Strony: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 78   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic się nie dzieje  (Przeczytany 786748 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #375 : 24 Marzec, 2014, 15:44:40 pm »

„Niemiecki koncern RWE przed kilkoma dniami zdecydował się na silne wzmocnienie kontaktów z Moskwą w dziedzinie energetyki, proponując rosyjskiemu kapitałowi wykupienie podległej sobie spółki RWE Dea – pisze na swoim blogu Wojciech Jasiński, były minister skarbu w rządzie PiS.
Rosjanie zapłacą Niemcom 5,1 mld euro, kupując przy okazji m. in. cztery koncesje na poszukiwanie złóż gazu i ropy naftowej w Polsce. Rosyjski LetterOne stanie się właścicielem bardzo ważnej dla europejskiego rynku spółki, która w samym 2012 r. wydobyła 2,6 mld m3 gazu oraz 2,4 mln m3 ropy naftowej. Oprócz tego Rosjanie przejmą na własność podziemne magazyny gazu w Bawarii o pojemności 1,9 mld m3 – czytamy w tekście Jasińskiego.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości zaznaczył, że do porozumienia doszło w niedzielę, „kiedy to na Krymie pod lufami karabinów przeprowadzano niezgodne z prawem międzynarodowym „referendum” aneksyjne”. Jasiński podkreślił również, że kupowana przez Rosjan spółka RWE Dea jest również istotnym graczem na polskim rynku.

Niestety polski rząd wobec tej sytuacji nie zdecydował się na interwencję dyplomatyczną w Berlinie, ani nawet na wyrażenie odpowiednio silnego sprzeciwu – napisał Jasiński. Jego zdaniem postawa Niemców wyraźnie wskazuje na chęć kontynuacji antypolskiej polityki energetycznej, zapoczątkowanej budową omijającego nasz kraj gazociągu Nord Stream. (…)”

http://telewizjarepublika.pl/jasinski-kwitnie-wspolpraca-energetyczna-rosji-i-niemiec,5165.html#.UzBD9OVzo-J

Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #376 : 24 Marzec, 2014, 19:15:01 pm »

 Co?
׾


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #377 : 24 Marzec, 2014, 19:44:47 pm »

Pietrzak ,Ty jesteś taki głupi czy ktoś Ci płaci ,abyś taki był. Zresztą to szersza aluzja.  Z politowaniem

 
Cytuj
Palikot instruuje posłów jak zbić kapitał polityczny na niepełnosprawnych

Co Ciebie tak oburza Magento ? Niepełnosprawni czy Palikot. Czy może umiejętne zbijanie kapitału. Łał nawet rządowe media jadą sobie po Palikocie. Jeszcze chwila,jeszcze moment a razem z Pisuarami zawiążą koalicję " Palikot musi odejść"  Chichot 

 Moje hasło na najbliższy okres to : GDZIE JEST PALIKOT.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #378 : 24 Marzec, 2014, 22:18:32 pm »

Fire! Nie unoś się. Jeden taki unosił się i wezwali go do woja 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #379 : 24 Marzec, 2014, 22:25:07 pm »

Woodstock jest ok. 
Syn pokazywał mi filmiki z Przystanku Woodstock, bo przecież to przedsięwzięcie ma również takie oblicze. Dlatego też wkurzało mnie, że na naszym Forum, Woodstock został  ukazany przez niektórych jako pasmo rozpusty i pijaństwa. Mój syn jeździ na Woodstock i jakoś się nie wykoleił, nie rozpił a i po narkotyki nie sięga.
PS. Gdybym była młodsza, to chętnie bym tam pojechała. Niestety z wiekiem człowiek staje się zgnuśniały i zbyt wygodny. 
www.youtube.com/watch?v=XdArzxJnAaE

www.youtube.com/watch?v=EMy-q7A_CvE
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #380 : 24 Marzec, 2014, 22:49:12 pm »

Fire! Nie unoś się. Jeden taki unosił się i wezwali go do woja 

 Przewijam...
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #381 : 24 Marzec, 2014, 23:02:59 pm »

Przewijam...

Mam do Ciebie mówić tatajulki  ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #382 : 24 Marzec, 2014, 23:05:38 pm »

Przewijam...

To jakaś choroba?  Niezdecydowany

Zaraziłeś się? 
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #383 : 24 Marzec, 2014, 23:16:34 pm »

 


    OK. Niech będzie POMIDOR.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #384 : 24 Marzec, 2014, 23:19:17 pm »

Mam do Ciebie mówić tatajulki  ?

 Jolu mów do mnie tak jak zawsze. Januszku kochany.  . Żartowałem. Jestem tatą ,Moni,Jarka i Ani. Macie wybór.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #385 : 24 Marzec, 2014, 23:19:54 pm »




    OK. Niech będzie POMIDOR.

A jak masz na imię  
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Przyjaciel forum
*

Punkty: +398/-238
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wpisy: 2469
Znajomi: 11
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #386 : 24 Marzec, 2014, 23:33:20 pm »

A jak masz na imię 

 Firefoks  Buziak
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Nie jestem idealny, ale idealnie sobie z tym radzę...
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #387 : 24 Marzec, 2014, 23:44:20 pm »

Firefoks  Buziak

Źle, siadaj, pała. Miało być POMIDOR  Szok
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +1177/-1164
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 1670
Znajomi: 8
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych



« Odpowiedź #388 : 24 Marzec, 2014, 23:47:52 pm »

Krymscy Polacy proszą o pomoc

„My, etniczni Polacy, zamieszkujący terytorium Krymu, znaleźliśmy się w niebezpieczeństwie, zostaliśmy zakładnikami decyzji i działań samozwańczej władzy Krymu oraz uzbrojonych okupantów Rosyjskiej Federacji.
Nieprawne władze Krymu wspólnie z władzami Rosji zmuszają nas do przyjęcia obywatelstwa innego państwa albo zrobią to „automatycznie” w ciągu miesiąca.

Zostaliśmy bez przyszłości i perspektywy na pokojową egzystencję. Jesteśmy zaniepokojeni bezpieczeństwem naszych rodzin i dzieci.

W zaistniałej sytuacji jesteśmy na Krymie zmuszeni do porzucenia swych mieszkań, pracy i szukać miejsca na Ojczyźnie naszych przodków.

Niestety, obecnie nie mamy możliwości na wyrobienie dokumentów wyjazdowych. Na Krymie zamknięto centrum wizowe, a polski Konsulat z Symferopolu został ewakuowany.

Dotarcie do polskiego Konsulatu w Odessie jest problematyczne (a może już niemożliwe) w związku uzbrojoną ochroną „samoobrony” Krymu oraz z przyłączeniem Krymu do Rosji.

W związku z powyższym prosimy rząd Polski, by nie zostawiał swoich rodaków w skomplikowanej i niebezpiecznej sytuacji.

Prosimy o rozpatrzenie kwestii zapewnienia wszystkim chętnym zatrudnienia i zamieszkania na terytorium Polski.
Pod apelem podpisana jest Józefa Myszkowska, prezes Stowarzyszenia Polaków na Krymie. (…)”

http://wpolityce.pl/wydarzenia/77210-krymscy-polacy-prosza-o-pomoc-nieprawne-wladze-zmuszaja-nas-do-przyjecia-obywatelstwa-innego-panstwa


Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jeżeli absolutnie nikt cię nie nienawidzi to znak, że robisz coś źle.
Aktywny użytkownik
*

Punkty: +475/-99
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wpisy: 2611
Znajomi: 7
Dodaj do Dodaj do listy Znajomych


http://trickymind.pl/wp-content/uploads/2013/12/wo


« Odpowiedź #389 : 24 Marzec, 2014, 23:56:13 pm »

Nasz "biedny" Pan Premier ma teraz kłopot z polskimi niepełnosprawnymi dziećmi ( jak one śmią w ogóle zawracać mu głowę swoim kalectwem i ubóstwem), więc krymscy Polacy mu nie w głowie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Jolanta Dobrzyńska - podobno baba z jajem 

(...) czasem pomimo pozorów religijności czyjś stan umysłu może być bardzo negatywny. Prawdziwa duchowość powinna owocować łagodnym usposobieniem, poczuciem szczęścia i spokoju. - Dalajlama XIV
Strony: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 78   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Pokrewne Tematy
Temat Zaczęty przez Odpowiedzi Wyświetleń Ostatnia wiadomość
Jak nic, jak coś na prąd Bieżące wiadomości Nasty 2 7283 Ostatnia wiadomość 25 Kwiecień, 2008, 21:52:22 pm
wysłane przez x
Nie powiódł się rekordowy przemyt papierosów Kronika Kryminalna Leo 0 4409 Ostatnia wiadomość 20 Marzec, 2009, 20:29:43 pm
wysłane przez Leo
Dzieje się, nie dzieje, mam nadzieje, że nie w dzianinie... Hydepark Ewa Gutek 10 16012 Ostatnia wiadomość 31 Lipiec, 2011, 18:43:45 pm
wysłane przez Firefoks
Nie ma co się dziwić Ogłoszenia drobne notoco 12 15650 Ostatnia wiadomość 03 Styczeń, 2012, 22:00:27 pm
wysłane przez notoco
Praca dla studentów i nie tylko- zapisz się do Betterware Ogłoszenia drobne stjustyna 0 4282 Ostatnia wiadomość 24 Styczeń, 2012, 16:34:10 pm
wysłane przez stjustyna
PTSM - historia dzieje się dziś Polecane - Strona główna ZUZA 1 52265 Ostatnia wiadomość 22 Wrzesień, 2012, 21:38:11 pm
wysłane przez ZUZA
Łużyce nie wystraszyły się lidera, niecodzienna sytuacja na trybunach Polecane - Strona główna Bero 1 6907 Ostatnia wiadomość 07 Lipiec, 2013, 11:49:20 am
wysłane przez edward osman
"Nie ma nic do ukrycia" Polecane - Strona główna x 2 5959 Ostatnia wiadomość 09 Październik, 2013, 18:20:59 pm
wysłane przez Arkadiusz Słowiński
Mobbing się nie opłaca Miasto Lubań Urząd Miasta 1 5903 Ostatnia wiadomość 13 Czerwiec, 2015, 13:53:18 pm
wysłane przez MAGENTA