Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: prywatna wizyta lekarska i kolejna żenada...  (Przeczytany 6331 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 27 Sierpień, 2013, 20:38:01 pm »

witam
chciałabym poruszyc dość ważny temat..
 otóż..
dziś miałam wątpliwą przyjemność odwiedzenia  lekarza laryngologa ... dodam ze wizyta była prywatna , ustalona wczesniej , stawiłam się na godzinę 17,30- uwaga to wazne:)
Przychodzę  na ustaloną godzinę i co zastaję???
tłum ludzi, w pomieszczeniu zwanym poczekalnia, osób na moje oko ok 15...
i każdy z tych osób umówiony na identyczną godiznę do mojej .. to 1 żenada...
więc postanowiłam przyjechac za 1,5 godziny , licząc na to że tłum zniknie i będzie pustawo.. i jakie było moje zdziwienie , gdy w gabinecie ciemno, a drzwi ani drgneły.. jednym słowem zamknięte...
teraz moje pytanie do szanownych forumowiczów ..
jak sądzicie ile powinna trwać wizyta u specjalisty??? u lekarza, który bierze za wizytę 7o zł?Co?
w tym przypadku nawet gdyby wizyta trwała 10 min / co osobiście uważam za farsę nie wizytę / to przy 15 osobach daje nam wynik 150 minut..
chielibyście brać 7 dych  za 10 min?? z czego pewnie ze 3 minuty to opis naszych dolegliwości!!!!
 więc wychodzi jedna wielka szopka nie wizyta!!!!

tym bardziej jest to irytujące, że cżłowiek musi bulić kase, idzie pokornie i zostaje potraktowany z buta... powiem wam moi drodzy ze lekarz weterynarii przyjmujący przecznicę dalej ma więcej uwagi  i więcej czasu poświęca psu niż pan lekarz laryngolog z ulicy Torowej... aa i dodam jeszcze jedną małą róznicę.. lekarz weterynarii bierze 4 dychy i jest zaangfazowanie.. a laryngolog o 19 zamyka interes i  nawet ma szanse na grilla w gronie rodziny  i smieje nam się w nos.....
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 27 Sierpień, 2013, 20:51:42 pm »

no i pan lekarz szybko popędził do chatki, usiadł wygodnie i co zrobił?? liczy kase "ile to dzis wyciągnął"...
ale jeszcze jedna mi mysl przyszła, ciekawe czy pacjenci - klienci dostali paragony z kasy?? US jakoś omija pryw. gabinety...
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #2 : 27 Sierpień, 2013, 22:51:50 pm »

Jeżeli nie studiowałaś medycyny "umrzyj" albo płać!.. chociaż te drugie też równa się umrzyj.  Buziak
Lekarzu, ulecz się sam...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 27 Sierpień, 2013, 23:02:42 pm »

chcę płacić!!!! ale za pracę, a nie udawanie, że ktoś (lekarz) pracuje
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 28 Sierpień, 2013, 10:02:22 am »

najsmutniejsze jest to że za darmochę się wykształcili , teraz zbijaja kabzę na nas Z politowaniem
Byłabym za tym, aby faktycznie US wziął się za takie gabinety...
swoją drogą to my sami nie robimy wiele aby temu zaradzic..
panuje mit, szczególnie u osób starszych ze lakarz to wyrocznia, jego słówo święte.. nawet może nie zwróca uwagi na fakt krótkiej wizyty..
a Pan lekarz niestety idzie na ilość a nie jakość ..

szkoda tylko że to forum ma tak mały zasięg.... może ktoś z naszych lokalnych dziennikarzy by poruszył ten temat i dowiedział się dlaczego te wizyty tak wyglądaja?? może takie działanie otworzyłoby oczy Panu lekarzowi i byłoby skutecznym kubłem wody?Co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 28 Sierpień, 2013, 12:20:37 pm »

niestey, lokalni dziennikarze chętnie podejmuja tematy promujące lokalnych polityków - gdzie sa, co osiągneli, co robią - wszystko w super....ocenie. Trudne tematy, ale bardzo wazne są dla dziennikarzy poprostu za trudne. A sądze, że nagłosnienie tego zjawiska, które jest powszechne byłoby z korzyścia dla wszystkich. Przychodnie i tak maja i  będa miały klientów, ale co z tzw. modnym sloganem społeczna odpowiedzialność biznesu, bo przecież jesli pacjent nie jest pacjentem, ale klientem, to leczenie nie jest zwykłym leczeniem, ale jest to biznes
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
15 wizyta biskupia w ZK Zaręba Bieżące wiadomości x 0 3624 Ostatnia wiadomość 07 Kwiecień, 2009, 12:12:58 pm
wysłane przez x
Lekarz na Bani !! Kolejna kompromitacja ŁCM Kronika Kryminalna borisem 8 10416 Ostatnia wiadomość 11 Listopad, 2009, 23:23:57 pm
wysłane przez Ewella
Wizyta Ministra Obrony Narodowej Bieżące wiadomości Iza 3 5722 Ostatnia wiadomość 16 Sierpień, 2010, 16:43:11 pm
wysłane przez gracjano
Wizyta delegacji z Czech - rozmowy dotyczące współpracy z miastem Cesky Dub. Miasto Lubań Paweł Sokołowski 3 11265 Ostatnia wiadomość 13 Luty, 2011, 19:37:22 pm
wysłane przez MooseDlb
WODA I OGIEŃ W POWIECIE – WIZYTA WOJEWODY Powiat lubański powiat 2 7117 Ostatnia wiadomość 16 Lipiec, 2012, 15:02:01 pm
wysłane przez pawel
WIZYTA MINISTRA KARPIŃSKIEGO Powiat lubański powiat 0 3963 Ostatnia wiadomość 24 Lipiec, 2012, 15:15:11 pm
wysłane przez powiat
KOLEJNA DROGA Powiat lubański powiat 0 5026 Ostatnia wiadomość 28 Sierpień, 2012, 08:39:05 am
wysłane przez powiat
Wizyta Parlamentarna Dolnoślązaków i Opolan w Brukseli Miasto Lubań Urząd Miasta 0 2605 Ostatnia wiadomość 05 Wrzesień, 2013, 09:11:55 am
wysłane przez Urząd Miasta
Kolejna akcja strażników SSR Hydepark Bero 3 4548 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2014, 21:09:52 pm
wysłane przez tatajulki
oto lubański obrazek szyty na miarę... żenada!!!!!!!!!!! Hydepark « 1 2 3 » MMM 34 25736 Ostatnia wiadomość 09 Listopad, 2014, 12:41:50 pm
wysłane przez klea