Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786612 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #870 : 21 Listopad, 2014, 16:05:49 pm »

Drodzy Wyborcy!

Pragnę podziękować za zaufanie jakim mnie obdarzyliście oddając swój głos na moją skromną osobę. Kandydowałam do Sejmiku Dolnośląskiego, ponieważ jest to ważne miejsce, gdzie decyduje się o wielu kwestiach mających wpływ na nasze życie. Sejmik jest instytucją o której mało się mówi, ale działania Sejmiku, mimo, że nieco odległe mieszkańcom, mają realny wpływ na życie województwa.
Sejmik nadzoruje politykę regionu i wspiera inwestycje kluczowe dla całego województwa, przyznaje dotacje na poszczególne projekty gmin i powiatów. Wspiera ich działania, czym znacznie poprawia życie publiczne i rozwój. Zatem ważne jest, by w Sejmiku radnymi byli nie tylko osoby znane z telewizji, wielkich tablic reklamowych, ale zwykli ludzie, którzy żyją wśród nas, dla których nie jest ważny tylko Wrocław, ale przede wszystkim Lubań i okolice.
Nie ma jeszcze oficjalnych wyników, ale z nieoficjalnych wiem, że w powiecie lubańskim otrzymałam 852 głosy, za które serdecznie dziękuję wszystkim którzy na mnie głosowali! Wiem, że miałam duże poparcie wśród młodych wyborców i Oni wiedzą, że ja wiem. Dziękuję Wam kochani moi Młodzi Przyjaciele!
Dodam jeszcze, że bardzo miłym dla mnie zaskoczeniem jest to, że w powiecie lubańskim uplasowałam się na czwartym miejscu pod względem ilości otrzymanych głosów tym bardziej, że było 90 kandydatów, którzy startowali z 10 komitetów wyborczych. Czekam na oficjalne wyniki, chociaż wiem, że do Sejmiku z listy PIS z naszego okręgu wszedł tylko pan Tadeusz Lewandowski.
Dziękuję za wszelką pomoc i wparcie w kampanii wyborczej.


                                                                         Teresa Zembik
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #871 : 21 Listopad, 2014, 18:48:04 pm »

A mówiłam czytać, oglądać Jurija Biezmienowa!

Jurij Bezmienow - Jak napaść na państwo (1983) [Dywersja ideologiczna] [PL]


„(…) Potrzeba wielkiej ostrożności i rozsądku, by nie pogłębić tego krytycznego chaosu. W przeciwnym razie, ku naszemu zdziwieniu, zderzymy się z „armią pokoju”, która przybędzie z odwetem, by wprowadzić nas w błogi stan „normalizacji”.  (…)”


[url=http://wpolityce.pl/polityka/222898-kopacz-milczy-wobec-zamachu-stanu-komorowski-akceptuje-gwalt-na-demokracji-teraz-czas-na-protestacyjny-zamet-nie-dajmy-sie-wkrecic]http://wpolityce.pl/polityka/222898-kopacz-milczy-wobec-zamachu-stanu-komorowski-akceptuje-gwalt-na-demokracji-teraz-czas-na-protestacyjny-zamet-nie-dajmy-sie-wkrecic
[/url]

„(…)Rozpisany przed laty scenariusz wojny ideologicznej, właśnie się dopełnia. (…)
 Po czym rozpoznać, że kilkunastoletni etap demoralizacji dobiegł końca i przystąpiono do realizacji kolejnych? Po tym, że kapłan z własnej woli występuje przeciwko Kościołowi i neguje jego nauczanie. Takie postawy kilku księży-celebrytów obserwujemy od lat. To, co wyczynia ostatnio ks. Lemański dowodzi, że dotarliśmy do fazy głębokiego kryzysu, w której agenci i pożyteczni idioci idą na całość. (…)
Główna linia walki od dawna przebiega poza militarnym frontem. Działania muszą oczywiście przebiegać tak, aby społeczeństwo nie zdołało się zorientować, że jest obiektem „przewrotu ideologicznego”. Metody zaczerpnięte z mistrzowskiej sztuki wojny sprzed 2,5 tysięcy lat i skrojone na miarę współczesności są wyjątkowo skuteczne. Zasada generała Sun Tsu – zdobyć wszystko bez zniszczenia czegokolwiek – stała się tajną bronią Sowietów, którą czterdzieści lat temu zaczęli podbijać Stany. Vladimir Volkoff w „Montażu” przekuł chińską sztukę wojny, wykorzystywaną przezKGB, na przykazania sowieckich agentów. Jak realizowane są dziś? Sprawdźmy:
1.   Podawaj w wątpliwość dobro.
2.   Kompromituj przywódców.
3.   Wstrząśnij ich wiarą.
4.   Posługuj się ludźmi złymi.
5.   Dezorganizuj działalność władz.
6.   Siej niezgodę między obywatelami.
7.   Podżegaj młodych przeciwko starym.
8.   Drwij z tradycji.
9.   Rozpowszechniaj zmysłową muzykę
10.   Sprzyjaj rozwiązłości.
11.   Nie żałuj pieniędzy.
12.   Zbieraj informacje.
Czy jesteśmy w stanie wskazać choć jeden punkt, który nie zostałby w Polsce doprowadzony do końca? Wzmożone działania dezinformacyjne i wiele innych czynników, które wymieniłam na początku, pokazują że wkroczyliśmy już w trzeci z czterech etapów „wojny bez walki”. Mamy już za sobą kilkunastoletni etap demoralizacji, pięcioletni etap destabilizacji i przeżywamy zaplanowany na czas 2-6 miesięcy etap kryzysu. Tomas Schuman (Jurij Bezmienow), który w latach 80. – po wcześniejszym porzuceniu służby w wysokich strukturach KGB - ujawnił Amerykanom tę sowiecką strategię, podkreślał, że jest to czas uaktywniania uśpionych agentów. Zostają przywódcami grup, zajmują wpływowe stanowiska, są osobami publicznymi, celebrytami, ekspertami, a w fazie kryzysu aktywnie włączają się w proces polityczny, często goszcząc w mediach. To także czas wzmożonej aktywności homoseksualistów, którzy nagle odkrywają potrzebę coming out’u. Ich działania wzmacniane są przez ruchy feministyczne. Wszyscy razem podsycają atmosferę walki i podziałów, rozpętują nagonki i zamieszki.
Historia zatoczyła koło. W 70. rocznicę Powstania Warszawskiego znaleźliśmy się w miejscu, w którym byli wówczas Powstańcy, choć oczywiście trudno porównywać grozę tamtych dni do naszego dziś. Inne narzędzia, inny charakter wojny, inne cele. Wspólne jest jednak pragnienie wolności i konieczność podjęcia walki. Oczywiście nie za karabiny mamy chwytać. Pola oporu to dezinformacja, laicyzacja, atak na wolność słowa i wyznania, respektowanie praw konstytucyjnych, nieuczciwość i kompromitacja władzy, brak poszanowania dla Kościoła i narodowej tożsamości. Bezmienow w „Liście do Ameryki” prosił obywateli USA o przebudzenie. Mimo, że napisał go w latach 80., jego przesłanie jest dziś dla Polaków wyjątkowo aktualne. (…)”

http://wpolityce.pl/polityka/207736-trzynascie-przykazan-tajnego-wroga-zrealizowane-z-sukcesem-najwyzszy-czas-na-powstanie

« Ostatnia zmiana: 21 Listopad, 2014, 18:50:20 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #872 : 22 Listopad, 2014, 12:07:20 pm »

 Chichot

haha.jpg


haha.jpg

* haha.jpg (35.05 KB, 443x355 - powiększony/pobrany 760 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #873 : 22 Listopad, 2014, 15:51:42 pm »

2014 11 21 Chłodnym Okiem - Rafał Ziemkiewicz CZ.1



2014 11 21 Chłodnym Okiem - Rafał Ziemkiewicz CZ.1
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #874 : 22 Listopad, 2014, 17:00:28 pm »

NIE! NO TO JUŻ SĄ JAKIEŚ JAJA! ! !

„(…)Wojewódzka Komisja Wyborcza w Gdańsku ogłosiła oficjalne wyniki wyborów do sejmiku wojewódzkiego na Pomorzu w piątek. Minęły dwa dni, a wyborcy odkrywają różne niespodzianki. Nie kryją zdumienia chociażby z wyników PSL w Gdyni. Okazuje się, że Ludowcy odnotowali tam wzrost poparcia na poziomie aż... 1100 procent.

 (…) 

PSL w GDYNI skoczył z 800 na 8800 głosów. 1100%. Pozdrowienia dla ośmiu tysięcy ośmiuset gdyńskich rolników! Wszyscy jesteśmy zaskoczeni, że jest Was tak wielu – skomentował ironicznie na Facebooku jeden z internautów” (…)”

http://niezalezna.pl/61663-mieszkancy-gdyni-w-szoku-wynik-psl-podskoczyl-o-1100-procent

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #875 : 22 Listopad, 2014, 20:35:58 pm »

"Kostrzewa-Zorbas: Łamanie praw wyborczych zaskarżać do Trybunału w Strasburgu

„Protokół do Europejskiej Konwencji PrawCzłowieka gwarantuje prawo do wolnych wyborów. Wolnych też od oszustw i chaosu, i od bezsilności obywateli” - pisze dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas. (...)"

http://www.fronda.pl/a/kostrzewa-zorbas-lamanie-praw-wyborczych-zaskarzac-do-trybunalu-w-strasburgu,44217.html

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #876 : 22 Listopad, 2014, 20:36:32 pm »

 Z politowaniem

ScreenHunter_288 Nov. 22 20.20.jpg


ScreenHunter_288 Nov. 22 20.20.jpg

* ScreenHunter_288 Nov. 22 20.20.jpg (42.28 KB, 371x396 - powiększony/pobrany 671 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #877 : 23 Listopad, 2014, 01:08:27 am »

„OFICJALNE WYNIKI: Wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość! Więcej radnych będzie miała jednak Platforma

(…) wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość! Na PiS (w wyborach do sejmików) zagłosowało 26,85% Polaków w skali kraju, na Platformę 26,36%, PSL uzyskało 23,68%, a SLD 8,78%. (…)”


http://wpolityce.pl/polityka/223118-oficjalne-wyniki-wybory-wygralo-prawo-i-sprawiedliwosc-wiecej-radnych-bedzie-miala-jednak-platforma

"(...) - Sam sposób ogłoszenia ostatecznych wyników wyborów powoduje, że panami z Państwowej Komisji Wyborczej powinien zająć się prokurator - mówi stanowczo portalowi niezalezna.pl redaktor naczelny "Gazety Polskiej". - Ukryto zwycięstwo PiS, podano jedynie ilość zdobytych mandatów i dopiero pod naciskiem dziennikarzy dostaliśmy procentowe wyniki. (...)"

http://niezalezna.pl/61674-pis-najwiecej-glosow-platforma-najwiecej-mandatow-sakiewicz-tych-wyborow-nie-mozna-uznac

« Ostatnia zmiana: 23 Listopad, 2014, 01:17:36 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #878 : 23 Listopad, 2014, 14:48:29 pm »

„(…) Największe zdumienie wśród przedstawicieli polskiej sceny politycznej budzą jednak wyniki wyborów samorządowych 2014 r. do Sejmików Wojewódzkich. Platforma Obywatelska pomimo procentowej przegranej z PiS uzyskała więcej mandatów. (…)”

http://niezalezna.pl/61678-w-internecie-zawrzalo-ipsos-podal-wyniki-prawdziwe-pkw-takie-jakie-mialy-byc

„(…) Okazuje się, że podani wyników wyborów, nie kończy skandali wokół PKW. Po tym, jak szef PKW Stefan Jaworski podając oficjalne wyniki wyborów samorządowych, zmienił liczbę mandatów zdobytych na Śląsku, okazało się, że to nie jedyny rażący błąd PKW dotyczący tego województwa. Okazuje się, że w komunikacie mającym stanowić sprostowanie informacji podanych przez Jaworskiego podano dane dotyczące ważnych głosów oddanych w wyborach do sejmiku na Śląsku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dane te różnią się aż o 130 tys. głosów od danych podawanych wcześniej przez Wojewódzką Komisję Wyborczą.
A wszystko zaczęło się od błędnej informacji podanej przez szefa PKW. Podczas wczorajszej, odbywającej się późnym wieczorem, konferencji Państwowej Komisji Wyborczej, jej szef Stefan Jaworski zaprezentował wyniki wyborów samorządowych. Wprawdzie początkowo nie chciał podać wyników procentowych głosowania (tutaj więcej na ten temat), ale ujawnił liczbę mandatów zdobytych przez poszczególne partie: PO - 179 mandatów, PiS - 169, PSL - 159; SLD - 28.

Już po kilkudziesięciu minutach wyszło na jaw, że Jaworski wprowadził opinię publiczną w błąd. Dziennikarze TVP Info odkryli kłamstwo analizując wcześniej podane przez Wojewódzką Komisję Wyborczą w Katowicach, oficjalne wyniki głosowania na Śląsku. Według nich  PiS zdobył 16 mandatów, a PSL 5 mandatów, a nie jak sugerował wcześniej Jaworski: Prawo i Sprawiedliwość 14 mandatów, a PSL 7 mandatów. (…)”

http://niezalezna.pl/61689-razace-bledy-w-dokumentach-pkw-wyniki-roznia-sie-nawet-o-130-tys-glosow


A na stronie PKW nie ma jeszcze żadnych informacji ! ! ! . Dotarłam do:
http://bip.umwd.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=27006&idmp=491&r=r



wyniki do sejmiku.jpg



1.jpg



2.jpg



3.jpg


4.jpg


5.jpg


PO nie chce zmian w prawie wyborczym. Bałagan rządzącym odpowiada
http://niezalezna.pl/61658-po-nie-chce-zmian-w-prawie-wyborczym-balagan-rzadzacym-odpowiada


wyniki do sejmiku.jpg

* wyniki do sejmiku.jpg (121.69 KB, 845x566 - powiększony/pobrany 625 razy.)
1.jpg

* 1.jpg (55.69 KB, 1094x292 - powiększony/pobrany 647 razy.)
2.jpg

* 2.jpg (146.88 KB, 1060x617 - powiększony/pobrany 679 razy.)
3.jpg

* 3.jpg (154.81 KB, 1027x577 - powiększony/pobrany 663 razy.)
4.jpg

* 4.jpg (56.51 KB, 1068x499 - powiększony/pobrany 657 razy.)
5.jpg

* 5.jpg (99.06 KB, 815x599 - powiększony/pobrany 712 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #879 : 23 Listopad, 2014, 14:52:30 pm »

"PO nie chce zmian w prawie wyborczym. Bałagan rządzącym odpowiada (...)"

http://niezalezna.pl/61658-po-nie-chce-zmian-w-prawie-wyborczym-balagan-rzadzacym-odpowiada
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #880 : 23 Listopad, 2014, 19:34:27 pm »

Drodzy Wyborcy!

Pragnę podziękować za zaufanie jakim mnie obdarzyliście oddając swój głos na moją skromną osobę. Kandydowałam do Sejmiku Dolnośląskiego, ponieważ jest to ważne miejsce, gdzie decyduje się o wielu kwestiach mających wpływ na nasze życie. Sejmik jest instytucją o której mało się mówi, ale działania Sejmiku, mimo, że nieco odległe mieszkańcom, mają realny wpływ na życie województwa.
Sejmik nadzoruje politykę regionu i wspiera inwestycje kluczowe dla całego województwa, przyznaje dotacje na poszczególne projekty gmin i powiatów. Wspiera ich działania, czym znacznie poprawia życie publiczne i rozwój. Zatem ważne jest, by w Sejmiku radnymi byli nie tylko osoby znane z telewizji, wielkich tablic reklamowych, ale zwykli ludzie, którzy żyją wśród nas, dla których nie jest ważny tylko Wrocław, ale przede wszystkim Lubań i okolice.
Nie ma jeszcze oficjalnych wyników, ale z nieoficjalnych wiem, że w powiecie lubańskim otrzymałam 852 głosy, za które serdecznie dziękuję wszystkim którzy na mnie głosowali! Wiem, że miałam duże poparcie wśród młodych wyborców i Oni wiedzą, że ja wiem. Dziękuję Wam kochani moi Młodzi Przyjaciele!
Dodam jeszcze, że bardzo miłym dla mnie zaskoczeniem jest to, że w powiecie lubańskim uplasowałam się na czwartym miejscu pod względem ilości otrzymanych głosów tym bardziej, że było 90 kandydatów, którzy startowali z 10 komitetów wyborczych. Czekam na oficjalne wyniki, chociaż wiem, że do Sejmiku z listy PIS z naszego okręgu wszedł tylko pan Tadeusz Lewandowski.
Dziękuję za wszelką pomoc i wparcie w kampanii wyborczej.


                                                                         Teresa Zembik


Pani Tereso wziąć się w garść, zbierać siły, a za cztery lata nowa szansa i być może się uda, a nawet będzie lepiej Chichot Powodzenia
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #881 : 23 Listopad, 2014, 21:29:52 pm »

Dziękuję
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #882 : 23 Listopad, 2014, 22:36:05 pm »

https://www.youtube.com/watch?v=5SiDjY-DKLw&feature=youtu.be
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #883 : 24 Listopad, 2014, 11:07:51 am »

Ciekawy wywiad z Wojciechem Sumlińskim.

https://www.youtube.com/watch?v=uZG5MxACD6c

https://www.youtube.com/watch?v=NsgK64DJ7O8
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #884 : 24 Listopad, 2014, 17:05:53 pm »

Czy coś Was jeszcze dziwi?

PKW podała nazwiska 42 radnych. Ale w sejmiku Wielkopolski jest ich 39! Zyskał... PSL

Wielkopolski Sejmik Wojewódzki składa się z 39 radnych, a WKW "rozdała" 42 mandaty. Takie cuda tylko podczas wyborów samorządowych w Polsce. Jak podaje portal miastopoznaj.pl, w jednym z okręgów zamiast 7 mandatów, rozdano 10. Skorzystało na tym... PSL.
 
Do sejmiku województwa wielkopolskiego dostało się 42 radnych – podał w oficjalnym dokumencie Komisarz Wyborczy w Poznaniu. Problem w tym, że w sejmiku zasiada 39 radnych. (…)”

http://niezalezna.pl/61723-pkw-podala-nazwiska-42-radnych-ale-w-sejmiku-wielkopolski-jest-ich-39-zyskal-psl

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16008 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6906 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5902 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA