Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Smolnik tuż za podium  (Przeczytany 4737 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 115
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« : 20 Marzec, 2013, 15:24:44 »

Młodzieżowy Dom Kultury był organizatorem kolejnej imprezy rangi regionalnej. Dnia 20 marca w hali ZSP im. A. Mickiewicz w Lubaniu odbyły się mistrzostwa strefy jeleniogórskiej szkół podstawowych w minisiatkówce. Tym razem do rywalizacji stanęli chłopcy z klas szóstych. Nie zanotowano niespodzianek, ponieważ zwycięzcami okazali się chłopcy z jedynki kamiennogórskiej, którzy wygrali po raz trzeci z rzędu ( w poprzednich latach triumfowali w klasach czwartych i piątych). Mistrz powiatu lubańskiego SP Smolnik zakończył rywalizację na 4 miejscu.

Wyniki zawodów:

Wyniki gier eliminacyjnych:
Grupa „A”
SP Mirsk      -   SP Smolnik         0:2   (14:20, 10:20)
SP Mirsk      -   SP 1 Kamienna Góra      0:2   (9:20, 4:20)
SP Smolnik      -   SP 1 Kamienna Góra      0:2   (4:20, 10:20)
Grupa „B”   
SP 4 Bolesławiec   -   SP Krzeszów         2:0   (20:6, 20:Spoko
SP Mysłakowice   -   SP Węgliniec         0:2   (9:20, 11:20)
SP 4 Bolesławiec   -   SP Mysłakowice      2:0   (20:6, 20:6)
SP Krzeszów      -   SP Węgliniec         0:2   (17:20, 13:20)
SP 4 Bolesławiec   -   SP Węgliniec         2:0   (20:13, 20:12)
SP Krzeszów      -   SP Mysłakowice      2:0   (20:14, 20:16)

Półfinały:   SP 1 Kamienna Góra   -   SP Węgliniec      2:0   (20:12, 20:13)
      SP Smolnik      -   SP 4 Bolesławiec   0:2   (10:20, 14:20)

Mecz o V m-ce   SP Mirsk      -   SP Krzeszów         1:2  (12:20,20:15,6:15)
Mecz o III m-ce   SP  Smolnik      -   SP Węgliniec         0:2  (18:20,10:20)
Mecz o I m-ce      SP 1 Kamienna Góra   -   SP 4 Bolesławiec  2:0     (20:3,10:20,15:7)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA STREFY JELENIOGÓRSKIEJ
   
1.   SP 1 Kamienna Góra   op. Zbigniew Lema
2.   SP 4 Bolesławiec      op. Daniel Zięba   
3.   SP Węgliniec         op. Roman Smętek   
4.   SP Smolnik         op. Jarosław  Zimowicz
5.   SP Krzeszów         op. Danuta Farmas
6.   SP Mirsk            op. Arleta Chmielewska
7.   SP Mysłakowice      op. Piotr Paciejewski

Awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w drugiej połowie kwietnia w Kłodzku lub Złotoryi uzyskała drużyna SP 1 Kamienna Góra (75 744 21 57) . 
Skład zwycięskiej drużyny: Mordarski Aleksander, Błażej Artur, Jancik Patryk, Kumorek Nikodem, Cukier Szymon, Gorzejewski Kacper, Wilczak Sebastian, Dziedzic Adrian, Poperka Adrian, Mader Piotr

IMG_8127_(800_x_600).jpg

 

IMG_8130_(800_x_600).jpg


IMG_8132_(800_x_600).jpg

 

IMG_8134_(800_x_600).jpg


IMG_8135_(800_x_600).jpg


IMG_8137_(800_x_600).jpg


IMG_8167_(800_x_600).jpg


IMG_8349_(800_x_600).jpg


IMG_8434_(800_x_600).jpg


IMG_8436_(800_x_600).jpg


IMG_8127_(800_x_600).jpg

* IMG_8127_(800_x_600).jpg (58.5 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 1027 razy.)
IMG_8130_(800_x_600).jpg

* IMG_8130_(800_x_600).jpg (55.39 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 993 razy.)
IMG_8132_(800_x_600).jpg

* IMG_8132_(800_x_600).jpg (61.91 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 991 razy.)
IMG_8134_(800_x_600).jpg

* IMG_8134_(800_x_600).jpg (63.11 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 870 razy.)
IMG_8135_(800_x_600).jpg

* IMG_8135_(800_x_600).jpg (51.01 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 881 razy.)
IMG_8137_(800_x_600).jpg

* IMG_8137_(800_x_600).jpg (44.84 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 807 razy.)
IMG_8167_(800_x_600).jpg

* IMG_8167_(800_x_600).jpg (66.9 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 687 razy.)
IMG_8349_(800_x_600).jpg

* IMG_8349_(800_x_600).jpg (62.81 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 760 razy.)
IMG_8434_(800_x_600).jpg

* IMG_8434_(800_x_600).jpg (65.6 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 709 razy.)
IMG_8436_(800_x_600).jpg

* IMG_8436_(800_x_600).jpg (62.85 KB, 800x533 - powiększony/pobrany 737 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: