Strony: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786744 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #840 : 14 Listopad, 2014, 21:43:22 pm »

Powinienem triumfalnie krzyknąć: "A nie mówiłem!?", ale tego nie zrobię; z zażenowaniem przypomnę, skąd mógłby się wziąć powód do triumfalizmu...

 Dwadzieścia cztery godziny zostały
I nagle zniknie zgiełk wyborczy cały.
Czas więc chyba najwyższy, moi mili,
Najcięższych armat użyć już w tej chwili.
Zerwać plakaty? Toż to dziecinada.
Coś poważnego wyciągnąć wypada:
Kwit jakiś, chociaż ma już swoje lata;
Wypomnieć komuś dziadka, szwagra, brata,
A na koniec wytoczyć by się zdało
Nieznane jeszcze w tej kampanii działo.
Gdy braknie pomysłów (co oczywiste),
Przynajmniej opluć konkurentów listę...
   Jeszcze doba - i będzie po zabawie.
Szkoda, ponieważ było tak ciekawie...


Hubert wstrzeliłeś się w dziesiątkę, w ślepo Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #841 : 15 Listopad, 2014, 13:43:21 pm »

na odprężenie

https://www.youtube.com/watch?v=2or1au7Kdaw
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #842 : 15 Listopad, 2014, 14:36:29 pm »

Dobre ale mnie bardziej relaksują śmieszne kawałki

https://www.youtube.com/watch?v=D8YDUGNBEio
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #843 : 18 Listopad, 2014, 23:42:55 pm »

A to wcale mnie nie śmieszy. PKW po rosyjsku? Czy ktoś wie o co chodzi?

https://www.youtube.com/watch?v=6Xr468JGhE8

Выборы в органы местного самоуправления 2014 — Пресс-конференция ГИК 17.11.2014, 22:00
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #844 : 19 Listopad, 2014, 00:01:34 am »

 Szok


PKW PO ROSYJSKU.jpg


PKW PO ROSYJSKU.jpg

* PKW PO ROSYJSKU.jpg (179.79 KB, 1322x736 - powiększony/pobrany 545 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #845 : 19 Listopad, 2014, 00:18:20 am »

Mam nadzieję, że to tylko spiskowa teoria dziejów:

Włamanie na serwery Państwowej Komisji Wyborczej (wykradziono hashe haseł i klucze urzędników)
Właśnie otrzymaliśmy anonimowego e-maila, w którym atakujący podpisujący się jako “Gandzia dla Palacza” & “Pendolino Team”! przesłali nam próbkę 270 rekordów zawierających dane pracowników KBW i PKW wykradzionych najprawdopodobniej z któregoś z serwisów internetowych Krajowego Biura Wyborczego (http://kbw.gov.pl) albo samej Państwowej Komisji Wyborczej (http://pkw.gov.pl). (…)


http://niebezpiecznik.pl/post/wlamanie-na-serwery-panstwowej-komisji-wyborczej-wykradziono-hashe-hasel-i-klucze-urzednikow/

Informatyk ujawnia: Każdy mógł zalogować się do systemu PKW i wstawić wynik
Każdy błąd jaki można popełnić w kodzie, został popełniony” - tak działanie systemu informatycznego PKW służącego do zliczania głosów w wyborach ocenia informatyk, który przeanalizował działanie programu. System był dziurawy jak sito. Okazuje się, że na dzień przed wyborami kod źródłowy programu został upubliczniony w internecie.

Największe zdumienie może budzić fakt, że do systemu zalogować mógł się praktycznie każdy.
(…)”

http://niezalezna.pl/61516-informatyk-ujawnia-kazdy-mogl-zalogowac-sie-do-systemu-pkw-i-wstawic-wynik

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #846 : 19 Listopad, 2014, 00:31:24 am »

 


MEM.jpg


MEM.jpg

* MEM.jpg (28.13 KB, 442x403 - powiększony/pobrany 527 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +38/-12
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 10
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #847 : 19 Listopad, 2014, 01:21:47 am »

Szanowni Państwo!

Bardzo dziękuję za udział w wyborach samorządowych. Liczyła się każda kandydatura, każdy zdobyty mandat  i każdy oddany głos. W tej bardzo trudnej kampanii Prawo i Sprawiedliwość reprezentowało 57 kandydatów do Rady Miasta Lubań, Rady Miejskiej w Leśnej, Rady Powiatu Lubańskiego ,Sejmiku Województwa Dolnośląskiego i na burmistrzów. Bardzo ważna okazała się pomoc wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób zaangażowały się w działania po stronie Prawa i Sprawiedliwości w Powiecie Lubańskim.
Serdecznie dziękuję,


Wojciech Zembik
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #848 : 19 Listopad, 2014, 09:07:32 am »



[ Załącznik ]
Tego typu stwierdzenie to obraza dla wszystkich członków komisji.
Zapraszam Magentę do liczenia głosów, może wtedy zmieni zdanie, chyba że sama będzie fałszować, tylko nie wiem jak?
Ja byłem , Klea też była, Magenta nie,  więc proszę nie obrażać ciężko pracujących w przy tych wyborach uczciwych ludzi.
Trochę szersze spojrzenie Magenta na świat, nie przez pryzmat prezesowskiego zakrzywionego zwierciadła.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #849 : 19 Listopad, 2014, 11:58:06 am »

PIOTRUS, przecież widzisz pod jakimi wpisami zamieściłam ten obrazek. Czy ja tam pisałam o osobach bezpośrednio liczących głosy w komisjach? Chociaż i w komisjach były szwindle, ale  na mniejszą skalę.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #850 : 19 Listopad, 2014, 13:01:39 pm »

Chociaż i w komisjach były szwindle, ale  na mniejszą skalę.

No tak oczywiście, a czego można się spodziewać po przegranych, jak li tylko oskarżeń  na członków komisji za swoje niepowodzenie. PIOTRUS ubolewam nad tym i choć nie liczę na podziękowanie za naszą katorżniczą pracę, to szlag mnie trafia jak ktoś podważa moją uczciwość. Przegrywać też trzeba umieć z klasą, a niestety co niektórzy klasy nie mają, dla tego piszą takie babole Smutny Jestem rozczarowana
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #851 : 19 Listopad, 2014, 13:52:19 pm »

A to wcale mnie nie śmieszy. PKW po rosyjsku? Czy ktoś wie o co chodzi?

https://www.youtube.com/watch?v=6Xr468JGhE8

Выборы в органы местного самоуправления 2014 — Пресс-конференция ГИК 17.11.2014, 22:00


bo nie ma śmieszyć, już tłumaczę.

Konferencja prasowa Państwowej Komisji Wyborczej (NEC) w sprawie procesu wyborczego w dniu wyborów

Wybory do władz lokalnych w 2014 - Konferencja prasowa GIK ( Główny Inspektor Komisji )

I tyle

« Ostatnia zmiana: 19 Listopad, 2014, 14:04:08 pm wysłane przez klea » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +23/-4
Offline Offline

Wpisy: 103
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #852 : 19 Listopad, 2014, 13:59:52 pm »

..... Chociaż i w komisjach były szwindle, ale  na mniejszą skalę.
Trzeba rozróżniać nieodpowiedzialność, brak zaangażowania lub zwykły brak kompetencji niektórych członków komisji od celowego fałszowania wyborów.  Jak niektóre partie czy komitety  desygnują ludzi przypadkowych, to należy mieć później pretensje tylko do siebie. Jak się nie bywa na szkoleniach,  profesjonalnie przygotowanych przez odpowiedzialnych pracowników magistratu, lub się słucha bez zrozumienia, lub co gorsze nie rozumie się z tego nic, mimo że pewne tematy są powtarzane do znudzenia i tłumaczone wielokrotnie, to chyba się należy zastanowić  czy udział w komisji jest wart 300 zł. A dla niektórych to jest jednak podstawowy wyznacznik udziału. Jeszcze raz zapraszam Magentę do prac przy następnych wyborach, a na pewno zmieni zdanie i odszczeka to co wcześniej ponapisywała.
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #853 : 19 Listopad, 2014, 14:11:08 pm »

Trzeba rozróżniać nieodpowiedzialność, brak zaangażowania lub zwykły brak kompetencji niektórych członków komisji od celowego fałszowania wyborów.  Jak niektóre partie czy komitety  desygnują ludzi przypadkowych, to należy mieć później pretensje tylko do siebie. Jak się nie bywa na szkoleniach,  profesjonalnie przygotowanych przez odpowiedzialnych pracowników magistratu, lub się słucha bez zrozumienia, lub co gorsze nie rozumie się z tego nic, mimo że pewne tematy są powtarzane do znudzenia i tłumaczone wielokrotnie, to chyba się należy zastanowić  czy udział w komisji jest wart 300 zł. A dla niektórych to jest jednak podstawowy wyznacznik udziału. Jeszcze raz zapraszam Magentę do prac przy następnych wyborach, a na pewno zmieni zdanie i odszczeka to co wcześniej ponapisywała.

To prawda, ale od patrzenia na ręce członkom komisji byli mężowie zaufania, u nas było aż trzech i żaden nie miał, żadnych zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie, podziwiali nas , za zgranie, rozdzielenie zadań i kolektywne bezproblemowe liczenie, chociaż mieliśmy dwa okręgi. Dla tego ich podziw i podziękowanie mi wystarczy.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #854 : 19 Listopad, 2014, 16:54:17 pm »

Chociaż i w komisjach były szwindle, ale  na mniejszą skalę.

No tak oczywiście, a czego można się spodziewać po przegranych, jak li tylko oskarżeń  na członków komisji za swoje niepowodzenie. PIOTRUS ubolewam nad tym i choć nie liczę na podziękowanie za naszą katorżniczą pracę, to szlag mnie trafia jak ktoś podważa moją uczciwość. Przegrywać też trzeba umieć z klasą, a niestety co niektórzy klasy nie mają, dla tego piszą takie babole Smutny Jestem rozczarowana

 klea nie wydziwiaj.  Wydaje się że nie rozumiesz meritum. Lecisz "po łepkach" Pozwolisz że zapytam kto i gdzie podważył Twoją uczciwość  ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Strony: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7283 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5959 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA