Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Horror. Powiat Pany?  (Przeczytany 6105 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 13 Wrzesień, 2013, 09:20:04 am »

Prawdziwy horror zgotowały służby Starostwa Powiatowego kierowcom na ulicach Mickiewicza i Dąbrowskiego. Bez żadnych ostrzeżeń i komunikatów postawiły znaki B-36 ZAKAZ ZATRZYMYWANIA SIĘ. To oznacza że klienci Urzędu Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta, Przedszkola Nr 1 czy jednego z biur rachunkowych nie mogą nie łamiąc przepisów ruchu drogowego skorzystać z możliwości dojazdu do tych placówek. Od rana trwa nerwówka zdezorientowanych kierowców. Trudno się dziwić ciskanym przekleństwom. Wszystkich którzy się wybierają w okolice ulic Mickiewicza i Dąbrowskiego ostrzegam przed utrudnieniami. No chyba że wcześniej przyjdzie oprzytomnienie służb Starostwa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 13 Wrzesień, 2013, 13:17:01 pm »

nie wiem o co na tym skrzyżowaniu chodzi dzisiaj (może to znak tymczasowo ustawiony z jakiegoś powodu) ale to skrzyżowanie od dawna stanowi wyzwanie dla kierowców. Dodatkowo ulica Dąbrowskiego (od Urzędu Gminy w kierunku wylotu na Kamienną Górę) jest ciągle zakorkowana przez zaparkowane samochody wzdłuż budynku od strony Zarządu Dróg Powiatowych. Samochody parkują jak popadnie, najczęściej po skosie zajmując prawie połowę pasa szczególnie gdy kierowca busa postanowi sobie tak zaparkować. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +105/-48
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1280
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 13 Wrzesień, 2013, 14:13:17 pm »

Widzieliście palety z kostką i koparkę czy zasłoniła Wam legitymacja partyjna.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 13 Wrzesień, 2013, 16:18:25 pm »

nie piekl się, bo pisałem, że nie wiem czemu ten znak akurat dzisiaj powstał. Może tymczasowo, bo może jest jakiś powód (piszesz o jakiś robotach, to może o to chodzi) Co nie zmienia faktu, że do tej pory skrzyżowanie to wraz z drogami dojazdowymi, szczególnie w godzinach szczytu jest trudne dla kierowców. Tak samo przepisowy sposób zatrzymania się w tej okolicy, a niejednokrotnie taka potrzeba istnieje, choćby dla rodziców przedszkolaków.
A co do parkowania powyżej Urzędu Gminy, o którym pisałem, to jest ono uskutecznianie od dawien dawna i podejrzewam, że ktoś wymyślił sobie absurdalny parking. Według jakich norm i przepisów to nie mam pojęcia, bo skutecznie blokowany jest przejazd w kierunku miasta.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #4 : 13 Wrzesień, 2013, 17:38:00 pm »

Borys, naprawdę się cieszę, że znów można czytać Twoje posty a za ten ostatni masz plusa 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 13 Wrzesień, 2013, 18:11:26 pm »

Otrzymałem dzisiaj SMS od Miasta.

 Lubań. UWAGA ! Zmiana organizacji ruchu. Na czas przeprowadzanych robót.... itd...

 Zalogujcie sie do systemu.To działa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +139/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 432
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 13 Wrzesień, 2013, 20:35:51 pm »

Janek to prawda. Ja też otrzymałem sms-a. Od miasta. A teraz  na drzewach wiszą karteczki o utrudnieniach. Oryginalny sposób powiadamiania przez Powiat. Przyznasz.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Razem na powiat Kronika Kryminalna Antoś 1 6373 Ostatnia wiadomość 19 Październik, 2008, 23:48:04 pm
wysłane przez x
Rozsławili powiat Lubań okiem luzyce.info Bernard 0 4271 Ostatnia wiadomość 18 Czerwiec, 2009, 15:27:24 pm
wysłane przez Bernard
ROWEREM PRZEZ POWIAT Powiat lubański powiat 1 5357 Ostatnia wiadomość 28 Październik, 2011, 00:17:16 am
wysłane przez curious
POWIAT OTRZYMAŁ DOFINANSOWANIE Powiat lubański powiat 1 5231 Ostatnia wiadomość 03 Kwiecień, 2012, 20:39:24 pm
wysłane przez Judyta
Powiat w drogowej budowie Polecane - Strona główna red. 2 6455 Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2012, 17:05:22 pm
wysłane przez Albatros1
Rowerem przez powiat Powiat lubański powiat 0 3776 Ostatnia wiadomość 03 Lipiec, 2012, 11:19:30 am
wysłane przez powiat
Powiat po roku 2012 Polecane - Strona główna powiat 0 2864 Ostatnia wiadomość 15 Lipiec, 2013, 13:18:12 pm
wysłane przez powiat