Strony: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786645 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +91/-14
Offline Offline

Wpisy: 577
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #540 : 18 Lipiec, 2014, 14:13:22 pm »

Czy jeszcze ktoś chce założyć działalność gospodarczą?

„Fiskus chce mieć haka na każdego
Fiskus obiecywał małym firmom spokojny sen, jednak w projekcie zmian w ordynacji umieścił klauzulę, która im zagraża
Klauzula to najważniejszy element dużej nowelizacji ordynacji podatkowej, który budzi też największe kontrowersje i obawy. Wobec podatnika podejrzewanego przez fiskusa o machinacje (nawet legalne) zostanie wszczęta procedura nałożenia klauzuli, która może zakończyć się koniecznością dopłacenia zaoszczędzonego podatku z odsetkami i prokuratorem na karku.(…)

— W pierwotnym założeniu klauzula miała zwalczać duże przekręty ubrane w legalne szaty optymalizacji podatkowej, a będzie mogła być wykorzystywana do uderzenia także w najmniejsze firmy.”(…)”

http://www.pb.pl/3779986,72393,fiskus-chce-miec-haka-na-kazdego



Bo małego nikt nie obroni. Jak ktoś chce sprzedwać truskawki to jego błąd. Fiskus wyciśnie go jak cytrynę. Później poprawi ZUS. I po interesie

Dużemu to nawet umorzone zostaną podatki, bo ma się czym dzielić w zamian za przysługę. Ważne aby był w układzie.

Rząd robi nas jak chce i wmawia że to dla naszego dobra.
Nie mogę zrozumieć skąd bierze się ta grupa osób popierająca ten rząd.

Czyżby aż tyle było osób które w bezpośredni lub pośredni sposób czerpią korzyści z wyciskania wspólnie z tym rządem pieniędzy z pozostałych obywateli?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #541 : 20 Lipiec, 2014, 20:56:33 pm »

"Adam Hofman: przyzwolenie na Smoleńsk ośmieliło Władimira Putina"

"Tak jak przyzwolenie świata na Gruzję pozwoliło Putinowi wejść na Krym, tak przyzwolenie Polski i świata na Smoleńsk i to, co się działo po Smoleńsku, pozwoliło zestrzelić mu ten samolot (malezyjski Boeing 777 – red.) – powiedział rzecznik PiS Adam Hofman w programie "Ława polityków" w TVN24.
(...)"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,110754,title,Adam-Hofman-przyzwolenie-na-Smolensk-osmielilo-Wladimira-Putina,wid,16766252,wiadomosc.html

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.



Punkty: +52/-8
Offline Offline

Wpisy: 264
Znajomi: brak
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #542 : 20 Lipiec, 2014, 22:25:31 pm »

Tym razem okazało się, że dla Klicha (tego pożal się Boże artysty od samolotów), Tuska i spółki, wrak malezyjskiego samolotu jest najważniejszyzm dowodem w sprawie. Wszyscy chcą badać i zatrzymać wrak. Nawet Obama. I nie ma w tym nic złego, bo tak się zawsze robi przy wszystkich wrakach samolotów za wyjątkiem tego który spadł pod Smoleńskiem. Tamten wrak nie był nikomu potrzebny. Tam wszystko było wiadomo od razu. W dniu katastrofy w PO wśród swoich posłów rozesłano sms z wiedzą z przebadanego (może przez internet i google maps, teraz taka technika) wraku - Błąd pilota i kropka
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec, 2014, 22:30:22 pm wysłane przez arekc » Zgłoś do moderatora   Zapisane
Przyjaciel forum
*


Punkty: +465/-51
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2966
Znajomi: 45
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


« Odpowiedź #543 : 20 Lipiec, 2014, 23:05:05 pm »

Putin, będąc agentem KGB w Niemczech doskonale wyczuł, że na europejskiej poprawności politycznej można wiele ugrać. Więc ogrywa. Zwyczajnie korzysta z okazji degeneracji zachodu pokazując swoją wyższość.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #544 : 20 Lipiec, 2014, 23:32:03 pm »

...

Generał Petelicki chciał Trybunału Stanu dla Tuska

https://www.youtube.com/watch?v=7TNvztunzJk#t=12
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #545 : 21 Lipiec, 2014, 10:46:12 am »

"Czy aby przypodobać się SLD, Donald Tusk wymusi na IPN zaprzestanie walki o pamięć historyczną?
(…)
Stało się coś bardzo złego. Coś, co wymyka się racjonalnemu osądowi rzeczywistości. Mimo że upływają kolejne dni od tego, co się wydarzyło, wciąż nie znajdujemy odpowiedzi na wiele pytań z tym związanych
-– tylko tyle zechciał powiedzieć kierujący pracami na cmentarzu na Służewie prof. Krzysztof Szwagrzyk po tym, jak „zaaresztowano” trumienki ze szczątkami znalezionymi podczas wielu dni żmudnych prac. Jak się okazało, akcja policji i prokuratury była efektem donosu autorstwa szefa pionu śledczego IPN Dariusza Gabrela. Z pism, których treść poznaliśmy, wynika że oficjalnie Instytut może mieć wątpliwości, czy znalezione szczątki należą do ofiar zbrodni komunistycznej.
(…)
Według informatorów Marcina Wikło, „czynniki polityczne” w Instytucie uaktywniły się, bo atmosfera ogólnonarodowej zgody co do tego, że Żołnierzom Wyklętym należą się chwała i cześć, nie wszystkim pasuje.

Najbardziej – SLD, która od zawsze chciała likwidacji IPN.

W obecnym układzie politycznym, kiedy SLD może stać się koalicjantem PO, uzasadnione wydają się pogłoski o tym, że „ochrona” premiera Tuska nad IPN w naturalny sposób przestaje działać. Tym bardziej że prezes Kamiński ostro zaprotestował przeciwko wojskowym honorom na pogrzebie gen. Jaruzelskiego i przeciwko pomysłowi prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, aby sławiący Armię Czerwoną pomnik „Czterech Śpiących” wrócił na warszawską Pragę po zakończeniu budowy II linii metra.

Kto w co gra kosztem pamięci polskich bohaterów (…)”  

http://wpolityce.pl/historia/205857-wsieci-czy-aby-przypodobac-sie-sld-donald-tusk-wymusi-na-ipn-zaprzestanie-walki-o-pamiec-historyczna

https://www.youtube.com/watch?v=QvqLy88OPJ4#t=48


« Ostatnia zmiana: 21 Lipiec, 2014, 10:48:29 am wysłane przez MAGENTA » Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #546 : 21 Lipiec, 2014, 20:10:41 pm »

„Niemiecki ekspert bije w smoleńskich mądrali: do stwierdzenia przyczyn katastrofy lotniczej konieczne jest zbadanie nienaruszonego wraku”
„(…)
Pewnie przy okazji publikowanych zdjęć niszczenia wraku boeinga przez Rosjan usłyszymy głosy oburzenia ludzi Laska i całej chmary publicystów, którzy milczeli lub bagatelizowali niszczenie wraku tupolewa…”

http://wpolityce.pl/swiat/205995-niemiecki-ekspert-bije-w-smolenskich-madrali-do-stwierdzenia-przyczyn-katastrofy-lotniczej-konieczne-jest-zbadanie-nienaruszonego-wraku
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #547 : 21 Lipiec, 2014, 20:16:35 pm »

Wysłane: Dzisiaj o 20:10:41
Wysłany przez: MAGENTA


 
Cytuj
„Niemiecki ekspert bije w smoleńskich mądrali: do stwierdzenia przyczyn katastrofy lotniczej konieczne jest zbadanie nienaruszonego wraku”

 Jeżeli coś jest wrakiem to zazwyczaj jest naruszone. A smak masła jest maślany.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #548 : 21 Lipiec, 2014, 23:25:32 pm »


 
 Jeżeli coś jest wrakiem to zazwyczaj jest naruszone. A smak masła jest maślany.

No co Ty? Nie wierzę  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #549 : 22 Lipiec, 2014, 16:24:12 pm »

No co Ty? Nie wierzę 

 No paczaj ona nie wierzy  Szok Przysięgam 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #550 : 23 Lipiec, 2014, 14:02:11 pm »

„Czarne skrzynki malezyjskiego boeinga są już w Wielkiej Brytanii. A nasze od czterech lat leżą w Moskwie…
(…)”

http://wpolityce.pl/swiat/206240-czarne-skrzynki-malezyjskiego-boeinga-sa-juz-w-wielkiej-brytanii-a-nasze-od-czterech-lat-leza-w-moskwie

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #551 : 23 Lipiec, 2014, 14:16:13 pm »

...


SANKCJE.jpg


SANKCJE.jpg

* SANKCJE.jpg (35.16 KB, 474x297 - powiększony/pobrany 421 razy.)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #552 : 23 Lipiec, 2014, 14:33:35 pm »

W zestrzelonym boeingu zginęło 80 dzieci

„(…)Holenderski autor sportowych opowieści dla dzieci Gerard van Gemert na jednym ze zdjęć z katastrofy Boeinga 777 zauważył swoją książkę. Leżała wśród innych rzeczy ofiar. Napisał list do dziecka, (…)
"Nigdy Cię nie poznałem, ale sądzę, że możesz mieć siedem, a może nawet dziewięć lat. Gdy zamknę oczy, widzę chłopca, ale równie dobrze możesz być dziewczynką. Jestem pewien, że lubisz piłkę nożną i pewnie lubisz czytać. To, czego jestem pewien na sto procent - że już Cię nie ma" - pisze autor w liście jaki zamieścił na swojej stronie internetowej.
Pisarz przyznaje, że choć nigdy nie poznał dziecka, zastanawia się, jak bardzo przerażeni byli pasażerowie samolotu, gdy ten został trafiony przez rakietę. "Z Twojego powodu nie mogę przestać o tym myśleć . Czytałeś, a może się bawiłeś? Może spałeś? Mam ogromną nadzieję, że nie widziałeś zbyt wiele i nie miałeś za dużo czasu, by zrozumieć, co się dzieje. Że wszystko skończyło się, zanim poczułeś panikę czy strach" - przyznaje van Gemert. "Milczałem z bólu, ale z Twojego powodu przycichłem jeszcze bardziej"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Mam-nadzieje-ze-wszystko-skonczylo-sie-zanim-poczules-strach-List-do-ofiary-Boeinga-777,wid,16774302,wiadomosc.html


JA TEŻ MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE WIDZIELI ZBYT WIELE I NIE CIERPIELI. PANIE ŚWIEĆ NAD ICH DUSZAMI!
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #553 : 23 Lipiec, 2014, 18:51:37 pm »

„Czarne skrzynki malezyjskiego boeinga są już w Wielkiej Brytanii. A nasze od czterech lat leżą w Moskwie…
(…)”

http://wpolityce.pl/swiat/206240-czarne-skrzynki-malezyjskiego-boeinga-sa-juz-w-wielkiej-brytanii-a-nasze-od-czterech-lat-leza-w-moskwie




 Wiesz dzisiaj myślałem czy ktoś potrafi zestawić te dwa wypadki. Pomyślałem o Tobie. Nie pomyliłem się. Cóż to jest Twój problem  (-)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #554 : 23 Lipiec, 2014, 20:16:56 pm »

Wiesz dzisiaj myślałem czy ktoś potrafi zestawić te dwa wypadki. Pomyślałem o Tobie. Nie pomyliłem się. Cóż to jest Twój problem  (-)

To jest Tówj problem. (-)
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Strony: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7282 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16008 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5955 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA