Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Miasto Lubań w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku  (Przeczytany 57148 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #45 : 16 Lipiec, 2013, 19:01:35 pm »

Harcerzu. Przykro mi, że pojawiające się na portalu PL wpisy uznajesz za prawdę objawioną a następnie starasz się powielić niesprawdzone informacje. Świadczy to tylko o Tobie. Wiedz zatem, że sugestia jakoby za artykuł w "Rzeczpospolitej" zapłacił Urząd Miasta jest krzywdząca. Lecz przede wszystkim NIEPRAWDZIWA. W związku z tym, że redakcja i redaktorzy czynią tak już po raz enty  nie mogę wobec tego faktu po raz kolejny przejść obojętnie...
Rozumiem i szanuję krytykę ale musi być ona oparta na faktach a nie konfabulacjach lub spekulacjach. Na to mojej zgody nie ma i być nie może!
tsetse i widelec. Przeczytałem wasze posty uważnie. Słusznie prawicie. Stąd plusy. Choć to wszystko takie proste nie jest. Przyznaję, że w czasie wakacji coś ze zniżkami należałoby zrobić. Widelec masz rację co do "samodzielności" administratora. Tak to on w zależności od sytuacji winien mieć elastyczność. Takie widełki w ramach których może się poruszać. Z tego co pamiętam pierwotny projekt uchwały przygotowany przez Burmistrza takie rozwiązanie przewidywał (postaram się poszperać w BIP i odszukać odpowiedni protokół z sesji Rady Miasta). A później stało się jak się stało. Rada uchwaliła.
Przeanalizowałem uchwałę Rady Miasta Lubań. Ewa (harcerz) nie wiem o co się pieklisz! Ze zniżek mogą skorzystać lubańskie dzieci (z małym wyjątkiem i to jest do poprawy) a także młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i studenci z Lubania. I wybacz ale uważam że to jest ok. Z naszych podatków dokładamy do zajęć na basenie lubańskich dzieci.
Dlaczego Ewa (harcerz) nie widzisz niczego zdrożnego w zachowaniu włodarzy sąsiednich gmin, którzy nie widzą potrzeby współfinansowania zajęć swoich dzieci na basenie? Wszak mogą podpisać stosowne porozumienie z MOSiR. Swego czasu zrobiło to Starostwo.
Wszystko ze strony miasta ma być charytatywne? Za chwilę Ewo (harcerzu) okaże się że miasto powinno zapewnić opiekę przedszkolną dla dzieci spoza miasta, zapewnić darmowy dojazd do lubańskich szkół dzieci spoza miasta, zapewnić lokale socjalne osobom spoza Lubania. A może niech mieszkańcy sąsiednich samorządów za darmo przywożą do nas odpady komunalne? A my zapłaćmy za ich wywóz z terenu miasta!

Ale podobieństwo...niesamowite  I te podkreślenia, pogrubienia jak ręka w ręke
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #46 : 16 Lipiec, 2013, 19:46:40 pm »

Jak widać nawet "Rzepa" uległa miejskiej "manipulacji"
Tymczasem po cichu, po cichu w związku z tym, że w Lubaniu mamy RIPOK powstały nowe miejsca pracy. Co ważne zatrudnienie na tzw. "wysypisku" otrzymują miejscowi. Warto o tym pamiętać czytając cały wywiad w "Rzeczpospolitej"
P.S.
Swego czasu "Wyborcza" pisała, że w sprawie gospodarowania odpadami Prezydent Wrocławia R. Dutkiewicz powinien udać się na korepetycje do Burmistrza Lubania A. Słowińskiego!

Skromność ponad wszystko Już biegnę na apel
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #47 : 16 Lipiec, 2013, 20:05:25 pm »

jak złapią Cię za rękę na kradzieży, mów, że to nie twoja ręka (to z jakiegoś filmu)
jak złapią Cię na kradzieży, szybko zmieniaj temat...
itd

Harcerz, jak Cię złapano, że powołujesz się na nieprawdziwe informacje przez co wprowadzasz ludzi w błąd i siejesz niepotrzebny ferment to przeproś, a nie kop po kostkach
Bo to nieładnie
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #48 : 16 Lipiec, 2013, 20:47:20 pm »

Lider daj spokój Ewie (harcerzowi). Tonący brzytwy się chwyta. Za chwilę stanę się Matą Hari, Kopernikiem, itd. Za momencik każdy przestrzegający znaków interpunkcyjnych, każdy piszący z dużej litery po kropce będzie podejrzany.To mania.
Co do "Wyborczej" harcerzu pogrzeb, poszukaj, przeczytaj.  Buziak
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-153
Offline Offline

Wpisy: 27
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #49 : 16 Lipiec, 2013, 21:23:55 pm »

Skromność ponad wszystko Już biegnę na apel
Sentencja wyszukana specjalnie dla osóbki znanej jako harcerz, która czytając to może się czuć wyróżniona i wreszcie doceniona (nie ma dla mnie większego znaczenia czy to Ewa, Zdzisia...Naj­lep­szy sposób, żeby poczuć się głupio, to napluć coś głupiego i być obserwowanym na tym portalu). Nie wtrącałbym się, jednak jak mawiał poeta: Głupi i mądrzy ludzie są nie­szkod­li­wi, tyl­ko półgłówki są niebezpieczne. 

Są ludzie nieuleczal­nie oka­lecze­ni, których chci­wość i próżność ska­ziła tak głębo­ko, że nie ma żad­ne­go spo­sobu, aby się zbliżyć do ich cho­rej duszy i zjed­nać ją so­bie. Ta­kim ludziom współczuj, lecz ich omi­jaj. Nie ma ta­kiego wiel­ko­duszne­go uczyn­ku, be­zin­te­resow­nej pos­ta­wy, dziel­ne­go i szlachet­ne­go po­dejścia, które mogą pomóc tym ludziom.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #50 : 16 Lipiec, 2013, 21:32:05 pm »

Artykuł nie był mój a znaleziony na PL, a grzeczniej byłoby napisać ze strony burmistrza sprostowanie.
Nie Ewa i może byc pan pewien.
Natomiast, że edward jest kopią burmistrza, chyba nikt nie ma wątpliwości, a jedynie za rękę nie złapał
za klawiaturę
Oj panie edward pisz pan dalej do lustra:
Tato  chwalą nas - wy mnie a ja was
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #51 : 16 Lipiec, 2013, 21:32:36 pm »

@Milton - jest jeszcze ostateczność, tzn. modlitwa Chociaż nie zawsze działa. Dajmy na to, modliłem się na mszy św. w intencji harcerza, z okazji jego 18-tych urodzin. I podziałało odwrotnie. Szkoda, że nie można tego zgłosić, np. do niebieskiej moderacji.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #52 : 16 Lipiec, 2013, 21:43:59 pm »

Szczerze mówiąc po tych zaprezentowanych przez harcerza porównywalnych cytatach za Chiny bym nie wpadł, że to ta sama osoba

Trzeba mieć wyobraźnie harcerza. Jego sprawa

Co do cytatu
Cytuj
Głupi i mądrzy ludzie są nie­szkod­li­wi, tyl­ko półgłówki są niebezpieczne. 
to jest dalsza część
Mądry nic nie powie, a  głupi pomyśli, że tak ma być, tylko półgłówek z uporem godnym lepszej sprawy każde najmniejsze potknięcie czyjeś będzie podnosił do rangi odkrycia kulistości ziemi

To chyba go dowartościowuje

Harcerz a Ty wiesz kim jesteś? Uważaj by Ci się nie pomyliło. Można u Ciebie dostać rozdwojenia, (trojenia...) jaźni. A czy ty aby jesteś burmistrzem? Nie, nie obecnym. Byłym

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-153
Offline Offline

Wpisy: 27
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #53 : 16 Lipiec, 2013, 21:45:52 pm »

Piotrek - jeżeli to prawda to ponów proszę swe modły. Harcerz wyraźnie stoi na rozdrożu nie zdając sobie sprawy z konsekwencji wyboru drogi, w którą wyraźnie się pcha (może ktoś mu pomaga?). Z mod­litwą jest jak z dzwo­nieniem po po­goto­wie... ro­bisz to, gdy jest już nap­rawdę źle, a z harcerzem nie jest najlepiej...
Solidaryzuję się z tym jakże niedobrym burmistrzem pogrubiając czcionkę. W stosunku do byłego nie mogłem tego robić - on wyraźnie unikał rozmów z szarą masą na forach. Droga komunikacji była jednak równie prosta: należało wysłać pismo z prośbą o uzyskanie pozwolenia na otrzymanie zezwolenie na otrzymanie przepustki na wejście do jego gabinetu, aby np. zapytać go, dlaczego (...)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #54 : 16 Lipiec, 2013, 22:02:08 pm »

Każdy wykuwa swój los. W tym konkretnym przypadku jest identycznie jak w wierszu Leopolda Staffa "Kowal".
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #55 : 16 Lipiec, 2013, 22:03:24 pm »

             


                 faktycznie harcerz pojawiają się nagle znikąd
                  a edek to nie burmistrz już rozkminka była
                          ale fakt faktem forumowych martwych dusz jest sporo
                        a drwiny to największy oręż bo co pozostaje głupkowato infantylnie
                           się śmiać
                       
                             
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #56 : 16 Lipiec, 2013, 22:03:28 pm »

Chciałem zauważyć, że znalazłam na forum jeszcze jednego burmistrza
Niejaki "widelec" bardzo często pogrubia i podkreśla w tekście literki i nawet całe zdania o czym uprzejmie informuję harcerza
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +174/-715
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 1232
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Pragmatyk


« Odpowiedź #57 : 16 Lipiec, 2013, 22:07:14 pm »

Każdy wykuwa swój los. W tym konkretnym przypadku jest identycznie jak w wierszu Leopolda Staffa "Kowal".


                    Ty poszedłeś va bank ale cóż miałeś uczynić
                                      tyle razy nie pykło
                        więc nadzieja że teraz pyknie a nadzieją czyją matką jest
                                       raczej wiesz
                          ryzykant z Ciebie
                                   
                                   
                               
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeśli walczymy możemy przegrać
jeśli nie walczymy jesteśmy przegrani



Punkty: +28/-53
Offline Offline

Wpisy: 155
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #58 : 16 Lipiec, 2013, 23:55:56 pm »

Tak czy siak. Dzieci i młodzież oraz studenci chcąc korzystać z pływalni płacą stawkę ustalona przez radnych miasta Lubań. Uchwała podjęta już dawno i dziwię się czemu tak późno poruszono Tą sprawę.

Julki mojej nie nauczę pływać w dmuchanym basenie za 500 złotych. Jest do tego obiekt i powinien być dostępny dla dzieci,młodzieży bez względu na kolor skóry, bogactwo rodziców czy jego brak.

Partycypować w kosztach powinny wszystkie samorządy i jednostki zainteresowane nauką pływania wśród dzieci i młodzieży. Mimo wszystko mam nadzieję, że uda się to wspólnie ogarnąć czego życzę sobie, dzieciom i młodzieży oraz wszystkim mającym inne wartości jak tylko kasa.

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #59 : 17 Lipiec, 2013, 00:05:42 am »

Harcerzu. Przykro mi, że pojawiające się na portalu PL wpisy uznajesz za prawdę objawioną a następnie starasz się powielić niesprawdzone informacje. Świadczy to tylko o Tobie. Wiedz zatem, że sugestia jakoby za artykuł w "Rzeczpospolitej" zapłacił Urząd Miasta jest krzywdząca. Lecz przede wszystkim NIEPRAWDZIWA. W związku z tym, że redakcja i redaktorzy czynią tak już po raz enty  nie mogę wobec tego faktu po raz kolejny przejść obojętnie...
Rozumiem i szanuję krytykę ale musi być ona oparta na faktach a nie konfabulacjach lub spekulacjach. Na to mojej zgody nie ma i być nie może!

Panie Burmistrzu, jak rozumiem za artykuł NIE zapłacił Urząd Miasta. Nie neguje Pan jednak samego faktu, że ktoś na to pieniądze wyłożył, bo był to tekst opłacony. Stawiam, więc proste pytanie - kto zapłacił?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Studenci podróżują taniej do Jeleniej Góry z PKS Voyager Lubań Bieżące wiadomości « 1 2 » Leo 20 27466 Ostatnia wiadomość 20 Styczeń, 2011, 10:31:54 am
wysłane przez MooseDlb
Obiekt wandalizmu przy lubańskiej Temidzie [mieszkańcy informują ] Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 5 » Ewa Gutek 70 68178 Ostatnia wiadomość 29 Lipiec, 2011, 19:34:37 pm
wysłane przez Tony
Wesołych Świąt ! Polecane - Strona główna x 5 7198 Ostatnia wiadomość 07 Kwiecień, 2012, 23:20:09 pm
wysłane przez Jeżyk
Lubańska Informacja Turystyczna w gronie pierwszych i najlepszych Kalendarz wydarzeń ŁCR 0 3098 Ostatnia wiadomość 16 Październik, 2012, 15:11:44 pm
wysłane przez ŁCR
Poszukuję do wynajęcia Lubań, Leśna, Gryfów Śląski Nieruchomości bartulanka 0 4084 Ostatnia wiadomość 27 Marzec, 2013, 17:08:47 pm
wysłane przez bartulanka
Marian Kwolik przewodniczącym Rady Miasta Lubań [wideo] Polecane - Strona główna x 6 9354 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2013, 17:55:31 pm
wysłane przez melioracja
Czy Gmina Lubań będzie rosła w siłę a ludzie to jakoś przeżyją? Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Prowincjusz 48 102633 Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2013, 20:09:28 pm
wysłane przez Tony
Demokracja a la Gmina Lubań Hydepark realista 10 15222 Ostatnia wiadomość 03 Czerwiec, 2013, 08:32:43 am
wysłane przez realista
Co dalej z gondolą w Świeradowie-Zdroju? Polecane - Strona główna « 1 2 3 4 » Paweł Sokołowski 45 45359 Ostatnia wiadomość 15 Listopad, 2013, 09:47:39 am
wysłane przez Tony
Nasz powiat w gronie najlepszych Polecane - Strona główna powiat 0 2720 Ostatnia wiadomość 16 Styczeń, 2014, 14:44:58 pm
wysłane przez powiat