Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Catering ale czy na pewno smaczny  (Przeczytany 70464 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #30 : 07 Sierpień, 2013, 17:20:13 pm »

Widzisz, nie jest tak źle z tymi obiadami.
Nie narzekaj

Ale Ty skoro nie jesz to nie wiesz, czy jest smaczny, czy nie.
Z drugiej ręki to żadne informacje.

Wydaje mi się, że po prostu nie lubisz obiadów cateringowych i w tym główny problem. Masz prawo.
Pewnie, że cateringowe to nie to samo, co gotowane na miejscu, a gotowane na miejscu to nie to samo co u mamy. Ale gdyby wszyscy chcieli jeść u mamy to co wtedy? Sprowadzimy i zatrudnimy każdego mamę w stołówce?

Jeśli zdarzył się jakiś niedosmażony kotlet to oczywiście jest to niewporządku ale należy winić za to kucharza firmy dostawczej.
Strony umowy powinny dołożyć starań aby więcej się to nie powtarzało.

A nie jakieś dorabianie ideologii do swojego gustu, smaku i wymagań.

ps
Skoro gotujesz sam to znaczy, że mogłeś to robić wcześniej i możesz robić później. Czy aby zwolnić Cię z obowiązku gotowania i sprawić abyś zaszczycił stołówkę swoją osobą należy otworzyć nową nie licząc się z kosztami już poniesionymi i przyszłymi?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #31 : 07 Sierpień, 2013, 18:00:48 pm »

Wiesz starczy że próbuje tego co jedzą dzieciaki no i szczerze niezbyt jestem zadowolony z obecnego podejścia. Cały czas gotuje się dodatkowo dzieci dorastają to potrzebują pożywienia aby prawidłowo się rozwijać. Nie sadze aby skarga na kucharza była w stanie zmienić jakość obiadu ale inni na przykład żywią się tylko tym dlatego też jakość powinna być w posiłku przynajmniej wszystko dogotowane bo i tak każdy doprawia według własnych upodobań
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #32 : 08 Sierpień, 2013, 00:10:22 am »

                   



       ... powinni wpuszczać tylko w krawatach "klient w krawacie jest mniej awanturujący ...


<a href="http:////www.youtube.com/v/gy7XE2U0u5A?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http:////www.youtube.com/v/gy7XE2U0u5A?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #33 : 08 Sierpień, 2013, 10:46:34 am »

Zaczyna mnie już wkurzać to pierniczenie kotka za pomocą młotka. Tak się składa, że moja koleżanka brała tam obiady przez kilka lat. Nie miała żadnego dofinansowania ale oboje z mężem pracowali i po prostu uznała, że to odciąży jej codzienne obowiązki. Początkowo była nawet bardzo zadowolona. Posiłki stosunkowo niedrogie i bardzo smaczne a jak poszło się po obiady pod koniec wydawania, to i porcje były naprawdę duże. Z czasem nastąpiła podwyżka, co pardwa nieduża ale jakość obiadów zjeżdżała gwałtownie po równo pochyłej. Zupy często przesolone i rzadzizny a drugie też pozostawiało dużo do życzenia. Dlatego koleżanka zrezygnowała  z wykupywania p[osiłków na Bankowej,  od dawna gotuje sama i dobrze, bo dziewczyna umie gotować przepyszniaście. Czasem u niej bywam, to wiem.
Niektórzy forumowicze postępują w myśl powiedzenia, jeśli chcesz psa uderzyć, to kija zawsze znajdziesz, dlatego przyssali się do tematu stołówki. Dla mnie to śmieszne i nieco żałosne.
Burmistrz Słowiński to wspaniały i mądry człowiek i niektórzy  krytykanci nie dorastają mu do pięt.
Zagłosujcie w najbliższych wyborach na Konrada Wielkiego, to manna sama będzie z nieba leciała i naprawdę nie zabraknie nikomu ptasiego mleka a Lubań stanie się krainą mlekiem i miodem płynącą. Nie wierzycie ? No to zapytajcie Tuska. Takie bajki i wciskanie kitu ciemnemu ludowi to zupełnie w stylu PO.

https://www.youtube.com/watch?v=eLsyqbSC4cU
I to by było na tyle.  
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień, 2013, 10:49:27 am wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #34 : 08 Sierpień, 2013, 17:58:01 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 10:46:34
Wysłany przez: Jola


Cytuj
Takie bajki i wciskanie kitu ciemnemu ludowi to zupełnie w stylu PO.

  Jolka ! !  !  Mój zięć jest "ciemnym ludem"  . Prosto z Nigerii. Zapewniam Cię że ma bardzo wyrafinowane podniebienie. Może inaczej,ma inne meni .   

  plomyks nikt z nas,no może prawie nikt,nie jada tego na co miałby ochotę. Czy to dla Ciebie takie trudne do zrozumienia. Mieszasz,plączesz się w wyjaśnieniach. Napisz nam otwarcie. Dożywiasz się tam czy nie. I jeszcze coś. Byłeś dosyć długo uśpiony. Myślę o Twoim koncie. Czy mógłbyś nam w miarę logicznie wytłumaczyć dlaczego ożywiłeś się teraz ?. Przyznaj się. Ty musiałeś coś wiedzieć o zbliżającej się likwidacji "żarłodajni" przy Bankowej.

 P.S. Dwa duże psy jednaj z pań kucharek nie są tak wybredne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #35 : 08 Sierpień, 2013, 18:37:04 pm »

Po prostu wypowiedziałem się w trudnym temacie i tyle jestem przyzwyczajony do krytyki firefox
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #36 : 08 Sierpień, 2013, 18:55:48 pm »

plomyks
Cytuj
jestem przyzwyczajony do krytyki firefox


  Rozumiem.Po tych kilku postach ? Nie ściemniaj.   FIREFOKS.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #37 : 08 Sierpień, 2013, 19:48:48 pm »

Często wypowiadam się niekoniecznie tutaj każdy ma własne poglądy więc wiesz ja uważam że dzieje się coś złego skoro ty uważasz że jest inaczej to spoko każdy ma własne zdanie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #38 : 08 Sierpień, 2013, 20:04:02 pm »

Cytuj
każdy ma własne poglądy

     Władysław Grzeszczyk    Parada paradoksów

    Jedynie poglądy można wymienić - i nadal mieć te same.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #39 : 08 Sierpień, 2013, 20:09:12 pm »

 Firefox nie uważasz że dzieją się ostatnio negatywne rzeczy w naszym mieście ??
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #40 : 08 Sierpień, 2013, 20:23:37 pm »

Pisałem w tym wątku wcześniej o moim znajomym który musiał zamknąć kiosk.
Ani Plomyks, ani PL, ani nikt inny którzy tak rzekomo troszczą się o innych i dostrzegają przez mikroskop pleniące się wokół zło nie interesują się takimi przypadkami.

Dlaczego?

Ano prosto
Bo w żaden sposób nie mogą powiązać tego przypadku, ani innych podobnych z burmistrzem.
No gdyby choć mała nić powiązania, że to on może być winny tej sytuacji. Choć jakiś mały punkt zaczepienia. No może coś, jakiś szczególik. Cokolwiek malućkiego. Mniejsza z prawdą. Byleby inni uwierzyli. A tu nic. Zatem szkoda zachodu.

Ale gdyby było inaczej, gdyby uznano, że gawiedź kupi opowieść, to zaraz powstałby „komitet pomocy” mojemu znajomemu. Zaraz reportarze, artykuły o krzywdzie zadawanej przez krwiożerczego włodarza. Nawet i zarządano by dożywiania nieboraka. Dzień i noc na PL, dzień i noc Plomyks i jego śledztwo z wielką lupą na forum. Co tam wtedy kotlety. Teraz to miałby temat.

Mój znajomy poprostu miał pecha.
Gdyby Choć burmistrz u niego kupował, później przestał i pozbawił go przez to dochodu, to może coś by się wycisnęło medialnie, a tu nawet ta droga ślepa.

Plomyks daj spokój bo to jak Ci piszą też inni jest żałosne

Zacząłeś od niedosolonej zupy a teraz zmierzasz do kataklizmu. Poczekaj, jeszcze do wyborów jakiś czas.

« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień, 2013, 20:27:55 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #41 : 08 Sierpień, 2013, 20:34:36 pm »

Osoby podchodzące do wyborów zawsze głosują według własnego sumienia nigdy i niczym się nie sugerują więc to żadna gra polityczna
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #42 : 08 Sierpień, 2013, 20:37:38 pm »

Firefox nie uważasz że dzieją się ostatnio negatywne rzeczy w naszym mieście ??

 Tak,tak uważam. W mojej  dzielnicy juz od trzech dni nie mamy prądu od 8 rano do 17.20. Nic gorszego. Mówię Ci. Nawet obiad nie smakuje. I tak ma być do 13-stego. Totalna załamka.

 A tak na serio nie odbiegamy od średniej statystycznej. Myślę że nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej. Czy jakoś tak.


 Sorry  plomyks  nie miałem przez chwilę netu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #43 : 08 Sierpień, 2013, 20:44:01 pm »

Tutaj muszę ci przyznać racje faktycznie  zawsze może być gorzej ale to wcale nie oznacza że nie będzie lepiej przynajmniej trochę lepiej kto dostarcza ci neta firefox jaki provider??
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #44 : 08 Sierpień, 2013, 22:55:18 pm »

Na Żymierskiego można napotkać "driverów" zjadających te obiady. Przedwczoraj za poleceniem jednego z nich, wydawca L24 udał się tam w celu skonsumowania
Widzę, że się loguje, więc chyba przeżył. Hehe.

Grafika dla Ciebie
http://www.filmixer.pl/galeria_pocz/Mozna-zyc-bez-czy-nie,Dr-House,3423_600_h.png
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień, 2013, 22:58:11 pm wysłane przez Piotrek » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czy to na pewno XXI wiek? Bieżące wiadomości Iza 0 3456 Ostatnia wiadomość 12 Marzec, 2008, 13:03:56 pm
wysłane przez Iza
Czy jesteśmy bezpieczni? Bieżące wiadomości ath666 11 11378 Ostatnia wiadomość 13 Listopad, 2009, 17:45:26 pm
wysłane przez TK159
Komentujemy basen. Czy będzie odbudowa, czy budowa ? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 27 33530 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 22:52:23 pm
wysłane przez gracjano
Projekt teatralny ,,Żale Matki Boskiej pod krzyżem” Polecane - Strona główna « 1 2 » x 19 19681 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2011, 12:50:02 pm
wysłane przez Firefoks
"Ale jaja"- konkurs Hydepark ZUZA 11 10958 Ostatnia wiadomość 17 Kwiecień, 2012, 21:49:29 pm
wysłane przez Hubert
"Ale życie toczy się dalej" w MDK Hydepark ZUZA 2 6429 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2012, 22:21:17 pm
wysłane przez ZUZA
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12248 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Ufaj, ale sprawdzaj Polecane - Strona główna x 6 7343 Ostatnia wiadomość 20 Wrzesień, 2013, 09:05:11 am
wysłane przez Prowincjusz
Urokliwy ale pusty Lubań? Hydepark MMM 3 4600 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2014, 14:27:06 pm
wysłane przez Lider
jest pomysł są chęci, ale.... Hydepark obywatelka 2 5133 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2014, 21:43:54 pm
wysłane przez klea