Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Europoseł Jacek Kurski w Lubaniu  (Przeczytany 119619 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #120 : 18 Lipiec, 2013, 22:12:26 pm »

Dzięki Fire!

Piter nawet dobrze napisał MAGENTA a nie MagNeta  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #121 : 18 Lipiec, 2013, 22:16:41 pm »

  I zapamiętnij raz na jurto. Ten setny plusik to mój dla Ciebie. A Kurski ma krechę jak komin Batorego.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #122 : 18 Lipiec, 2013, 22:18:27 pm »

@M. jest w kropeczki.


Są teorie na temat kropeczek @M:

1) @M jest pogryziona przez komary,
2) @M jest biedroną,
3) @M ma uczulenie,
4) @M ma ospę wietrzną.

To ostatnie jest najbardziej prawdopodobne, bo w naszym kraju, gdy byłam mała to smarowali te chore dzieci gencjaną (chyba to się tak nazywa).

 


@F

a ten sekretny dla Ciebie jest od @M
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #123 : 18 Lipiec, 2013, 22:22:45 pm »

Prowincjusz i Magenta proszę nie zaśmiecać wątku.

I kto to mówi
http://www.luban24.pl/index.php?topic=8614.msg41372#msg41372
 

Od rocznicy, mszy i uroczystości minął już tydzień.
Rocznica już minęła, pamięć pozostała.
W dodatku, temat wątku "Europoseł Jacek Kurski w Lubaniu" jakoś tak nie za bardzo ma związek ze zbrodnią ludobójstwa i jako taki temat też już nie jest aktualny, można powiedzieć, że się wypalił wraz z wyjazdem Kurskiego

Skoro Pan, Panie harcerz taki dbający o czystość i śmieci, to trzeba było Panie harcerz reagować wcześniej, jak napięcie rosło. Jeszcze chwila a użytkownicy, wyzwali by się do pojedynku na pistolety, szable, pióra czy też klawisze aby udowodnić swoje racje.

Gdzie żeś Pan, Panie harcerz był wtedy?
Zbyt dosłownie, wziął Pan do serca akcję "Niewidzialna ręka"?

W moim odczuciu, Panie harcerz, ani Magenta ani ja wątku nie zaśmiecamy, nie wprowadzamy nerwowej atmosfery, wręcz przeciwnie.
Za to, Pan, Panie harcerz robisz czasem takie ewolucje, że aż dziw, że Panu Krzyż Harcerski nie odpadnie.

Tak więc, ciąg dalszy będzie, albowiem zupełnie nie uwłacza to pamięci ofiar, którym nalężną cześć, każdy oddał, tak jak umiał.
Jeden zrobił to w zapiętej marynarce, inny w rozpiętej, jeden z Kurskim, drugi w innym miejscu...

Pozdrawiam

tsetse
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #124 : 18 Lipiec, 2013, 22:23:34 pm »

 I zapamiętnij raz na jurto. Ten setny plusik to mój dla Ciebie. A Kurski ma krechę jak komin Batorego.


Tsetse robi jakieś nalewki, przepisu nie chce podać. Może w tej jego kosmicznej stodole poczęstuje nas z okazji 100 plusa?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #125 : 18 Lipiec, 2013, 22:30:38 pm »


Tsetse robi jakieś nalewki, przepisu nie chce podać. Może w tej jego kosmicznej stodole poczęstuje nas z okazji 100 plusa?

 To wybitna jednostka. Zdradził był onegdaj wstęp do owej nalewki. Już dokładnie nie pamiętam.Potrzebne są chyba śliwki i jeże czy jakoś tak. Przepis zapowiadał się smakowicie. Nie ,tupot jeży to jest następstwo owej nalewki. Tstse nie bądź taki. Widzisz że się pogubiłem. Pomożesz ? 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #126 : 18 Lipiec, 2013, 22:44:23 pm »

Tsetse robi jakieś nalewki, przepisu nie chce podać.
Coś jest na rzeczy z tymi nalewkami
Może trzeba otworzyć "Fabrykę Wódek, Nalewek i Likworów tsetse&ska"
Przepisów dostarczą udostępnione w internecie zasoby Biblioteki Narodowej.
Tradycje narodowe należy podtrzymywać i utrwalać a nic tak dobrze nie utrwala jak C2H5OH  
Co do krechy. Im krecha dłuższa, tym bardziej wiotka i w łuk mająca chęć wygiąć się.
Mamy więc Łuk Kurski

Mam pomysł na nalewkę: Nalewka Kurska albo Nastojka Kurska.

Można doszukiwać się jakichś aluzji, ale nic z tego
Po prostu, trzeba pojechać w okolice Kurska, nazbierać tam ziół, na miejscu je wysuszyć i aby nie przewozić alkoholu przez granicę, po powrocie do kraju, macerować zioła w spirytusie z Lubelskiego Polmosu.
Po dwóch tygodniach maceracji, odcedzamy zioła i nastojkę poddajemy maderyzacji, czyli przyspieszonemu starzeniu, przez trzymanie dymionu w temperaturze ok. 50 - 60°C, przez okres ok 2 tygodni.
Można też w okresie letnim, ustawić dymion na podwórku w nasłonecznionym miejscu na ok. miesiąc czasu. Wtedy w dzień nalewka jest nagrzewana słońcem, w nocy się chłodzi i tak w kółko, co daje jeszcze lepsze efekty niż wygrzewanie np. na zapiecku
Nie wszystkie nalewki można jednak wystawiać na słonce, bo zmieniają kolor.

Na pierwszy lot, coś się wymyśli.
Może to być Nalewka Wiejska, na czerstwym chlebie żytnim. Oczywiście oprócz tego chleba, coś jeszcze trzeba dodać, ale to już tajemnica, tak jak receptura CocaColi

Pozdrawiam

tsetse
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec, 2013, 22:55:53 pm wysłane przez Prowincjusz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #127 : 18 Lipiec, 2013, 22:49:16 pm »

Napiszę coś w takim podobnym tonie. Co się dzieje ze słynnym Carringtonem? Spodziewam się, że niedoszły teść nas o tym poinformuje;) Mój Krzyż Harcerski jest na swoim miejscu i tam zawsze pozostanie. Znam takich, którym szlify odpadły na pagonach. Internet to kopalnia wiedzy. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #128 : 18 Lipiec, 2013, 22:50:46 pm »

 Mówiłem że to cwaniak   Nie powie i już. Musimy spuścić się na siebie. Może chociaż Kosmiczną Stodołę udostępni chętnym forumowiczom.   A wracając do komina to nie myślałem o dużym ,ile o brudnym  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #129 : 18 Lipiec, 2013, 22:54:17 pm »

Napiszę coś w takim podobnym tonie. Co się dzieje ze słynnym Carringtonem? Spodziewam się, że niedoszły teść nas o tym poinformuje;) Mój Krzyż Harcerski jest na swoim miejscu i tam zawsze pozostanie. Znam takich, którym szlify odpadły na pagonach. Internet to kopalnia wiedzy. Pozdrawiam:)

 Ty już nigdy niczego nie zrozumiesz. Widzę że odwaga u Ciebie bardzo tania. Teraz nabrałeś wiatru w żagle ? .A gwoli jasności to nie posiadasz wystarczającej wiedzy w tym temacie. Jak i w wielu innych. To był ś.p Gruby Janek.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #130 : 18 Lipiec, 2013, 22:56:42 pm »

Napiszę coś w takim podobnym tonie. Co się dzieje ze słynnym Carringtonem? Spodziewam się, że niedoszły teść nas o tym poinformuje;) Mój Krzyż Harcerski jest na swoim miejscu i tam zawsze pozostanie. Znam takich, którym szlify odpadły na pagonach. Internet to kopalnia wiedzy. Pozdrawiam:)

  Bardzo ograniczone grono ludzi wiedziało o moich problemach. Bardzo ograniczone.  Cześć Ewa.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #131 : 18 Lipiec, 2013, 23:00:04 pm »

Nie pierwszy Ty, i nie ostatni.
Zgłoś do moderatora   Zapisane


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #132 : 18 Lipiec, 2013, 23:03:27 pm »

Kurczę, za szybko!
Ja jestem wolnomyślicielem czy też wolnoskrybą i nie nadążam z odpisywaniem.

Ts tse nie bądź taki. Widzisz że się pogubiłem. Pomożesz ?  
Trochę się opuściłem w spotkaniach NURTU, ale do tematu Gospodarza, jeża, śliwek i lotów stodołą, jeszcze wrócę.
Mam już plan, ciąg dalszy przygód Gospodarza. "Rękopis znaleziony w stodole"  
Muszę zostawić dla potomków wspomnienie, jak to ich Pradziad, w czasach okrutnych, walczył z "bandami" i Markietankami (PSL) na zDolnym Śląsku.
Równolegle, prowadzę badania dotyczące "Wątku Rzymskiego" i boskiej koalicji, bogów rzymskich, greckich i słowiańskich.
Wszystko się zaczęło właśnie od Ligii, Prowinicjusza i Winicjusza.
Wywrócę do góry nogami, zarówno historię starożytną jak i nowożytną.
Zobaczycie wszystko, w zupełnie innym świetle
Ale... nie lękajcie się! Pomogę!

Co do wspomnianego, przez Pana harcerza, Carringtona, to w uproszczeniu, cyklistyczne hobby, doprowadziło go do upadku, w przenośni i dosłownie.
Co do krzyża, Harcerskiego Krzyża Pana harcerza, to bym się tak nie zarzekał, bo...
"Zapewniam cię, dziś, w tej nocy, zanim kogut dwukrotnie zapieje, trzykrotnie się Mnie wyprzesz."
Amen, jeszcze mogę dodać

Pozdrawiam

tsetse
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec, 2013, 23:10:42 pm wysłane przez Prowincjusz » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Użytkownik zbanowany
*

Punkty: +33/-83
Offline Offline

Wpisy: 190
Znajomi: 2
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #133 : 18 Lipiec, 2013, 23:11:17 pm »

Do tej Ewy to już się przyzwyczaiłem, a byliście tak blisko Czasami nie wie się z kim się tańczy Panie Firefoks Co? Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #134 : 18 Lipiec, 2013, 23:20:09 pm »

Do tej Ewy to już się przyzwyczaiłem, a byliście tak blisko Czasami nie wie się z kim się tańczy Panie Firefoks Co? Szok

 Ja wiedziałem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Atmosfera w Lubaniu Hydepark curious 10 13696 Ostatnia wiadomość 05 Grudzień, 2009, 18:56:39 pm
wysłane przez curious
Zenon Laskowik i Jacek Fedorowicz wystapią w lubańskim MDK Bieżące wiadomości Leo 0 3158 Ostatnia wiadomość 08 Kwiecień, 2010, 14:56:31 pm
wysłane przez Leo
Sojka w Lubaniu Kultura i sztuka jolek5 5 9494 Ostatnia wiadomość 21 Październik, 2010, 23:08:17 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
SKARB W LUBANIU!!! Hydepark MooseDlb 1 6866 Ostatnia wiadomość 07 Listopad, 2010, 15:42:45 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Kino w Lubaniu Hydepark « 1 2 ... 5 6 » saxony 87 84617 Ostatnia wiadomość 03 Marzec, 2012, 08:22:46 am
wysłane przez Tony
WOŚP w Lubaniu Bieżące wiadomości « 1 2 3 4 » Iza 53 54692 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2011, 11:59:31 am
wysłane przez Samozapłon
Koncert w Lubaniu...??? Kalendarz wydarzeń MooseDlb 14 22552 Ostatnia wiadomość 28 Styczeń, 2011, 18:29:46 pm
wysłane przez Jola
Kultura w Lubaniu Kultura i sztuka « 1 2 » Poleg 16 20014 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2011, 18:58:04 pm
wysłane przez curious
Jacek Kaczmarski-koncert Kultura i sztuka « 1 2 » Związek Zaw. Solidarność 22 26730 Ostatnia wiadomość 23 Marzec, 2013, 12:13:23 pm
wysłane przez TriadaPoetica