Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Ten temat nie był jeszcze oceniany!
Oceń ten temat! Ocena:
Autor Wątek: Opinie o salach i domach weselnych.  (Przeczytany 13269 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 10 Czerwiec, 2013, 20:32:31 pm »

Drogie Panie i Panowie!
Wraz z moim narzeczonym mamy w planach ślub. I jako lista gości (ok 100os), suknia, garnitur i muzycy to była łatwizna,znalezienie sali w Lubaniu lub okolicach w miarę przystępnych cenach okazała się nie małym problemem. Najlepsza byłaby taka z możliwością noclegów. Tęcza uderzyła nas w twarz jeżeli chodzi o ceny. W Motelu Łużyckim ceny w miare, natomiast orkiestra i parkiet znajdowałyby się w pomieszczeniu obok Niezdecydowany. Byliśmy na takim weselu...Nie dało się odczuć danej uroczystości (ani sto lat, ani śpiewów). Dostaliśmy namiar do Pod Kasztanami w Siekierczynie. Sala w Kościelniku-fajna,ale mało klimatyczne miejsce...

Moi drodzy, proszę o poradę i ocene miejsc w których byliście. (klimat, zabawa, sala, dekoracje, jedzenie, dojazd - WSZYSTKO!!)

Pozdrawiamy ja_i_ja
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #1 : 11 Czerwiec, 2013, 09:34:28 am »

Jeżeli chodzi o Lubań to polecam Golden Time. Miałam okazję być tam kilka razy, jedzenie pyszne, obsługa konkretna, właściciele bardzo mili ludzie, myślę że można negocjować ceny przy takiej ilości gości.

Z domów weselnych poza Lubaniem polecam Tylice. 2 miesiące temu robiłam tam wesele, goście do tej pory są zachwyceni salą, jedzeniem i obsługą. Właścicielka osobiście zajęła się wystrojem według moich pomysłów i znosiła moje marudzenie Cena przyznam była bardzo konkurencyjna
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #2 : 11 Czerwiec, 2013, 12:31:18 pm »

Cześć.

Nawiązując do poruszonego tematu odnośnie organizacji dużych wesel w Lubaniu chciałabym podzielić się własnym doświadczeniem. W zeszłym roku robiłam wesele na 108 osób w Motelu Łużyckim. Dzięki dobrej organizacji Właścicieli oraz załogi usadziłam swoich gości przy okrągłych stołach na tzw. głównej sali gdzie znajdowała się również orkiestra jak i parkiet do tańczenia. Odpowiadała nam również sceneria ogrodów które tworzą klimat wieczorów weselnych , szczególnie jak można wyjść na świeże powietrze. Jednocześnie dogodnością było iż mogłam umieścić swoich gości w pokojach hotelowych Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 2
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #3 : 11 Czerwiec, 2013, 12:49:04 pm »

Polecam Chatę za Wsią w Mysłakowicach.
Fakt, że to już nie okolice Lubania, bo to jakieś 50 km chyba, ale naprawdę warto.

Piękne miejsce. Wesela tam bajkowe :-) Ofertę można znaleźć na stronie

http://www.chatazawsia.com/myslakowice

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #4 : 12 Czerwiec, 2013, 00:02:51 am »

Z domów weselnych poza Lubaniem polecam Tylice. 2 miesiące temu robiłam tam wesele, goście do tej pory są zachwyceni salą, jedzeniem i obsługą. Właścicielka osobiście zajęła się wystrojem według moich pomysłów i znosiła moje marudzenie Cena przyznam była bardzo konkurencyjna

A czy mogłabym Cię poprosić o numer telefonu tam?? I czy mają jakąś swoją strone internetową lub galerie??
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #5 : 12 Czerwiec, 2013, 00:07:37 am »

A o Golden Time nie słyszałam, dzięki za ten pomysł Już po zdjęciach strasznie nam się podoba to miejsce SUPER!!! DZIĘKI !!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #6 : 12 Czerwiec, 2013, 08:38:05 am »

Proszę bardzo

www.gospoda-tylickimlyn.pl  właściciele mają tam dwie sale. Jedna to "Gospoda Tylicki Młyn" a druga to tak zwany "Grzybek", piękna, okrągła, oszklona sala w drewnie. Oprócz tego obok jest hotel więc spokojnie można wynająć pokoje
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 6
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #7 : 12 Czerwiec, 2013, 18:59:14 pm »

Pokoje to dodaykowy plus bo mamy ok 30 osób do noclegu, ale jakby było w Tylicach to wszystkich musiałabym położyć.... Ciężko jest coś wybrać ^^
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +5/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 203
Znajomi: 17
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


Muzyka moim życiem...


« Odpowiedź #8 : 12 Czerwiec, 2013, 21:39:30 pm »

Może zamówcie autokar na powrót? My tak zrobiliśmy, a kto był autem ten mógł zostać w hotelu jeżeli chciał   Większość gości wolała wrócić do domu
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Muerde como una perra, es tan buena como una oveja, es cercana como una hermana y aún así tan lejana...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Lubańska porodówka - opinie Świat Kobiet « 1 2 3 » Vera 41 61312 Ostatnia wiadomość 19 Marzec, 2011, 17:36:15 pm
wysłane przez Shakus
Kondolencje Bieżące wiadomości x 2 10503 Ostatnia wiadomość 29 Kwiecień, 2009, 20:05:34 pm
wysłane przez Leo
SYLWESTER Ogłoszenia drobne martad 7 19972 Ostatnia wiadomość 19 Luty, 2011, 01:29:54 am
wysłane przez globus
Avatar Polecam - Niepolecam gracjano 8 15028 Ostatnia wiadomość 22 Kwiecień, 2010, 20:36:04 pm
wysłane przez gracjano
11.11.... Hydepark « 1 2 ... 5 6 » widelec 77 87981 Ostatnia wiadomość 09 Grudzień, 2011, 22:17:45 pm
wysłane przez borisem
Jestem mieszkanką miejscowości Radogoszcz [opinie mieszkańców] Polecane - Strona główna x 1 4527 Ostatnia wiadomość 12 Czerwiec, 2013, 11:11:44 am
wysłane przez Urząd Gminy
Powiatowy Urząd Pracy - opinie Hydepark dorotka 14 12971 Ostatnia wiadomość 20 Listopad, 2013, 19:25:22 pm
wysłane przez Firefoks