Strony: [1] 2 3 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Catering ale czy na pewno smaczny  (Przeczytany 70465 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 05 Sierpień, 2013, 17:20:59 pm »

Posiłki wydawane przez jeszcze niedawno istniejącą stołówkę, były do przyjęcia, jednak po wprowadzeniu obecnego cateringu, posiłki nie dość że nie mają smaku to jeszcze wystarczy spróbować samej zupy, która wcale nie jest doprawiona. 2 sprawa jest taka że, wyżywienie rodziny z 3 dzieci przy tej śmiesznej porcji obiadu na jedną osobę jest raczej mało możliwe. Pytanie więc kto zawinił w tym przypadku Co? Ktoś powinien wreszcie coś z tym zrobić.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1 : 05 Sierpień, 2013, 19:01:43 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 17:20:59
Wysłany przez: plomyks


Cytuj
2 sprawa jest taka że, wyżywienie rodziny z 3 dzieci przy tej śmiesznej porcji obiadu na jedną osobę jest raczej mało możliwe

  A pomyślałeś/aś ile dzieci chodzi głodnych bez prawa do dożywiania. Rodzice żyły sobie wypruwają aby zapewnić swoim dzieciom i sobie jako taki byt. Ty śmiesz narzekać .
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 05 Sierpień, 2013, 19:40:16 pm »

Owszem skoro poprzednia jadłodajnia nie miała złej opinii a po obiadach ze stołówki nie miałem rozwolnienia jak teraz
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 05 Sierpień, 2013, 22:08:39 pm »

plomyks to twoja stara śpiewka
Odczekałeś trochę czasu, zalogowałeś się pod nowym nickiem i dalej dowalać
Przecież w tych Twoich pretensjach nie chodzi wcale o brak soli w zupie
I każdy to doskonale wie
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 05 Sierpień, 2013, 23:37:40 pm »

Data rejestracji:    28 Maj, 2011, 17:40:25

Jak pod nowym nickiem ?? Konto tutaj posiadam od ładnych 2 lat  A o co niby ma chodzić ?? ja tylko zgłaszam problem w końcu chodzi tu o innych ludzi prawda jestem apolityczny czyli nie opowiadam się bo żadnej stronie ani nie mam zamiaru nikogo atakować.
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2013, 23:54:03 pm wysłane przez plomyks » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #5 : 06 Sierpień, 2013, 00:02:57 am »

Posiłki wydawane przez jeszcze niedawno istniejącą stołówkę, były do przyjęcia, jednak po wprowadzeniu obecnego cateringu, posiłki nie dość że nie mają smaku to jeszcze wystarczy spróbować samej zupy, która wcale nie jest doprawiona. 2 sprawa jest taka że, wyżywienie rodziny z 3 dzieci przy tej śmiesznej porcji obiadu na jedną osobę jest raczej mało możliwe. Pytanie więc kto zawinił w tym przypadku Co? Ktoś powinien wreszcie coś z tym zrobić.

Ktoś kto tyle pisze o oszczędności powinien wiedzieć, że najlepiej opłaca się ugotować obiadek w domu a nie biegać po stołówkach. Jak wiadomo wygoda ma swoją cenę.

Miś - bar mleczny


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #6 : 06 Sierpień, 2013, 00:07:08 am »

To prawda zgodzę się z tobą Jolu że najlepszy obiad to ten własny przygotowany w domu, ale co z tymi którzy pracują i nie są w stanie zrobić sobie obiadu sami ?? i są zmuszeni do korzystania z cateringu z pewnością takie osoby są wśród nas, trzeba też pomyśleć o tych najbiedniejszych, którzy nie są w stanie gotować sobie sami z powodu braku środków do życia o nich też trzeba pamiętać !!!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 06 Sierpień, 2013, 09:01:14 am »

nick jak to nick plomyks, rejestracja, rejestracją

Przez dwa lata do wczoraj (łącznie z 4 wczorajszymi) tylko 5 wpisów. Ładnie:)

Ile jeszcze masz martwych nicków pologowanych od lat, czekających do uruchomienia w tej, czy innej sprawie?

Wygląda to jak "śpiochy", jakby to powiedzieli ludzie zajmujący się prowokacją

A swoją drogą, to Jola i Firefox mają rację
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień, 2013, 09:04:36 am wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #8 : 06 Sierpień, 2013, 09:39:33 am »

Tylko 5 wpisów bo wcześniej nie było takich kłopotów, posiadam tylko jeden nick nie muszę rejestrować się pod 2 czy 3 używam jednego a że się wcześniej nie wypowiadałem, to już moja sprawa. Po 2 korzystam z swojego konstytucyjnego prawa do wyrażenia własnego zdania, czy też poglądu po 3 nie obwiniam za ten stan władze, czy obecnie rządzących w Lubaniu, pragnę zauważyć że w momencie wyborów samorządowych stałem murem za burmistrzem i byłem zadowolony z takiego wyboru bo to był dobry wybór, wiadomo jednak że nie wszystko udało się zrealizować, ale trzeba chociażby docenić place dla dzieci, przynajmniej te młodsza część społeczeństwa ma się gdzie bawić i chwała mu za to.
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień, 2013, 09:41:34 am wysłane przez plomyks » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #9 : 06 Sierpień, 2013, 11:08:55 am »



         a propos nicków i dyskusji
                      to złodziej samchodów nabardziej się boi że mu samchód ukradną....
                 człowiekowi coś nie pasuje czy nie smakuje to nie ma prawa o tym napisać
                 tylko odrazu przprowadzony jest zorganzowany zmasowany atak
                   odrwacjąc uwagę od problemu wieloktonośicą nicków
                               co sami atakujący czynią bo nie robiący tego na takie pomysły
                   nie wpada j/w a propos złodzieja samochodów...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #10 : 06 Sierpień, 2013, 12:08:14 pm »

Dokładnie tutaj zawsze odwraca się uwagę od problemu Pragnę zauważyć że te obiady są dowożone więc dlatego ich jakość mnie wcale nie dziwi a oszczędność na ilości wiąże się z tym że trzeba w końcu zaoszczędzić na paliwie. A tak poważnie to dla mnie jest to chore żeby likwidować stołówkę która , cieszyła się dużym powodzeniem oraz w dodatku ludzie z chęcią jedli tam posiłki i nie narzekali. Faktycznie za tą sytuację odpowiada kolektyw, który głosował za taką decyzją. Druga sprawa wiele osób nie zgadza się z tą decyzją a radni powinni słuchać naszego głosu, skoro to my im udzielamy tych mandatów
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #11 : 06 Sierpień, 2013, 14:20:01 pm »

daj spokój plomyks bo to śmieszne

W czym problem?
W tym, że zupa za mało słona?
To sobie posól

A jeśli problem masz, że zamknięto Ci stołówkę, to sprawa ta już była wałkowana i dobrze wiesz, że nie ma możliwości jej ponownego otwarcia.

Zatem o co Ci chodzi.
Mam przyjść i Ci doprawiać zupę?

Poza tym wstydziłbym się wybrzydzać publicznie na jedzenie. Wiesz ilu ludzi z chęcią zjadłoby jakikolwiek obiad? Nawet połowę tego co dostajesz
A jak miałbym naprawdę jakieś uwagi to załatwiałbym je z zainteresowanymi stronami a nie rozpaczał nad niesłoną zupą publicznie

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #12 : 06 Sierpień, 2013, 14:26:01 pm »

Lider powiem krótko widzę że chcesz zamieść sprawę pod dywan a ja powiem tak tu nie chodzi o mnie, tu chodzi o najbiedniejszych którzy, muszą spożywać coś co jest słabej jakości więc jeśli chcesz to przyniosę ci ten obiadek i będę życzył Smacznego Co?? może wtedy zrozumiesz istotę problemu. Wiem że wiele osób chodzi głodnych i zdaje sobie z tego sprawę, ale to nie znaczy że skoro są w najniższej warstwie społecznej muszą jadać produkty takiej a nie innej jakości. Lider jesteś człowiekiem czy też nie czasem trzeba popatrzeć na innych a nie tylko na samego siebie co może przydała by ci się mała refleksja?
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień, 2013, 14:32:11 pm wysłane przez plomyks » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #13 : 06 Sierpień, 2013, 14:40:09 pm »

O tym, że obiady nie będą smaczne zdecydowało już parę osób zanim wybrano dostawcę.

Jeśli naprawdę wg Ciebie obiady nie odpowiadają przepisom i umowie z urzędem (chodzi o wagę posiłku, temperaturę, jadłospis itp.) proszę zgłosić to do urzędu a jestem przekonany, że urząd sprawdzi sprawę i jeśli będą uchybiania ze strony dostawcy wyegzekwuje od niego zapisy umowy lub zerwie umowę. Dodatkowo proszę zgłosić tą do Inspekcji Handlowej i Rzecznika Praw Konsumentów oraz Sanepidu. Może tzrobi to urząd na Twój wniosek.

Jeśli okaże się, że są łamane przepisy i umowa, dostawca będzie miał kłopoty a jakość posiłków się poprawi.
Jeśli kontrola  nic nie wykaże to znaczy, że to już sprawa idywidualnego smaku i gustu.

Podtrzymuję swoją wypowiedź, że powinieneś się wstydzić narzekania publicznego na jedzenie. Wygląda na to, że nie wiesz co to bieda, na którą się tak powołujesz. Masa ludzi chciałaby chociaż połowę tego co Ty dostajesz.
W Polsce MILION dzieci jest niedożywionych, a wielu gmin nie stać nawet na tak "niedobre" posiłki dla nich. Mało tego, problem jest nawet ze szklanką mleka dla nich

Naprawdę wstydziłbyś się
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień, 2013, 14:42:41 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #14 : 06 Sierpień, 2013, 14:46:23 pm »

Podtrzymujesz wypowiedź czyli według ciebie ludzie mogą jeść jak zwierzęta co no sorry Liderze ale tak naprawdę człowiek każdy z nas ma własną godność jak chcesz wiedzieć nie ja pierwszy mówię o złych posiłkach które przywożone są blisko Żagania wiele ludzi wypowiada się na innych forach, tak więc jak już powiedziałem ja sobie obiad mogę ugotować, ale nie będę patrzył na to jak traktuje się innych ludzi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czy to na pewno XXI wiek? Bieżące wiadomości Iza 0 3456 Ostatnia wiadomość 12 Marzec, 2008, 13:03:56 pm
wysłane przez Iza
Czy jesteśmy bezpieczni? Bieżące wiadomości ath666 11 11378 Ostatnia wiadomość 13 Listopad, 2009, 17:45:26 pm
wysłane przez TK159
Komentujemy basen. Czy będzie odbudowa, czy budowa ? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 27 33533 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 22:52:23 pm
wysłane przez gracjano
Projekt teatralny ,,Żale Matki Boskiej pod krzyżem” Polecane - Strona główna « 1 2 » x 19 19681 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2011, 12:50:02 pm
wysłane przez Firefoks
"Ale jaja"- konkurs Hydepark ZUZA 11 10958 Ostatnia wiadomość 17 Kwiecień, 2012, 21:49:29 pm
wysłane przez Hubert
"Ale życie toczy się dalej" w MDK Hydepark ZUZA 2 6430 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2012, 22:21:17 pm
wysłane przez ZUZA
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12249 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Ufaj, ale sprawdzaj Polecane - Strona główna x 6 7343 Ostatnia wiadomość 20 Wrzesień, 2013, 09:05:11 am
wysłane przez Prowincjusz
Urokliwy ale pusty Lubań? Hydepark MMM 3 4600 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2014, 14:27:06 pm
wysłane przez Lider
jest pomysł są chęci, ale.... Hydepark obywatelka 2 5133 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2014, 21:43:54 pm
wysłane przez klea