Strony: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786718 razy)
0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1020 : 03 Luty, 2015, 19:40:41 pm »

Faktycznie jakieś chamidło.
Wow, pani ponoć pracuje ciężko jako nauczycielka- i nie 18 godz. tygodniowo, jest pani związkowcem (chyba dobrze się dzieje za rządów PO ), ma pani męża i dzieci, a wisi pani i wisi...Proszę uważać, bo ten ostry wpis chyba miała napisać Bercia, karaoke, albo Agata
« Ostatnia zmiana: 03 Luty, 2015, 19:47:57 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1021 : 03 Luty, 2015, 20:06:30 pm »

O zjawił się damski bokser  którego słowo nic nie warte. Byt bez honoru bez imienia i nazwiska. Cham. Bo jak inaczej można nazwać coś takiego.


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1022 : 03 Luty, 2015, 20:18:24 pm »

O zjawił się damski bokser  którego słowo nic nie warte. Byt bez honoru bez imienia i nazwiska. Cham. Bo jak inaczej można nazwać coś takiego.



Ależ oczywiście. W życiu nie uderzyłbym damy. Damy można jedynie wielbić, ale zaznaczam damy. Nawet muchy nie skrzywdzę, czasami jedynie krowę klepnę w zad, ale tak uczył mnie dziad. One ponoć to lubią.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1023 : 03 Luty, 2015, 20:43:25 pm »

kupię działkę budowlaną , uzbrojoną w wodę i prąd , w rozsądnej cenie , info. 608183698 pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1024 : 03 Luty, 2015, 20:45:56 pm »

szczepcio mój dziadek mawiał: wpuścić chama do biura to atrament wypije

               

cały czas miałam wrażenie, że taki szczepcio to tylko do pasania i podszczypywania krów, ale nie chciałam tego pisać, ale jeśli sam tak piszesz...
« Ostatnia zmiana: 03 Luty, 2015, 20:49:04 pm wysłane przez Agata » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1025 : 03 Luty, 2015, 20:53:07 pm »

To nie było do ciebie, a do magenty. Pomyliłaś sprzęt   A co do bydła to nie ja brudzę, a później sprzątam.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty, 2015, 20:57:02 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1026 : 03 Luty, 2015, 21:00:13 pm »

To nie było do ciebie, a do magenty. Pomyliłaś sprzęt 

do pasania i podszczypywania krów a nie do komputera szczepcio
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1027 : 03 Luty, 2015, 21:09:27 pm »

Agata klapen dupen i nie parawań. MMM i kobieta powiedźcie mi, czy spełniłyście życzenie magenty, bo jak byłyście w kapturach to teraz wiem skąd ja damski bokser  Szok

wpis magenta.png


wpis magenta.png

* wpis magenta.png (107.38 KB, 1366x1401 - powiększony/pobrany 748 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +14/-1
Offline Offline

Wpisy: 9
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1028 : 05 Luty, 2015, 08:23:04 am »

Szczepcio ty krowy pasiesz? Sądząc po ilości g... jakie tu zostawiłeś raczej słonie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +60/-290
Offline Offline

Wpisy: 116
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1029 : 05 Luty, 2015, 23:35:22 pm »

Nie udzielałam się do tej pory na forum, ograniczając się do czytania tego czy owego, ale teraz chciałabym wtrącić tu swoje 3 grosze :-)

Pani Magento nie rozumiem Pani postawy, której wyraz daje Pani w niektórych swoich postach.
Jest Pani nauczycielką, pedagogiem, ma Pani również wykształcenie w kierunku resocjalizacji, jest Pani przewodniczącą NSZZ Solidarność, startowała Pani do sejmiku, jest Pani bardzo aktywną działaczką PiS, żoną wicestarosty, a także kandydata na burmistrza i zrozumieć nie mogę dlaczego prowadzi Pani dyskusje na takim poziomie.
Przecież zdaje sobie Pani sprawę z tego, że krytykując innych będzie Pani również krytykowana i tak to jest w polityce, że trzeba zmierzyć się często z niewygodnymi pytaniami i komentarzami.
Ja jestem tylko „szarym wyborcą” i wolałabym aby Pani w swoich postach przedstawiała pozytywne rzeczy, osiągnięcia swoje i swojego męża, startowaliście przecież po to, aby służyć społeczeństwu, także temu które jest odmiennego zdania niż Wy. Waszym motto są zmiany tylko na lepsze, a ja widzę tu tylko sprzeczki, agresję, wklejanki które nie przynoszą nic konstruktywnego.
I może poczuje się Pani teraz urażona, ale ja też mam wrażenie że wpisy Berci, Agaty i Karaoke są pisane w Pani imieniu. Mam tylko wielką nadzieję, że się mylę, bo byłoby to bardzo niesmaczne.

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +23/-5
Offline Offline

Wpisy: 13
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1030 : 06 Luty, 2015, 08:58:40 am »

Ja też się nie udzielałem, czytałem. Do czytania był do tej pory wątek Magenty. Pasowało mi to, taka prasówka. Komu to przeszkadzało? Ja odnoszę wrażenie, że to walka polityczna, bo po co tu El-ka napisała wymieniając dokładnie kim jest autorka.  Ja myślę, że jest to próba dyskredytacji pani Teresy. Pani Teresa pisze tu od dawna. Wystarczy popatrzeć ile ma wpisów. Komuś to nie pasuje. Każdy może pisać o swoich wrażeniach. Ja też napiszę, że odnoszę wrażenie, że El-ka pisze w imieniu Szczepcia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1031 : 06 Luty, 2015, 10:22:34 am »

Szczepcio sam sobie sterem i żeglarzem. Wklejki to można sobie w necie samemu poszukać. Lokalny watek raczej powinien służyć do kontaktu z osobą, która wklejając coś poddaje to pod dyskusję. Nawet wtedy kiedy jest ona dla niej niewygodna. Jak ktoś chce być w polityce i się nią zajmować to słowa "święty spokój" należy schować do lamusa. Kiedy poddaję pod wątpliwość, czy krytykę stanowisko Magenty to od razu jestem chamem i mam się zamknąć. Tylko, że moje pieniądze na stanowisko męża dają mi pełne prawo do zabierania głosu i stawiania pytań. Myślę, że kolejny nick broniący wcale nie atakowanej, ale krytykowanej Magenty jest kolejnym tworem na potrzeby chwili. Ka-rol to co jest tam na górze, przekłada się na dół. Spróbuj zapytać dlaczego jest tak na dole. Zostaniesz chamem i niedouczonym prostakiem. Myślę, że idąc w todze obrońcy Magenty staniesz się ślepy jak Temida. Jeżeli nie to znaczy, że sam jesteś jak magenta.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1032 : 06 Luty, 2015, 10:34:37 am »

ktoś kiedyś w jakimś celu założył to forum... opuscił je , nie ma moderacji, jakichkolwiek zasad.. i dzieje sie jak sie dzieje ..

Szczepcio Magenta pewnych rzeczy nie widzi i pewnie długo nie zobaczy...

jest zapatrzona w swoje ego..

prowadzi dyskusje, których celem jest wpajanie własnych przekonań a wszelkie dyskusje zamyka słowem CHAM

tylko powstaje pytanie..


czy to przystoi osobie, która jest osobą publiczną z uwagi na co najmniej kilka faktów? jest żoną wicestarosty, przewodniczącą NSZZ , metodykiem... czy to nie są wystarczajace powody aby stulić dziób  lub zwyczajnie wytonować???

każda dyskusja konczy się przepychankami, nie ma rozmowy, jest za to stek wyzwisk i głupawe komentarze..

wiem, ze również w swoim środowisku podobnie jest postrzegana szanowna Magenta...

Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +23/-5
Offline Offline

Wpisy: 13
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1033 : 06 Luty, 2015, 11:36:03 am »

Właśnie czuję to na swojej skórze jak tutaj postępuje się z użytkownikami, Którzy mają inne zdanie. Oczywiście już mam minus. Trzeba od razu zniszczyć, a to właśnie zarzucacie Magencie. Każdy sądzi po sobie. Szczepcio, czytałem twoje wpisy w stosunku do pani Teresy i jej męża. Niektóre jeszcze można przeczytać. Wcale się nie dziwię, że nazwała cię chamem i że nie masz honoru. To jest naga prawda. Anonimowo pisać o kimś kłamstwa każdy głupi potrafi. Oczywiście nie podasz jej do sądu bo wydałoby się kto jesteś. To jest właśnie brak honoru. Ja nazwałbym cię  inaczej nie tak delikatnie jak pani Teresa. Podobnie ma się do MMM, jakoś tak dziwnie parami chodzicie. Zawsze będę stawać w obronie pani Teresy. Wiem kto to jest i bardzo mi przykro, że takie coś dzieje się na tym forum. Zero reakcji ze strony moderatora. Myślę, a mogę mieć swoje zdanie, że to też coś znaczy. Komuś jest to na rękę.

I kto wie kim jest szczepcio i MMM może też osobami znanymi...
« Ostatnia zmiana: 06 Luty, 2015, 11:48:00 am wysłane przez Ka-rol » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1034 : 06 Luty, 2015, 11:51:30 am »

Właśnie czuję to na swojej skórze jak tutaj postępuje się z użytkownikami, Którzy mają inne zdanie. Oczywiście już mam minus. Trzeba od razu zniszczyć, a to właśnie zarzucacie Magencie. Każdy sądzi po sobie. Szczepcio, czytałem twoje wpisy w stosunku do pani Teresy i jej męża. Niektóre jeszcze można przeczytać. Wcale się nie dziwię, że nazwała cię chamem i że nie masz honoru. To jest naga prawda. Anonimowo pisać o kimś kłamstwa każdy głupi potrafi. Oczywiście nie podasz jej do sądu bo wydałoby się kto jesteś. To jest właśnie brak honoru. Ja nazwałbym cię  inaczej nie tak delikatnie jak pani Teresa. Podobnie ma się do MMM, jakoś tak dziwnie parami chodzicie. Zawsze będę stawać w obronie pani Teresy. Wiem kto to jest i bardzo mi przykro, że takie coś dzieje się na tym forum. Zero reakcji ze strony moderatora. Myślę, a mogę mieć swoje zdanie, że to też coś znaczy. Komuś jest to na rękę.
Wiesz co to już jest żałosne. Po pierwsze piszesz językiem Magenty, po drugie zarzucasz mi kłamstwo, a moje wpisy są poparte dokumentami, po trzecie naciskasz na moderatora, aby zastosował cenzurę- kopiujesz swoją mistrzynię. W czym ci przykro?  W tym, że ktoś ośmiela się mieć inne zdanie? Polityka to nie głaskanie moja droga, to twarde reguły, które podlegają szerzej pojętej niż wobec szarego obywatela krytyce. Nikt nie napisał, że magenta jest stara, brzydka, koślawa, czy głupia. To byłoby znieważenie. Nikt nie napisał, że kradnie, czy pije bo byłoby to zniesławienie. I wtedy jak najbardziej nadawałoby się to do sądu. Takich tez i ja nie stawiam, bo nic mi w tym temacie nie wiadomo, ale w ramach zdrowo pojętej debaty politycznej pozwoliłem sobie nie zgadzać się z pewną hipokryzją. Cudze za lasem widać, a swego pod nosem nie dostrzec? Skończ  z tym sądem, bo ja nie mam ochoty po nim się włóczyć. Są dla sądu ważniejsze sprawy niż słowo "cham, zamknij mordę" czy inne kierowane od magenty. Co ty dzisiaj brałaś, że takie emocje i języczek uwagi kierujesz do niby ofiary? Nie jeden chciałby być taką ofiarą z takim dochodem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5957 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA