Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: do Pana Piotrka  (Przeczytany 7177 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +11/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 105
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 13 Sierpień, 2013, 10:42:20 am »

Szanowny Panie Piotrku,
skoro mój wątek zamknięty to jestem tu i informuję, że

jestem własnie po rozmowie z PPP i usłyszałam TYLKO miły i grzeczny głos,  (choć pod koniec rozmowy był już zirytowany)bo konkretów - oprócz tych, które znam - NIE. Zatem: np. dziś składam wniosek o spotkanie z p. psycholog, p. dyr,. PPP kieruje do psychologa i czekam na ustalenie terminu. dzis jest 13.08. do końca sierpnia nie ma nikogo z psychologów w PPP.


Nie ma potrzeby gorących pozdrowień dla mnie, ale pożądanym byłby takt i zrozumzienie oraz rzetelna wiedza na konkretny temat.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 13 Sierpień, 2013, 13:55:06 pm »

Szanowny Panie Piotrku,
skoro mój wątek zamknięty to jestem tu i informuję, że

jestem własnie po rozmowie z PPP i usłyszałam TYLKO miły i grzeczny głos,  (choć pod koniec rozmowy był już zirytowany)bo konkretów - oprócz tych, które znam - NIE. Zatem: np. dziś składam wniosek o spotkanie z p. psycholog, p. dyr,. PPP kieruje do psychologa i czekam na ustalenie terminu. dzis jest 13.08. do końca sierpnia nie ma nikogo z psychologów w PPP.


Nie ma potrzeby gorących pozdrowień dla mnie, ale pożądanym byłby takt i zrozumzienie oraz rzetelna wiedza na konkretny temat.



dokładnie Panie Piotrze

Pana jakże wydawałoby się rzeczowy wpis na temat otrzymania konkretnej pomocy   nie idzie w parze z rzeczywistością
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #2 : 13 Sierpień, 2013, 15:26:14 pm »

Nie chcę nikogo bronić ani osądzać. jak już kiedyś pisałam korzystałam z poradni kilkakrotnie w związku z moimi dziećmi i byłam zadowolona. Podobnie moja koleżanka.
Tak sobie myślę, że skoro niektórzy mają jakieś zastrzeżenia, to pewnie jest to uzasadnione, bo nie każdy kto odważy się publicznie krytykować to i owo musi od razu być malkontentem.
Uważam też, ze powyższa Poradnie to poważna instytucja i nie powinna funkcjonować na zasadzie przedszkola ( z całym szacunkiem dla jednostek przedszkolnych ), gdzie jeden z miesięcy wakacyjnych jest jednocześnie okresem urlopowym całego personelu.
Jeśli rzeczywiście skorzystanie z usług PPP w okresie wakacyjnym jest niemożliwe , to warto skierować pytanie do osoby za to odpowiedzialnej czyli do pani Dyrektor dlaczego tak się dzieje ? Z tego co wiem w Poradni zatrudniony jest więcej niż jeden psycholog, więc na urlopy mogą iść na zmianę. To nie zakład produkcyjny a Poradnia, opłacana z funduszy publicznych, więc powinna zaspakajać potrzeby publiczne związane z kierunkiem swojej działalności w stopniu przynajmniej zadowalającym.  
Oczywiście to tylko moja subiektywna ocena.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 13 Sierpień, 2013, 20:47:36 pm »

Cytuj
Odp: gdzie uzyskać pomoc psychologiczną?? może ktoś wie??? prosze o podpowiedź
« Odpowiedź #41 : Wczoraj o 19:04:13 »
   
Poradnia pracuje w wakacje.
Cytuj
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Lubaniu zaprasza do osobistego lub telefonicznego umawiania się z psychologami, pedagogami i logopedami. PPP w Lubaniu jest placówka nieferyjną, co oznacza, że nie ma w niej wakacji. Codziennie w godzinach od 9.00 do 14.00, można telefonicznie umawiać się na konsultacje. Nr telefonu: (75) 646 51 10.

http://www.luban24.pl/index.php?topic=8714.msg42047;topicseen


Cytat: kobieta  Dzisiaj o 10:42:20

Cytuj
Pana jakże wydawałoby się rzeczowy wpis na temat otrzymania konkretnej pomocy   nie idzie w parze z rzeczywistością


 kobieto jeżeli  wpis Piotra jest mało rzeczowy to,to no cóż. A jednak nie odważę się na odważny komentarz. Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 13 Sierpień, 2013, 21:26:10 pm »

Firefox czytaj ze zrozumieniem!
napisałam ze Post Piotrka nie jest rzeczowy??
 oczywiście jak najbardziej
 tylko rzeczowosć  jego wpisu nie współgra z rzeczywstością i tyle..
po co spamić wątek?/

a wystarczyłoby , aby Piotrek napisał że faktycznie PPP dała ciała i tyle..
 ale pewnie to nie nastapi
 
wpadnie Piotrek pozamiata.. nie nie pozamiata on zakłąda kłódki hehehe
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 13 Sierpień, 2013, 21:37:23 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 21:26:10
Wysłany przez: MMM


Rzeczywiście nie zrozumiałem. MMM pomyliłem Ciebie z kobietą. Reszty będę bronił jak niepodległości.

Cytuj
a wystarczyłoby , aby Piotrek napisał że faktycznie PPP dała ciała i tyle..

 Zdecydowanie za mało kłódek. Piotr więcej radykalizmu !!! 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #6 : 13 Sierpień, 2013, 22:05:48 pm »

Co to, to nie Jestem dżentelmenem, zakładam kłódeczki ;p

Bawcie się
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Kondolencje Bieżące wiadomości x 2 10503 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2009, 20:05:34 pm
wysłane przez Leo
SYLWESTER Ogłoszenia drobne martad 7 19972 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2011, 01:29:54 am
wysłane przez globus
Avatar Polecam - Niepolecam gracjano 8 15028 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2010, 20:36:04 pm
wysłane przez gracjano
Podziękowania dla Starosty Lubańskiego- pana Walego Czarneckiego Hydepark Ewa Gutek 0 3515 Ostatnia wiadomość 01 Czerwiec, 2011, 08:58:03 am
wysłane przez Ewa Gutek
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87979 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem
Wspomnienia Pana Kazimierza Hydepark « 1 2 ... 5 6 » ZUZA 81 87985 Ostatnia wiadomość 17 Wrzesień, 2016, 15:40:23 pm
wysłane przez wiktor