Strony: 1 ... 73 74 [75] 76 77 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786698 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1110 : 10 Luty, 2015, 23:44:41 pm »


krytyka-1.jpg


krytyka-1.jpg

* krytyka-1.jpg (37.17 KB, 462x386 - powiększony/pobrany 578 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1111 : 11 Luty, 2015, 12:26:37 pm »

A o jakie zmiany chodzi? O jednomandatowe okręgi wyborcze? Toż twoje guru dopiero przepadnie z kretesem  Chichot  Chichot  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1112 : 11 Luty, 2015, 17:28:05 pm »

A o jakie zmiany chodzi? O jednomandatowe okręgi wyborcze? Toż twoje guru dopiero przepadnie z kretesem  Chichot  Chichot  Chichot

Moim guru jest moja rodzina!!!

A Twoje kpiny, drwiny, polityka i chore domysły troszeczkę przyćmiły Ci rzeczywistość!
Zwykli ludzie też mają prawo krytykować.

A o jakie zmiany chodzi?

O to żeby co niektórzy poszanowali swojego wyborcę, o to żeby się zastanowili zanim z niego zakpią!
O to że pewne pozycje i stanowiska zobowiązują!

Tylko  tyle i aż o tyle!!!

I nie rozumiem z czego Ty wywnioskowałaś, że mam coś wspólnego z polityką!

Do Twojej wiadomości - ciężko pracuję, na siebie, na rodzinę, na opłaty, na lekarzy do których nie mogę się dostać, bo kolejki za długie, pomimo że płacę ZUS-y, na administrację, rządzących, polityków itd...

I mam siedzieć cicho i się nie odzywać, bo co niektórzy czują się urażeni, że im się zwraca uwagę na ich sposób wypowiedzi i stosunek do wyborców.






« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2015, 17:41:40 pm wysłane przez El-ka » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1113 : 11 Luty, 2015, 17:56:35 pm »

A tu jeszcze raz mój post od którego się zaczęło.
I ja się pytam:
gdzie tu jest walka polityczna?
gdzie tu jest dyskredytacja?
gdzie tu jest cwaniactwo? itp...itd...

Ja zwróciłam uwagę Magencie, że pewne stanowiska i pozycje po prostu zobowiązują!

Cytuj
Pani Magento nie rozumiem Pani postawy, której wyraz daje Pani w niektórych swoich postach.
Jest Pani nauczycielką, pedagogiem, ma Pani również wykształcenie w kierunku resocjalizacji, jest Pani przewodniczącą NSZZ Solidarność, startowała Pani do sejmiku, jest Pani bardzo aktywną działaczką PiS, żoną wicestarosty, a także kandydata na burmistrza i zrozumieć nie mogę dlaczego prowadzi Pani dyskusje na takim poziomie.
Przecież zdaje sobie Pani sprawę z tego, że krytykując innych będzie Pani również krytykowana i tak to jest w polityce, że trzeba zmierzyć się często z niewygodnymi pytaniami i komentarzami.
Ja jestem tylko „szarym wyborcą” i wolałabym aby Pani w swoich postach przedstawiała pozytywne rzeczy, osiągnięcia swoje i swojego męża, startowaliście przecież po to, aby służyć społeczeństwu, także temu które jest odmiennego zdania niż Wy. Waszym motto są zmiany tylko na lepsze, a ja widzę tu tylko sprzeczki, agresję, wklejanki które nie przynoszą nic konstruktywnego.
I może poczuje się Pani teraz urażona, ale ja też mam wrażenie że wpisy Berci, Agaty i Karaoke są pisane w Pani imieniu. Mam tylko wielką nadzieję, że się mylę, bo byłoby to bardzo niesmaczne.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1114 : 11 Luty, 2015, 19:21:28 pm »

El-ka, nie wiem czy ty to widzisz, ale cały czas gadasz o tym samym. A ja się pytam teraz ciebie, na jakiej ty podstawie coś tutaj twierdzisz w tym twoim przytoczonym poście. Mnie twoje wrażenia nie interesują. wiesz jakie ja odnoszę wrażenie? Mam ci napisać? To co cały czas obiektywnym wrażeniem jako obiektywna piszesz to jest bardzo niesmaczne. Ty ciężko pracujesz? Mam policzyć ile razy i o której godzinie tutaj byłaś? Nie znasz Szczepcia, a cały czas piszesz to co on sugeruje. Kogo reprezentujesz?
« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2015, 19:24:34 pm wysłane przez Agata » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1115 : 11 Luty, 2015, 19:29:42 pm »

A do którego postu się odnosisz?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1116 : 11 Luty, 2015, 19:37:37 pm »

A do którego postu się odnosisz?

Do tego ostatniego i zamieściłaś swój pierwszy. W przedostatnim zdaniu widzę tam Agatę. To już według ciebie jest smaczne?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1117 : 11 Luty, 2015, 19:43:27 pm »

A występujesz teraz jako Agata, czy Magenta?
Jeśli Magenta to Ci chętnie odpowiem, bo do niej kierowany był post.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1118 : 11 Luty, 2015, 20:32:37 pm »

A występujesz teraz jako Agata, czy Magenta?
Jeśli Magenta to Ci chętnie odpowiem, bo do niej kierowany był post.

Ale ja w tym poście występuję... A ty jesteś ta szara czy biała ...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1119 : 11 Luty, 2015, 20:48:11 pm »

Cytuj
...W dużej mierze bezideowość i brak koncepcji zarządzania jednostką samorządu terytorialnego. Brak kontroli podejmowanych decyzji pod kątem politycznym, czyli przez cztery lata mogą oni robić co chcą. Partie polityczne, gdy ich członkowie działają niezgodnie z ich linią, wykluczają ich. Prawo i Sprawiedliwość bezwzględnie wyklucza ze swego grona osoby, nawet zajmujące eksponowane stanowiska, gdy działają wbrew programowi...
Wojciech Zembik
Prezes wie, że już jest szare?
Cytuj
Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.- Jarosław Kaczyński
Chyba nie o ideologię chodziło, a o głosy. No cóż, a dzieci tak widzą polityków:





*  (56.64 KB, 600x530 - powiększony/pobrany 492 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1120 : 11 Luty, 2015, 20:56:50 pm »

No i zgadzam się z tym, tylko Szczepcio powiem tak na to co zamieściłeś : i kto to mówi?  Z politowaniem Twoi wyborcy o tym wiedzą?  Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1121 : 11 Luty, 2015, 21:08:59 pm »

No i zgadzam się z tym, tylko Szczepcio powiem tak na to co zamieściłeś : i kto to mówi?  Z politowaniem Twoi wyborcy o tym wiedzą?  Chichot
Moi wyborcy? Jak będę mieć wyborców to liczę się z tym, że będą mi się przyglądać. Teraz to ja jestem wyborcą.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1122 : 11 Luty, 2015, 21:43:07 pm »

Moi wyborcy? Jak będę mieć wyborców to liczę się z tym, że będą mi się przyglądać. Teraz to ja jestem wyborcą.

Ja też jestem wyborcą i właśnie ci się przyglądam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1123 : 11 Luty, 2015, 21:50:52 pm »

Mnie twoje wrażenia nie interesują. wiesz jakie ja odnoszę wrażenie? Mam ci napisać? To co cały czas obiektywnym wrażeniem jako obiektywna piszesz to jest bardzo niesmaczne.

Jeśli Ciebie moje wrażenia nie interesują, to dlaczego zadajesz pytania?

I już gdzieś pisałam, że są to moje własne subiektywne wrażenia.

Ty ciężko pracujesz? Mam policzyć ile razy i o której godzinie tutaj byłaś? Nie znasz Szczepcia, a cały czas piszesz to co on sugeruje. Kogo reprezentujesz?

Tak ciężko pracuję, możesz liczyć.

Znam Szczepcia z tego forum, a piszę to co myślę, a nie to co on sugeruje.

Reprezentuję tylko siebie, nie wiem co w tym takiego dziwnego.

Jak będę mieć wyborców to liczę się z tym, że będą mi się przyglądać. Teraz to ja jestem wyborcą.

I o to właśnie chodzi! Podzielam to zdanie, dodałabym jeszcze krytykować.

Ale ja w tym poście występuję... A ty jesteś ta szara czy biała ...

Obraziłam Ciebie w moim poście?

A o co chodzi z tym "szara czy biała" bo nie rozumiem?
« Ostatnia zmiana: 11 Luty, 2015, 21:58:23 pm wysłane przez El-ka » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1124 : 11 Luty, 2015, 21:59:29 pm »

Wiesz co? Wątpię, żebyś mogla oddać na mnie głos, bo trudno będzie mnie znaleźć na liście. Jesteś tak czytelna, że szkoda słów. Zrobiłaś wcześniejszym nickiem z l24 swój portal. Jak ci się coś nie podoba, to apelujesz do obecnego- ukrytego o banowanie i obrażasz forumowiczów. A jak nie było odzewu z banem to mnożysz nicki i jak Szarapowa odbijasz piłkę. Tylko to miejsce jest miejscem kontaktu wszystkich, wymiany poglądów, ale i miejscem krytyki naszej władzy. Kiedy idzie krytyka w kierunku burmistrza- milczysz, starosty- milczysz, ale jak zaczyna się w kierunku obecnego wice dostajesz histerii. Powiedz, a czy on inne pieniądze bierze, a czy dlatego, że jego żona coś tu wkleja ma być jedynie głaskany? Za własną klatką go nie schowasz, bo to droga do twojej kompromitacji- o czym już wiesz, ale przede wszystkim do kompromitacji chronionego. Za inkubator robisz dorosłemu mężczyźnie, który nie boi się prosić o głosy, ale chyba boi się odpowiadać za czyny w powiecie? Na kogo się kreujesz? Na związkowca, czy pierwszą damę. Będę wiedzieć przynajmniej jak mam cię traktować i co jest z twojej strony szczere i uczciwe. Teraz zastanów się dlaczego twojemu kotu zesztywniał ogon. Zobacz na podobny przypadek:

kot-ogon.jpg






kot-ogon.jpg

* kot-ogon.jpg (95.19 KB, 860x600 - powiększony/pobrany 441 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 73 74 [75] 76 77 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5957 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA