Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Catering ale czy na pewno smaczny  (Przeczytany 70474 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #75 : 10 Sierpień, 2013, 16:37:14 pm »

Nikt nikomu świństwa nie robi zgłasza się realny problem i nie oskarża się o niego burmistrza ani nikogo innego Czy kiedykolwiek w którymkolwiek poście napisałem że to wina burmistrza/?? nie sądzę zgłoszony został tylko problem i tyle
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #76 : 10 Sierpień, 2013, 16:40:14 pm »

to już Twoja wyższa psychologia

Dla mnie to świństwo
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #77 : 10 Sierpień, 2013, 16:42:17 pm »

Nie zgodzę z się tobą bowiem nikogo nie obarczam winą za ten stan rzeczy a że burmistrz jest na urlopie dowiedziałem się w chwili gdy chciałem zgłosić problem osobiście . Lider nie staraj się więc mnie plątać w jakieś gierki polityczne bo nie ze mną takie numery
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #78 : 10 Sierpień, 2013, 16:44:01 pm »

pitu, pitu 
Ale nich Ci będzie
Szkoda czasu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #79 : 10 Sierpień, 2013, 16:44:41 pm »

Nigdzie nie wyczytałem, że plomyks pisze o burmistrzu. Pisze o problemie z żywieniem. Nie on też wymyślił termin wprowadzenia cateringu i pewnie też nie miał wpływu na urlop burmistrza. To, że go nie ma nie znaczy, że nie ma problemu. Fora mają to do siebie, że się na nich dyskutuje i to o tym co nas boli. Mylisz się Lider, że we mnie jest jakaś nienawiść, tym bardziej zwierzęca do władz Lubania. Skomentowałem jedynie to co widzą i czytają też inni.
Z drugiej strony nie pojmuję Twojej agresji i obrony urlopowicza. Przecież nikt go nie atakuje. No chyba, że to on sam miał gotować obiady. Nie widziałem umowy...chociaż jedne są czytelne, a inne ukryte. Ty też jakąś realizujesz.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #80 : 10 Sierpień, 2013, 16:47:49 pm »

Drogi Panie nie moja wina że pan w to nie wierzy mogę ci przedstawić zdjęcia jeśli chcesz jeśli nie i na siłę szukasz jakiegoś spisku to cię rozczaruje bo to nie ten adres.

Co do tematu nie jest on narzucony w wątku polityka tylko hydepark każdy doskonale wie że, tutaj można rozmawiać na luzie o wszystkim i niczym Nie łamiemy Netykiety
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień, 2013, 16:57:32 pm wysłane przez plomyks » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #81 : 10 Sierpień, 2013, 17:42:22 pm »

Harcerz nie pojmuję Twojej agresji  Chichot
Ale próbę obrony słabnącego (ej) Plomyks tak

W końcu coś Was łączy

Ale co Wy pleciecie o burmistrzu? Razem i na wyścigi.
Dyktujecie sobie wzajemnie czy co?

Bidak był w urzędzie, nie było burmistrza i nikt więcej nie jest władny załatwić sprawy ciepłej zupy. Biedactwo. musiał się rozpłakać na forum.
Sami mówicie, że burmistrz tej zupy nie gotuje i za nią nie odpowiada ale ze sprawę zupy czy kotleta chcecie załatwiać z nim osobiście. Jak go nie było, to trzeba było Plomyks załatwić sprawę z kimś innym. I nie opowiadaj mi, że sprawą zup zajmuje się osobiście tylko burmistrz. Gdyby był, to tak jak Ci pisałem, może by się i nią zająl. Ale skoro nie ma to poczekaj, albo załatw z kimś innym.

W końcu bojowniczki (cy) na coś sie zdecydujcie. Odpowiada osobiście burmistrz za zupę, czy nie?

Trudno w te wszystkie bajki uwierzyć.
Jak ktoś chce (choć to nudne) niech przeczyta to wszystko od początku i sam wyciągnie wnioski

Co się tak zdenerwowałyście (liście)?
Za blisko źródła się zbliżyłem?


Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #82 : 10 Sierpień, 2013, 17:51:21 pm »

Nie bo w twoich wypowiedziach na próżno szukać sensu
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #83 : 10 Sierpień, 2013, 17:52:47 pm »

Brawo!!!
I znów inny Plomyks
Trudno długo grać prostą pokrzywdzoną bidulkę?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #84 : 10 Sierpień, 2013, 17:55:11 pm »

Jedyne co dla mnie dziwne to dlaczego grasz tutaj pozycję obronną w momencie gdy nikogo się nie atakuje? Widzę że brak odpowiedzi no bo twoją postawę ciężko zinterpretować
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień, 2013, 18:06:01 pm wysłane przez plomyks » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #85 : 10 Sierpień, 2013, 18:26:16 pm »

Harcerz nie pojmuję Twojej agresji  Chichot
Ale próbę obrony słabnącego (ej) Plomyks tak

W końcu coś Was łączy

Ale co Wy pleciecie o burmistrzu? Razem i na wyścigi.
Dyktujecie sobie wzajemnie czy co?

Bidak był w urzędzie, nie było burmistrza i nikt więcej nie jest władny załatwić sprawy ciepłej zupy. Biedactwo. musiał się rozpłakać na forum.
Sami mówicie, że burmistrz tej zupy nie gotuje i za nią nie odpowiada ale ze sprawę zupy czy kotleta chcecie załatwiać z nim osobiście. Jak go nie było, to trzeba było Plomyks załatwić sprawę z kimś innym. I nie opowiadaj mi, że sprawą zup zajmuje się osobiście tylko burmistrz. Gdyby był, to tak jak Ci pisałem, może by się i nią zająl. Ale skoro nie ma to poczekaj, albo załatw z kimś innym.

W końcu bojowniczki (cy) na coś sie zdecydujcie. Odpowiada osobiście burmistrz za zupę, czy nie?

Trudno w te wszystkie bajki uwierzyć.
Jak ktoś chce (choć to nudne) niech przeczyta to wszystko od początku i sam wyciągnie wnioski

Co się tak zdenerwowałyście (liście)?
Za blisko źródła się zbliżyłem?



Panie Lider nic mnie z nikim nie łączy w ramach portalu l24. Nikt się nie denerwuje, a jedynie pan. Plomyks o zupie, ziemniakach i słusznie jak uważa, że jest coś nie tak, ale nie my mamy pilnować umowy pomiędzy miastem, a firmą. Jak to ma wyglądać, że idziemy do burmistrza, bo zupa za słona to faktycznie naoglądałeś się Barei. Za chwilę może sam będę chwalił pomysł burmistrza, ale tak mi to zochydzisz, że ewentualnie po cichu. Nie chcę malować trawy na zielono, czy jeść zielone ziemnaki i nie widzieć, że coś poszło nie tak. Zostaw Lider burmistrza, niech odpoczywa, bo jedynie Ty go ruszasz. Plomyks pisze o jedzeniu i chyba cały urząd nie wyjechał?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #86 : 10 Sierpień, 2013, 18:34:40 pm »

Dziękuje ci harcerzu z ust mi to wyjąłeś. Odbiegając od tematu nie po to głosowałem na obecnego burmistrza w wyborach, by teraz go krytykować. Jeśli zacząłbym kogoś krytykować to znaczy że podchodząc do urny 3 lata temu nie miałem racji co do wyboru a więc wtedy mogę krytykować już sam siebie za swój oddany głos Cóż to było była by już czysta hipokryzja
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #87 : 10 Sierpień, 2013, 18:44:59 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 18:26:16
Wysłany przez: harcerz


Cytuj
Panie Lider nic mnie z nikim nie łączy w ramach portalu l24. Nikt się nie denerwuje, a jedynie pan.


 harcerz jesteś doskonały. A juz to Twoje pan,pani odnośnie nicków jest zajefajne. Masz to obcykane do perfekcji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #88 : 10 Sierpień, 2013, 18:47:16 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 18:34:40
Wysłany przez: plomyks


plomyks proszę napisz ten post jeszcze raz. Jakiś taki niezrozumiały jest.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #89 : 10 Sierpień, 2013, 18:53:50 pm »

Chodzi mi o to firefox że jeśli krytykowałbym kogoś na kogo głosowałem to wszystko nie miało by sensu bowiem ja sam zgodziłem się na taki układ sił
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czy to na pewno XXI wiek? Bieżące wiadomości Iza 0 3456 Ostatnia wiadomość 12 Marzec, 2008, 13:03:56 pm
wysłane przez Iza
Czy jesteśmy bezpieczni? Bieżące wiadomości ath666 11 11379 Ostatnia wiadomość 13 Listopad, 2009, 17:45:26 pm
wysłane przez TK159
Komentujemy basen. Czy będzie odbudowa, czy budowa ? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 27 33534 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 22:52:23 pm
wysłane przez gracjano
Projekt teatralny ,,Żale Matki Boskiej pod krzyżem” Polecane - Strona główna « 1 2 » x 19 19682 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2011, 12:50:02 pm
wysłane przez Firefoks
"Ale jaja"- konkurs Hydepark ZUZA 11 10962 Ostatnia wiadomość 17 Kwiecień, 2012, 21:49:29 pm
wysłane przez Hubert
"Ale życie toczy się dalej" w MDK Hydepark ZUZA 2 6432 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2012, 22:21:17 pm
wysłane przez ZUZA
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12250 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Ufaj, ale sprawdzaj Polecane - Strona główna x 6 7346 Ostatnia wiadomość 20 Wrzesień, 2013, 09:05:11 am
wysłane przez Prowincjusz
Urokliwy ale pusty Lubań? Hydepark MMM 3 4600 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2014, 14:27:06 pm
wysłane przez Lider
jest pomysł są chęci, ale.... Hydepark obywatelka 2 5134 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2014, 21:43:54 pm
wysłane przez klea