Strony: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786651 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #810 : 11 Listopad, 2014, 18:04:21 pm »

(...)
A Ci biedni pracownicy robili to zakuci w kajdany za friko. Jakby nie zgodzili się to by nie robili, ktoś musiał im dobrze zapłacić nie ma to tamto

Po co ta ironia. Dobrze wszystkim tym co mają dobrą pracę lub inne źródło dochodu pisać w ten sposób. To nie przystoi.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #811 : 11 Listopad, 2014, 18:05:12 pm »

Piotr Twoja. Mam rzucić rękawicę .

Firefoks żądasz satysfakcji, nie pytając o to zainteresowanej Chichot
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #812 : 11 Listopad, 2014, 18:08:19 pm »

Po co ta ironia. Dobrze wszystkim tym co mają dobrą pracę lub inne źródło dochodu pisać w ten sposób. To nie przystoi.

Pani Tereso, więc teraz powinny być hymny pochwalne ku czci Burmistrza, bo biedni ludzie mieli pracę, czyż nie tak ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #813 : 11 Listopad, 2014, 18:14:55 pm »

Opisałam sytuację. Nie pisałam kto za tym stoi. Napisałam to o co mnie Pan Krzysztof prosił. Po co te słowa? Jeśli Ci pracownicy będą chcieli to będą śpiewać hymny pochwalne. Mogli to zrobić jutro w ramach nadgodzin i też mieliby zapłacone.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad, 2014, 18:20:31 pm wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #814 : 11 Listopad, 2014, 18:20:33 pm »

Cytuj
Opisałam sytuację. Nie pisałam kto za tym stoi.

 Jak to kto. Pan Krzysztof.  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #815 : 11 Listopad, 2014, 18:26:00 pm »

Jak to kto. Pan Krzysztof.  Buziak

Nie ważne kto za tym stoi, ważne, że oberwie się Burmistrzowi
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #816 : 11 Listopad, 2014, 18:27:03 pm »

Nie wiem komu się oberwie, ale o takich rzeczach trzeba pisać.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #817 : 11 Listopad, 2014, 18:30:04 pm »

Nie wiem komu się oberwie, ale o takich rzeczach trzeba pisać.


 No co Ty nie powiesz. Jezu ale to ważne jest. 

Nie ważne kto za tym stoi, ważne, że oberwie się Burmistrzowi


 klea chcesz mi podpaść ?  Buziak

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #818 : 11 Listopad, 2014, 18:37:09 pm »

No co Ty nie powiesz. Jezu ale to ważne jest.  

 klea chcesz mi podpaść ?  Buziak



No co Ty, nigdy w życiu 
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #819 : 11 Listopad, 2014, 18:40:29 pm »

No co Ty, nigdy w życiu 

 Akurat.  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...



Punkty: +29/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 235
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #820 : 11 Listopad, 2014, 20:38:49 pm »

 
Po pierwsze nie ma w Lubaniu ul. Komuny Paryskiej jest Parkowa, Może p.Krzysztof za tak ową tęskni. Po drugie mieszkam w tej dzielni już 40 lat a tak owego pana nie znam. Po trzecie dzisiaj w owej dzielnicy nie widziałem ludzi ze ZGiUKu a po czwarte sam Konrad nawiedził naszą dzielnicę. O ironio nigdy wcześniej tego nie uczynił. Cholera,chyba jest bardzo zdeterminowany.

Ciekawe kiedy nas odwiedzi, ale chyba płonne nadzieje, bo propagandę już podrzucił cichaczem. 
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +0/-1
Offline Offline

Wpisy: 1
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #821 : 12 Listopad, 2014, 10:11:16 am »

Pani Zembik,  mówi pani o wszelkiego rodzaju afera,  kradzieży pieniędzy przez PO,  a sama naraża pani liceum w którym pani pracuje na stratę pieniędzy,  na Pani zwolnienie lekarskie.  Jest pani tak bardzo chora,  tak bardzo boli panią  kręgosłup,  że nie może pani pracować,  ale jakoś na kandydaturę do sejmiku,  spędzanie godzin przed komputerem,  czy zaklejanie plakatów wyborczych ma pani siły.  Z tego co wiem mówiła pani w szkole,  że nie chodzi pani na zwolnienia,  a tutaj okazuje się,  że w ciągu 2 lat jest pani po raz drugi na takowym.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #822 : 12 Listopad, 2014, 11:50:45 am »

Człowieku, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Byłam na długim zwolnieniu ponieważ miałam poważną kontuzję kolana. Po kontuzji tej 2 miesiące jeździłam na wózku inwalidzkim. Co miesiąc chodziłam do kontroli lekarskiej. Moje obecne zwolnienie miesięczne jest związane z tą kontuzją.   21 października miałam zabieg w szpitalu a nazywa się on artroskopia kolana prawego, jeszcze coś jest napisane na wypisie ze szpitala, ale nie będę o tym pisać zachowam tajemnicę bo takie mam prawo. Zwolnienie miesięczne, mam prawo chodzić. Pierwszy tydzień chodziłam o dwóch kulach, potem o jednej kuli. Teraz mogę powoli i uważnie chodzić bez. Ćwiczę na rowerku i wykonuję inne ćwiczenia wzmacniające mięśnie. Mam prawo chodzić, rozmawiać, iść na zakupy i przy okazji po wyjściu ze sklepu na najbliższym słupie powiesić plakat. To nie jest karane, ani niczego nie nadużywam. Czy Ty człowieku nigdy nie byłeś na zwolnieniu lekarkim, chyba byłeś a jeśli byłeś to naciągnąłeś swojego pracodawcę na stratę pieniędzy. Nie jest prawdą to co piszesz, że mówiłam w szkole, że nie chodzę na zwolnienia. To jest kłamstwo, bo każdy chodzi na zwolnienia. To są insynuacje, oczerniasz mnie w oczach innych. Wymyślasz bzdury. Znam taką jedną, która w zakładzie pracy mało kiedy jest i włos z głowy jej nie spadł.  
Co do wpisania i siedzenia w internecie to jest najlepsze okno na świat ludzi niepełnosprawnych -0 nie wiedziałeś o tym? A ludzie niepełnosprawni nie mają prawa kandydować? Może według ciebie należy wykluczyć ich ze społeczeństwa a najlepiej dokonać eutanazji bo są uciążliwi dla społeczeństwa i narażają owe na straty?
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad, 2014, 11:58:42 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #823 : 12 Listopad, 2014, 12:08:21 pm »

Dodam jeszcze, że bezczelność ludzka nie zna granic. Na Ogrodzeniu posesji gdzie współwłaścicielem jest mój mąż i jego mama zawisł bez ich zgody plakat wyborczy pewnej kandydatki. Plakat przez właścicieli został usunięty i w to miejsce powieszona została informacja, że bez wiedzy i zgody na tym ogrodzeniu nie wolno zamieszczać materiałów wyborczych. Napisałam o tym do pełnomocnika owego komitetu. Dzisiaj przychodzi teściowa zdenerwowana i mówi, że plakat mojego męża został zerwany. Co ty na to?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #824 : 12 Listopad, 2014, 12:10:36 pm »

Potwierdzam, Teresa jakiś czas temu miała wypadek i w wyniku tego doznała poważnej kontuzji kolana. Wówczas nawet dzwoniłam do niej od czasu do czasu, bo się zmartwiłam tym wypadkiem i szerze Jej współczułam, no i mam wiele sympatii do tej @ki. Czasem się z Teresą żremy na forum a raczej ścieramy ale to normalne , że ludzie wymieniają poglądy nawet odmienne a ich odmienność w moim wypadku nie jest przyczynkiem do złości na kogokolwiek czy nienawiści. Gdy ujrzałam post powyżej, nawet zastanawiałam się czy nie napisać parę słów ale pomyślałam, że Teresa adwokatów nie potrzebuje i sama umie się obronić. Takie ataki jak ten powyżej są..., nawet nie wiem jak to nazwać, więc powiem tak zwyczajnie : nie w porządku i poniżej pewnego poziomu. Życzę zdrowia Teresie.  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16011 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA