?v=N493CQgQ_Hk
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #70 : 15 Listopad, 2013, 22:45:13 pm »

A co w końcu chodzi, bo nie można się rozeznać?

"a może by tak pomyslec o najmlodszych???"

Taki jest temat wątku. I o co chodzi?

Na początku chyba chodziło komuś o to, że jego zdaniem nikt o najmłodszych w tym mieście i okolicach nie pomyślał. Przynajmniej tak, jak to sobie ten ktoś wyobraża. Pytanie, jak sobie to wyobraża?

Z wpisów wynika, że jednak są organizowane różne zajęcia dla dzieci i w Miejskim Domu Kultury i Młodzieżowym Domu Kultury. Płatne, bezpłatne, częściowo płatne. Można dodać Dom Dziennego Pobytu z którego korzystają dzieci. Działa też w Lubaniu harcerstwo itd.
A tu ktoś dalej widzi problem, i powtarza to jak mantre.
Zgadzam się, że są różne gusta i wymagania ale bądźmy uczciwi. To nie zakrawa na jakiś problem. Jak już doszukiwac się płaszczyzny do dyskusji to można mieć inne zdanie na temat zajęć ich tematyki, innych zainteresowań ale to chyba nie urasta do rangi problemu, co najwyżej czyiś wymagań.
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym problemem ale każdy ma prawo patrzenia na życie według własnych opinii
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #71 : 15 Listopad, 2013, 22:55:53 pm »

Zgadzam się, stąd dałam upust swojemu poczuciu humoru, bo ów problem poruszony w tytule wątku tak naprawdę problemem nie jest.   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Może przetrwają Lubań okiem luzyce.info Iza 0 2900 Ostatnia wiadomość 12 Grudzień, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Iza
A może by tak.. trochę inaczej... Hydepark « 1 2 » widelec 25 18610 Ostatnia wiadomość 30 Grudzień, 2010, 22:31:31 pm
wysłane przez x
Zabawa z GUS-em, czyli dlaczego jest tak dobrze, jak jest tak źle ?! Hydepark topik73 1 4971 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2009, 17:51:04 pm
wysłane przez x
Sylwester 2009. Gdzie pójść? A może gdzieś wyjechać? Bieżące wiadomości Leo 1 5334 Ostatnia wiadomość 30 Grudzień, 2009, 05:35:17 am
wysłane przez widelec
Tak się robi biznes! Hydepark curious 1 3924 Ostatnia wiadomość 14 Lipiec, 2010, 19:25:00 pm
wysłane przez ZUZA
Jak waliło po uszach ,tak wali... Informacje i Komunikaty Instytucji widelec 0 2896 Ostatnia wiadomość 19 Sierpień, 2010, 19:07:22 pm
wysłane przez widelec
Co radny może? Jak chce, to może! Bieżące wiadomości x 0 4043 Ostatnia wiadomość 01 Wrzesień, 2011, 22:47:25 pm
wysłane przez x
Dlaczego tak jest? Hydepark Firefoks 5 8175 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2012, 23:06:05 pm
wysłane przez Jola
gdzie uzyskać pomoc psychologiczną?? może ktoś wie??? prosze o podpowiedź Hydepark « 1 2 3 4 » kobieta 45 34773 Ostatnia wiadomość 12 Sierpień, 2013, 23:17:39 pm
wysłane przez x