Strony: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786634 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #990 : 01 Luty, 2015, 20:36:10 pm »

I co pani Tereso, nie pani była Bercią, karaoke i Agatą, które rejestrowały się w chwili, kiedy szła krytyka pod adresem PiS, a szczególnie państwa Zembik?!
Teraz te konta służą pani do stawiania samej sobie (+). Loguje się pani szczególnie w nocy. Teraz ma pani (+) od Agaty.
Pani jest nauczycielem, pani jest członkiem PiS i pani jest szefową związku "Solidarność", to w takim razie, gdzie panią nauczono takich "sztuczeK"?
Mi możecie stawiać ile chcecie, tym bardziej, że powinno się je u mnie podzielić przez 4. Jedno konto właściwe i 3 pomocnicze
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2015, 20:38:39 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #991 : 01 Luty, 2015, 21:24:03 pm »

Szczepcio to załóż sobie jeszcze jedno konto i sprawdź to o czym piszesz, żal mi ciebie. Minusy otrzymujesz między innymi ode mnie, bo mi też nastawiałeś.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #992 : 01 Luty, 2015, 21:24:35 pm »

No i jest Agata, która teraz będzie nam udowadniać, że nie jest Teresą. Czyli tak jak myślałem, że będzie. To było do przewidzenia, ale dobrze, że jestem taki sprytny Chichot
A na cholerę mi lewe konta? Strach pomyśleć co by było gdyby ktoś taki został szefem Państwowej Komisji Wyborczej  Szok
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2015, 21:32:53 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #993 : 01 Luty, 2015, 21:36:58 pm »

Sprytne są te smartfony co?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #994 : 01 Luty, 2015, 21:40:27 pm »

Coś insynuujesz?
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +79/-1681
Offline Offline

Wpisy: 380
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #995 : 01 Luty, 2015, 21:43:01 pm »

Ja? Nic, tylko realizujesz mój scenariusz. Nic więcej. Dla karaoke mogę podrzucić swojego smartfona Ale dla Berci nic nie mam  Z politowaniem No tak...zapomniałem, że sprzętu po nauczaniu informatyki jest full.
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2015, 21:46:38 pm wysłane przez Szczepcio » Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #996 : 01 Luty, 2015, 21:53:22 pm »

Szczepcio, myślę, że się pogrążasz.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #997 : 01 Luty, 2015, 22:03:02 pm »

A gdzie uciekł Szczepcio?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #998 : 01 Luty, 2015, 22:21:44 pm »

heheheh a to dobre 

poziom no cóż.... bo brak słów..
 hehhehe
 a czy kogoś te plusy obchodzą poza jedną osoba a tym forum???
mogę mieć minusów setki i co  z tego??
to jest jakikolwiek wyznacznik??
w d.... je mam

dociekanie kto  z kim po co i dlaczego... kogo to obchodzi?? jeśli wyjdzie na to, że faktycznie Magenta to Agata to będzie świadczyło tylko o jednym....
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #999 : 01 Luty, 2015, 22:37:08 pm »

Ty MMM kogoś oceniasz?

a ja mam do Romów.. są zwykłymi śmierdzielami , nierobami i patologią.
Siedzą w opiece, dostają zapomogi, deputaty a jak chodzą ubrani??? jakimi autami jeżdzą??
ci akurat z fotki to jeden byk który pracy się nie imał , obrósł tłuszczem z każdej strony, bryka jezdzi jakiej niejeden Polaczek nie ma i śmieje mu się w nos... drugi to pijaczyna który od rana do wieczora chodzi nawiany , ciekaw za co pije?? trzeci natomiast to złodziejaszek i kombinator , któremu wydaje się że jest mafiozo hehehe

....

Właśnie dałam dla Magenty plusa tobie minusa i Szczepciowi minusa. Jeśli to wam nie przeszkadza, to będę to robić przy każdej okazji.


...
Wydział komunikacji w Lubaniu.
szef wydawałoby się starszy stateczny pan.
Zatrudnia kadrę, której sam wygląd odstrasza ca dopiero kompetencje..
babole w dokumentach, poprawki w dowodach rejestracyjnych, na biurkach pudry, błyszczyki i inne duperele a ubiór niczym z disco.. do tego stopnia śmieszy mnie to , gdy taka lalunia nie mogła wyjąć dokumentu z okładki bo.... tipsy jej przeszkadzały.
o uprzejmości nie wspomne.
Oj muszą mieć dobre układy lub sie dobrze układać skoro nie przejmują się niczym ..

...

« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2015, 22:46:03 pm wysłane przez Agata » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1000 : 01 Luty, 2015, 22:47:00 pm »

ja oceniam własnie nierobów, leni i kombinatorów


uważasz że ten drugi cytat to normalka , norma i prawidłowość?? moze bardziej swoją myśl rozwiniesz, może dowiemy się czegoś ciekawego:)


jeśli Tobie daje satysfakcję stawianie plusów lub minusów to proszę bardzo, służę swoim profilem

każdy traktuje neta czy forum według własnych upodobań.. ja wyrażam opinie, są one moje , przez nikogo nie narzucane i nie ma w nich wypaczonych poglądów, nikogo nie zmuszam do myslenia w podobny sposób do mojego....

ty natomiast uważasz że net to stawianie plusów, minusów, twoja wola..

może weź parę lekcji od magenty korzystania z kompa to będziesz bardzoej ogarnięta w tej kwestii  
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1001 : 01 Luty, 2015, 22:59:57 pm »

No to super tu jeszcze kwiatek:

… MMM no proszę jak chcesz to potrafisz. Właśnie o p.Rowińskim myślałem. Zauważ jednak że nie został wykluczony. On tylko nie wygrał z obecnym Burmistrzem. A ja pisałem o wykluczeniu .
FIRE  on został wykluczony przez społeczeństwo. Przegrał wybory. My go nie chcieliśmy. To kolesiostwo mu podstawiło stołek i tyle...
….
 

Jeszcze trochę tego jest. Właśnie wypiłam kawę i powklejam. Trochę jednak dziwię się administratorowi, że do tej pory cię nie zablokował.
« Ostatnia zmiana: 01 Luty, 2015, 23:03:05 pm wysłane przez Agata » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +70/-500
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 302
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1002 : 01 Luty, 2015, 23:07:59 pm »

 mnie nie zablokował?Co?
 a dlaczego miałby to robić?
to może załóż watek jak wskrzesić pare prezydencką , jak unicestwić partie aktualnie rządzącą , jak pana Rowińskiego posadzić na stołku zamiast aktualnego burmistrza.. i td.. żenada..

spadam z tego wątku bo słabo sie robi czytając twoje bzdety...
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1003 : 01 Luty, 2015, 23:25:49 pm »

No to popieram Magentę, która nie lubi PO albo chcę posadzić Pana Rowińskiego na "stołek" burmistrza. Miesza ci się wszystko.

A to już cały bukiecik kwiatków:



witam
widzę Pani zaradna666 bardzo intensywnie uczestniczy w życiu forum 
niestety ale konowałów w naszej słuzbie zdrowia przynajmniej lubańskiej nie brakuje  Niezdecydowany
lekarze chociażby P[an W , czy jego koledzy maja dość jednoznaczny stosunek do ludzi starszych .. uważają ze starzy , nikomu nie potrzebni ludzie nie są warci zawracania d..y ..
Miałam równiez wątpliwą przyjemność poznać  lekarza Pana K z Pisarzowic .. oj to co tam się dzieje to dopiero kpina .. nie znany jest dzien ani godzina kiedy Pan K nie  jest pod  pod wpływem alkoholu ..
(…)
 

ja również dołaczam do grona rodzących w lubańskim szpitalu  Chichot
dwa porody i dwa inne
 pierwszy zero doświadczenia , strach i okropna połozna bo od połoznej zależy akcja porodowa , ona powinna być podporą a nie robić minę zbutwiałej matrony .. tą polożna była pani ziółkowska nie polecam a niestety z moich info nadal jest  na porodówce..
(…)

(…)
JULIA  wierzysz w cuda?Co? nasi włodarze   cieszą się że mają tak naiwne społeczeństwo , kręcą jak chcą i mają to gdzieś co my myslimy czego chcemy jakie mamy oczekiwania...
piszesz o panu W.Cz. on sie nadaje nie napiszę do czego bo brak słow... nie tak dawno pisałam o oświetleniu Woj. Pol. ciemno jak w d.... i panu Staroście to  absolutnie nie przeszkadza.. a wiesz dlaczego?/ pan W.Cz. nie chodiz jak zwykły obywatel.. on jezdzi , wożą go a konkretnie jego kierowca.. ciekawe za jaka kasę.. buuuuu więc te dziury w asfalcie z lat 70 na woj. Pol go nie obchodzą.. i nie  zmieni sie nic.... taka rzeczywistośc..
(…)
PANI JOLU zastępca nie ma honoru zwyczajnie  ;Di jest jak jest , a takie miał ambitne plany wyjechac po przegranej do wawy Schetyna pewnie się wypiął na rodzinkę 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +50/-43
Offline Offline

Wpisy: 126
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #1004 : 01 Luty, 2015, 23:30:03 pm »

Jeśli ktoś chce może więcej poczytać na profilu MMM.

Może ktoś chce do niej zadzwonić?

kupię działkę budowlaną , uzbrojoną w wodę i prąd , w rozsądnej cenie , info. 608183698 pozdrawiam:)


Na dzisiaj tyle, życzę dobre nocy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Strony: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16008 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5902 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA