Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: a może by tak pomyslec o najmlodszych???  (Przeczytany 45457 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #45 : 14 Listopad, 2013, 21:27:34 pm »

A nie zauważyłaś, co napisałaś/łeś zapraszając do dyskusji i "dyskutując". Może nikt nie chce z Tobą rozmawiać takim tonem. Może wszyscy wolą Ciebie ignorować zamiast dopasowywać się do Ciebie. Zastanów się nad tym.

Wybacz, ale nie mam czasu.

Jeśli chcesz o czymś porozmawiać, to już nie ze mną.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #46 : 14 Listopad, 2013, 21:38:46 pm »

Biedna jesteś MMM
Robią z Ciebie pieniacza, ale się nie martw, bo ze mną gorzej się obchodzą
ROBIĄ ZE MNIE BABĘ

szok_grodzka_byla_zolnierzem_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

* szok_grodzka_byla_zolnierzem_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg (77.51 KB, 640x541 - powiększony/pobrany 379 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #47 : 14 Listopad, 2013, 21:40:55 pm »

ja bym to inaczej ujęła

większość nie wszyscy .. i  większość woli ignorować /trudne tematy/ zamiast zwrócić uwagę i próbować cokolwiek zmienić..

MAGENTA  masz rację idz spać , bo nie masz argumentów na to że nie mam racji.. a wiesz co sie dzieje jak brakuje argumentów? włącza sie agresor a  nie to było celem tego wątku
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #48 : 14 Listopad, 2013, 22:11:05 pm »

Po pierwsze, to muszę zrobić małą korektę.  Napisałam LO im. na ul. A. Mickiewicza a miało być LO im. A Mickiewicza na lub przy ulicy Łokietka. Przyznaje się bez bicia, pierdoła ze mnie.
Po drugie to teraz pobawię się w pana Macierewicza.
Jeśli się nie mylę, bo przecież pamięć czasem zawodzi każdego, to było tak mniej więcej chyba ze trzy lata temu. Jedna z Forumowiczek poruszyła temat psa uwiązanego na łańcuchu na jednym z podwórek. Już nie pamiętam o co dokładnie chodziło, czy o długość łańcucha czy o to, że jest gorąco a pies nie ma pojemnika z wodą. Mniejsza o to. Ludzie trochę dyskutowali na Forum o owym piesku. Wówczas Ewa, która wtedy pisywałam na Forum, skomentowała ten problem i z tego co pamiętam starała się to rozwiązać. Potem jeden z komentarzy mówił o tym, że po interwencji Ewy problem został rozwiązany.
Tak się teraz zastanawiam, będąc podejrzliwa niczym pan Macierewicz czy ta spektakularna interwencja nie była wyreżyserowana. Druga sprawa, Harcerz. Harcerzu mój drogi, nic do Ciebie nie mam i za babę też Cie raczej nie uważam ale jak skomentowałeś  kiedyś na Forum wypowiedź Teresy dotyczącą kwesty na rzecz Kamila, to od razu było wiadomo czyim jesteś zwolennikiem a kogo raczej nie znosisz. Tak, że co do towarzystwa wzajemnej adoracji to kto tu z kim trzyma. MMM czy czytałaś wszystkie moje posty twierdząc, że nie poruszam ważnych tematów. Może dla Ciebie one nie są ważne ale dla mnie to o czym pisuje jest ważne. Oczywiście kiedy piszę poważnie, bo pożartować też trzeba od czasu do czasu. Myślę, że ten wątek nie służy dyskusji a temu aby po raz kolejny i choć trochę zdyskredytować działania obecnych władz miasta na polu krzewienia kultury.
Jeśli chodzi o moje dywagacje w powyższym poście, to oczywiście mogę się mylić, bo ja jedynie nieudolnie naśladuję pana Macierewicza a tylko on się nie myli.     
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad, 2013, 22:21:25 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #49 : 14 Listopad, 2013, 22:21:30 pm »

Cytuj
Harcerz. Harcerzu mój drogi, nic do Ciebie nie mam i za babę też Cie raczej nie uważam ale jak skomentowałeś  kiedyś na Forum wypowiedź Teresy dotyczącą kwesty na rzecz Kamila, to od razu było wiadomo czyim jesteś zwolennikiem a kogo raczej nie znosisz. Tak, że co do towarzystwa wzajemnej adoracji to kto tu z kim trzyma.
Dziękuję, ale ja nie jestem w żadnym układzie. Ot co
Przekonała mnie praca i odwaga kobiety.
Tyle. Widzę pracę i widzę jak ktoś tu napisał jakieś czasami "pitolenie"
Pani Jolu pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #50 : 14 Listopad, 2013, 22:25:42 pm »

i tutaj Jolu Ciebie zaskoczę
 o psie ja naświetliłam temat   dając znać  znać że dzieje cos nie tak..

piszesz o żartach , trzeba się śmiać i td..
 i owszem masz święta rację, ale czy akurat w takim wątku?
 czy to jest rubryka humor?
 wiesz porównując:
 to jak jabyś szła z dzieckiem na cmentarzu a ono by kopało piłkę i smiało się w głos , normalne to jest??
jesli porusza sie temat dla kogoś wazny to czy powinno sie go wyśmiewac, uważać za pieniacza i td?
to jest nic innego jak brak klasy i tyle

tutaj nie chodzi o to, aby pisać ze słownikiem w ręku, ale o to aby poruszać trudne dla nas Lubaniaków tematy.. aby nam sie lepiej żyło, abyśmy chcieli tutaj być ..

 wiem że to forum ma minimalny zasięg, bardzo niewielu ludzi o nim wie , ale dlaczego nie próbować zwrócić uwagę na pewne sprawy??

czasem odnoszę wrażenie że dyskusja tutaj gdy wypadałoby wypowiedzieć sie konkretnie w sprawie jest jak dyskusja niewidomego o kolorach

a wiesz ze tych problemów jest więcej??

tylko kogo to obchodzi??

pózniej sie dziwi jeden z drugim ze jest jak jest. Ci co siedzą na stołkach  nagle mają bielmo na oku i udają że nie widzą problemu.. a ci co widza nie maja siły przebicia aby cokolwiek zmienić..





Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #51 : 14 Listopad, 2013, 22:28:27 pm »

Teresa również robi dużo dobrego ale tego nie nagłaśnia. Ja też staram się tak nie postępować. O Wolontariacie w Szlachetnej Paczce napisałam dlatego, że chcę nagłośnić sprawę aby znalazło się jak najwięcej Darczyńców, bo Wolontariuszy Lubań ma wielu. Lubaniacy są super ale o tym już pisałam, choć mogę powtórzyć raz jeszcze. BRAWO LUBAŃ,  który w tym roku ma 21 Wolontariuszy, chyba że coś się zmieniło i jest ich jeszcze więcej.  

MMM, jak masz jakieś propozycje czy widzisz nieprawidłowości w temacie krzewienia kultury to idź do naszego Burmistrza lub do Asystenta. Jaszcze nigdy w historii Lubania władze nie były tak otwarte na sugestie obywatela.
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad, 2013, 22:33:38 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #52 : 14 Listopad, 2013, 22:29:46 pm »


MAGENTA  masz rację idz spać , bo nie masz argumentów na to że nie mam racji.. a wiesz co sie dzieje jak brakuje argumentów? włącza sie agresor a  nie to było celem tego wątku

Nie pisałam o tym czy masz rację czy jej nie masz. Jeśli jest inaczej to wstaw poniżej moją wypowiedź na ten temat. Jeśli jej nie wstawisz to uważam, że manipulujesz, co jest obrzydliwe i w tym przypadku domagam się przeprosin, bo nie dość że tracę tu czas przez Ciebie, to jeszcze mne obrażasz (i nie tylko mnie) a potem domagasz się szacunku.

Jeśli chodzi o agresora to dotyczy on Twojej postawy i nie tylko w tym wątku. Ty też idź spać i uspokój się. Jutro będzie lepiej.

Myślę, że harcerz, jak na harcerza przystało zajmie się tą bulwersującą sprawą. Uwierz mi jutro wszystko będzie załatwione.

Pozdrawiam i dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #53 : 14 Listopad, 2013, 22:33:31 pm »

MMM sprawą zajmą się działaczki:
Jola i Teresa
Współczuje Ci, bo wpadłaś w kompot zwykłego PR
Czy to burmistrza, czy innego stołka
Ja wiem o co kaman, Ty wiesz, inni też
One?
Też 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #54 : 14 Listopad, 2013, 22:39:01 pm »

Tenkjuję wery much 

(+)

 nie żebym była złosliwa..
 to pierwszy lepszy z brzegu twój wpis..
 powiedz mi jesli możesz czy ten wpis jest zwiazany z tematem wątku?
czy nie łatwiej założyć swój wątek np tematyka plusodajnia i tam się wypowiadać?
pomysl to nie boli
 i ty mi mówisz że życzysz sobie przeprosin?
spamujesz wątek i tyle nie mając nic sensownego do napisania
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #55 : 14 Listopad, 2013, 22:47:30 pm »

MMM,  a tak właściwie to o co Ci chodzi z tym wątkiem? Zaczęłaś jakiś temat czy coś...

 Smutny
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #56 : 14 Listopad, 2013, 22:50:00 pm »

MMM,  a tak właściwie to o co Ci chodzi z tym wątkiem? Zaczęłaś jakiś temat czy coś...

 Smutny

nie będę sie zniżała do twojego poziomu bo szkoda czasu, zyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie...jeszcze wiele wody upłynie zanim cokolwiek zakumasz..
tymczasem dobranoc
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #57 : 14 Listopad, 2013, 23:00:23 pm »

Dobrych snów kulturalnej MMM  

Dodam tylko, że jeśli zwracamy się bezpośrednio, to wypada pisać wielką literę na początku, ale rozumiem, że chcesz w ten sposób mnie obrazić, nie wspomnę o treści posta. No! No! Manipulacja na całego, a wszystko to za "tenkjuję wery much". Ciekawe skąd tyle nienawiści?


001.jpg


001.jpg

* 001.jpg (39.62 KB, 713x495 - powiększony/pobrany 499 razy.)
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad, 2013, 23:06:09 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #58 : 14 Listopad, 2013, 23:06:06 pm »

A ja w przepychanki się bawić nie będę, szkoda zdrowia. Zresztą nigdy tego nie robię. Wyraziłam swoją opinię, dodatkowo jedynie pobawiłam  się w pana Macierewicza  wyłuszczając kilka przypuszczeń.
W końcowym wynurzeniu powiem tak, Harcerzu, MMM, zgadzam się z Wami, nie mam o niczym pojęcia, nie mam klasy. Głupia ze mnie baba i w ogóle jestem do d. a kłócić się z nikim nie zamierzam. NIECH ŻYJE KULTURA
Pozdrawiam inteligentnych oponentów i w ogóle wszystkich.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #59 : 14 Listopad, 2013, 23:10:56 pm »

Nie wspomniałaś o tym, że jesteś "Jolka Samo Zło" 

Masz rację. Myślę, że nie odezwę się w tzw. wątkach MMM nawet gdyby Fire Fajer popełnił tam wiele postów w moim kierunku.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Może przetrwają Lubań okiem luzyce.info Iza 0 2900 Ostatnia wiadomość 12 Grudzień, 2008, 15:15:30 pm
wysłane przez Iza
A może by tak.. trochę inaczej... Hydepark « 1 2 » widelec 25 18607 Ostatnia wiadomość 30 Grudzień, 2010, 22:31:31 pm
wysłane przez x
Zabawa z GUS-em, czyli dlaczego jest tak dobrze, jak jest tak źle ?! Hydepark topik73 1 4971 Ostatnia wiadomość 11 Październik, 2009, 17:51:04 pm
wysłane przez x
Sylwester 2009. Gdzie pójść? A może gdzieś wyjechać? Bieżące wiadomości Leo 1 5334 Ostatnia wiadomość 30 Grudzień, 2009, 05:35:17 am
wysłane przez widelec
Tak się robi biznes! Hydepark curious 1 3924 Ostatnia wiadomość 14 Lipiec, 2010, 19:25:00 pm
wysłane przez ZUZA
Jak waliło po uszach ,tak wali... Informacje i Komunikaty Instytucji widelec 0 2896 Ostatnia wiadomość 19 Sierpień, 2010, 19:07:22 pm
wysłane przez widelec
Co radny może? Jak chce, to może! Bieżące wiadomości x 0 4043 Ostatnia wiadomość 01 Wrzesień, 2011, 22:47:25 pm
wysłane przez x
Dlaczego tak jest? Hydepark Firefoks 5 8175 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2012, 23:06:05 pm
wysłane przez Jola
gdzie uzyskać pomoc psychologiczną?? może ktoś wie??? prosze o podpowiedź Hydepark « 1 2 3 4 » kobieta 45 34772 Ostatnia wiadomość 12 Sierpień, 2013, 23:17:39 pm
wysłane przez x