Strony: 1 ... 8 9 [10] 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy Sekretarz w Urzędzie Miasta  (Przeczytany 107046 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +38/-27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 395
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #135 : 16 Czerwiec, 2013, 09:06:05 am »

a kiedy ten konkurs na dyrektora poradni??może wystartuję
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 7
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #136 : 16 Czerwiec, 2013, 13:06:20 pm »

Ma Pan czas do 19 czerwca do godz. 15.00, ale proszę sobie nie robić nadziei.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #137 : 16 Czerwiec, 2013, 13:11:02 pm »

ależ ŻORŻ konkurs już chyba trwa bo jak podaje Edward Osman u wicestarosty w gabinecie rozpoczęły się już przedwstępne przesłuchania jednej z kandydatek
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Wpisy: 7
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #138 : 16 Czerwiec, 2013, 13:13:19 pm »

Może Pan spróbować
tu: http://bip.um-luban.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=4407&idmp=120&r=r

dyrektor przedszkola, choć i tu nadziei proszę sobie nie robić. Ale żeby nie pisali, że bez konkursu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #139 : 16 Czerwiec, 2013, 18:02:45 pm »

Nie chcę Ciebie ŻORŻ zniechęcać w przedsięwzięciu kandydowania bo mogłem się mylić.
Zdaje się (zgodnie z wcześniejszym wpisem), że konkurs rozpocznie się dopiero 19 czerwca.

Zatem te wizyty kandydatki u wicestarosty wcale nie są przedwstępnymi przesłuchaniami.
W końcu źródła w starostwie które przytacza Edward Osman pod żadnym pozorem nie kojarzą tych wizyt z konkursem na dyrektora poradni

Zatem ŻORŻ próbuj. Jeszcze czas. Życzę powodzenia  

Pozostaje kwestia spełnienia formalnych wymagań. Zakładam, że spełniasz
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec, 2013, 18:10:09 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #140 : 24 Czerwiec, 2013, 00:51:53 am »

1. Mieliśmy wyroby czekoladopodobne.
2. Zamiast masła mieliśmy podawaną margarynę.
3. Zamiast Planu Marshala mieliśmy plan 6-cio letni.
4. Zamiast demokracji mieliśmy demokrację ludową!

Dziś w Starostwie "Konkurs" na Dyrektora Poradni PP.

Czy po ogłoszonych wynikach na liście powyżej pojawi się punkt 5?



« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec, 2013, 00:56:08 am wysłane przez edward osman » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 60
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #141 : 24 Czerwiec, 2013, 09:11:05 am »

Pani M.Grzesiak to bardzo kompetentna osoba. Po odwołaniu jej z funkcji przewodniczącej Rady plotkowało się, że są tacy co mają zakusy pozbyć się jej i z poradni. Czy ta nagonka i frustracja to stąd, że łapki nie sięgają, aż tak daleko? To nie po katolicku niszczyć ludzi bez przyczyny, dla własnej satysfakcji. To chyba też mieliśmy, może warto dodać w pkt. 5 ....
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #142 : 24 Czerwiec, 2013, 20:14:19 pm »

Jak wiadomo nie jestem zwolenniczką PO. Wynika to z tego, co reprezentuje sobą owo ugrupowanie. Mam na myśli zarówno struktury ogólnokrajowe jak i lokalne. Nie znaczy to jednak, że jestem uprzedzona w stosunku to poszczególnych jednostek. Jak  już kiedyś pisałam żadne z ugrupowań nie jest kryształowe. Każde z nich ma w swoich strukturach ludzi różnego pokroju, od nieuczciwych i obojętnych po tych godnych podziwu. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi a jak wiadomo Polak bywa interesowny i samolubny z natury.
Jeśli chodzi o Panią Małgorzatę Grzesiak, którą Radni miasta Lubań niedawno odwołali z funkcji Przewodniczącej, to początkowo myślałam sobie tak.
"Za rządów nowego Burmistrza dzieje się dużo dobrego, wiele pozytywnych zmian, więc prawdopodobnie zmiana na stanowisku  Przewodniczącego  Rady Miasta też będzie tym, co przyczyni się do kolejnych pozytywnych symptomów w tym kierunku".
Jeżeli mam być szczera, to obecnie mam spore wątpliwości co do zasadności powyższej zmiany. W moim mniemaniu jedną z podstawowych cech Przewodniczący Rady Miasta powinna być wysoka kultura a co się z tym wiąże, szacunek do drugiej jednostki. Niestety sposób przyjmowania petentów w Spółdzielni Mieszkaniowej, której to obecny pan Przewodniczący jest Prezesem, pozostawia wiele do życzenia.
Wcześniej się tym nie interesowałam ale na jednym z posiedzeń Komisji Mieszkaniowej pewna pani załatwiająca sprawę swojego krewnego opowiedziała o tym jak została potraktowana w siedzibie SM. W związku z tym zaczęłam trochę zgłębiać temat, usłyszałam iż takie postępowanie, to nie jednorazowy incydent a raczej norma. Bardzo mnie to niestety  zasmuciło.
Wracając do pani Małgorzaty Grzesiak, pełniącej funkcję Dyrektora Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej. Powiem tak. Moje dzieci obecnie studiują ale swego czasu gdy były sporo młodsze tak się złożyło, że korzystałam z Poradni i to niejednokrotnie i powiem, iż zawsze byłam zadowolona, czyli wypowiadam się jako tu jako petentka, matka dzieci, korzystająca z usług  Poradni a nie przemądrzała Jolka, która nie wie o czym pisze.
Niektórzy moi znajomi także korzystali z PPP i z tego co wiem, również byli zadowoleni.
Dlatego też z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, iż funkcjonowanie tejże instytucji za rządów pani Dyrektor Małgorzaty Grzesiak było w pełni zadowalające i nie miałabym nic przeciwko, gdyby pani Grzesiek wygrała aktualny konkurs, no chyba, że wśród kandydatów znajdzie się ktoś jeszcze bardziej kompetentny w tej dziedzinie. Mam nadzieję, ze wygra najlepszy.
Wiem, że powyższym tekstem kogoś wkurzę a ktoś inny być może będzie zadowolony czytając to ale najważniejsze jest to, że napisałam szczerze, zgodnie z własnym sumieniem.  
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec, 2013, 20:18:04 pm wysłane przez Jola » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #143 : 24 Czerwiec, 2013, 22:02:36 pm »

Oczywiście wygrał "najlepszy". Kandydat, który miał wygrać - Małgorzata Grzesiak. Jaki przewodniczący Komisji Konkursowej taki "konkurs"!

Cytuj
Jeżeli mam być szczera, to obecnie mam spore wątpliwości co do zasadności powyższej zmiany. W moim mniemaniu jedną z podstawowych cech Przewodniczący Rady Miasta powinna być wysoka kultura a co się z tym wiąże, szacunek do drugiej jednostki.

O tak. Była Przewodnicząca okazuje niektórym ową wysoka kulturę i szacunek w bardzo specyficzny sposób.
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec, 2013, 22:09:39 pm wysłane przez edward osman » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #144 : 24 Czerwiec, 2013, 22:44:20 pm »

Nie chcę wdawać się w przepychanki i niepotrzebne dyskusje więc postaram się odpowiedzieć tylko raz.
Wiem czy raczej wierzę w Twoje dobre intencje ale w Twoich wypowiedziach dostrzegam sporo  uprzedzeń. Życie nie jest tylko czarne i białe, ono ma wiele więcej odcieni. Nikt z nas nie składa się wyłącznie z zalet lub tylko z wad.
Myślę, że różnimy się tym, iż ja staram się w tych , którzy zbłądzili lub postępowali źle dostrzec również coś dobrego a z kolei, tych, których cenię i szanuję staram się jednocześnie nie idealizować.
Zaślepienie jest dla mnie porównywanie złe co nienawiść. Jedno i drugie zakłada nam klapki na oczy. 
Ostatnio na Forum królują przepychanki partyjne, docinki, jedna złośliwość goni drugą, aż się tu zaglądać nie chce.
I jeszcze jedno, zmiany są korzystne tylko wówczas gdy zmieniamy coś na lepsze. W przeciwnym wypadku taka zmiana jest niczym kolejna nieudana reforma.
Pozdrawiam.     
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #145 : 24 Czerwiec, 2013, 23:18:05 pm »

Jolu ok. Amen. Ale nie obiecuję, że poprawa będzie długoterminowa Ale będę się starał.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #146 : 25 Czerwiec, 2013, 11:06:12 am »

Jeśli prawdą jest to co napisała Pani Jola o sposobie traktowania klientów przez prezesa spółdzielni mieszkaniowej i obecnego przewodniczącego Rady Miasta to niewiele ono chyba się różni od zachowania jego poprzedniczki na stanowisku przewodniczącego. Są siebie w takim razie warci.
A co do konkursu. Chyba nikt nie wątpił, że wygra osoba która wygrała. Jest najlepsza bo nikomu nie dano szansy sprawdzenia się. Skąd wiadomo, ze nie może być lepiej skoro od zawsze jest jedna i ta sama szefowa. Ja w przysłowiu, że był drugi na mecie i zdobył srebro (nie dodając, że biegło dwóch, zatem de facto był ostatni)
Do tego któż by się chciał narażać skoro w komisji było tylu kolegów i koleżanek szefowej
Raptem koleżanki i koledzy staliby się nieczuli na więzy koleżeństwa...
I tyle
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec, 2013, 11:11:20 am wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +347/-227
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 473
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #147 : 25 Czerwiec, 2013, 20:58:39 pm »

Przepraszam Jolu Z politowaniem. Chcąc nie chcąc stałem się podmiotem oracji Małgorzaty Grzesiak podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Lubań. Poszło o tą wypowiedź:
Cytuj
prawie rok temu w czerwcu odbyła się sesja Rady Miasta na której wręczono Medale "Za zasługi dla miasta Lubania". oto fragment protokołu -
Cytuj
Pani Małgorzata Grzesiak – Przewodnicząca Rady – poinformowała, że na mocy uchwały Rady Miasta pani Maria Flisak uhonorowana została tytułem „Honorowego obywatela miasta”.
Następnie przedstawiła osoby i instytucje wyróżnione medalem oraz wnioskujących o ich przyznanie. Wnioski o przyznanie medali złożyli:
pani Małgorzata Grzesiak i pani Irena Jarmolińska – z Zarządu Oddziału Miejskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Lubaniu – dla pani Grażyny Chromy
.

A teraz pani Grażyna Chromy jest członkiem komisji powołanej do wyboru Dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej. A szefunciem Komisji Konrad Rowiński (PO)!.
Ale jazda!

Cytując powyższe zdanie rzekomo w sposób nieuprawniony posiadłem jakowąś wiedzę tajemną dostępną jedynie nielicznym Piszę serio!
Tak przyznaję się!!! Czerpałem owe informacje z niedozwolonego almanachu jakim jest Biuletyn Informacji Publicznej lubańskiego Urzędu Miasta. Wstydzę się za to pani radna! Jako pokutę podaje link na którym znalazłem owe bezeceństwa:
http://bip.um-luban.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=3925&idmp=495&r=r
Pokornie informuję, że ów paszkwilancki fragment zacytowanego tekstu odnalazłem na stronie 16 linkowanego dokumentu.  


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec, 2013, 21:03:38 pm wysłane przez edward osman » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #148 : 25 Czerwiec, 2013, 21:24:02 pm »

I co tu dodać. To smutne
Ta Pani stanowiła latami lokalne prawo..
Chyba, że sobie tylko zażartowała udając taką niewiedzę
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #149 : 25 Czerwiec, 2013, 22:01:32 pm »

a dopiero zauważyłem, że pojawiła się nam ponownie nasza M.tolerancja I to jeszcze wczoraj
Bardzo przepraszam, że dopiero teraz zauważyłem i witam serdecznie
Właśnie gaworzymy o kompetencjach tej wychwalanej przez Panią osoby. Gratuluję nosa:)

Tylko jak Pani widzi okazuje się, że przewodnicząca rady chyba nie wiedziała całymi latami gdzie lądują dokumenty którymi zarządzała
Zatem to odwołanie to chyba, przyzna mi Pani rację, w samą porę.
Kompetencje jakie były każdy widzi
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec, 2013, 22:03:41 pm wysłane przez Lider » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym Bieżące wiadomości ZUZA 0 3479 Ostatnia wiadomość 18 Kwiecień, 2008, 23:44:27 pm
wysłane przez ZUZA
Lubań polubisz to miejsce - nowy album z fotografiami miasta Bieżące wiadomości Leo 0 3357 Ostatnia wiadomość 10 Sierpień, 2009, 11:25:50 am
wysłane przez Leo
Nowy obiekt / Nowy basen powstanie w Bolesławcu Bieżące wiadomości Black 0 5097 Ostatnia wiadomość 25 Marzec, 2010, 22:42:55 pm
wysłane przez Black
uwaga, zmiany w urzędzie - SYSTEM KOLEJKOWY PUP Lubań Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu 0 4762 Ostatnia wiadomość 03 Grudzień, 2010, 14:19:05 pm
wysłane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Zmiany w lubańskim urzędzie Miasto Lubań Urząd Miasta 11 14802 Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2011, 23:08:50 pm
wysłane przez x
Łużyce z wizytą w Urzędzie Miasta Męskie Sprawy Bero 0 4066 Ostatnia wiadomość 12 Marzec, 2013, 15:47:31 pm
wysłane przez Bero
Nowy program o zdrowym jedzeniu Hydepark « 1 2 » tomeh 21 19619 Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2013, 10:45:37 am
wysłane przez arek.boro
Sekretarz Stanu w MSW – Piotr Stachańczyk z wizytą w OSS SG w Lubaniu Polecane - Strona główna Paweł Sokołowski 1 4363 Ostatnia wiadomość 21 Wrzesień, 2013, 18:10:39 pm
wysłane przez edward osman
Przedszkolaki w urzędzie Miasto Lubań Urząd Miasta 1 3823 Ostatnia wiadomość 08 Marzec, 2014, 23:36:36 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
KWW NOWY LUBAŃ Hydepark « 1 2 ... 7 8 » oaza 105 75357 Ostatnia wiadomość 14 Listopad, 2014, 23:40:43 pm
wysłane przez x