Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Catering ale czy na pewno smaczny  (Przeczytany 70434 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #15 : 06 Sierpień, 2013, 15:23:48 pm »

Jeśli zgłoszono do właściwych instytucji uchybienia to napewno sprawy będą wyjaśniane.

Czy nade mną tez się zlitujesz?
Niejednokrotnie jem obiady na stołówkach, w barach itp.
Biorę często danie dnia, to około 12 zł.
Czasem jest pyszne i najadam się, a czasem kompletnie jest dla mnie niesmaczne. Ale żebym zaraz pisał na forum, ze dziś źle mnie potraktowano i cały świat na mnie się uwziął?
Owszem mogę wziąć to co na co mam ochotę i zapłacić za obiad 30-40 zł ale nie wiem czy dałbym rade finansowo wydawać dziennie 4 dychy na obiad.

Może też Twoim wzorem powinienem mieć pretensje do wszystkich świętych a od pomocy społecznej zażądać aby dopłacali mi do lepszego obiadu? A co?

Troszkę realiów człowieku.
Jeśli naprawdę jest coś nie tak z obiadami to zgłoście to tam gdzie pisałem wcześniej.

Czy ja też jem jak zwierzęcie bo jem najczęściej najtańszy obiad, i nie zawsze mi smakuje?
Może też przez to straciłem godność?

Najlepiej aby na świecie nie było biedy, ale skoro jest powiedz mi jak rozwiązać problem MILIONA niedożywionych w Polsce dzieci?
Czy oglądnąłeś się wokół siebie? Może tam też są te dzieci. Odstąp im ten obiad. Gwarantuję, że  one Ci podziękują.
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień, 2013, 15:34:09 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #16 : 06 Sierpień, 2013, 15:34:25 pm »

Problem głodu można rozwiązać bardzo prosto wystarczy tylko zrobić jeden prosty krok. Ci którzy zarabiają ponad stan powinni dać przykład i odstąpić 25 % swojego wynagrodzenia, to wystarczyło by aby problem głodu rozwiązał się w Polsce Pragnę wspomnieć też że w Polska jest na 5 miejscu bodajże w grupie państw gdzie marnuje się najwięcej żywności Trzeba zmienić przepisy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #17 : 06 Sierpień, 2013, 15:38:55 pm »

W tej chwili wszyscy zarabiający "ponad stan" płacą co najmniej 19 %  podatku.
Do tego dochodzi podatek VAT najczęściej 23 % ukryty w towarach i usługach. Ten akurat płacą wszyscy, którzy coś kupują.
Do tego każdy zarabiający "ponad stan" płaci składki ZUS-owskie.
Akzyzy na paliwa, i inne wyroby to kolejne ukryte podatki.

Średnio wychodzi, że każdy człowiek płaci ponad 40% podatków ze swoich dochodów.

A Ty mówisz, że Tobie wystarczy tylko 25%.

Plomyks do sejmu!!!!


ps
Ponad stan wziąłem w cudzysłów bo nie wiem co masz na myśli
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień, 2013, 15:42:38 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #18 : 06 Sierpień, 2013, 15:48:36 pm »

Powiedziałem ci na samym początku że, jestem apolityczny a jeśli chodzi o żyjących ponad stan to ci co zarabiają więcej niż 5000 złotych skomentowałeś jedno zapomniałeś o 2 pamiętaj że w Polsce marnują się tony żywności przez przepisy. A najlepszym rozwiązaniem było by po prostu ustalenie stałego wynagrodzenia, dla każdego czyli przysłowiowy kowalski miałby dochód 3 tysiące i kierownik lub też inna osoba też 3 tysiące a tak większość musi żyć, za najniższą średnią krajową. PS. Właśnie widzę jak tym najbogatszym się żyje źle, nowe samochody wille, wycieczki trzeba więcej dodawać ?? Jednak to jest nierealne i niemożliwe bowiem w życiu nikt by się na to nie zgodził!!!
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień, 2013, 15:55:07 pm wysłane przez plomyks » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #19 : 06 Sierpień, 2013, 17:37:09 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 15:48:36
Wysłany przez: plomyks


 
Cytuj
PS. Właśnie widzę jak tym najbogatszym się żyje źle, nowe samochody wille, wycieczki

 ba powiem więcej jedzą spleśniały ser,piją stare wino,jeżdżą samochodami bez dachu,używają telefonów bez klawiatury,palą jakiś tytoń skręcany na kolanie zgrabnej Kubanki. Nie maja nawet na normalne jajka.Wcinają te rybie jajeczka. I Ty chcesz aby oni tą swoją biedą dzielili się z Tobą.  Tony chyba nie najlepiej wypadłeś ze swoim wpisem...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #20 : 07 Sierpień, 2013, 13:34:58 pm »

Nawet pomijając kwestię jakości obiadu to trzeba pamiętać że tam przecież pracowali ludzie, większość z nich pracowała tam od początku działalności stołówki, to oni chyba najbardziej ucierpieli na tej decyzji i po prostu znów okazało się że, człowiek nic nie znaczy dla władzy. Nie no przepraszam władza się liczy z naszym zdaniem w momencie ogłoszenia kolejnych wyborów, potem już NIE. Firefox a tobie nie żal tych ludzi przecież oni jak my mają dzieci i rodziny, które trzeba utrzymać
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #21 : 07 Sierpień, 2013, 13:59:49 pm »

Plomyks przejdź na poniższy wątek i może coś sobie wyjaśnisz wreszcie

http://www.luban24.pl/index.php?topic=7957.msg41860;topicseen#new
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #22 : 07 Sierpień, 2013, 14:10:22 pm »

Lider nie trzeba ja wszystko wcześniej analizowałem no ale dziękuje ci za twój trud. Słuchaj nawet jeśli osoby te pójdą na emerytury pomostowe, przynajmniej większość z nich to jakie to są pieniądze z 900 zł no może więcej nie chce tu rzucać liczbami. Jak myślisz lider utrzymasz się za 900 zł w dzisiejszych czasach ??
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #23 : 07 Sierpień, 2013, 14:11:49 pm »

Nie ma możliwości usunięcia podwójnego posta??
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień, 2013, 14:15:20 pm wysłane przez plomyks » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #24 : 07 Sierpień, 2013, 14:31:04 pm »

Wczoraj właśnie zadałem Ci pytanie jak widzisz rozwiązanie problemu MILIONA niedożywionych dzieci w Polsce. Rozszerz je o osoby biedne i mało zarabiające w Lubaniu. Zatem pytam jakie masz propozycje? Zdaje się, że analizowałeś problem stołówki zatem wiesz, że nie ma pieniędzy na jej prowadzenie.
Zatem  co proponujesz?

Proszę nie mów mi tylko o 25 % które chcesz zabierać tym którzy zarabiają wg Ciebie krocie, bo to nie zależy od nikogo mieszkającego w Lubaniu, a poza tym według mnie nie rozwiąże problemu.

Wczoraj narzekałeś na jedzenie, dzisiaj po dwóch miesiącach zająłeś znowu pracownikami stołówki
o co w końcu chodzi o jedzenie, czy o pracowników?

PS
Mój znajomy zamkną mały kiosk. Dochód był mały, a ostatnio nawet nie starczało na zapłacenie składek społecznych.
Nie dostanie ani odprawy, ani pomostówki, ani 900 zl, ani 500 zł, ani nawet 1 zł.
Do tego musi popłacić zobowiązania finansowe.
Czy słyszałeś o nim? Napewno nie. On nie ma pretensji do całego świata, nie zwołuje zebrań poparcia i nie oglasz światu, że zrobiono mu krzywdę.
Czy on również może liczyć na Twoje wsparcie?

Zapewniam Cię, że takich małych dramatów jest dziesiątki w naszym mieście.

Ale o takich ludzi plomyks się nie upomina.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #25 : 07 Sierpień, 2013, 14:38:04 pm »

Tak zgodzę się z tobą takich dramatów jest dziesiątki jak i nie setki i nie tylko w naszym mieście ale w całej Polsce. O żadnych potrzebujących nie można zapominać, życie potrafi być nieprzewidywalne kto wie czy na przykład ty albo ja za 5, 10 lat nie stracę wszystkiego przez jakieś nieszczęście losowe, czy bankructwo. Nie pamiętając o innych mogę być pewny że o mnie czy o kimś innym też wszyscy zapomną. Wspieranie kogoś, oraz popatrzenie na krzywdę drugiej osoby, czy już tego nie potrafimy?? Czy naprawdę tyle zostało z naszego człowieczeństwa??.
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień, 2013, 14:40:56 pm wysłane przez plomyks » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #26 : 07 Sierpień, 2013, 14:52:53 pm »

Powiedz kogo wspierałeś, gdy mówiłeś, że zupa jest niedosolona?
Zachodzę w głowę i dojść nie mogę?

Jeśli chcesz komuś pomagać to pomagaj naprawdę nie oglądając się na innych
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #27 : 07 Sierpień, 2013, 14:56:54 pm »

Jeśli chodzi o zupę to nie chodzi tylko o brak przypraw, ale mogę powiedzieć że zdarzał się niedogotowany kotlet a nawet ziemniaki, które de facto miały dziwny zielony kolor jeśli sytuacja się powtórzy to nie omieszkam pokazać zdjęć na forum więc tu nie chodzi o jakieś przyprawy bo sam mam w domu wszystko co potrzeba aby sobie posolić, popieprzyć i tak dalej.  Ja z kolei zastanawiam się skąd te przypuszczenie że pisze pod kolejnym nickiem bo jakoś się tego od ciebie nie dowiedziałem
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień, 2013, 15:00:11 pm wysłane przez plomyks » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #28 : 07 Sierpień, 2013, 15:36:04 pm »

No to faktycznie przesada z tym kotletem
Koniecznie zgłoście to dostawcy, kierownictwie placówki i w sanepidzie
Mówię poważnie.
Dostawca musi się wywiązywać z umowy i dosmażać kotlety

A dzisiaj co jadłeś w stołówce?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 54
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #29 : 07 Sierpień, 2013, 16:34:32 pm »

Ja nie jem tych obiadów {od czasu cateringu}  gotuje sam po prostu widzę obiad i wiesz stwierdzam że dzieci oraz rodzina powinni jeść coś bardziej dobrego, zwłaszcza że swojski obiad jest najlepszy i nic go nie przebije. P.S dzisiaj dali jakieś mięso z ziemniakami. No nie powiem że czasem zdarza się dobry obiad, zwłaszcza raz były takie kotlety to rodzina zjadła ze smakiem
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień, 2013, 16:43:13 pm wysłane przez plomyks » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Czy to na pewno XXI wiek? Bieżące wiadomości Iza 0 3453 Ostatnia wiadomość 12 Marzec, 2008, 13:03:56 pm
wysłane przez Iza
Czy jesteśmy bezpieczni? Bieżące wiadomości ath666 11 11371 Ostatnia wiadomość 13 Listopad, 2009, 17:45:26 pm
wysłane przez TK159
Komentujemy basen. Czy będzie odbudowa, czy budowa ? Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 27 33508 Ostatnia wiadomość 18 Marzec, 2010, 22:52:23 pm
wysłane przez gracjano
Projekt teatralny ,,Żale Matki Boskiej pod krzyżem” Polecane - Strona główna « 1 2 » x 19 19675 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2011, 12:50:02 pm
wysłane przez Firefoks
"Ale jaja"- konkurs Hydepark ZUZA 11 10956 Ostatnia wiadomość 17 Kwiecień, 2012, 21:49:29 pm
wysłane przez Hubert
"Ale życie toczy się dalej" w MDK Hydepark ZUZA 2 6427 Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2012, 22:21:17 pm
wysłane przez ZUZA
Czy wiesz, że ... Ogłoszenia drobne Związek Zaw. Solidarność 10 12246 Ostatnia wiadomość 27 Czerwiec, 2013, 00:03:15 am
wysłane przez x
Ufaj, ale sprawdzaj Polecane - Strona główna x 6 7340 Ostatnia wiadomość 20 Wrzesień, 2013, 09:05:11 am
wysłane przez Prowincjusz
Urokliwy ale pusty Lubań? Hydepark MMM 3 4599 Ostatnia wiadomość 29 Sierpień, 2014, 14:27:06 pm
wysłane przez Lider
jest pomysł są chęci, ale.... Hydepark obywatelka 2 5130 Ostatnia wiadomość 24 Listopad, 2014, 21:43:54 pm
wysłane przez klea