Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Sexmisja 2  (Przeczytany 6226 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« : 03 Marzec, 2008, 23:34:50 pm »

No i od razu spaliłem puente. Jak można zaczynać felieton od tytułu, który wszystko wyjaśnia? Sam nie wiem ... , to zapewne przez brak doświadczenia i ogłady w towarzystwie.

Czytajac wypociny "pci" przeciwnej zastanawiałem się nad nieco seksitowskim podejściem do sprawy Misiów, XLek i miejsca na planet Earth ... mojego miejsca ...

Wyobraźnia zaroiła się rzeszą murzyniatek wypełniajacych swoje zadania w pocie czola i oto powstal jak Feniks z popiołów ZAMYSŁ szatański ....

Gdyby tak jeden z najbardziej feministycznych filmów ubiegłego wieku, reżyserowała kobieta?

Oj to by się działo ....

Świat w którym żyją tylko faceci. Rządzony przez facetów, kierowany przez nich, dostosowany do ich potrzeb.

( Pomijam tutaj socjo-polityczny obraz Sexmisji. Opisane zostaną tylko stosunki damsko-męskie na jej przykładzie. )

Świat maszyn, smarów, potu i zatęchłego zapachu ocierajacego się o zimne metalowe ściany czegoś, co było by ich domem.

Uczepieni padów, konsol lub klawiatur sterując anaturalną rzeczywistością, spożywali by jedynie syntetyczne injekcje i kondensowali swoje skupienie.

Miliardy feromonów odbijały się od siebie płonąc wrogościa i prawem zachowania terytorium, terytorium które nigdy nie należało do żadnego z nich.

Krople potu, nerwowe ruchy zacisnietych na padach dłoni, obłąkany hipnotyczny wzrok skierowany w monitor ...
Narastajaca atmosfera wrogości, każdy kolejny poziom, każde kolejne drzwi, rosnąca sterta odpadów w rogu game roomu i fizjologiczne pausy.

Świat jaki znamy z "Water world" czy "mad maxa", męski, brutalny, pogrzebany pod ziemią, nienaturalny stwór i skupisko najgorszych cech społeczeństwa, wypływa z odchłani ukazując swe oblicze dla świata ...

Tak zapewne wyglądał by świat z seksmisji reżyserowanej przez Kobietę i jesli (o ile w ogóle) nastąpiło by wyłonienie w drodze konkursu bohaterki uwalniajacej ten szowinistyczny świat od zagłady, z cała pewnościa nie była by to jak w przypadku pierwszej cześci, grupa "blondynek" tryskająca kiepskim żartem, ale raczej ktos kto zrobił by tam .... w tym świecie  ...

PORZĄDEK

Koniec z twardzielami ociekajacymi potem, KONIEC z siusiumajtkami ...
wkracza RESIDENT EVIL  ....
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec, 2008, 23:54:32 pm wysłane przez Paweł Sokołowski » Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +7/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 70
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 04 Marzec, 2008, 09:22:59 am »

Czy nie nazbyt stereotypowo podszedłeś do tematu? Wydaje mi się, że to wszystko jest jakąś hiperbolistyczną, przerysowaną karykaturą otoczenia. Trochę z przymrużeniem oka i z jakimś ziarenkiem prawdy. Mężczyźni- samcy, którzy są nieokiełznanymi zdobywcami, nie pragnącymi niczego więcej prócz nowoczesnej technologii i procentów....My kobiety chyba jednak trochę inaczej podchodzimy do was. Mimo iż niejednokrotnie  nazwani przez nas szowinistycznymi świniami to mimo wszystko doceniani, że stąpacie po tym ziemskim padole.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Ten Pan pluje mi w oko i widzę świat na mokro i w niskiej rozdzielczości
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #2 : 04 Marzec, 2008, 10:19:22 am »

Stereotypowo?

Samiec twój wróg! Esta, Esta ....

hihihihi
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +7/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 70
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 04 Marzec, 2008, 10:43:41 am »

Kastracja jak nic   
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Ten Pan pluje mi w oko i widzę świat na mokro i w niskiej rozdzielczości
Studio Eline.pl
Administrator
*****
*

Punkty: +154/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1430
Znajomi: 14
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Marketing w sieci. Daj się znaleźć!


WWW
« Odpowiedź #4 : 04 Marzec, 2008, 10:50:49 am »

Chociaż tak z drugiej strony, patrząc jak kończy najwiekszy twardziel III RP, gotując w fartuszku i wygłaszając jakieś krzywe teksty, kto wie ...

Może ten świat byłby zbudowany z samych takich ułożonych mężczyzn?
Pieląc ogródki wymieniali by uwagi na temat wychowania dzieci, zupy wielowarzywnej i ostatnich kreacji w żółtym kolorze.

A Panie .... Jakoś od razu przychodzą mi do głowy zdesperowane gospodynie. Ich świat też przedstawia takich miłych, elokwentnych, zadbanych Panów więc jest o co walczyć

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane




Punkty: +3/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 71
Znajomi: 15
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 06 Marzec, 2008, 11:48:57 am »

No to co? Jakiś Projekcik? Kręcimy film? Panie reżyserują. Z chęcią bym taki filmik zobaczył.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: