Strony: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786638 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1035 : 06 Luty, 2015, 11:53:18 am »

dziwnym zbiegiem okoliczności Karol tez się przejmujesz  minusami hehehheheeh
czy o minusy tutaj chodzi??

chyba nie?

Ja jestem zwykłym szarakiem, który swój głos oddał partii, którą P. Magentę kłuje w oczy i nie tylko ...

a wiesz kiedy człowiek stosuje imperatywy???

wtedy kiedy mu brakuje argumentów...


Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1036 : 06 Luty, 2015, 12:29:37 pm »

Każdy ma coś do powiedzenia i każdy też uważa swoje argumenty za słuszne. Jedni umieją przyjmować krytykę, inni wręcz przeciwnie, jak to ludzie ale pewne jest jedno, że dyskusja wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby wszyscy uczestnicy podpisywali się pod nią własnym nazwiskiem. Obojętnie po czyjej stronie się staje, łatwo jest obrzucać kogoś inwektywami gdy chowamy się za nickiem ale trzeba pamiętać, że tak naprawdę nikt nie jest anonimowy, więc ewentualna głupota czy też chamstwo ( których nikomu imiennie nie zarzucam, zresztą jak jest każdy widzi) również nie są anonimowe.
www.youtube.com/watch?v=JPC8abdXfI0
 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +23/-5
Offline Offline

Wpisy: 13
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1037 : 06 Luty, 2015, 13:27:53 pm »

Wiesz co to już jest żałosne. Po pierwsze piszesz językiem Magenty, po drugie zarzucasz mi kłamstwo, a moje wpisy są poparte dokumentami, po trzecie naciskasz na moderatora, aby zastosował cenzurę- kopiujesz swoją mistrzynię. W czym ci przykro?  W tym, że ktoś ośmiela się mieć inne zdanie? Polityka to nie głaskanie moja droga, to twarde reguły, które podlegają szerzej pojętej niż wobec szarego obywatela krytyce. Nikt nie napisał, że magenta jest stara, brzydka, koślawa, czy głupia. To byłoby znieważenie. Nikt nie napisał, że kradnie, czy pije bo byłoby to zniesławienie. I wtedy jak najbardziej nadawałoby się to do sądu. Takich tez i ja nie stawiam, bo nic mi w tym temacie nie wiadomo, ale w ramach zdrowo pojętej debaty politycznej pozwoliłem sobie nie zgadzać się z pewną hipokryzją. Cudze za lasem widać, a swego pod nosem nie dostrzec? Skończ  z tym sądem, bo ja nie mam ochoty po nim się włóczyć. Są dla sądu ważniejsze sprawy niż słowo "cham, zamknij mordę" czy inne kierowane od magenty. Co ty dzisiaj brałaś, że takie emocje i języczek uwagi kierujesz do niby ofiary? Nie jeden chciałby być taką ofiarą z takim dochodem.

Piszę po polsku czyli językiem Magenty, Jest mi przykro, że takie rzeczy się dzieją, bo jestem normalny i takie wpisy jak tu robicie to jest właśnie powód by było przykro. Pojąć nie mogę jak można takim językiem się posługiwać. Nazwać chama chamem nie jest obraźliwe to nazwanie kogoś po imieniu. Nigdy czytając wpisy Magenty nie widziałem by napisała zamknij mordę. Od was owszem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1038 : 06 Luty, 2015, 14:42:10 pm »

Ka-rol nie wiem kim jest Szczepcio więc tu się mylisz, mam swoje własne zdanie.
Nie wiem po czym stwierdzasz, że to walka polityczna, bo do polityki mi daleko.
Politycy to ludzie i ważne jest jakimi są i co sobą reprezentują, a nie do jakiej partii przynależą i ja jako wyborca właśnie to próbuję oceniać. Nie dyskredytuję ludzi ze względu na to do jakiej partii należą, bo po co?
A wymieniłam konkretnie kim jest autorka (co sama autorka udostępnia publicznie), ponieważ uważam że osoba o takim wykształceniu i na takiej pozycji nie powinna prowadzić dyskusji publicznej na takim poziomie.

Jola ja nie stoję po niczyjej stronie, tylko próbuję przedstawić swój pogląd, pogląd zwykłego wyborcy, o którego głosy zainteresowani zabiegają, te właśnie osoby mają potem przecież wpływ na nasze życie.
I jeżeli mój anonimowy głos jest dla polityków tak ważny w wyborach, to oczekuję aby również moje anonimowe uwagi co do tych osób, były dla nich ważne.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #1039 : 06 Luty, 2015, 15:16:30 pm »

El-ka, ja w tej dyskusji również nie staję po niczyjej stronie ale wiem jedno, nie biorę na serio osób, które robią coś anonimowo, może dlatego, że sama zawsze podpisuję się nazwiskeim po swoimi wypowiedziami a jak inni to odbierają, to już nie moja sprawa. Co do poziomu dyskusji, zgadzam się, jest żenujący.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1040 : 06 Luty, 2015, 15:18:06 pm »

uff
Borisem ma rację , ktos podjął się głupiego pomysłu.. a cieszycie sie że nie doszło do wycinki jak murzyn blaszka

Panie Burmistrzu ciesze się że dał pan radę zatrzymać ten kołowrotek ..
swoją drogą to trochę mi Pana szkoda bo zbiera Pan za bezsensowne decyzje swoich  ludzi...

Fire..  ja znam krótszą definicję i to juz dość dawno.. słowo infantylny to dokładnie to samo co dziecinny..
dziecinada co niektórych wychodzi na wierzch , gdy porusza sie drażliwe tematy.. ale to wiem nie tylko ja

Fire.. nawet jesli wyborcy wykluczą to co to zmieni??? masz przykład P.Rowińskiego.. wyborcy go wykluczyli pokazali ze nie chcą a on i tak miał już przygotowany stołek..

MMM jaka jesteś infantylna, uważasz wszystkich za idiotów? Wychwalasz burmistrza a na pana Rowińskiego piszesz, że jest wykluczony i ja mam uwierzyć, że głosowałaś na PO?
Kłamiesz jak zwykle.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1041 : 06 Luty, 2015, 15:32:30 pm »

Nie Magenta, na pewno głosowała na PiS za język miłości jaki nam fundujesz.


l24 teresa.png



"Chamie, prostaku i pieniaczu, jesteś mistrzem w sugerowaniu i pisaniu kłamstw. Nie uda ci się bym poniżyła się do twojego poziomu głupcze"- język miłości Magenty

l24 teresa.png

* l24 teresa.png (202.43 KB, 1728x2592 - powiększony/pobrany 508 razy.)
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2015, 15:42:25 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1042 : 06 Luty, 2015, 15:41:02 pm »

Tam jest napisane 16:02:28 jest dopiero 15:40 czyżby film "Zdarzyło się jutro"?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1043 : 06 Luty, 2015, 15:44:34 pm »

Screen jest dobrze opisany, zdarzyło niedawno Smutny
Jola, a do czego Wam moje dane? Gdybym pisał nieprawdę to rozumiem, ale piszę to co wszyscy mogą sprawdzić. Czy inaczej brzmiałyby moje informacje jakbym Ci powiedział, że jestem Tadek? Nie lżę nikogo, nie oczerniam i nie kłamię. Zatem mogę zostać Szczepciem ile chcę i kiedy chcę.
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2015, 15:48:58 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1044 : 06 Luty, 2015, 15:49:56 pm »

O to mamy sprawę prowokacji. Na bieżąco robisz zrzuty z ekranu i zbierasz dowody. No popatrz taki szczepcio...
Czyli najpierw kłamiesz i prowokujesz, a potem piszesz że ktoś powiedział ci po imieniu. Na szelki wypadek zbierasz dowody. Trzeba przyznać, ze manipulantem (lub manipulantką) jesteś dobrym. I ty uważasz, że nie powinieneś (powinnaś) się przedstawić?
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2015, 16:05:33 pm wysłane przez Agata » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1045 : 06 Luty, 2015, 15:51:47 pm »

W końcu nikt inny tylko Magenta mnie nauczyła   To nie prowokacja, to zbiór zadań
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1046 : 06 Luty, 2015, 16:01:25 pm »

Co do prawdomówności MMM

...
ktoś nie potrafi z twarzą odejsc i sieje jakies chore teorie

zastanawiajace jest komu i dlaczego nie na rekę jest piastowanie funkcji burmistrza przez P.Słowińskiego...

czyżby urzędnikom nie było na rekę szefowanie P.Słowińskiego???
ciekawa jestem co mają do zarzucenia swojemu szefowi??
pewnie sam szef by chciał wiedzieć 

co ma takiego P.Rowiński a nie ma P.Słowiński???



I ja równiez ciesze się że burmistrzem został P.A.Słowiński. gratuluję Panu

 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1047 : 06 Luty, 2015, 16:04:53 pm »

Jakbyś czytała ze zrozumieniem to zrozumiałabyś, że te dwie wklejki się wzajemnie nie wykluczają. Boże, Ty oszalałaś, a w kaftan chcesz wsadzić nas.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1048 : 06 Luty, 2015, 16:07:40 pm »

W końcu nikt inny tylko Magenta mnie nauczyła  To nie prowokacja, to zbiór zadań

A ja cztałam na eluban, jak pewna osoba odgrażała się do "Teresy", że będzie zbierać jakieś dowody. Imię tak jakby pasuje...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1049 : 06 Luty, 2015, 16:11:05 pm »

A ja cztałam na eluban, jak pewna osoba odgrażała się do "Teresy", że będzie zbierać jakieś dowody. Imię tak jakby pasuje...
Po ilu głębszych...oddechach?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16008 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA