Strony: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786646 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #555 : 23 Lipiec, 2014, 22:45:54 pm »

To jest Tówj problem. (-)

 Bo widzisz ja sobie z tym jakoś radzę. Ja nie kopię matki w brzuch. (-)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #556 : 24 Lipiec, 2014, 00:30:25 am »

Skąd wiesz jak sobie radzę? Jesteś złym psychologiem.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #557 : 24 Lipiec, 2014, 07:30:55 am »

Skąd wiesz jak sobie radzę? Jesteś złym psychologiem.

 Teresa błagam. Zajady mam 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #558 : 24 Lipiec, 2014, 19:23:22 pm »


„Wczoraj Platforma strasznie się oburzyła na Jarosława

Kaczyńskiego i cały PiS za przyrównanie zamachu na malezyjski samolot do katastrofy smoleńskiej. Pan też nie dostrzega tu żadnych analogii? Jeśli nie w przebiegu samej katastrofy, to w tym co zdarzyło się po niej? Ta dezinformacja ze strony rosyjskiej, historie o próbie zestrzelenia Putina, sposób traktowania wraku, ludzkich szczątków… Naprawdę nie ma tu podobieństw?

 Bogdan Klich, b. szef MON, PO: Ja nie mam wątpliwości, że wokół jednej i drugiej katastrofy władze Federacji Rosyjskiej toczą grę polityczną. To, co jest w interesie politycznym prezydenta Putina i jego kolegów, jest przedstawiane jako prawda.
Co nie jest w interesie politycznym Kremla, nie jest przyjmowane przez Rosję. I to dotyczy zarówno postępowania po katastrofie smoleńskiej, jak i aktualnego postępowania Federacji Rosyjskiej w związku z tą tragedią nad wschodnią Ukrainą. Mam na myśli tutaj przetrzymywanie wraku, traktowanie naszej państwowej własności jako swoistego narzędzia destabilizowania sytuacji w Polsce. To jest instrument, którym się posługują władze Federacji Rosyjskiej, żeby mieć wpływ na nastroje polityczne w Polsce, żeby je podkręcać, kiedy to jest potrzebne Rosjanom. Żeby pokazywać światu, że Polska jest głęboko podzielona, że jest skłócona. (…)”

http://wpolityce.pl/smolensk/206258-bogdan-klich-o-katastrofie-boeinga-i-tupolewa-wokol-jednej-i-drugiej-wladze-rosji-tocza-gre-polityczna-nasz-wywiad







*  (27.67 KB, 472x283 - powiększony/pobrany 531 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #559 : 24 Lipiec, 2014, 21:15:01 pm »

 Teresa i tak oto wyłączyłaś mnie z tematu. To nie jest śmieszne. Proszę nie dworuj sobie z ludzkiej tragedii. Oczywiści minus.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #560 : 24 Lipiec, 2014, 21:40:09 pm »

Teresa i tak oto wyłączyłaś mnie z tematu. (...)


I bardzo dobrze, nie wiem po co się włączałes. Może żarcik?


Bezrobotny mechanik przyszedł do zoo i poprosił o posadę. Dyrektor ogrodu bardzo się ucieszył.

    Z nieba nam pan spadł. Właśnie wczoraj zdechł goryl. A czym jest zoo bez goryla? Niczym! Możemy panu dać jego skórę i będzie pan odgrywał wielką małpę.
    No, nie wiem - powiedział bezrobotny - Ale to dziwna praca.
    Jak pan chce, ale płacimy zupełnie dobrze. Zje pan banana, potrząśnie kratą i na tym koniec pańskich wysiłków - zachęcał dyrektor.

Bezrobotny postanowił się zgodzić. Załozżył skórę goryla i wszedł do klatki.

Jadł banany, bił się w piersi, porykiwał. W końcu tak się rozoochocił, że zaczął podskakiwać. Nagle podłoga się pod nim załamała i pechowiec wylądował w klatce z... lwami. Natychmiast przeszła mu ochota do żartów. Dopadł krat i zaczął krzyczeć.

    Ludzie, ratujcie! Pożrą mnie lwy! Jestem człowiekiem, a nie gorylem!!! Pomocy !!!!

Na to do przerażonego mężczyzny podchodzi największy lew i mówi półgłosem:

    Zamknij się głupku, bo wszyscy przez ciebie stracimy robotę...

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #561 : 24 Lipiec, 2014, 21:56:46 pm »

Cytuj
I bardzo dobrze, nie wiem po co się włączałes.
  I Masz rację. Przecież z Ciebie jest taka Zosia Samosia.

Cytuj
Może żarcik?

 Popłynęłaś. Nie widzisz różnicy ? Dobranoc. Dobrego samopoczucia.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #562 : 24 Lipiec, 2014, 22:16:03 pm »

Nie róbcie mi tu 112. Widzę, że tatajulki się będzie włączać, przewijać będzie. Spokój i bez animozji < Fajer dogaduje się z Magnetą >.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #563 : 25 Lipiec, 2014, 14:17:47 pm »

Wojciechowski: Ci, którzy dziś straszą wojną, wtedy z prezydenta Kaczyńskiego kpili

Czy rzeczywiście kilka lat temu nikt tego nie przewidywał? Nikt nie ostrzegał, gdy czołgi szły na Tbilisi, że dziś Gruzja jutro Ukraina, pojutrze państwa bałtyckie, a potem może i Polska?
Straszą nas wojną ci sami, którzy w 2008 roku atakowali prezydenta Kaczyńskiego za „pobrzękiwanie szabelką” i rusofobię (…)
Ci, którzy dziś straszą wojną, wtedy z prezydenta Kaczyńskiego kpili. Boki sobie wręcz zrywali! Jaka wizyta taki zamach! Ślepy snajper trafiłby lepiej. Pobrzękiwanie szabelką! Rusofobia!
A przecież Putin najlepszym naszym przyjacielem jest!
I spacery na molo.... (…)”

http://www.fronda.pl/a/wojciechowski-ci-ktorzy-dzis-strasza-wojna-wtedy-z-prezydenta-kaczynskiego-kpili,39897.html

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #564 : 25 Lipiec, 2014, 14:56:01 pm »

Może doczekamy międzynarodowego śledztwa ...

Analityk wywiadu w kanadyjskiej telewizji: Samolot w Smoleńsku zestrzelony

Zestrzelenie malezyjskiego samolotu nasuwa naturalne skojarzenia z katastrofą smoleńską. Zachodni analitycy mówią o tym wprost i idą jeszcze dalej. Lada Rosycki, analityk wywiadu, była gościem w telewizji CBC. Powiedziała, że rządowy samolot Tu-154M został zestrzelony.

 Kilka dni temu kanadyjska telewizja CBC przeprowadziła rozmowę na temat roli Rosji w katastrofie malezyjskiego samolotu pasażerskiego. Jednym z gości programu „Turning point” była Lada Roslycki,  konsultant, analityk ds. bezpieczeństwa i wywiadu.

 - Rola Rosji w konflikcie na Ukrainie jest bardzo silna. Jej działania łamią wszelkie prawo międzynarodowe. Oprócz tego jest bardzo smutne podobieństwo między tym co się stało z malezyjskim samolotem na Ukrainie, a maszyną ze Smoleńska, kiedy to polskie demokratyczne władze zostały zestrzelone. Wtedy to Rosjanie prowadzili tak zwane śledztwo. (…)”

http://niezalezna.pl/57671-analityk-wywiadu-w-kanadyjskiej-telewizji-samolot-w-smolensku-zestrzelony

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #565 : 27 Lipiec, 2014, 14:39:49 pm »

dopóki amerykanie nie pokarzą filmu z satelity, całego lotu, nie wiemy nic  o smoleńsku
Zgłoś do moderatora   Zapisane



Punkty: +12/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 140
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #566 : 27 Lipiec, 2014, 15:52:12 pm »

dopóki amerykanie nie pokażą filmu z satelity, całego lotu, nie wiemy nic  o smoleńsku
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #567 : 27 Lipiec, 2014, 21:06:37 pm »

Prof. Wiesław Binienda został doradcą Baracka Obamy!

Prof. Wiesław Binienda, znany w Polsce ze współpracy z zespołem Antoniego Macierewicza, objął stanowisko doradcy prezydenta USA Baracka Obamy. Zasiądzie w Radzie Ekspertów ds. Nauki i Techniki.

Rada Ekspertów ds. Nauki i Techniki została stworzona przez samego prezydenta USA. Jej zdaniem będzie przygotowanie strategii rozwoju wysokich technologii, które mogłoby znaleźć zastosowanie w kilku najważniejszych dziedzinach amerykańskiego przemysłu.

Prof. Wiesław Binienda w Polsce zasłynął dzięki swojej pracy w ramach Zespołu Smoleńskiego Antoniego Macierewicza.

„Niedawno podczas spotkania rozmowa zeszła na temat katastrofy smoleńskiej. Jeden z kolegów wspomniał, jak samoloty wbijały się w stalowe konstrukcje WTC, a Tu-154M nie mógł przeciąć nawet brzozy. Wszyscy siedzący przy stole zaczęli się śmiać” – mówił według „Gazety Polskiej Codziennie” prof. Binienda. (…)”

http://www.fronda.pl/a/prof-wieslaw-binienda-zostal-doradca-baracka-obamy,39982.html

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #568 : 29 Lipiec, 2014, 13:14:30 pm »


Oddana do użytku 2 miesiące temu, wymaga remontu. Nowy odcinek autostrady A1 jest popękany

Na otwartym zaledwie 2 miesiące temu odcinku autostrady A1 ze
Świerklan do Mszany już pojawili się robotnicy. Utrudnienia potrwają trzy tygodnie. Nawierzchnia jest popękana- informuje „Dziennik Zachodni”.

Niestety to nie żart. Nowa i droga autostrada już jest zwężona, kierowcy jeżdżą objazdami, a robotnicy szybko wrócili na miejsca z których dopiero co wyszli.

Remontowany właśnie odcinek autostrady ze słynnym mostem w Mszanie został oddany do użytku 23 maja. (…)
Remont nowego odcinka autostrady potrwa prawie do końca wakacji.”

http://wpolityce.pl/lifestyle/207020-oddana-do-uzytku-2-miesiace-temu-wymaga-remontu-nowy-odcinek-autostrady-a1-jest-popekany
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.


*

Punkty: +214/-137
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 590
Znajomi: 1
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



WWW
« Odpowiedź #569 : 29 Lipiec, 2014, 13:43:47 pm »

Z autostradą jest wszystko w porządku 
Zdążyli otworzyć ten odcinek przed eurowyborami.
Teraz mają czas na remont i ponowne otwarcie przed wyborami do sejmu i senatu.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Aequitas et Veritas
Strony: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16008 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA