Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kłopoty z drogą!!!  (Przeczytany 37219 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 19 Wrzesień, 2013, 13:11:19 pm »

witam
 zastanawiam się kiedy władze Lubania  zaczną mysleć realnie  a nie tylko teoretycznie??? czy to kiedyś nastapi?Co?
droga na Zarebe Siekierczyn jest totalną masakrą!!!
 czy ktoś nie mógł sie zastanowić i chociażby postawić tam sygnalizacji świetlnej?Co??
 tymczasem jest na tej drodze wolna amerykanka!!!
nie dość że ktoś totalnie bezmyślny zafundował pieszym chodnik na pół ulicy , dodatkowo nadal nie zorganizowana sytuacja ze sklepem motoryzacyjnym to jeszcze teraz totalnie rozpierniczony asfalt!!!!
dlaczego pytam nie robiliście tego na wakacjach??
 wtedy mniejszy ruch, tyle ludzi nie spieszy się do pracy, szkoły..
 teraz opady, coraz zimniej a co z tym zwiazane ślisko sie robi rano!!!
Boże widzisz i nie grzmisz!!!
Ludzie obudzcie się!!! czy nasz powiat też musi być w grupie nieudolnych inwestycji RP?Co? ciekawe kiedy  będzie koniec tego bajzlu!! domyślam sie że nie szybko!!!!
może ktoś sie wypowie w tej sprawie  ?
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2013, 13:13:20 pm wysłane przez MMM » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +22/-17
Offline Offline

Wpisy: 121
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 19 Wrzesień, 2013, 13:29:26 pm »

zrobić coś - źle. Nie zrobić - jeszcze gorzej. Poza tym co mają władze Lubania do nie swojej drogi. Albo co ma biedny właściciel sklepu motoryzacyjnego? Mniejszy ruch na wakacje? To żart.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 19 Wrzesień, 2013, 14:00:58 pm »

masz złe informacje
 bo droga  która jest naprawiana nalezy do miasta!!

 oczywiście jestem za zmianami, za poprawianiem, modernizacją, ale w taki spsób??? zabarykadowana droga przez cieżki sprzęt , rozwalona to sie nazywa lepsze?Co?

chyba jestes z kosmosu jeśli uważasz ze w ciągu roku szkolnego ruch jest taki sam jak na wakacjach...

a pan właściciel sklepu motoryzacyjnego nie jest taki biedny i gdyby był na równi traktowany z innymi mieszkancami powiatu nadal miałby wytyczone miejsce do pwarkowania jego klientów albo zwyczajnie miałby zakaz postoju i musiałby przejsć kilka kroków z najbliższego parkingu!!!!!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 19 Wrzesień, 2013, 14:53:57 pm »

Droga z Lubania do Siekierczyna przez Zarębę o numerze 357 to droga wojewódzka. Faktem jest, że od dwóch lat starałem się wespół ze Starostą Lubańskim Walerym Czarneckim, Wójtem Januszem Niekraszem o jej remont. Jak widać nasze starania zaowocowały. I bardzo się z tego faktu cieszę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 19 Wrzesień, 2013, 15:40:05 pm »

trochę mniej nerwów proszę Pani
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 19 Wrzesień, 2013, 15:42:30 pm »

oczywiście, tylko się cieszyć, ze Pan i Pana zespół jesteście tak bardzo efetywni w swoich  działaniach , tym większa jest pewnie Pana radość bo nie musi Pan nią sie przemieszczać!



 więc jesli juz Pan zabrał głos w tym wątku, moze również zna Pan termin zakończenia inwestycji?Co?Co??

AREKC widzisz czy czujesz w moim poście nerwy??? ja stwierdzam fakt.. moze by tak to forum było tez od trudnych i pilących spraw a nie tylko o pitolenia jak w kole różańcowym?Co?

ewidentnie inwestycja będzie długa, i bez dwóchz dań będzie dużym utrudnieniem, stad mój wątek...
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2013, 15:44:33 pm wysłane przez MMM » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 19 Wrzesień, 2013, 15:48:37 pm »

Przejeżdżałem przez centrum Olszyny. Widziała Pani teraz to miasto? Co zostało po drugiej powodzi z rzędu? A teraz koparka na koparce. Miejscami drogi nie przejezdne w ogóle. Tam, to rzeczywiście żal chwyta za serce.
Co do Pani samopoczucia to nie wiem, mogłem się pomylić, może to Pani zwykły codzienny sposób bycia.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2013, 15:51:01 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 19 Wrzesień, 2013, 16:05:24 pm »

a ja przepraszam bardzo, ale nasuwa mi się  tylko jedna myśl...
 czyli:
złe planowanie wydatków czy to gmin czy miasta..

 jest to już któraś  inwestycja, która jest rozpoczynana pod koniec roku
 z czego to wynika??/

 nasi przedstawiciele wybierani w suwerennych wyborach nie potrafią dobrze rozplanowac budżetu

oczywiście widziałam Olszyne, ale Olszyna była zatopiona i trzeba zrobić wszystko aby sytuacja sie nie powtórzyła

zastanawiające jest jeszcze jedno..

dziś specjalnie przyglądnęłam sie drodze Lubań siekierczyn.. i co widzę??

 droga przed tablicą  czyli należąca do miasta  okropna , dziurawa  jest na swoim miejscu a droga za tablicą  Zaręba ładna , bez dziur zniknęła... jakaś paranoja...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 19 Wrzesień, 2013, 16:13:12 pm »

Nie wiem, jaki jest zakres remontu, ale mam nadzieję, że cały docinek, również w granicach miasta będzie wymieniony. Jeśli nie to szkoda. Bo chyba właśnie po to przeprowadza się ten remont drogi. Aby te dziury "zniknęły"
Mam rację?
Zdaje się, że umknął Pani jeden wpis powyżej - cała droga, zgodnie z tym wpisem, należy do województwa, nie do miasta, ani przed, ani za tablicą. Chyba, że ja coś, źle zrozumiałem.
Pozdrawiam jeszcze raz
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień, 2013, 16:17:47 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #9 : 19 Wrzesień, 2013, 17:10:50 pm »

Powtórzę jeszcze raz. Droga 357 to droga wojewódzka, administrowana przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei. Z Lubania prowadzi ona m. in. przez Zarębę, Siekierczyn, Włosień, Sulików do drogi 352 (na Bogatynię) lub przez Radogoszcz, Nawojów Łużycki, Nowogrodziec w stronę Osiecznicy.
Remontem objęty jest odcinek Lubań (od wjazdu do ŁCM) - Zaręba (prawie na całej długości). W Lubaniu wymieniona zostanie nawierzchnia istniejących przy drodze chodników (kostka) i nawierzchnia samej drogi. Remont realizuje Skanska.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 19 Wrzesień, 2013, 17:12:46 pm »

a kiedy ten remont bedzie zakonczony Panie Burmistrzu?
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 19 Wrzesień, 2013, 17:19:10 pm »

Postaram się odpowiedzieć jutro, gdy informację sprawdzę aby nikogo nie wprowadzać w błąd.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +463/-184
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 439
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 20 Wrzesień, 2013, 10:52:08 am »

Prace na 357 powinny być sfinalizowane do końca października, choć mam nadzieję że stanie się to szybciej. Gorsze wiadomości mam dla kierowców odnośnie łącznika  naszej 30 z A4 (przez Henryków). Tutaj prace winny zakończyć się do końca grudnia ale ruch, ze względu na przedłużający się remont jednego z mostów, najprawdopodobniej będzie puszczany wahadłowo.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 20 Wrzesień, 2013, 11:34:33 am »

dziekuje Panie Burmistrzu za szybką odpowiedz .
Fakt objazd spowodowany remontem w Henrykowie to niezła przeprawa Niezdecydowany
pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 21 Wrzesień, 2013, 22:34:18 pm »

Ha, ha. To nawet zabawne. Kilka dni temu napisałem o kłopotach kierowców na Mickiewicza i Dąbrowskiego, które zafundowało nam Starostwo i już dwie - trzy godziny później jeden z początkujących lubańskich portali podał to jako news. Teraz czytam na tym samym raczkującym portalu jak to licznie piszą doń mieszkańcy miasta i okolic skarżąc się remont na ul. Zawidowskiej (357). Zabrali tobie temat MMM. A większość słów w tekście żywcem wzięta z wypowiedzi burmistrza Słowińskiego. Ha, ha.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak wyłączyć - ukryć śledzika na NK Serwis komputerowy TK159 6 9174 Ostatnia wiadomość 18 Luty, 2010, 18:22:45 pm
wysłane przez TK159
Pył wulkaniczny nad Polską (Europą) Hydepark Black 1 5374 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2010, 18:25:05 pm
wysłane przez Black
Jak działają nowe wirusy Serwis komputerowy Black 3 4918 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2010, 18:49:15 pm
wysłane przez widelec
Zginęły pieniądze nauczycieli i urzędników Kronika Kryminalna Ludek 14 31014 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2013, 22:11:22 pm
wysłane przez cezar
Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt Wszystkim Lubaniakom Jolanta Dobrzyńska Jola 0 5688 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2011, 10:24:09 am
wysłane przez Jola
Polecam wygodną stronę startową Polecam - Niepolecam « 1 2 » cyberdex 21 20247 Ostatnia wiadomość 21 Lipiec, 2011, 22:27:31 pm
wysłane przez luna3
Wesołych Świąt ! Polecane - Strona główna x 5 7204 Ostatnia wiadomość 07 Kwiecień, 2012, 23:20:09 pm
wysłane przez Jeżyk
Czy Gmina Lubań będzie rosła w siłę a ludzie to jakoś przeżyją? Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Prowincjusz 48 102682 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2013, 20:09:28 pm
wysłane przez Tony
Pomysł na oszczędność ? Łącznie podstawówki nr.1 z gimnazjum nr.2 Hydepark Tony 2 5477 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2013, 19:14:49 pm
wysłane przez Tony
Od grudnia bezpośrednie pociągi KD z Wrocławia do Lubania Polecane - Strona główna powiat 1 3991 Ostatnia wiadomość 15 Grudzień, 2013, 23:35:14 pm
wysłane przez pkpluban