Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ZBIERAMY ZAKRĘTKI ! Pomoc dla Justynki ! :-)  (Przeczytany 5961 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +11/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 115
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 04 Lipiec, 2013, 22:56:40 pm »

Prosimy o Pomoc dla Justynki !

Hej.
Jakiś czas temu postanowiłam spełnić jedno z marzeń mojej chorej kuzynki. Mianowicie zakupić jej elektryczny wózek inwalidzki. Niestety koszt takiego wózka jest zdecydowanie za duży na moją kieszeń, więc postanowiłam zebrać pieniądze w inny sposób.
Większość z was pewnie spotkała się już z akcją "zbieramy zakrętki" w szkole, pracy, sklepie. Takie akcje są spotykane wszędzie i wiele osób dzięki nim otrzymało wózek czy inną niezbędną do życia rzecz.
Taka akcja nic was nie kosztuje, tu chodzi jedynie o wyuczenie w sobie odruchu schowania zakrętki do kieszeni a w domu wrzucenia jej do pojemnika zamiast do śmieci.
Moja kuzynka choruje na wrodzoną łamliwość kości. W swoim życiu przeszła już wiele operacji,podczas których do kości wsadzano jej druty wzmacniające. W tym roku skończyła 22lata, jest uśmiechnięta, pracowita, ma wielkie ambicje. Niestety jest wciąż uzależniona od mamy, taty czy babci. Taki wózek umożliwiłby jej samodzielne poruszanie się, zalatwianie spraw, jeżdzenie do pracy.
Sprawiłby jej wiele radości.

Nie proszę was o pieniądze, każdy wypija jakiś napój dziennie, każda zakrętka jest ważna, każda zakrętka to krok do wózka, do spełnienia marzenia osoby, która nie może korzystać z życia tak jak my.

Staram się rozszerzyć tą akcję więc proszę o zapraszanie znajomych!!

UWAGA!
Niektórzy z was mają moją kuzynkę Justynę w znajomych, BŁAGAM o pomijanie jej w zaproszeniu. ONA NIC NIE WIE, to ma być NIESPODZIANKA !

PS:
1. Zakrętki można oddawać pod adres mojego zamieszkania w Lubaniu oraz Wrocławiu (priv) Jeśli trzeba będzie podjechać, coś wymyślę i podjadę, nawet poza granice tych miast!
2. Jeśli wiesz coś na temat organizacji, fundacji itp które zajmują się takimi akcjami DAJ MI ZNAĆ!
3. Wszelkie informacje ile już mam, jak toczy się cała akcja oraz co udało się zalatwić oczywiście będę pisała tutaj. Jesli chcesz wiedzieć więcej: śmiało pisz na priv! <facebook - Sandra Maria> ;-)


https://www.facebook.com/events/484214811666541/?notif_t=plan_edited  Zapraszamy na facebooka ! Bądźmy na bieżąco !


Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia."
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #1 : 05 Lipiec, 2013, 00:03:33 am »

Mam trochę zakrętek, ale jako zagorzały przeciwnik fejsbuka nie wiem gdzie je podrzucić
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +11/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 115
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 05 Lipiec, 2013, 00:10:49 am »

Dlaczego przeciwnik  <fejsbuk jest faajny>;> ?  Jutro odwiedzę nasz piękny Lubań to mogę odebrać te nakrętki :-)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia."



Punkty: +11/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 115
Znajomi: 3
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 06 Lipiec, 2013, 21:58:44 pm »

Nakrętki można oddawać pod adres :  Lubań, ul Pogodna 25   :-)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

"Wszystko mogę w Tym, Który mnie umacnia."
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Pomoc mieszkańców leśnej dla chorej krajanki Marioli Kuta Bieżące wiadomości Leo 1 6250 Ostatnia wiadomość 23 Luty, 2010, 22:02:04 pm
wysłane przez x
„Zbieramy krew dla Polski” Bieżące wiadomości Iza 0 3141 Ostatnia wiadomość 19 Czerwiec, 2010, 23:10:14 pm
wysłane przez Iza
Pomoc dla powodzian już zbiera Caritas Bieżące wiadomości Leo 1 4234 Ostatnia wiadomość 08 Sierpień, 2010, 22:55:38 pm
wysłane przez borisem
Komunikat Burmistrza Miasta Lubań „Pomoc dla powodzian” Bieżące wiadomości Paweł Sokołowski 0 3632 Ostatnia wiadomość 10 Sierpień, 2010, 15:59:13 pm
wysłane przez Paweł Sokołowski
Pomoc dla Rafała [15 czerwca - Motel Łużycki] Hydepark x 1 4194 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2011, 22:41:35 pm
wysłane przez borisem
Pomoc dla Rafała - zaproszenie na widowisko satyryczne Polecane - Strona główna x 5 6789 Ostatnia wiadomość 12 Styczeń, 2012, 19:23:40 pm
wysłane przez ZUZA
plastkiowe zakrętki do oddania Ogłoszenia drobne izabela1 1 3092 Ostatnia wiadomość 14 Styczeń, 2012, 22:07:49 pm
wysłane przez borisem
POTRZEBNA POMOC DLA PSA Hydepark jolek5 0 3366 Ostatnia wiadomość 14 Maj, 2012, 08:53:17 am
wysłane przez jolek5
APEL STAROSTY O POMOC DLA POWODZIAN Powiat lubański powiat 0 4280 Ostatnia wiadomość 10 Lipiec, 2012, 20:21:35 pm
wysłane przez powiat
Pomoc dla dużego, zagrożonego kota Przyroda i Turystyka www.tierpark-goerlitz.de 0 2578 Ostatnia wiadomość 14 Październik, 2016, 12:42:46 pm
wysłane przez www.tierpark-goerlitz.de